Ohnivý kuře (TV seriál)

Opilý kuře

(neoficiální název)

Ohnivé kura

Komedie

Česko, 2016 - 2018, 190 h 3 min (Minutáž: 204x55 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová, Richard Tesařík, David Gránský, Zdeněk Mahdal, Lucie Polišenská, Barbora Seidlová, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Zdeněk Vencl, Luděk Sobota, Simona Prasková, Eva Čížkovská, Karolína Lipowská, Radim Novák, Filip Richtermoc, Kamila Sedlárová, Viet Anh Doan, Ivy Hoang, Josef Kubáník, Kateřina Jačková, Vladimír Škultéty, Leoš Juráček, Petr Štěpán, Míra Nosek, Jana Sováková, Ctirad Götz, Roman Zach, David Prachař, Žaneta Fuchsová, Slávek Bílský, Oldřich Vlach, Dana Batulková, Josef Vrána, Ondřej Kavan, Eva Reiterová, Jakub Žáček, Zdeněk Žák, Martin Bačkovský, Marcel Rošetzký, Tereza Vodochodská, Gustav Bubník, Magdaléna Bianka Ištoková, Evellyn Pacoláková, Alena Dlouhá, Josef Loučím, Alexandr Minajev, Malvína Pachlová, Alexandra Tomanová, Josef Zyka, Veronika Janků, Evelyna Kolenská, Eva Decastelo, Milan Enčev, Jindřich Kout, Irena Máchová, Ludmila Zábršová-Molínová, Ondřej Zach, Pavla Bečková, Kateřina Urbanová, Jindřich Hrdý, Martin Hruška, Lucie Kožinová, Simona Vrbická, Josef Hervert, Martin Matejka, Alena Štréblová, Zdeněk Pohlreich, Regina Řandová, Marek Tomažič, Kristýna Maléřová-Podzimková, Blanka Zdichyncová, Adam Ernest, Tereza Sochorová, Viktor Dvořák, Vladimír Hrabal, Vilém Udatný, Pavel Mareš, Ondřej Ruml, Anežka Rusevová, Jakub Slach, Pavel Trávníček, Martin Bohadlo, Roman Šebrle, Vasil Fridrich, Naděžda Husáková, Klára Kovaříková, Monika Timková, Petr Florián, Jana Radojčičová, Marek Svoboda, Petra Výtvarová, Jana Birgusová, Jan Jankovský, Miroslav Večerka, Zdeněk Velen, David Vobořil, Markéta Zehrerová, Vendula Hlásková, Jiří Paroubek, David Steigerwald, Anna Julie Slováčková, Josef Jan Kopecký, Lenka Zbranková, Milada Bednářová, Jarmila Vychodilová, Pavel Juřica, Braňo Holiček, Petr Motloch, Zdeněk Junák, Radomír Švec, Roman Štolpa, Halina Pawlowská, Regina Rázlová, Luboš Vrňata, Jan Krafka, Kateřina Pindejová, Zbygniew Kalina, Jakub Kropáček, Lucie Roznětínská, Dagmar Zázvůrková, Luděk Jiřík, Vojtěch Lavička, Jarmil Škvrna, František Nedbal, Petr Reidinger, Robin Sobek, Petr Vojnar, Jan Zadražil, Ivan Jiřík, Tomáš Petřík, Jan Novotný, Martin Charvát, Jaroslava Pokorná, Jakub Hajner, Miroslav Šimůnek, Tomáš Borůvka, Tereza Pachtová, Robert Sklenář, Jana Švandová, Zita Morávková, Pavel Vítek, Kateřina Kornová, Daniela Šinkorová, Stanislav Adámek, Ivan Herma, Hana Seidlová, Lukáš Kofroň, Bořek Slezáček, Barbora Mottlová, Elizaveta Maximová, Tereza Blažková, Radek Bár, Anna Beránková, Josef Jelínek, Denise Wich, Lukáš Buchar, Markéta Burešová, Vojtěch Vodochodský, Tereza Kaucká, Miluše Bittnerová, Martin Simandl, Jan Punčochář, Ivan Vodochodský, Daniela Byrtusová, Michal Milbauer, Václav Vašák, Jana Galinová, Michal Žižka, Jan Vápeník, Daniela Zbytovská, Nikola Zbytovská, Roman Mrázik, Dominik Zakl, Michal Novotný, Richard Genzer, Jana Altmannová, Vladimír T. Gottwald, Libor Hruška, Jan Szymik, Martin Dusbaba, Marie Štípková, Martin Hrubý, Martin Zahálka, Pavel Hromádka, Roman Vejdovec, Marcela Holubcová, Václav Krátký, Miroslav Babuský, Danica Jurčová, Justin Svoboda, Pavel Batěk, Otakar Brousek ml., Ondřej Lechnýř, Rudolf Slivka, Iva Janžurová, Hana Doulová - Krobotová, Radim Madeja, Erik Demko, Vojtěch Dvořák, Miroslav Hrabě, Josef Láska, Marta Falvey Sovová, Zuzana Kronerová, František Skopal, Eva Hráská-Blahýnková, Petr Gelnar, Vanda