Ztraceni

Dobrodružný / Drama / Fantasy / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2004–2010), 88 h 30 min (Minutáž: 40–105 min)

Matthew Fox, Evangeline Lilly, Josh Holloway, Jorge Garcia, Terry O'Quinn, Naveen Andrews, Yunjin Kim, Daniel Dae Kim, Michael Emerson, Dominic Monaghan (více)

Série(6) / Epizody(117)

Stroskotanci, ktorí prežili haváriu lietadla na mysterióznom ostrove uprostred oceánu tisíce míľ od civilizácie, nemajú nádej na záchranu - sú stratení! Stratili sa aj vo vlastných životoch, pretože mučivé tajomstvá, ktoré si priniesli ukryté hlboko v duši, už nemôžu vyhnať a desivé skutky napraviť. Zomreli a musia začať odznova. Nové extrémne dobrodružstvá z nich prekvapivo vyplavujú tie najlepšie aj najhoršie vlastnosti, úžasnú vnútornú silu či netušené schopnosti. Ale ak všetko na svete má svoj zmysel a nič sa neodohrá bez príčiny, prečo to všetko musia prežiť? Je všetko naozaj také, ako sa zdá? Záhadný ostrov začína vydávať svoje tajomstvá... Sledujte najlepší americký dramatický seriál roka 2005, ocenený prestížnou soškou Zlatý glóbus a troma cenami Emmy!
Štyridsaťosem stroskotancov, ktorí prežili pád lietadla, ostalo uväznených na mysterióznom ostrove kdesi uprostred oceánu, tisíce míľ od civilizácie. Pomoc neprichádza, pretože šesť hodín pred haváriou lietadlo stratilo spojenie, neplánovane zmenilo kurz a letelo tisíce míľ neznámou trasou. Ak ich niekto skutočne hľadá, potom zbytočné pátra v celkom iných končinách našej planéty. Prvé, čo doktor Jack Sheridan (MATTHEW FOX) po prebudení pocítil, bola pálčivá bolesť. Potom si všimne páliace slnko, bambusový les, dym a najmä všadeprítomný krik a plač ranených. Spoločne s vedomím prichádza aj hrôzostrašné pochopenie situácie lietadlo, ktorým cestoval, pravdepodobne havarovalo. Lekársky inštinkt mu napovedá, že ľudia potrebujú jeho pomoc. Stroskotanci prehľadávajú miesto núdzového pristátia a zistia, že sú na ostrove, kde prevláda neprístupný terén. Ani počasie tu nie je najprívetivejšie. Nepriestupnou džungľou sa navyše preháňajú tajomné tvory, ktoré nepatria k žiadnemu živočíšnemu druhu, ktorý by kedy niektorý z nich poznal. Najväčším problémom je však rôznorodosť samých stroskotancov, ktorých rozdeľuje takmer všetko, čo si dokáže človek predstaviť viera, politické zmýšľanie, rebríčky hodnôt i morálka. Nebyť veliteľských schopností a charizmy Jacka a Kate Austinovej (EVANGELINE LILLYOVÁ) mala by nehomogénna skupina len malú šancu na prežitie. Ak chcú zmätení a zranení ľudia prežiť, musia sa naučiť spolupracovať a konať ako kolektív. Je jedno, kým sme boli a čo sme predtým robili. teraz sme všetci zomreli a musíme začať znova. Nájdite spôsob, ako prispieť, pretože nikto sám neuspeje. A ak spolu nemôžeme žiť, zomrieme sami. Ostrov je zahalený nepreniknuteľnou hmlou tajomstiev a mnohé záhady a hlboko skryté mystériá z minulosti si stroskotanci nesú aj sami v sebe. Na takom mieste nie je prežitie žiadnou samozrejmosťou. Stroskotanci sa pokúšajú nájsť čokoľvek, čo by im pomohlo prežiť. Niektorí podliehajú panike, iní sa modlia za svoju spásu. Niektorí v sebe naopak nachádzajú silu a schopnosti, o ktorých predtým ani netušili. Pri prehľadávaní trosiek lietadla objavia rádiovú vysielačku a nádej na skorú záchranu vleje všetkým stroskotancom novú krv do žíl. Tajomný ostrov však zároveň vydáva ďalšiu zo svojich záhad počas pátrania narazia na kovové putá, zbraň a predovšetkým zviera, ktoré by nemalo v tunajšej tropickej klíme prežiť ani deň...
