Báječní a bohatí

• USA The Bold and the Beautiful (více)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 279
USA, 1987, 6733x30 min

Kamera:

Drew Ganyer

Ronn Moss, John McCook, Schae Harrison, Maeve Quinlan, Ashley Cohen, Rob Brownstein, Sean Whalen, Dylan Neal, Jacqueline MacInnes Wood, Jeremy Snider (více)

Báječní a bohatí patří k nejslavnějším a nejúspěšnějším seriálům v oblasti nekonečného žánru. Hlavními hrdiny jsou dvě rodiny, které podnikají v módním průmyslu - rodina Forresterů a rodina Spectrů. Úspěšnější je rodina Forresterů, která v módě udává styl. Osudy obou rodin jsou vzájemně propojené.

Tento seriál se natáčí již od roku 1987. To, že je populární, dokazuje hostování takových herců, jako jsou například Kabir Bedi, Paul Satterfield, Sean Kanan, Jack Wagner, Lorenzo Lamas, Marshall Teague nebo Antonio Sabato jr. Tento seriál je úzce propojen s dalším takovým podobným seriálem - se seriálem Mladí a neklidní. (videofil)

hazaba

Víte, co je na tomto a podobných seriálech výhodné? (ovšem jak se to vezme, že?) Když uvidíte jeden díl a pak až nějaký další po x letech, velice rychle se zorientujete neboť za tu dobu se v podstatě řešilo jen to, jestli si vzít ponožky obě modré nebo jednu modrou a jednu červenou nebo obě červené... Ale přiznávám, že na rozdíl od jihoamerických telenovel tento seriál není tak přeslazený. Mimochodem, je docela zajímavé sledovat, že přestože od uživatelů získal pouhá 3% a řadí se tak k největším propadákům všech dob, existuje spousta lidí, kteří se alespoň na jeden díl dívali a pak mu s výrazem největšího odporu dali odpad... nebo jsem tak naivní, že si myslím, že na to, abych film/seriál ohodnotila, bych se na něj měla nejdříve podívat? ()

Besyn odpad!

Podíval jsem se na jeden díl a zjistil jsem,že měl pořadové číslo kolem 2050,takže jsem si jistý,že hodnotím spravedlivě. ()

POMÍK odpad!

Tento seriál je vrcholné dílo mýdlařského průmyslu, kdy mladí a neklidní hlavní hrdinové, navštívivší Santa Barbaru, konečně dospěli na vrchol amerického snu a stali se z nich opravdoví báječní a bohatí američtí vlastenci - elita amerického národa. ()

Rudyamon odpad!

Viděl jsem jen několik střihů z dvou famózních seriálů Mladí a neklidní a Báječní a bohatí, přičemž samozřejmě dnes nedokážu rozlišit, který byl který. To ale naprosto nevadí, ba spíš v tom vidím obrovskou výhodu - můžu prostě napsat jen jeden komentář a udělat z něj dvě kopie. A můžu si být jistý, že ani jednomu neublížím víc, než ublížili oni světu svou pouhou existencí. Je to totiž skutečný odpad... :-( ()

geron

Asi nejúspěšnejší americká mydlová opera na světe. I když tenhle seriál se mi taki moc líbi, nemá až rozsáhlejší dej jako například Mladí a neklidní neboli Tak jde čas. Tenhle seriál má jenom 21 let ale možná proto že neni až tak dlouhý mu dávali ňěkteré televize přednost před jiníma mydlovýma operama. ()

dj_kure odpad!

A už dost, nebudu si prasit průměr relativně dobrýho výběru filmů takovýma debilitama. Jak můžou bejt lidi tak hloupý a koukat na tyhle píč****ny !?! Už jen pohled na ten "poster" mě rozzuřil do běla! Hajzlové a nevěrný! ()

Renie42

Tak trochu z nostalgie. Byla doba, kdy jsem se na to dívala, abych tak nějak zaplnila čas, jak jsem byla happy, když dali dva díly ten samý den. Pamatuju si, jako moje máti probírala s tetou, co se tam zas dělo a když jedna neviděla to, tak ta druhá jí to pověděla. Pak to přestali dávat a už si na to nikdo ani nevzpomněl. ()

Cverna

Tak tady to budu mít těžké... Přiznávám se, že jsem to v době kdy jsem pracoval na směny, občas sledoval. Tohle se totiž dá občas sledovat, protože děj je tak roztáhlý, takže když vám uteče dvacet dílů tak se vlastně nic nestane... Ale teď k věci, proč dávám tři hvězdičky? Protože jsem se někdy nad stupiditou tohoto díla ohromně bavil! Vím, že tvůrci to nechtěli pojmout jako komedii, ale povedlo se jim to... je jen škoda, že se na to většinou dívají lidé kteří to nepochopí a berou to vážně. Ti kteří by tam místa pro zasmání našli, si v době kdy běží tento seriál raději ani nezapnou televizi.. A to je škoda, rád bych některé stupidity s tohoto veledíla s někým probral :-) Ale na to už je pozdě, už jsem vše zapomenul a televize už to asi nikdy neuvede. Nevadí... ()

DooFooS odpad!

Pravda je ovšem taková, že jsem na to koukal. Tedy koukal jsem na tu, co na to koukala. Kam já tenkrát dal oči! ()