Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

TaxiDriver

Další latentně homosexuální seriál, který nutí diváka tweetovat v průběhu jeho sledování. Dva vysoce postavení právníci, jeden mocipán, druhý marcipán, se přetahují o mladého zajíčka, který je schopen z ambiciózních a dravých mužů, udělat muže citlivé a empatické. Ženy zde představují roli matek, za kterýma se nechodí pro radu pracovního charakteru, ale jedině, aby udobřily hochy, když jsou na nože. ____ Tohle se může líbit jedině lidem, co žijí na Manhattanu nebo těm, co vyznávají obdobnou ideologickou zvrhlost. Jo...a cituje se zde Top Gun. Je to náhoda? #Suits ____P.S.: Pokud aktuální seriál, tak čtvrtá řada Breaking Bad. Jo, a Trent Reznor a The XX by se za ty ukradené motivy určitě obraceli v hrobě, kdyby v nějakém byli. ()

TeeAge

|| Scenár: Aaron Korsh | Hudba: Christopher Tyng, Opening theme "Greenback Boogie" by Ima Robot | Produkcia: Gene Klein | Distribúcia: USA Network | Štúdio: Universal Cable Productions, Hypnotic Films & Television, Open 4 Business Productions || Inteligentný, vtipný, dramatický, svižný, pútavý. Takto vyzerá seriál Suits. Nič viac, nič menej. S01-04: 100% | FullHD, THX, EN DTS | ()

Vessper

Právě jsem dokoukal třetí sérii a musím uznat, že mě tento seriál naprosto uhranul. Dalo by se říci, že jsem ho vykoukal jedním dechem a ani minutu jsem se u něj nenudil. Macht i Adams jsou skvělí a jejich kolegové a spolupracovníci také. Neplatí zde pravidlo, že seriál ztrácí na kvalitě novými řadami a tak rozhodně řadím Suits mezi své nejoblíbenější serály a nemůžu se dočkat další série. ()

CrypzzXD

Další z mnoha televizních show, která neví, kdy to zabalit. Po čtyřech téměř dokonalých sériích se začíná celý koncept a dějové linky opakovat a u sedmé série je to již vyloženě otravné. Je sice milé sledovat všechny tyto sympatické postavy, ale postupem času můj zájem sledovat dokola to samé nenávratně opadnul. V období let 2014 - 2016 se jednalo o jeden z mých zcela nejoblíbenějších seriálů, jehož téměř každou epizodu jsem hltal jedním douškem, ale momentálně si dávám již druhým rokem pauzu a až nebudu mít nic důležitějšího na práci, tak se možná k posledním dvěma (a konci 7.) sériím z nostalgie vrátím. Ale chce to čas a trpělivost... S01 8/10 S02 9/10 S03 10/10 S04 9/10 S05 7/10 S06 7/10 S07 6/10 ()

Jordan

čo na tom, že to glorifikuje povrchné hodnoty, že je to o zazobancoch a ich primárnych potrebách tak vzdialených od reálneho a skutočne hodnotného života, čo na tom, že to heroizuje tú eticky najdiskutabilnejšiu a najkontroverznejšiu skupinu ľudí - vrcholových amerických top právnikov... je to výborne napísané a má to švih, šmrnc a sexepíl ()

Galerie (1 230)

• Louisova (Rick Hoffman) sekretářka Norma se nevyskytuje v žádné epizodě, i když je mnohokrát v seriálu zmíněna. (Larry12)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku