Kancelářská krysa (TV seriál)

The Drew Carey Show

Komedie

USA, 1995, 233x30 min

Drew Carey, Diedrich Bader, Ryan Stiles, Kathy Kinney, Craig Ferguson, Christa Miller, John Carroll Lynch, Robert Torti, Kevin Pollak, Bill Cobbs, Kristen Wiig, Diora Baird, Cynthia Watros, Pauley Perrette, Weird Al Yankovic, Kate Walsh, Rosa Blasi, Colin Mochrie, Greg Proops, Nicole Sullivan, Jay Leno, Lindsay Hollister, Michael Buster, Shawn Pyfrom, Bonita Friedericy, Wanda Sykes, Max Grodénchik, Tom Towles, Caroline Rhea, Lauren Stamile, Nikki Cox, James Lesure, Megyn Price, Anna Gunn, Dennis Burkley, Brad Sherwood, Larry Brandenburg, Michael Chieffo, Christina Moore, Kaitlin Olson, Pat Crawford Brown, Patrick Cranshaw, Michael Welch, Joseph D. Reitman, Charlie Weber, Kathryn Joosten, Jamie Anderson, Neil Flynn, Tami Roman, Bellamy Young, Brandy Ledford, Gary Coleman, Roz Witt, Richard Topol, Michael Taliferro, Gregg Berger, Stephen Lee, Karl T. Wright, Samm Levine, Caroline Lagerfelt, Scott Adsit, Donald J. Trump, Alonna Shaw, Diane Klimaszewski, Jonny Lang, Charlie Sheen, Gene Anthony Ray, Amanda Wyss, Carmen Electra, Rachel True, Joe Alaskey, Jaime Ray Newman, Arjay Smith, Andy Umberger, Gillian Shure, Shawn Christian, Steve Howey, Jeff Bryan Davis, Hal Linden, Wayne Brady, Teller, Penn Jillette, Sam Lloyd, Don Perry, Paul Feig, Ethan Peck, Tate Taylor, Kathy Griffin, David Cross, Marion Ross, Susan Sullivan, Heather Locklear, Geoff Pierson, Illeana Douglas, Aloma Wright, George Petrie, Kenneth Hughes, Stan Sellers, Mike Hagerty, Ion Overman, Jana Marie Hupp, Kenny Wormald, Jeff Lewis, Jessica Cauffiel, Peter Scolari, Blake Clark, Anne Francis, Tim Conway, A. J. Langer, Tim Maculan, Jenny O'Hara, Shannon Woodward, Brett Butler, Richard Gant, Phill Lewis, Brian Stepanek, Hugo Speer, Kathie Lee Gifford, Joe Dietl, Kathleen M. Darcy, Heather Stephens, Susan Saint James, Dave Allen, Jim Cody Williams, Micky Dolenz, Peter Frampton, Gary Carlos Cervantes, Nia Vardalos, Rachel Winfree, Joel Murray, John Ratzenberger, Julie Ann Emery, Marcus Folmar, Jennifer Jostyn, Julie McCullough, Dionne Warwick, Millicent Martin, William Utay, Paul Benedict, Gregg Binkley, Shirley Jones, Phyllis Diller, Gary Kasper, Richard Libertini, Bill Moynihan, Maren Lindow, Jason Rodriguez, Tracy Letts, Michael Lowry, Melanie Good, Jordan Marder, Olivia Lee, Benton Jennings, Max Gail, Aaron Lustig, Tom Poston, Caitlin Dulany, Jimmie Walker, Keith Neubert, Ben Murphy, Denise Crosby, Alice Frank, Lisa Darr, Joey Ramone, Ben Ziff, Jack Riley, Bruce A. Young, Cameron Mathison, Michael McShane, Ken Lerner, Jane Morris, Leslie Stevens, Luis Antonio Ramos, Alysia Reiner, Dan Tullis Jr., Kevin Weisman, Carolyn DeMirjian, Arturo Brachetti, Danny Bonaduce, Todd Stashwick, Jay Leggett, Ron Roggé, Bill Erwin, Noa Tishby, Nick Jameson, Jerry Van Dyke, Jim O’Heir, Jamie Luner, Kristin Dattilo, Carol Ann Susi, Diana Maria Riva, Tammy Lauren, Meshach Taylor, Jeremy Howard, John Apicella, Justine Johnston, Dusty Hill, Matthew Mahaney, Amy Pietz, Belinda Carlisle, Pat Finn, Lane Napper, Lance E. Nichols, Bashir Salahuddin, Melanie Paxson, Rick Zieff, Bryan Cuprill, Mercedes Colon, Bridgett Newton, Peter Mackenzie, Blake McIver Ewing, Keith Diamond, Fred Stoller, Cork Hubbert, Nancy Fish, Gregory Jbara, Steve Ireland, Mimi Lieber, Jeff Doucette, Tom Kiesche, Brian Reed Garvin, Brandon Keener, Ben Zook, Dale Godboldo, Francis Guinan, Kevin McCorkle, Steve Huison, William Newman, Tim Conlon, Charles Esten, Kathryn Greenwood, E.J. Callahan, Franc Ross, Suzanne Cryer, Jim Piddock, Lisa Loeb, Lindsey Stoddart, Susan Beaubian, Claire Rankin, Patience Cleveland, Alaina Reed-Hall, Rebecca Staab, Waddy Wachtel, Hynden Walch, Charles Fleischer, Lea DeLaria, James Martin Kelly, Ming Lo, Barry Livingston, Charles C. Stevenson Jr., Kiana Tom, Steve Buscemi, Jodi Harris, Scott Klace, Patrick Bristow, Jane Wiedlin, Paxton Whitehead, Tico Wells, Michael Bryan French, Lillian Lehman, Cassie Yates, Robert Clotworthy, Susan Blommaert, Troy Christian, Grant Shaud, Dick Clark, Fred Applegate, Robert Hegyes, Jonathan T. Floyd, Little Richard, Brian Haley, Michael Milhoan, Kat Sawyer, Donielle Artese, Susan Leslie, John O'Brien, Mario Roccuzzo, Lesley Fera, Sarah Scott Davis, Dale Raoul, Tim Haldeman, Ben Slack, Victoria Profeta, James M. Connor, Bryna Weiss, Sally Wingert, Van Epperson, Christopher Darga, Wendy Worthington, Mark Ankeny, Sandie West, Rick Scarry, Walter Addison, David L. Lander, Richard Narita, Andrew Bloch, Jason Stuart, Kevin Crowley, Steve Tom, Charles Rahi Chun, Mimi Cozzens, Roxanne Day, Regan Burns, Bob Delegall, Dom Irrera, Mary Gordon Murray, Lynn Wanlass, Denise Faye, Danny Breen, Patrick Gorman, Bonnie Hellman, Edward Padilla, Sonya Eddy, Mark McGrath, Jeff Ricketts, Denise Dowse, Kevin Federline, Judy Gold, Ben Kronen

