Ohnivý kuře (TV seriál)

Opilý kuře

(neoficiální název)

Ohnivé kura

Komedie

Česko, 2016–2018, 190 h 3 min (Minutáž: 15–63 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová, Richard Tesařík, David Gránský, Zdeněk Mahdal, Lucie Polišenská, Barbora Seidlová, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Zdeněk Vencl, Luděk Sobota, Simona Prasková, Eva Čížkovská, Karolína Lipowská, Radim Novák, Filip Richtermoc, Kamila Sedlárová, Viet Anh Doan, Ivy Hoang, Josef Kubáník, Kateřina Jačková, Vladimír Škultéty, Leoš Juráček, Petr Štěpán, Míra Nosek, Jana Sováková, Ctirad Götz, Roman Zach, David Prachař, Žaneta Fuchsová, Slávek Bílský, Oldřich Vlach, Dana Batulková, Josef Vrána, Ondřej Kavan, Eva Reiterová, Jakub Žáček, Zdeněk Žák, Martin Bačkovský, Marcel Rošetzký, Tereza Vodochodská, Gustav Bubník, Magdaléna Bianka Ištoková, Evellyn Pacoláková, Alena Dlouhá, Josef Loučím, Alexandr Minajev, Malvína Pachlová, Alexandra Tomanová, Josef Zyka, Veronika Janků, Evelyna Kolenská, Eva Decastelo, Milan Enčev, Jindřich Kout, Irena Máchová, Ludmila Zábršová-Molínová, Ondřej Zach, Pavla Bečková, Kateřina Urbanová, Jindřich Hrdý, Martin Hruška, Lucie Kožinová, Simona Vrbická, Josef Hervert, Martin Matejka, Alena Štréblová, Zdeněk Pohlreich, Regina Řandová, Marek Tomažič, Kristýna Podzimková, Blanka Zdichyncová, Adam Ernest, Tereza Sochorová, Viktor Dvořák, Vladimír Hrabal, Vilém Udatný, Pavel Mareš, Ondřej Ruml, Anežka Rusevová, Jakub Slach, Pavel Trávníček, Martin Bohadlo, Roman Šebrle, Vasil Fridrich, Naděžda Husáková, Klára Kovaříková, Monika Timková, Petr Florián, Jana Radojčičová, Marek Svoboda, Petra Výtvarová, Jana Birgusová, Jan Jankovský, Miroslav Večerka, Zdeněk Velen, David Vobořil, Markéta Zehrerová, Vendula Hlásková, David Steigerwald, Anna Julie Slováčková, Josef Jan Kopecký, Lenka Zbranková, Milada Bednářová, Jarmila Vychodilová, Pavel Juřica, Braňo Holiček, Petr Motloch, Zdeněk Junák, Radomír Švec, Roman Štolpa, Halina Pawlowská, Regina Rázlová, Luboš Vrňata, Jan Krafka, Kateřina Pindejová, Zbigniew Kalina, Jakub Kropáček, Lucie Roznětínská, Dagmar Zázvůrková, Luděk Jiřík, Vojtěch Lavička, Jarmil Škvrna, František Nedbal, Petr Reidinger, Robin Sobek, Petr Vojnar, Jan Zadražil, Ivan Jiřík, Tomáš Petřík, Jan Novotný, Martin Charvát, Jaroslava Pokorná, Jakub Hajner, Miroslav Šimůnek, Tomáš Borůvka, Tereza Pachtová, Robert Sklenář, Jana Švandová, Zita Morávková, Pavel Vítek, Kateřina Kornová, Daniela Šinkorová, Stanislav Adámek, Ivan Herma, Hana Seidlová, Lukáš Kofroň, Bořek Slezáček, Barbora Mottlová, Elizaveta Maximová, Tereza Blažková, Radek Bár, Anna Beránková, Denise Wich, Lukáš Buchar, Markéta Burešová, Vojtěch Vodochodský, Josef Jelínek, Tereza Kaucká, Miluše Bittnerová, Martin Simandl, Jan Punčochář, Ivan Vodochodský, Daniela Byrtusová, Michal Milbauer, Václav Vašák, Jana Galinová, Michal Žižka, Jan Vápeník, Daniela Zbytovská, Nikola Zbytovská, Roman Mrázik, Dominik Zakl, Michal Novotný, Richard Genzer, Jana Altmannová, Vladimír T. Gottwald, Libor Hruška, Jan Szymik, Martin Dusbaba, Marie Štípková, Martin Hrubý, Martin Zahálka, Pavel Hromádka, Roman Vejdovec, Marcela Holubcová, Václav Krátký, Miroslav Babuský, Danica Jurčová, Justin Svoboda, Pavel Batěk, Otakar Brousek ml., Ondřej Lechnýř, Rudolf Slivka, Iva Janžurová, Hana Doulová, Radim Madeja, Erik Demko, Miroslav Hrabě, Josef Láska, Marta Falvey Sovová, Zuzana Kronerová, František Skopal, Eva Hráská-Blahýnková, Petr Gelnar, Vanda Vavrušková, Petr Vršek, Martin Vrtáček, Josef Horák, Petra Hobzová, Kristýna Frejová, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Eva