Ohnivý kuře

• Česko Opilý kuře (neoficiální název) (více)
Česko, (2016–2018), 190 h 3 min (Minutáž: 15–63 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (více)

Série(5) / Epizody(204)

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele, lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem, a večerka asijského obchodníka a jeho krásné dcery. Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky. Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel. (TV Prima)

Wurths

Jak to tady tak pročítám, zjišťuji, že jsem celkem nenáročný divák. Nevím, jestli se mi to líbilo, protože při sledování několika prvních dílů jsem hořel čtyřicítkami teplotami, ale nepřišlo mi to otravné, vlastně dost přívětivé a koukatelné, což se o dnešních (zejména Prima a Nova) seriálech dá jen těžko říct. Ne, nemá to dokonalý humor a ne, nezáří to ani hvězdnými hereckými výkony, dokonce to ani pořádně nemá hlavu ani patu, ale kdo tohle přehlédne, je to celkem fajn seriál typu Nic se nestane, když mi uteče jeden díl. ()

Jeptun odpad!

Pán Prachař je ten největší odpad co současný šoulíz produkuje. A další vyhořelí paherci mu tam dělají křoví. Ou je to je zase tupé zlo. Pod které se můžou podepsat jen další zla jakou jsou Vaněk Litvák Decastelo. Das EE. ()

infernet

A ta komediálnost je prosím kde?? Pár dílů jsem se obětoval, ale víc nevydržím, sorry. Kristýna je krásná ženská, patří do porna a hvězdička je za ní. Jinak se běžte radši někam vyluftovat, tohle je ztráta času. ()

ESNYR

Zatím se na to dívám jen proto že mě zajímá do jak velkých dluhů se ještě dostanou a kdo z nich zabije Babčákovou. Po 10 díle, je mi jasné že z dluhů nevylezou ještě minimálně 29 dílů, takže se na to přestávám dívat pro nelogičnost děje. Už po prvních 3 dílech mi nebylo jasné chování postav - určitě bych si nenechal srát na hlavu - a navíc se mi zdá že se to neodehrává v ČR ale v nějakém jiném neexistujícím státě, protože takové lidi já osobně neznám a ani v mém okolí se nevyskytuje tolik imbecilů, idiotů a dementů, jako tady na čtverečný metr. Odpad nedám. Hodnotit nebudu. ()

Danthare

Mám slabost pro Dolanského a "kluky" Prachařovic, scénář netolik klaunoidní jako jiné CZ TV seriály, občas vtipné, občas něco z reálného života. Dal bych "jen" 2* ale za Babčákovou point navíc, jí tu roli vážně uvěříte! ()

AndrewNewman

Samozrejme to niekedy na stupnici trápnosti stúpa na 9,9 ale inak to je taký svižný, skôr letný seroš, zameraný na priemerné publikum, než na zarytého fanúšika. ()

Prubner

Solidní a kupodivu docela dobře napsaný seriál se slušnými hereckými výkony (Leichtová, Gránský, Babčáková, Polášek, Dolanský, Lichý, Suchánek). Dokonce jsem díky tomuto seriálu ztratil svou averzi k Jakubu Prachařovi. To ovšem platí jenom pro první sérii. Jenže někdy kolem 80 dílu začal seriálu docházet dech. Přestože všechny zápletky byly jakž takž vyřešeny, děj pokračuje dál, autoři ho nesmyslně uměle natahují, vaří z vody, dělají z původně záporných postav kladné, cpou do děje nové zbytečné postavy (Janžurová) atd. Takže když jsem zjistil, že seriál bude pokračovat další sérií, došla mi trpělivost a přestal jsem ho sledovat. Ale je to škoda. Tvůrci propásli příležitost skončit včas a se ctí. ()

Lucyl89motyl

Ceskym serialum moc neholduju. Tenhle je prijemny, nenuceny, vtipny a strasne dobre obsazeny. Sleduji to pravidelne a beru to jako krasny relax na gauci. Dva dny v tydnu, kdy ma smysl koukat na televizi s vedomim, ze konecne neco davaji. ()

SZYslak

Mladej Prachař mně začíná pěkně lézt na nervy, pořád stejnej, pořád neherec (edit: 2003 došlo k obratu). Dolanský zůstane "ČTVERÁKem" ze Sametových vrahů a hlasatelem vtipných hlášek na [kůlíku], jinými slovy, je ho tam škoda. Leichtová by mohla ukázat ... mmm něco. Chudák Barbora Seidlová, vypadá na čtyřicet. Luděk Sobota konečně nehraje debily. No a Norbert v okopírované auto scéně z Vesničky střediskové ... Norberte, tohle fakt nemáš zapotřebí. Za časů ušatých čepic, bývaly náramné zimy a obráceně, bývaly náramné zimy, za časů ušatých čepic. Mrk mrk. Zkrátka a dobře, další z odpadních zaplácavacích seriálů, točených on the fly. Ale můžu se mýlit, viděl jsem jen 5 minut (naštěstí) u rodičů. Jsem měkkosrdcatý, jedna za některé herce, ale na Českého lva to ale asi nebude. ()

hony23

Takže si dáme recept na Ohnivé kuře: Nejdříve napíšeme scénář. Ze slaboduchých dialogů připravíme děj, který vložíme do restauračního prostředí, aby nebylo těch seriálů na vodě a v ordinacích přespříliš. Protože Češi mají rádi humor, přidáme pár upocených vtípků a výslednou kejdu vlejeme do úst nebohých herců, kteří se z důvodu potřeby dlouhodobého, pravidelného příjmu upsali k účinkování v této lapálii. Podáváme 2x týdně v hlavním vysílacím čase, protože nic lepšího na Primě natočit neumíme a protože si národ, který nejvíce důvěřuje Zemanovi a Babišovi, nic lepšího nezaslouží! ()

rodier

Me to prijde dobry, po letech zas dobrej cz sitcom. jen nechapu ze jednou tam maj napsano ohnivy kure a potom zas opily kure ;D ()

gorerated odpad!

Nova s Primou se očividně předhání v tom kdo přinese na obrazovky větší žumpu. Za chvilku budu muset v obýváku chodit v gumákách nebo jezdit hovnocucem. Při každém náhodném přepnutí TV na tohle, nebo jinou oblíbenou břečku Čecháčků mi ze všech HDMI výstupů a jiných kouzelných zástrček teče hnědá hmota nepodobná té, co se ze mě line po kýblu KFC a třech časopisech na záchodě. To že příběh hraničí s inteligencí reklamy s Alzákem je jen třešnička na dortu. ()

jackstifler

Takovej seriál už dlouho nikdo nenatočil :) Za mě 5 hvězd, dobrá atmosféra, dobrej nápad, sympatičtí herci, dobré zápletky a spoustu dalšího. Všem můžu doporučit. 42% je k smíchu, lepší český seriál v tv právě neprobíhá, proto za mě 70% ()