Ohnivý kuře (TV seriál)

Opilý kuře

(neoficiální název)

Ohnivé kura

Komedie

Česko, 2016 - 2018, 190 h 3 min (Minutáž: 204x55 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová, Richard Tesařík, David Gránský, Zdeněk Mahdal, Lucie Polišenská, Barbora Seidlová, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Zdeněk Vencl, Luděk Sobota, Simona Prasková, Eva Čížkovská, Karolína Lipowská, Radim Novák, Filip Richtermoc, Kamila Sedlárová, Viet Anh Doan, Ivy Hoang, Josef Kubáník, Kateřina Jačková, Vladimír Škultéty, Leoš Juráček, Petr Štěpán, Míra Nosek, Jana Sováková, Ctirad Götz, Roman Zach, David Prachař, Žaneta Fuchsová, Slávek Bílský, Oldřich Vlach, Dana Batulková, Josef Vrána, Ondřej Kavan, Eva Reiterová, Jakub Žáček, Zdeněk Žák, Martin Bačkovský, Marcel Rošetzký, Tereza Vodochodská, Gustav Bubník, Magdaléna Bianka Ištoková, Evellyn Pacoláková, Alena Dlouhá, Josef Loučím, Alexandr Minajev, Malvína Pachlová, Alexandra Tomanová, Josef Zyka, Veronika Janků, Evelyna Kolenská, Eva Decastelo, Milan Enčev, Jindřich Kout, Irena Máchová, Ludmila Zábršová-Molínová, Ondřej Zach, Pavla Bečková, Kateřina Urbanová, Jindřich Hrdý, Martin Hruška, Lucie Kožinová, Simona Vrbická, Josef Hervert, Martin Matejka, Alena Štréblová, Zdeněk Pohlreich, Regina Řandová, Marek Tomažič, Kristýna Maléřová-Podzimková, Blanka Zdichyncová, Adam Ernest, Tereza Sochorová, Viktor Dvořák, Vladimír Hrabal, Vilém Udatný, Pavel Mareš, Ondřej Ruml, Anežka Rusevová, Jakub Slach, Pavel Trávníček, Martin Bohadlo, Roman Šebrle, Vasil Fridrich, Naděžda Husáková, Klára Kovaříková, Monika Timková, Petr Florián, Jana Radojčičová, Marek Svoboda, Petra Výtvarová, Jana Birgusová, Jan Jankovský, Miroslav Večerka, Zdeněk Velen, David Vobořil, Markéta Zehrerová, Vendula Hlásková, Jiří Paroubek, David Steigerwald, Anna Julie Slováčková, Josef Jan Kopecký, Lenka Zbranková, Milada Bednářová, Jarmila Vychodilová, Pavel Juřica, Braňo Holiček, Petr Motloch, Zdeněk Junák, Radomír Švec, Roman Štolpa, Halina Pawlowská, Regina Rázlová, Luboš Vrňata, Jan Krafka, Kateřina Pindejová, Zbygniew Kalina, Jakub Kropáček, Lucie Roznětínská, Dagmar Zázvůrková, Luděk Jiřík, Vojtěch Lavička, Jarmil Škvrna, František Nedbal, Petr Reidinger, Robin Sobek, Petr Vojnar, Jan Zadražil, Ivan Jiřík, Tomáš Petřík, Jan Novotný, Martin Charvát, Jaroslava Pokorná, Jakub Hajner, Miroslav Šimůnek, Tomáš Borůvka, Tereza Pachtová, Robert Sklenář, Jana Švandová, Zita Morávková, Pavel Vítek, Kateřina Kornová, Daniela Šinkorová, Stanislav Adámek, Ivan Herma, Hana Seidlová, Lukáš Kofroň, Bořek Slezáček, Barbora Mottlová, Elizaveta Maximová, Tereza Blažková, Radek Bár, Anna Beránková, Josef Jelínek, Denise Wich, Lukáš Buchar, Markéta Burešová, Vojtěch Vodochodský, Tereza Kaucká, Miluše Bittnerová, Martin Simandl, Jan Punčochář, Ivan Vodochodský, Daniela Byrtusová, Michal Milbauer, Václav Vašák, Jana Galinová, Michal Žižka, Jan Vápeník, Daniela Zbytovská, Nikola Zbytovská, Roman Mrázik, Dominik Zakl, Michal Novotný, Richard Genzer, Jana Altmannová, Vladimír T. Gottwald, Libor Hruška, Jan Szymik, Martin Dusbaba, Marie Štípková, Martin Hrubý, Martin Zahálka, Pavel Hromádka, Roman Vejdovec, Marcela Holubcová, Václav Krátký, Miroslav Babuský, Danica Jurčová, Justin Svoboda, Pavel Batěk, Otakar Brousek ml., Ondřej Lechnýř, Rudolf Slivka, Iva Janžurová, Hana Doulová - Krobotová, Radim Madeja, Erik Demko, Vojtěch Dvořák, Miroslav Hrabě, Josef Láska, Marta Falvey Sovová, Zuzana Kronerová, František Skopal, Eva Hráská-Blahýnková, Petr Gelnar, Vanda