Leimbergerová, Renata Visnerová-Prokopová, Alena Mihulová, Duy Quang Nguyen, Alžbeta Stanková, Ladislav Hampl, Vlasta Peterková, Kateřina Lojdová, Václav Kopta, Anastasia Chocholatá, Eva Pilarová, Ondřej Pavelka, Saša Rašilov nejml., Barbora Jánová, Martin Svátek, Gustav Hašek, Tomáš Havlínek, Bára Vyskočilová, Karel Hynek, Helena Brabcová, Libuše Fanturová, Marek Pospíchal, Lubor Novotný, Rostislav Trtík, Daniel Margolius, Vojtěch Hájek, Tomáš Magnusek, Aleš Bílík, Martin Uhlíř, Pavel Kovář, Viktorie Hásková, Jiří Zapletal, Eva Janoušková, Martin Tlapák, Adam Vohánka, Petr Borovec, Radovan Klučka, Josef Vaňousek, Martina Preissová, Jindřich Žampa, Lenka Burianová, Ernesto Čekan, Denisa Pfauserová, Jan Vyskočil, Eva Perkausová, Josef Laufer, Anna Šišková, Ivan Sochor, Martin Sitta, Pavel Rímský, Ľubomír Paulovič, Radek Zima, Kryštof Nohýnek, Jiří Ployhar ml., Radek Valenta, Rostislav Novák ml., Vladimír Poštulka, Tereza Duchková, Martina Klírová, Tomáš Löbl, Kristina Pavelková, Jana Hlavsová, Pavel Koutský, Milan Němec, Jiří Havel, Jiří Kohout, Marcela Nohýnková, Martin Polách, Karel Leixner, Pavel Tichý, Radka Stupková, David Wagner, Milan Zeman, Radim Kalvoda, Lenka Loubalová, Marcela Kyselová, Richard Trsťan, Petr Halíček, Miroslav Hruška, Jan Kopecký, Martin Mejzlík, Nikol Moravcová, Jan Battěk, Týna Průchová, Jan Jedlinský, Michal Zelenka, Patrik Vojtíšek, Miroslav Lhotka, Petr Varga, Arnošt Frauenberg, Nikol Kouklová, Jana Durčáková, Lukáš Jurek, Jiří Konvalinka, Jan Lepšík, Jakub Gottwald, Zdeněk Trčálek, Martin Čarný, Bořek Joura, Miloš Knor, Ondřej Kraus, Ivana Korolová, Veronika Duchková, Michal Gulyáš, Svatopluk Schuller, Kamila Špráchalová, Ondřej Hampl, Filip Menzel, Petr Vaněk, Pavel Tesař, Radovan Vaculík, Ivo Šmoldas, Jan Hraběta, Daniel Šváb, Jitka Smutná, Ladislava Něrgešová, Marek Lambora, Jindra Janoušková, Michal Hložánek, Petr Dohnal, Kateřina Coufalová, Robert Nebřenský, Jan Pavel Filipenský, Tadeáš Věrčák, Aleš Procházka, Lucie Pernetová, Klára Jandová, Arnošt Goldflam, Oldřich Navrátil, Barbora Mudrová, Johanna Tesařová, Petr Pospíchal, Pavel Dorotka, Martin Sobotka, Eva Radilová, Kristína Svarinská, Josef Bláha, Karel Engel, Stanislav Lehký, Petr Burian, Jiří Král, Martin Kubačák, Jana Pešková, Adam Joura, Monika Leová, Adéla Vedralová, Libor Jeník, Lukáš Rous, Jindřich Nováček, Jiří Šafránek, Eva Režnarová, Zdeněk Dvořák, Jan Urban, Václav Liška, Yvetta Blanarovičová, Carmen Mayerová, David Suchařípa, Pavla Tomicová, Ondřej Hejma, Petr Kolář, Otto Rošetzký, Michal Dvořák, Vojta Vovesný, Nela Ferklová, Jan Vondráček, Jiří Prager, Tomáš Dianiška, Jiří Racek, Michal Slaný, Antonín Procházka, Pavla Janiššová, Andrea Daňková, Petr Jeništa, Vladimíra Erbová, Václav Knop, Karel Zima, Daniel Pivoda Ondráček, Tomáš Kořének, Tomáš Pospíšil, Václav Rašilov, Eduard Endt, Nataša Gáčová, Tomáš Masopust, Jan Šantroch, Ivo Pavelek, Martin Hub, Jan Žampa, Eva Kodešová, Jindřich Kriegel, Zdeněk Černín, Martin Davídek, Jaroslav Achab Haidler, Pavel Šimčík, Lada Jelínková, Jiří Schwarz, Jindřich Skopec, Zbyněk Šporc, Ondřej Brett, Milan Slepička, Petr Stach, Natálie Topinková, Anna Fixová, Vojtěch Babišta, Tereza Otavová, Vojtěch Efler, Petr Pěknic, Radim Jíra, Michal Kern, Jiří Vobecký, Martin Ešpandr, Marta Dřímal Ondráčková, Jan Hannes Hošek, Alfred Šrámek, Zdeněk Drahokoupil, Tomáš Chmel, Milan Aulický, Martin Písařík, Taťána Chvojka, Petr Kubala, Sára Korbelová, Petr Polák, Vojtěch Dvořák, Eliáš Vyskočil, Jana Provázková, Kristián Kašpar, Klára Tomanová, Bohuslav Hrdlička
  • Franta852

