Báječní a bohatí

• USA The Bold and the Beautiful (více)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 300
USA, 1987, 6733x30 min

Kamera:

Drew Ganyer

Ronn Moss, John McCook, Schae Harrison, Maeve Quinlan, Ashley Cohen, Rob Brownstein, Sean Whalen, Dylan Neal, Jacqueline MacInnes Wood, Jeremy Snider (více)

Báječní a bohatí patří k nejslavnějším a nejúspěšnějším seriálům v oblasti nekonečného žánru. Hlavními hrdiny jsou dvě rodiny, které podnikají v módním průmyslu - rodina Forresterů a rodina Spectrů. Úspěšnější je rodina Forresterů, která v módě udává styl. Osudy obou rodin jsou vzájemně propojené.

Tento seriál se natáčí již od roku 1987. To, že je populární, dokazuje hostování takových herců, jako jsou například Kabir Bedi, Paul Satterfield, Sean Kanan, Jack Wagner, Lorenzo Lamas, Marshall Teague nebo Antonio Sabato jr. Tento seriál je úzce propojen s dalším takovým podobným seriálem - se seriálem Mladí a neklidní. (videofil)

Narcis

Sledoval jsem asi 30 dílů ročně a to jen kvůli tomu abych se dověděl jakým směrem se hýbe děj, kdo přibyl nebo ubyl.Dialogy trapné. Aspoň, že se to odehrává v honesnějším a atraktivnějším prostředí než tak jde čas *. Místy to ale bylo i docela akční a napínavé *. ()

xaver

Seriál pro snoby a jejich obdivovatele. Nicméně za neskutečný výkon - natočení několik tisíc dílů o ničem, dávám jednu hvězdičku. ()

1860 odpad!

Ať už je to Manuela, Rosalinda, Betty, Kassandra, Kachorra nebo Esmeralda, pořád je to o tom samém.. Příběhy, zápletky, osudy postav se opakují, a vždycky se něco pořádného stane jednou za dvacet dílů.. nikdy jsem nedokoukal tyto seriály do konce, protože to prostě nešlo, ale vydržel jsem tolik dílů, abych to mohl shodit a varovat ostatní.. ()

wosho odpad!

Už jen to pojmenování mluví samo za sebe-eeeeeeeee, fakt sračka co dává zcela nový pojem pojmu extrovní vyjebaná píčovina pro tlustý krávy ()

Paity odpad!

Už jen ten název dává tušit, že to je naprostá ptákovina, kterou když v TV spatříte, tak si řeknete, že vám za to nestála ani ta elektrická energie, kterou jste za těch pět vteřin díky televizi propálili. Znovu se potvrzuje, že v Americe najdou peníze na natočení kdejaké ptákoviny. ()

Jeržik odpad!

Jediné co mi po shlédnutí ba i jediné minuty tohodle seriálu zbývá je jít se udusit kilovým, černě pruhovaným mackem. ()

Damielka

Přátelé, ano, přiznávám, sklouzla jsem na zcestí a jednu dobu (asi půl roku v kuse) jsem tento seriál jako posedlá sledovala a dokonce si před každou dovolenou richtovala video, aby mi ani jeden důležitý 30minutový díl neutekl. Musím tomu dát aspoň tři hvězdičky (tu čtvrtou si odpustím, abych nebyla už za úplnýho úchyla), protože jsem skutečně prožívala všechno, co se v tom seriálu semlelo a někdy jsem i tu slzičku uronila. Uvědomuji si, že takové přiznání je asi sebevražda, leč nemohu jinak. Stalo se, odeznělo to a věřím, že se to už opakovat nebude, protože vím, že podobné seriály jsou naprostá vymývárna mozku a brak, který je dobrý leda tak pro znuděné důchodkyně (moje babička třeba milovala Esmeraldu, chudinka). Tak ještě jednou pardon... ()

Berry odpad!

Na mě tento seriál působí spíše jako odpuzovač pro ty, kteří chtějí pracovat v módním průmyslu... ()

grerar odpad!

"To, že je populární, dokazuje hostování takových herců, jako jsou například Kabir Bedi, Paul Satterfield, Sean Kanan, Jack Wagner, Lorenzo Lamas, Marshall Teague nebo Antonio Sabato jr." :D Nice, beautiful, great. A mohli bychom pokračovat: Vanessa Minnillo, Barbara Niven, Kelly Stables, Tamara Davies, LoriDawn Messuri, Donna Casey, Chad Ortis, Minae Noji, Caroline Attwood, Natasha Alam, Bruce Thomas, Marian Zapico, Hal Linden, Dean Cochran, Sydney Penny, Caitlin Wachs, Amanda Pace, bla bla bla Nice, sorry, odpad. ()

Wild_man odpad!

Tenhle seriál nesnáším, protože se na něj každé ráno koukala babička, když jsem u ní byl na návštěvě a byla úplně zhypnotizovaná... ()

Bozvav

Tři hvězdy za to, že když jsem ležela pár týdnů ve špitále (ne s hlavou) tak mi i tento seriál ukracoval dlouhou chvíli. Je fakt, že pak už jsem se na něj nedívala a že je moje hodnocení výrazně nadhodnocené, ale já nezapomínám. ()

Rami odpad!

Nevím, co k tomuto seriálu říct, asi jen, že je to ten nejodpadovitější odpad ze všech odpadů. Vůbec mě nezaujal, nemá ani děj, ani herecké výkony a ani nic jiného na alespoň průměrné (či lehce podprůměrné) úrovni. ()