Vavrušková, Petr Vršek, Martin Vrtáček, Josef Horák, Petra Hobzová, Kristýna Frejová, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Renata Visnerová-Prokopová, Alena Mihulová, Duy Quang Nguyen, Alžbeta Stanková, Ladislav Hampl, Vlasta Peterková, Kateřina Lojdová, Václav Kopta, Anastázie Chocholatá, Eva Pilarová, Ondřej Pavelka, Saša Rašilov nejml., Barbora Jánová, Martin Svátek, Gustav Hašek, Tomáš Havlínek, Bára Vyskočilová, Karel Hynek, Helena Brabcová, Libuše Fanturová, Marek Pospíchal, Lubor Novotný, Rostislav Trtík, Daniel Margolius, Vojtěch Hájek, Tomáš Magnusek, Aleš Bílík, Martin Uhlíř, Pavel Kovář, Viktorie Hásková, Jiří Zapletal, Eva Janoušková, Martin Tlapák, Adam Vohánka, Petr Borovec, Radovan Klučka, Josef Vaňousek, Martina Preissová, Jindřich Žampa, Lenka Burianová, Ernesto Čekan, Jana Preissová, Denisa Pfauserová, Jan Vyskočil, Eva Perkausová, Josef Laufer, Anna Šišková, Ivan Sochor, Martin Sitta, Pavel Rímský, Ľubomír Paulovič, Radek Zima, Kryštof Nohýnek, Jiří Ployhar ml., Radek Valenta, Rostislav Novák ml., Vladimír Poštulka, Tereza Duchková, Martina Klírová, Tomáš Löbl, Kristina Pavelková, Jana Hlavsová, Pavel Koutský, Milan Němec, Jiří Havel, Jiří Kohout, Marcela Nohýnková, Martin Polách, Karel Leixner, Pavel Tichý, Radka Stupková, David Wagner, Milan Zeman, Radim Kalvoda, Lenka Loubalová, Marcela Kyselová, Richard Trsťan, Petr Halíček, Miroslav Hruška, Jan Kopecký, Martin Mejzlík, Nikol Moravcová, Jan Battěk, Týna Průchová, Jan Jedlinský, Michal Zelenka, Patrik Vojtíšek, Miroslav Lhotka, Petr Varga, Arnošt Frauenberg, Nikol Kouklová, Jana Durčáková, Lukáš Jurek, Jiří Konvalinka, Jan Lepšík, Jakub Gottwald, Zdeněk Trčálek, Martin Čarný, Bořek Joura, Miloš Knor, Ondřej Kraus, Ivana Korolová, Veronika Duchková, Michal Gulyáš, Svatopluk Schuller, Kamila Špráchalová, Ondřej Hampl, Filip Menzel, Petr Vaněk, Pavel Tesař, Radovan Vaculík, Ivo Šmoldas, Jan Hraběta, Daniel Šváb, Jitka Smutná, Ladislava Něrgešová, Marek Lambora, Jindra Janoušková, Michal Hložánek, Petr Dohnal, Kateřina Coufalová, Robert Nebřenský, Jan Pavel Filipenský, Tadeáš Věrčák, Aleš Procházka, Lucie Pernetová, Klára Jandová, Arnošt Goldflam, Oldřich Navrátil, Barbora Mudrová, Johanna Tesařová, Petr Pospíchal, Pavel Dorotka, Martin Sobotka, Eva Radilová, Kristína Svarinská, Josef Bláha, Karel Engel, Stanislav Lehký, Petr Burian, Jiří Král, Martin Kubačák, Jana Pešková, Adam Joura, Monika Leová, Adéla Vedralová, Libor Jeník, Lukáš Rous, Jindřich Nováček, Jiří Šafránek, Eva Režnarová, Zdeněk Dvořák, Jan Urban, Václav Liška, Yveta Blanarovičová, Carmen Mayerová, David Suchařípa, Pavla Tomicová, Ondřej Hejma, Petr Kolář, Otto Rošetzký, Michal Dvořák, Vojta Vovesný, Nela Ferklová, Jan Vondráček, Jiří Prager, Tomáš Dianiška, Jiří Racek, Michal Slaný, Antonín Procházka, Pavla Janiššová, Andrea Daňková, Petr Jeništa, Vladimíra Erbová, Václav Knop, Karel Zima, Daniel Ondráček, Tomáš Kořének, Tomáš Pospíšil, Václav Rašilov, Eduard Endt, Nataša Gáčová, Tomáš Masopust, Jan Šantroch, Ivo Pavelek, Martin Hub, Jan Žampa, Eva Kodešová, Jindřich Kriegel, Zdeněk Černín, Martin Davídek, Jaroslav Achab Heidler, Pavel Šimčík, Lada Jelínková, Jiří Schwarz, Jindřich Skopec, Zbyněk Šporc, Ondřej Brett, Milan Slepička, Petr Stach, Natálie Topinková, Anna Fixová, Vojtěch Babišta, Tereza Otavová, Vojtěch Efler, Petr Pěknic, Radim Jíra, Michal Kern, Jiří Vobecký, Martin Ešpandr, Marta Dřímal Ondráčková, Jan Hannes Hošek, Alfred Šrámek, Zdeněk Drahokoupil, Tomáš Chmel, Milan Aulický
  • Egress