Lou Fusaro

Kostýmy:

Julie Rhine

Vcelku dobrý sitcom na odreagování. V tomto seriálu se spousta kvalitních a vtipných gagů střídá s minuty vcelku nezáživného děje, ale je to asi jako u každého seriálu...některý síl je vyloženě povedený a některý jsem vypnul po prvních deseti minutách. Akorát ten český dabing mě trochu zklamal. Prvních pár dílů jsem viděl v originálním znění a prostě mi tam čeština nesedí.(12.1.2011)

Docela slušný sitcom, i když poměrně nevyrovnaný - některé epizody jsou výborné, jiné o poznání slabší. Opravdu je to spíše Drew Carrey Show než klasický sitcom, protože všechny další postavy jsou víceméně jen nahrávači. Snad jenom Mimi dostává určitý, byť omezený, prostor. Celkově to vidím po prvních třiadvaceti epizodách na 50%.(30.4.2009)

• Karlos80

Docela povedená "SITCOM", narážky na sex v tomto podání ještě ujdou a mají svou přijatelnou hranici..Koketa Mimi je pak neuvěřitelná sexbomba že ale navíc i zatraceně vtipná:-)? Občas když je čas, tak se podívám a zasměju se ale zas to vyloženě nevyhledávám..(8.4.2009)

Kvůli starým známým, sofistikovaně vtipným chlapcům z Whose line, jsem ochotna přimhouřit oči na odřené 4*, protože jejich rozkošně ujetý smysl pro humor se naštěstí nezapře ani v tomhle příjemně koukatelném sitcomu... [dabing je sice "hlasově" velmi povedený, ale to nic nemění na faktu, že zkazí snad až zbytečně moc "interních" legrácek - škoda, dalo by se lépe - ale i tak vřelý dík za uvedení u nás v TV](18.6.2009)

• Gulde

Dost chabý sitcom, sice se čas od času něčemu zasměji, ale krom hlavní postavy působí všichni poněkud trapně, spíše než vtipně. Na druhou stranu nemohu posoudit, jak moc velký vliv na to má český dabing, který se dle mého, snad opět krom hlavní postavy, nepříliš povedl. Pozdější série už jsou naštěstí i docela koukatelné, ale stejně pořád žádný zázrak.(29.6.2009)

• - Malé cameo si v seriáli zahral aj Dave Mustaine, líder kapely Megadeth. (surfound)