Ohnivý kuře

• Česko Opilý kuře (neoficiální název) (více)
Česko, (2016–2018), 190 h 3 min (Minutáž: 15–63 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (více)

Série(5) / Epizody(204)

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele, lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem, a večerka asijského obchodníka a jeho krásné dcery. Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky. Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel. (TV Prima)

husokachna odpad!

Pilot působil na zdejší poměry jako koukatelnej průměr. Až na ústřely s trapným Vietnamcem a podobný pecky. Rychle to jde ale do kopru a nějak nechápu, o co tam jde. Celý to nějak nefunguje, všechno tam působí depresivně, utahaně, nesympaticky. Rozhodně to má do komedie daleko jako já do sexy boyse a nevím, proč by se na to měl člověk dívat. Recepty u titulků jsou už totální WTF...i když hovězí líčka bych si dal...ale určitě ne od Prachaře. PS: Takhle hvězdnej casting takhle vyplýtvat k ničemu ??? EDIT: Totální odpad! ()

Ba-jo odpad!

Ach, to je tak prosťoučké a pitomoučké...bohužel se dostavil ten nepříjemný pocit trapnosti, kdy jsem se jako divák styděl za to, co vidí na obrazovce...a tento pocit si asi dalším dílem uštědřit nehodlám...je mi těch herců, z nichž některé mám opravdu rád, docela líto...ale chápu, že peníze potřebují.... ()

Luk Skywalker

Koncept okopčený od kdečeho - mix Bobulí, Čtvrté hvězdy i Comebacku. Proč to sakra není sitcom, ale to by se musel komplet přepsat scénář, bo aktuálně je to maximálně úsměvné, ale nikoliv vtipné, což je na komediální seriál málo. EDIT: Po 4 dílech tomu dávám šanci. Nakonec je z toho vztahový seriál, ale vtipu teda ubylo, přesto jako oddychovku lze doporučit. ()

P.J.2

I prestoze serialy tohoto typu skutecne nemam rad tak si zde vybiram svou sentimentalni linku a napalim 4*. Pro me je serial odreagovacka na kterou rad kouknu. Nevim proc je mi to tak sympaticke ale je. ()

SamanthaM.M

Českým seriálom veľkoryso odpúšťam neduhy, lebo sú oveľa lepšie ako tie slovenské. V tomto prípade som sa výborne bavila, tak prečo by som nedala dobré hodnotenie? ()

anitae

Na Kuře jsem začala koukat protože jsem myslela, že má jen deset dílů. Babčáková a Polišenská mají alespoň vtipné role, jinak je to mizérie, ale furt lepší než třeba Ordinace. edit 2018 líbily se mi dialogy a celkem to bylo i vtipné ()

Harry_

První série povedená a dobře obsazená (vypadá to jako rodinná sešlost ;-), nepřehánějte, kritizovat umí každý. ()

Razzor_82 odpad!

Ohnilý kuře ze kterého se dostaví dozajista gastro průjem. Prachař a Dolanský si hrají na mistry kuchaře. Servis jídla zdokonalí plastové talíře a příbory. Tak dobrou chuť!  0/10 ()

junglewar odpad!

Už dost jako! Tohle už fakt nelze, tetování a reklama na Makro. Jdu si pustit nějakou českou detektivku z 60. let, abych vyděl nějaký pěkný český herecký výkon. ()

PedroPo

Je to vlastně taková Růžovka nebo Vékávéčka. Ale protože se to odehrává v gastro prostředí, zdobí to Kristýnka Leichtová, Michal Suchánek opět potvrdil, že hrát umí, né že ne, a víc než občas je to i vtipné, ty čtyři hvězdy si to zaslouží. Jasně, nebudu scenáristy obviňovat z totálního vykradení Gilmore Girls a dalších seriálů, protože kdo má ty nové zápletky taky pořád vymýšlet, že jo. Tohle se povedlo a těším se na druhou sérii, snad to ne*kurvíte. ()

waska

Prvních pár dílů docela dobrých, Honza Dolanský a David Gránský mě vyloženě baví. Boje tří hospod uvnitř Prdelákova byly docela zajímavý a úsměvný, bohužel s postupem čas těch bojů je až moc a na každý vyřešený připadnou další dva nové, až je to maličko únavný. Buď s tím scénaristi něco udělají nebo se z toho stane brak typu Ulice. ()

ZnalecH

Telenovela s nádechem vaření. To je víceslovný popis toho, jaký názor jsem si během pasivního shlédnutí pár dílů na tento "seriál" udělal. Pár dílů se zkouknout dá, ale pak vám dojde, na co se koukáte... ()

j.linhi odpad!

Ze všech debilních českejch seriálů, je tenhle asi nejmíň debilní. Pořád je ale tak debilní že se na něj dívat nedá. Jo a tady jsem poprvév životě viděl vietnamce, kterej dělá že mluví jako vietnamec ale nejde mu to :D ()