Vavrušková, Petr Vršek, Martin Vrtáček, Josef Horák, Petra Hobzová, Kristýna Frejová, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Renata Visnerová-Prokopová, Alena Mihulová, Duy Quang Nguyen, Alžbeta Stanková, Ladislav Hampl, Vlasta Peterková, Kateřina Lojdová, Václav Kopta, Anastázie Chocholatá, Eva Pilarová, Ondřej Pavelka, Saša Rašilov nejml., Barbora Jánová, Martin Svátek, Gustav Hašek, Tomáš Havlínek, Bára Vyskočilová, Karel Hynek, Helena Brabcová, Libuše Fanturová, Marek Pospíchal, Lubor Novotný, Rostislav Trtík, Daniel Margolius, Vojtěch Hájek, Tomáš Magnusek, Aleš Bílík, Martin Uhlíř, Pavel Kovář, Viktorie Hásková, Jiří Zapletal, Eva Janoušková, Martin Tlapák, Adam Vohánka, Petr Borovec, Radovan Klučka, Josef Vaňousek, Martina Preissová, Jindřich Žampa, Lenka Burianová, Ernesto Čekan, Jana Preissová, Denisa Pfauserová, Jan Vyskočil, Eva Perkausová, Josef Laufer, Anna Šišková, Ivan Sochor, Martin Sitta, Pavel Rímský, Ľubomír Paulovič, Radek Zima, Kryštof Nohýnek, Jiří Ployhar ml., Radek Valenta, Rostislav Novák ml., Vladimír Poštulka, Tereza Duchková, Martina Klírová, Tomáš Löbl, Kristina Pavelková, Jana Hlavsová, Pavel Koutský, Milan Němec, Jiří Havel, Jiří Kohout, Marcela Nohýnková, Martin Polách, Karel Leixner, Pavel Tichý, Radka Stupková, David Wagner, Milan Zeman, Radim Kalvoda, Lenka Loubalová, Marcela Kyselová, Richard Trsťan, Petr Halíček, Miroslav Hruška, Jan Kopecký, Martin Mejzlík, Nikol Moravcová, Jan Battěk, Týna Průchová, Jan Jedlinský, Michal Zelenka, Patrik Vojtíšek, Miroslav Lhotka, Petr Varga, Arnošt Frauenberg, Nikol Kouklová, Jana Durčáková, Lukáš Jurek, Jiří Konvalinka, Jan Lepšík, Jakub Gottwald, Zdeněk Trčálek, Martin Čarný, Bořek Joura, Miloš Knor, Ondřej Kraus, Ivana Korolová, Veronika Duchková, Michal Gulyáš, Svatopluk Schuller, Kamila Špráchalová, Ondřej Hampl, Filip Menzel, Petr Vaněk, Pavel Tesař, Radovan Vaculík, Ivo Šmoldas, Jan Hraběta, Daniel Šváb, Jitka Smutná, Ladislava Něrgešová, Marek Lambora, Jindra Janoušková, Michal Hložánek, Petr Dohnal, Kateřina Coufalová, Robert Nebřenský, Jan Pavel Filipenský, Tadeáš Věrčák, Aleš Procházka, Lucie Pernetová, Klára Jandová, Arnošt Goldflam, Oldřich Navrátil, Barbora Mudrová, Johanna Tesařová, Petr Pospíchal, Pavel Dorotka, Martin Sobotka, Eva Radilová, Kristína Svarinská, Josef Bláha, Karel Engel, Stanislav Lehký, Petr Burian, Jiří Král, Martin Kubačák, Jana Pešková, Adam Joura, Monika Leová, Adéla Vedralová, Libor Jeník, Lukáš Rous, Jindřich Nováček, Jiří Šafránek, Eva Režnarová, Zdeněk Dvořák, Jan Urban, Václav Liška, Yveta Blanarovičová, Carmen Mayerová, David Suchařípa, Pavla Tomicová, Ondřej Hejma, Petr Kolář, Otto Rošetzký, Michal Dvořák, Vojta Vovesný, Nela Ferklová, Jan Vondráček, Jiří Prager, Tomáš Dianiška, Jiří Racek, Michal Slaný, Antonín Procházka, Pavla Janiššová, Andrea Daňková, Petr Jeništa, Vladimíra Erbová, Václav Knop, Karel Zima, Daniel Ondráček, Tomáš Kořének, Tomáš Pospíšil, Václav Rašilov, Eduard Endt, Nataša Gáčová, Tomáš Masopust, Jan Šantroch, Ivo Pavelek, Martin Hub, Jan Žampa, Eva Kodešová, Jindřich Kriegel, Zdeněk Černín, Martin Davídek, Jaroslav Achab Heidler, Pavel Šimčík, Lada Jelínková, Jiří Schwarz, Jindřich Skopec, Zbyněk Šporc, Ondřej Brett, Milan Slepička, Petr Stach, Natálie Topinková, Anna Fixová, Vojtěch Babišta, Tereza Otavová, Vojtěch Efler, Petr Pěknic, Radim Jíra, Michal Kern, Jiří Vobecký, Martin Ešpandr, Marta Dřímal Ondráčková, Jan Hannes Hošek, Alfred Šrámek, Zdeněk Drahokoupil, Tomáš Chmel, Milan Aulický
  • SZYslak

