Báječní a bohatí

• USA The Bold and the Beautiful (více)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 98
USA, 1987, 6733x30 min

Kamera:

Drew Ganyer

Ronn Moss, John McCook, Schae Harrison, Maeve Quinlan, Ashley Cohen, Rob Brownstein, Sean Whalen, Dylan Neal, Jacqueline MacInnes Wood, Jeremy Snider (více)

Báječní a bohatí patří k nejslavnějším a nejúspěšnějším seriálům v oblasti nekonečného žánru. Hlavními hrdiny jsou dvě rodiny, které podnikají v módním průmyslu - rodina Forresterů a rodina Spectrů. Úspěšnější je rodina Forresterů, která v módě udává styl. Osudy obou rodin jsou vzájemně propojené.

Tento seriál se natáčí již od roku 1987. To, že je populární, dokazuje hostování takových herců, jako jsou například Kabir Bedi, Paul Satterfield, Sean Kanan, Jack Wagner, Lorenzo Lamas, Marshall Teague nebo Antonio Sabato jr. Tento seriál je úzce propojen s dalším takovým podobným seriálem - se seriálem Mladí a neklidní. (videofil)

suicide

Nemůžu jinak a musím tomuto odpadovému seriálu věnovat jednu hvězdičku. Je tomu sice už hodně let, co jsem ho viděl naposled, ale tehdy to byl seriál, který jsem si vždycky o prázdninách pustil u babičky, lehl si před televizi a započal relaxační výmaz. Vůbec nevadilo, že jsem vynechal nějaký díl, nějaký týden, popřípadě celý rok do dalších prázdnin. Jeden rok se začala odvíjet jedna zápletka a za rok jsem viděl, jak to celé dopadlo a s překvapením jsem zjistil, že dvě postavy také s překvapením v průběhu toho roku zjistily, že jsou syny úplně nové postavy v seriálu. No není to úžasná dějová zkratka, když vypustíte rok a o nic nepřijdete? ()

L_O_U_S odpad!

Existují dvě úrovně odpadu. Do jedné házím filmy a seriály, které za nic nestojí, ale přesto se na ně ještě dá dívat a člověk je v pokušení udělit aspoň tu hvězdičku. Pak jsou ale takové obludnosti, u kterých divák jen nevěřícně zírá a táže se po smyslu vlastní existence. BÁJEČNÍ A BOHATÍ patří spolu se skvosty jako TAK JDE ČAS do té druhé skupiny. Viděl jsem snad minutový úryvek z této neuvěřitelně roztahané sračky a i přesto se cítím oprávněn hodnotit. Nerozpoznal jsem nic, co by bébéčka odlišovalo od výše zmíněného konkurenta. (354.) ()

Tygrys odpad!

Tenhle nekonečný "seriál" pro změnu sleduje moje máti, dává to polská TV. Zrovna běží nějaký třitisýcedvoustý díl a já žeru ten dabing... Rič, Šíla, Džejn, Kreg, Ešli, Bruk, Trejsi, Majls a ty jejich životní příběhy jsou vážně úžasné. ()

cariada odpad!

Tohle dávala Prima jestli se nepletu ,ale je to všechno na jedno brdo. Kam ty amíci cpou peníze je hrozný. Ještě ,že my je nemáme ,aby jsme podobný nesmysle točili ,ikdyž... (Ulice apod..) ()

DruidKarel odpad!

Tohle není seriál, ale tohle je vymejvárna mozku. Tohle bych poštěl lidem po vopici, aby se z toho hodně rychle dostali... ODPAD! ()

Flynn odpad!

Tohle by měli pouštět na středních textilních školách jako dokument návrhářského průmyslu:)) a nebo by se to mělo pouštět mladým holkám, které se chcou stát modelkama aby je to odradilo od tohoto soukolí:))) ()

carly

vždy znovu a znovu som to začala pozerať a vždy znovu a znvu som prestala a nielen preto, že ma zo Stephanie išlo uchytiť ()

Playman odpad!

Jo, tak na tohle koukala moje máma. Já, ačkoliv jsem to nesledoval, tak jsem pobral většinu děje. Někdy jsem omylem viděl i celej díl. A popravdě, TOHLE, to je naprosto stupidní, dementní , strašná špína, kterou nikdy nikdo neměl natočit. A teď je rok 2008 a oni to ještě pořád točej. To sou blázni. Odpad!!!! ()

pinguinka

Dlouho jsem své hodnocení zvažovala a musím dát tomuto nekončícímu seriálu hvězdičky dvě – jednu za úžasnou flexibilitu řešení dějových zvratů ;o) a druhou za to, že se při jeho sledování krásně snídá. Taky jste tak napjatí, zda si neuvěřitelně umělohmotný Ridge vezme už asi popáté (nebo počtvrté, teď nevím ;o) Brooke?A dozví se Eric, manžel Stephanie, otec Erica a děda malého Erička pravdu o tom, že Ridge neni jeho syn??? :oD ()