Reklama

Reklama

Pocket Monsters

(seriál)
  • Japonsko ポケットモンスター (více)
Trailer 1
Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie
Japonsko, (1997–2022), 471 h 57 min (Minutáž: 22–25 min)

Hrají:

Ikue Ótani, Rika Macumoto, Minami Takajama, Majumi Iizuka, Júdži Ueda, Megumi Hajašibara, Šin'ičiró Miki, Bin Šimada, Činami Nišimura (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(1223)

V roku 1995 autor Satoshi Tajiri priniesol do spoločnosti Nintendo ukázať svoj námet o Pokémonoch a rozpútal tak celosvetový ošiaľ počítačovej hry, na základe ktorej vznikol v roku 1998 japonský animovaný seriál s vyše dvesto epizódami. Desaťročný chlapec Ash má jeden obrovský sen chce sa stať pánom virtuálnych postavičiek a príšeriek Pokémonov. Vydá sa preto do sveta s cieľom stať sa majstrom v Lige Pokémonov. Spolu zo svojim verným Pokémonom Pikaču sa bude snažiť vybojovať osem odznakov na postup do ligy. Ash, Pikaču a pokemonskí kamaráti musia zachrániť všetkých vzácnych pokémonov pred ich zlými lovcami. Maskovaní nepriatelia ich môžu pomocou techniky a výbojov premeniť napríklad na zlých duchov. Ash, Misty, Brock a Pikaču sa preto musia vrhnúť do nekonečných dobrodružstiev a zachrániť svet! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (16)

Trailer 1

Recenze (832)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Jako malej jsem měl vždy nařízený budík, abych nezmeškal jediný díl. Tyhle dětské kulty bývají s přibývajícím věkem kontroverzní (viz taktéž legendární Strážci vesmíru, na které se koukat nedá), ale na pár dílů Pokémonů jsem se před časem znova podíval na youtube a víte vy co - pořád mě to celkem bavilo. Tady je ta averze naprosto přehnaná, seriál jako takový opravdu není třeba nenávidět. Čtyřhvězdičkové hodnocení berte jako vzpomínku na mladší léta a protiváhu k odpadům - Pikaču si je nezaslouží :-) ()

Tosim odpad!

všechny recenze uživatele

Děkujeme "řediteli" Železný! Děkujeme všem, kteří se snaží zničit lidem vlastní názor a IQ už v mladém věku! Aby taky ne, když jde o prachy...teda o diváka!!! Víte co? Běžte se s tím vysrat!!! Vy špatně vyrobení intelektuálové, kvůli kterým musí daňový poplatník vysolit peníze a kteří už roky kurví vkus českého televizního publika!!! Horší než tohle lejno jsou snad dementní reklamy na Bárbíny!!! Ale to by musel být odpad na třetí... :-((((((((((((((((((((( ()

Reklama

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No, my jsme měli Ninja Želvy, dnešní spratci mají Pokémony....dodnes nevím, jestli si Mister Fookah dělá legraci nebo to se svou láskou k Pokémonům myslí vážně:))) Nicméně pokud má nějaké dítko ve vaší blízkosti Pokémony (nebo Činkopomončáky) rádo, můžete si s ním na ně zahrát. Vy budete trenér, dítě si zvolí, v roli jakého skorozvířete bude vystupovat, a pak jen stačí mrštit pokeballem a říct: "Pikachu, umyj nádobí."A pak že Pokémoni mají na děti negativní vliv:)))))) Ale vážně - soucítím s Gimlim v jeho zármutku nad zavlékáním podobného škváru do našich luhů a hájů, čímž trpí všichni příznivci kvalitní anime. GHOST IN THE SHELL 4EVER!!!! ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Polémon je prostě něco nepopsatelného. Ale kajícně přiznám, že ona stupidita, kterou se seriál pyšní, je vlastně pozitivem. Když je totiž víkend (ráno) a mé mozkové obvody jsou zatím v polospánku, jedná se o celkem svižné probuzení (které však v plné bdělosti okamžitě vypínám). Prostě se mi to nezdá zas až tak hrozné, ale rozhodně bych si to dobrovolně nepustil... natožpak to někomu doporučoval... ()

Radyo odpad!

všechny recenze uživatele

Jestli se bude někdy vyhlašovat celosvětová anketa o nejúspěšnější seriál všech dob, Pokémon bude aspirovat na čelní místa. Jestli se bude někdy vyhlašovat celosvětová anketa o největší výplach mozku všech dob, bude Pokémon bezesporu také aspirovat na ty nejčelnější pozice. Japonci disponují opravdu jinou kulturou, dokonce tak diametrálně jinou, že ji v tomto podání mohou v našich zeměpisných šířkách akceptovat jedině děti. Mám jen obavu, aby tyto děti poté nepotřebovaly nějaký chirurgický zákrok na mozku, který by jim umožnil návrat mezi normální lidi. A mnozí rodiče se určitě ještě teď vzpamatovávají z toho mediálně-reklamního šílenství, které jistě leckomu nabouralo rodinný rozpočet. ()

Galerie (305)

Zajímavosti (85)

  • Ash prozradí, že Squirtle byl jeho první volbou a Charmander jeho poslední. (LUKICKK)
  • V epizodě 65 vyšle Ash Charmandera bojovat s Jinx. Jeho Charmander už se ale v předchozích dílech vyvinul v Charizarda, 2. evoluční stupeň, tudíž by se Charmander v tomto díle objevit neměl. Pochybení vzniklo v důsledku incidentu při vydávání a odložení seriálu o 4 měsíce. Epizoda 65 a 66 by správně měla být na místě 39. a 40. epizody. (Saraph)
  • Úvodní bitva je stejná jako v první generaci her. (LUKICKK)

Související novinky

Hlasujte o nejlepší anime desetiletí!

Hlasujte o nejlepší anime desetiletí!

10.07.2010

Za posledních deset let japonská animovaná tvorba zažila neuvěřitelný boom a její vliv se promítl i do jiných sfér kinematografie a popkultury, jako například do videoklipů Linkin Park nebo filmu…

Reklama

Reklama