Modrý Pacifik

USA, (1996–2000), 76 h 1 min (Minutáž: 43–46 min)

Tvůrci:

Bill Nuss

Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel, Marcos A. Ferraez, Rick Rossovich, Shanna Moakler, Mario Lopez, Michael Peña, Shannon Tweed, Jay Giannone (více)

Série(5) / Epizody(101)

V americkém krimi seriálu Modrý Pacifik se představí členové policejního týmu, každodenně patrolujícího na kolech prosluněnými ulicemi a plážemi Santy Moniky. V prvním díle potkáme ambiciózní policistku Chris Kellyovou, která je společně s ostatními kolegy na hlídce a snaží se dopadnout brutálního lupiče, který na plážích přepadá lidi v autech. V hlavních rolích hrají Jim Davidson, Paula Trickey, Darlene Vogel a Shanna Moakler. (CBS)

Phos4rus

Ale lidi, za tu jejich snahu!!! Aspon jednu hvezdu, vzdyt oni se tak pekne snazi...Jo a taky teda za Novy nazev: "Silikon na kolech":-) ()

sir-dave

Vzpomínám si, že jsem to pravidelně sledoval. Policajti na kole řešící případy, slunné prostředí, na svou dobu populární a chytlavé. Přes 100 epizod svědčí je toho důkazem. ()

Stegman

Jen povím, že v tomto seriálu měla jednu z hlavních rolí herečka Paula Trickey. 3 hvězdičky jsou tak trochu díky ní. :) (Myslím, že když pořádně vygooglujete její jméno, tak mě pochopíte.) ()

Nihlathak

jo to bylo tehdá, když jsem byl ještě malej kluk. Díval jsem se na to s chutí. Tehgdy bych tomu dal těch pár párů hvězdiček. Teď už jich dam ale jen pár. ()

BloodMax odpad!

Co natočí příště? Policie bude jezdit na vodících psech, ne? :-D No konečně budou mít chytrej doprovod..... ()

BuryGol

Použiju frázi od Jeffa Dunhama. "Poldové na kole. Co to má bejt? Tak jo kámo, zajeď ke straně-cink cink!. A co když někoho zatknou?-Tak fajn, zalez do košíku!" A navíc je to pěkná blbina. ()

Jello Biafra

Jeden z mnoha ďalších seriálových výplachov, ktoré koncom 90tých rokov bežali na obrazovkách TV N@va. Už vtedy sa mi tento seriál nepáčil a dnes už mám strach sa naň pozrieť, pretože by som možno dal aj najnižšie hodnotenie. ()

3 AM Code

Velice prumerny a sablonovity serial ve stylu baywatch nights atd.. Proste zabijec casu kdyz neni co delat od ktereho budete tezko cekat vic nez dostanete. Ale odpad si to nezaslouzi. ()

Mr.Floyd odpad!

Pripečený a neskutočne absurdný seriál o cyklopolicajtoch, ktorý namiesto behania po pláži a chytania kapsárov riešia kriminálne prípady týkajúce sa vrážd, únosov či obchodov so zbraňami a drogami. S "ostrovtipom" a "prehľadom" na všetko prídu včas a spôsobom, ktorý by im závidel aj agent CIA. Keď som bol malý, obdivoval som bicykle, ale teraz keď bicykel s predným odpružení nie je nič výnimočné, nemám dôvod zabíjať pri ňom čas. ()

YoZo8

Seriál, ktorý má k najlepším akčným seriálom poriadne ďaleko no na pohodové poobedie ku káve sa akurát hodí. Človek nemusí dávať tak pozor, lebo hlavná myšlienka mu aj tak neujde. Slabá dávka akcie, slabý humor aj keď sem tam sa zasmejeme na paranormálnych trikoch na bicykli ale to je asi tak všetko. Trošku mi to pripomína Baywatch, ale tam sa aspoň bolo na čo pozerať. ()

wosho

To se moc nepodařilo, policajti na kolech a kočky bikinách-fakt směšná vykrádačka Pobřežní hlídky. ()

Eldoth

Jednu za úvodní zvučnou znělku, jinak se to i zde hemží tunami klišé, které jsou viděny snad v každém krimi seriálu. ()

Mekgrůdr odpad!

Cyklohlídka...teda Modrý Pacifik je jeden ze seriálů snažících se prosperovat ze slávy a úspěchů Pobřežní hlídky....jenže je to děs, jeden z nejhorších co jsem kdy viděl... ()