Ohnivé kuře je ukázka tvůrčí impotence. Parta scénáristů pracovala ve stylu kočičky a pejska, kterak dělali dort. V urputné snaze nenudit, tohle arcidílo totálně přeplácali neuvěřitelnými zápletkami, že i latino tvůrci mýdlových oper blednou závistí. Sledovat tenhle nelogický blábol je ryzí martýrium, proti kterému je extrakce zubu moudrosti, kterou jsem nedávno absolvoval, procházka růžovým sadem..(1.6.2017)

• Steve661

Měnim svůj názor. Prvních max 20 dílů je to koukatelný a doceal sranda pak je ale dalších 30-40 totální vztahová nuda o hovně. Růžovka, Ulice jak přes kopírák akorát místo jehel a stříkaček tam jsou dorty a kuřecí křidýlka. Nic se tam neděje, postavy plitké a koukal jsem na to tak nějak ze zvyku, když nebylo co dělat. Od cca 50. dílu se děj trochu zvednul, mělo to spád, trochu to tam zase žilo, ale stejně bylo na míle daleko vidět, ty hrozné výkony neherců, slabá produkce, typická soap opera kamera, atp... Ovšem od nějakého +- 65 dílu se to zase vrátilo do starých hovnových kolejí. Nic se tam neděje, postavy jsou už trapné, snaha navrátit tomu ten úplně prapůvodní "vtip" je ta tam. Opět se tam řeší úplný hovna a vrcholem všeho je pro mě aféra změny investorů toho logistického centra. SPOILER :D : Jde o to že Mikův brácha uzavře kšeft na stavbu čehosi s Mickovým úhlavním nepřítelem Danielem, ale pak ho menší lží z kšeftu vykopne a zakázku dostane jiný investor. Místo toho, aby byl Prachař nadšen, tak se pobouří, jak je to neférový a běží to říci svému otci. Na této hlavní dějové lince jsou pak vystavěny další díly cca 4-5. Tak to byl modelový příklad toho jaké nesmysly a podřadné blbosti se tam řeší. JO a věc, které mě ale skutečně DOJEBALA je ten strašlivý product placement nebo recept placement. 2 postavy v montérkách u ohně dělají jídlo v kotlíku a vede se tam diskuze o zahušťování a gramáži jednotlivých surovin....seems real :D nebo se starý Trébl divý, co mu přišlo za obálku a Junior mu s úsměvem na rtech vysvětlí, že se RWE přejmenovalo na něco jiného, ale že VÝHODNÉ SLUŽBY A BALÍČKY ZŮSTÁVAJÍ. Rada pro spotřebitele: RADŠI SE NA TO NEKOUKEJTE NEBO ZJISTÍTE, JAKÝM SMĚREM SE UBÍRÁ NÁŠ FILMOVÝ/TELEBIZNÍ PRŮMYSL(26.3.2016)

• Milonak

Po revoluci v roce 1989 započalo období, kdy se v různých oborech lidské činnosti začali objevovat a podnikat lidé, kteří pro daný obor neměli absolutně žádné předpoklady. Někteří psali scénáře, jiní režírovali a další si kupříkladu hráli na herce a všem jim to bylo umožněno díky amatérským televizním stanicím, které se tvářily světově, nebo si to aspoň o sobě myslely. A přesně tohle je případ tohoto paskvilu. Dementní scénář a povětšinou trapné herecké výkony - vůbec nechápu, proč by měli být profesí "herci" např. Prachař, Polášek, atd.. Neherectví je občas na místě a může být i zajímavé, ne ale v tomto podání. Už prosím takovéto hnusy netočte.....1%(12.3.2016)

• randalll

Stačila mi půlka prvního dílu. Děkuji, nechci ! Nemohu reagovat jinak než ODPADEM. Mám nápad, spojte tohleto s Ordinací, Ulicí, Gymplem, Cestama, Vinařema a nevím čím ještě, tyhlety kýče promíchejte, operte, odstřeďte a spojte v jeden jediný seriál, který se bude vysílat o půl páté ráno. Já se totiž v tu dobu chystám do práce a budu litovat, jak je škoda, že se nemohu koukat ...(8.3.2016)

• Pierre

TV Prima začíná být se svými seriály stejně smešná jako Nova. Proč do těch projektů naši herci lezou? To by pro prachy udělali opravdu všechno? Dyť ty seriály jsou tak primitivní. Jednou je to o Moravě, jednou o přístavu, jednou o hospodách, ale je to pořád to stejné. Pořád stejně křečovíte. Bohůžel, opět musím dát jenom jednu hvězdu.(6.5.2016)

• - Exteriéry se natáčely v Benátkách nad Jizerou. (rakovnik)

• - Interiér Steak Housu v Benátkách nenajdete. Scény z restaurace se točí v ateliéru v pražských Holešovicích. (TheSlezy)

• - V ateliérech je postaveno 16 dekorací. [Zdroj: Týdeník Televize] (M.B)