250.díl - Leoš si půjčuje 20.milion na reklamní kampaň, starý Trébl stále nic netuší...Kluci stále vaří v hotelu, nebudou se přece otravovat s vlastní již dokonale zařízenou hospodou... Jardovi se podaří uvařit první dobré pivo... /// Na počátku to vypadalo na slibný seriál, to jsem si tak myslel do třetího dílu, pak začala sestupná tendence s kvalitou, začali jste vařit z vody, z pěti dílů by se dal udělat jeden kvalitní, ze čtyř sérií jedna. Chtělo by to použít, nějaký program na kompriaci tipu zip. Akorát stále nechápu proč si neotevřou tu svoji hospodu! Aha, už to chápu, ti dva asi šetří po vzoru Leoše půl milionu, aby mohli udělat pořádnou reklamní kampaň.(17.5.2016)

• TheDon

Tak si to shrneme, standartní seriálovej kást. Štěpánek, Babčáková, Dolanský, mutující Suchoš (asi došly prachy), Mike ´pičus´ Prachař (to je fixkou na tom krku? zřejmě vlastní invence) a další zrůdičky v debilní mnohodilné české telenovele. Co na tom mám hodnotit? Pindu Rybovou? Tak to vím naprosto přesně. To bude asi tak přibližně za nula. Šup odpade,shnij po boku VIP vražd v Ulici Růžové zahrady. 0% P.s.: Polišenská zase přibrala?(9.3.2016)

Už odmalička mám rád české seriály a filmy,hlavně starou klasiku a české legendy,ale poslední dobou stojí filmy a seriály úplně za h...o!Jenže jsou i světlé chvilky kdy se povede něco pěkného,hodně jsem dával na hodnocení uživatelů,jenže časy věřit lidem kteří hodnotí a vlastně ten film ani neviděli jsou pryč,dávají odpad už jen z tradice že tam hraje jejich neoblíbený herec nebo herečka,nebo to točil někdo koho nemají rádi,to mě nebaví!!!herci a herečky v tomto seriálu patří mezi mé oblíbence i když jsou tam spíše novodobí lidičky a né ze staré školy.Mě to bavilo velice rád dám 5 hvězd a budu se těšit na další díly.Humor jáááááá se zasmál.(13.3.2016)

• gorerated

Nova s Primou se očividně předhání v tom kdo přinese na obrazovky větší žumpu. Za chvilku budu muset v obýváku chodit v gumákách nebo jezdit hovnocucem. Při každém náhodném přepnutí TV na tohle, nebo jinou oblíbenou břečku Čecháčků mi ze všech HDMI výstupů a jiných kouzelných zástrček teče hnědá hmota nepodobná té, co se ze mě line po kýblu KFC a třech časopisech na záchodě. To že příběh hraničí s inteligencí reklamy s Alzákem je jen třešnička na dortu.(30.3.2016)

• Ba-jo

Ach, to je tak prosťoučké a pitomoučké...bohužel se dostavil ten nepříjemný pocit trapnosti, kdy jsem se jako divák styděl za to, co vidí na obrazovce...a tento pocit si asi dalším dílem uštědřit nehodlám...je mi těch herců, z nichž některé mám opravdu rád, docela líto...ale chápu, že peníze potřebují....(26.3.2016)

• - Prima původně seriál pojmenovala Opilý kuře a měl být uveden v lednu 2016. Poté ho přejmenovali na Ohnivý kuře a premiéru odsunuli na březen. (Peklop)

• - Byly vydány tři kuchařky a jeden kalendář („Ohnivý kuře“, „Ohnivý kuře II.“, „Vietnamská kuchyně“ a stolní kalendář Ohnivý kuře pro rok 2018). (TheSlezy)

• - Hotelové kuchyně se nachází v ateliéru, Jakub Prachař a Vilma Cibulková ale skutečně nevaří. Pokrmy chystají profíci a oni jejich přípravu pouze předstírají. (TheSlezy)