Ohnivý kuře

• Česko Opilý kuře (neoficiální název) (více)
Česko, (2016–2018), 190 h 3 min (Minutáž: 15–63 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (více)

Série(5) / Epizody(204)

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele, lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem, a večerka asijského obchodníka a jeho krásné dcery. Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky. Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel. (TV Prima)

mstychov

Ja ten serial zkratka ,,zeru". Skvele herecke obsazeni, je to hoooodne vtipny, plny skvelych receptu a nadupany pribehama. Nerikam, ze nektere sceny nejsou prehnane, zvelicene......Nekdy se az moc snazi zaujmout divaka, takze je to misty trapny....ALE ten vtip a napad celkove vse zachranil....Ja osobne se tesim na kazdy dalsi dil. ()

Skylwalker42

Ach jo... proč novodobá česká seriálová tvorba stojí tak za hovno? Ta jedna hvězda je za ty recepty, které mohou posloužit milovníkům gastronomie..jinak to je opravdu vše. Prachař je výborný showman, ale opravdu mizerný herec. ()

aktakanamor

Na začátku bylo minimum vtipných scén, které se pak ztrácelo. Oceňuji, že tento seriál konečně skončil, i když to bylo poněkud delší než se slibovalo, jak jinak než svatbou,která byla jasná už od prvního dílu. ()

Lilith03

Jeden z nejlepších českých seriálů tohoto druhu. Skvělý herci, skvělý příběh a zápletky, s přítelem máme ohnivé kuře moc rádi. A to i přes to, že jsem na Prachaře vyloženě alergická, stejně tak Suchánek, nemohu jim odepřít ovšem to, že prostě umí hrát. ()

sparrow1

Po pilotnim dilu davam 3 hvezdy me se to docela libilo a oproti takovym skvostum jako treba Svatby v Benatkach nebo pristav se na to dalo docela koukat.Zajimave je slozeni kde je mix ze vsech hereckych koutu. ()

Davule

Je to koukatelný, některý díly mají dokonce hlavu a patu. Postavy se občas chovají nelogicky a dostávají se do nereálných situací.. ale jídla vypadají dobře. Občas něco podle toho uvaříme. ()

tosastava odpad!

Mno,ako by som sa slušne vyjadril k prvým dvom dielom,aha,už to mám,fekálie,fekálie.... !. Momentálny TV trend je varenie,každý chuj a pipina varí. Prima produkcia si povedala, prečo to ešte nevyužiť a na rýchlo nezbalastiť niečo na tú tému?. Výsledok máte možnosť vidieť sami. Obávam sa že TV kanalizácie nestoja o to aby sa vymanili s tých hovien,vyhovuje im debilita divákov. Nemusia sa namáhať a snažiť sa aspoň trochu zvyšovať latku kvality vysielaného obsahu ()

zawes23

Už odmalička mám rád české seriály a filmy,hlavně starou klasiku a české legendy,ale poslední dobou stojí filmy a seriály úplně za h...o!Jenže jsou i světlé chvilky kdy se povede něco pěkného,hodně jsem dával na hodnocení uživatelů,jenže časy věřit lidem kteří hodnotí a vlastně ten film ani neviděli jsou pryč,dávají odpad už jen z tradice že tam hraje jejich neoblíbený herec nebo herečka,nebo to točil někdo koho nemají rádi,to mě nebaví!!!herci a herečky v tomto seriálu patří mezi mé oblíbence i když jsou tam spíše novodobí lidičky a né ze staré školy.Mě to bavilo velice rád dám 5 hvězd a budu se těšit na další díly.Humor jáááááá se zasmál. ()

BLooDiK

Nepřekvapí, neurazí. Je ale fakt, bohužel, že daleko více než seriál samotný mě rozesmějí hrubé gramatické chyby v Odpadech zdejších filmových intelektuálů. ()

katherine7

Oukej, tak měním po pár dalších dílech názor. Místo tří * dávám 1*. Ale netvrdím, že to není už teď na odpad.. protože se k tomu pomalu ale jistě schyluje. Díl od dílu je to větší nuda a vtipných pasáží také rapidně ubylo. Plus, stále mě iritují ty kalhoty Prachaře.. OMG! Kup si jiné! ()