Mladej Prachař mně začíná pěkně lézt na nervy, pořád stejnej, pořád neherec. Dolanský zůstane "ČTVERÁKem" ze Sametových vrahů a hlasatelem vtipných hlášek na [kůlíku], jinými slovy, je ho tam škoda. Leichtová by mohla ukázat ... mmm něco. Chudák Barbora Seidlová, vypadá na čtyřicet. Luděk Sobota konečně nehraje debily. No a Norbert v okopírované auto scéně z Vesničky střediskové ... Norberte, tohle fakt nemáš zapotřebí. Za časů ušatých čepic, bývaly náramné zimy a obráceně, bývaly náramné zimy, za časů ušatých čepic. Mrk mrk. Zkrátka a dobře, další z odpadních zaplácavacích seriálů, točených on the fly. Ale můžu se mýlit, viděl jsem jen 5 minut (naštěstí) u rodičů. Jsem měkkosrdcatý, jedna za některé herce, ale na Českého lva to ale asi nebude.(6.3.2016)

• Segrestor

tak to je fajn, že v době kdy se vláda snaží potopit všechny český hospody - protože nemaj rádi lidi, vynoří se hned jeden pozitivní seriál o podnikání v gastrobyznyse. Za chvíli bude seriál o hospodě stejný fantasy jako seriály o českých přístavech, co si budem povídat. Tady už snad chybí jen ryze český seriál o opravářích výtahů v mrakodrapu, o lovcích sobů, doktorů z vysokých hor a možná nějaká ta romantika na lodi. Všemu by mohlo dominovat luxusní uvědomělé dramedy o topičích z letního kina. Takže proč ne něco veselého o otevření hospody v zemi, kde se právě zavírá...(7.3.2016)

• randalll

Stačila mi půlka prvního dílu. Děkuji, nechci ! Nemohu reagovat jinak než ODPADEM. Mám nápad, spojte tohleto s Ordinací, Ulicí, Gymplem, Cestama, Vinařema a nevím čím ještě, tyhlety kýče promíchejte, operte, odstřeďte a spojte v jeden jediný seriál, který se bude vysílat o půl páté ráno. Já se totiž v tu dobu chystám do práce a budu litovat, jak je škoda, že se nemohu koukat ...(8.3.2016)

Ohnivé kuře 1 (88 dílů) bylo super. Výborní herci, kvalitní zpracování, velmi dobrý scénář s dost dějovými linkami. Ohnivé kuře 2 (116 dílů) však šlo po několika dílech hodně dolů. Neustálé natahovaní čím dál tím víc stupidních dějových linek (některé neustálé točení v kruhu a žádný dějový posun trvalo více jak 4 měsíce a možná i více), mě přinutilo seriál přestat sledovat někdy 3-4 měsíce před jeho koncem. Pustil jsem si, až poslední dvě epizody, abych se podíval na to co mi říkal kamarád, který to sleduje, a sice že děj absolutně negradoval a vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by to už mělo skončit. Co se posledního dílu týče tak vypadá jako každý jiný průměrný díl a uzavírat se to začne asi až v posledních 15 minutách. A samozřejmě i v něm jsem se dočkal neustále stejných řečí jaké postavy měly celý seriál. Jak kdyby se seriál zasekl v časové smičce a postavy neudělali vůbec ale vůbec žádný posun. Do toho se začali všichni chovat jak totální idioti. Třeba Veruna co za boha nechtěla rozdělit výhru mezi spoluhráče ze soutěže a tvářila se jak poslední spravedlivá (Tahle linka vydržela, až do předposledního dílu :D). A vůbec to nejstupidnější je finále. To jak to dopadlo s Robim a Rorejsem je jeden z největších výsměchů fanouškům seriálu. Rozhřešení mezi Klárou a Mikem taktéž možná ještě více... Dobře i ta svatba byla úplně debilní... No vlastně všechno bylo... První Ohnivé kuře bylo tak za 4* do druhé zezačátku šlo, ale pak to šlo tak neuvěřitelně dolů, že je to na odpad. Celkově hodnotím 3*(1.7.2018)

• Ivoman

Po 3 dílech to vzdávám. Jestli opravdu můžou žít lidi co hrají Suchánek s Rybářovou, tak je něco špatně v tomto státě. Je to další důkaz toho, že TV potřebují jen hromady dílů bez toho, aby bylo nejdůležitější, že se díl dvakrát přeruší reklamou a jsou z toho prachy. Natočit dneska seriál o pár dílech aby dával hlavu a patu v ČR asi nikdo neumí.(17.2.2017)

• - V závěrečných titulcích každé epizody jsou uvedeny recepty z právě odvysílaného dílu. (Bioscop)

• - Seriálová večerka a bistro, v němž pobývá Liu (Viet Anh Doan) a Hany, je ve skutečnosti takzvaný Kebab House. (TheSlezy)

• - Každý natáčecí den trvá 12 hodin. (M.B)