Najsledovanejší dramatický seriál americkej stanice ABC v roku 2005, ktorý už dve sezóny fascinuje divákov na celok svete, okrem množstva iných ocenení získal v roku 2005 aj Emmy Awards v šiestich kategóriách (z 12 nominácií) ako najlepší dramatický seriál, réžia, kasting, hudba, kamera a vizuálne efekty. 16. januára 2006, na odovzdávaní prestížnych cien Zlatý glóbus (63. Annual Golden Globes) v Los Angeles, seriál LOST zvíťazil v kategórii Najlepší dramatický televízny seriál roka 2005 (a porazil pritom ostané nominované seriály CommanderIn-Chief, Grey´s Anatomy, Prison Break a Rome). Druhú sériu seriálu LOST nominovali ešte v dvoch ďalších kategóriách za najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe (Naveen Andrews) a najlepší herecký výkon v dramatickom televíznom seriáli (Matthew Fox). Dramatický seriál Nezvestní nakrúcali pre televíznu spoločnosť ABC od marca 2004 a prvý diel videli americkí diváci v októbri toho istého roka. Netrvalo dlho, a práva na vysielanie si zakúpilo viacero televízií na celom svete. V Spojených štátoch zožal seriál veľký úspech, vďaka 18,7 miliónom divákov sa stal najsledovanejším dramatickým počinom stanice ABC od roku 1985, hovorí Tom Davidson, riaditeľ distribučnej spoločnosti AXN pre strednú Európu. Sme presvedčení, že divákov priam priklincuje do kresiel. Jedným z tvorcov seriálu a producentom je J. J. Abrams (za réžiu prvých dvoch epizód dostal Emmy Awards za réžiu), ktorý je známy aj vďaka seriálu Alias či scenármi k mnohým filmom. Jeho zásluhou je seriál plný dramatických zvratov a napätia, nazerá hlboko do ľudského vnútra, kde sa ukrývajú aj tie najhoršie tajomstvá. Seriál nakrúcali na Havaji. Dvojhodinová pilotná snímka stála približne 10 miliónov dolárov, a je tak jedným z najdrahších televíznych projektov v histórii. Iba doprava kusa havarovaného lietadla stála vyše 250-tisíc dolárov. Na scenároch sa podieľalo niekoľko autorov, ktorá nikdy vopred nevedeli, do čoho idú. Počas tvorby museli uplatniť znalosti z mnohých vedeckých odborov, napríklad zo sociológie, ktorá mi pomáhala vytvoriť interakciu medzi jednotlivými postavami. Keď sa začalo nakrúcanie, väčšina z tvorcov scenára si ešte stále nebola istá, ako bude dej a osudy stroskotancov pokračovať. Dôkazom je napríklad postava doktora Jacka Shepharda (MATTHEW FOX) pôvodne mal zomrieť hneď v druhej epizóde, ale tvorcom sa ho uľútostilo, a razom sa tak z neho stala jedna z najvýraznejších postáv seriálu. Veľa pozoruhodností sa udialo aj počas kastingu. Ako príklad poslúži kórejská herečka Yunjin Kimová, ktorá mala hrať pôvodne Kate. Rola však už bola obsadená, ale autori nechceli o Yunjin prísť, a tak jej napísali úlohu šitú priamo na telo. Každá epizóda sa sústreďuje na dôležité detaily života a minulosti jednej z postáv. Až vo chvíli, keď sa jednotlivé čriepky poskladajú, môže divák pochopiť, prečo jednotliví hrdinovia konajú a správajú sa, ako to vidí pred sebou na obrazovke.
Postavy
Štyridsaťosem stroskotancov, ktorí prežili pád lietadla, je uväznených na opustenom, v oceáne stratenom ostrove. Ak chcú prežiť, musia sa naučiť spolupracovať a konať ako kolektív. Taký je začiatok nového seriálu Nezvestní, ktorí fascinuje milióny divákov na celom svete. Netreba sa čudovať, veď príbehy o stroskotancoch, ktorí riadením osudu stroskotali a zostali uväznení na opustených ostrovoch uprostred oceánu, fascinujú človeka už oddávna. Samozrejme, v dnešnej dobe satelitov, keď je možné zistiť, ako je niekto oblečený na inom kontinente, a keď stačí dotknúť sa niekoľkých tlačidiel na telefónu a dovoláte sa na druhý koniec sveta, sa zdá niečo také priam nemysliteľné. Novodobým stroskotancom predsa stačí nájsť si len úkryt a počkať tam na najmodernejšie vybavených záchranárov, ktorí im o niekoľko hodín poskytnú všetku potrebnú lekársku starostlivosť, stravu a sprostredkujú aj kontakt s vydeseným príbuzenstvom. Nie vždy však všetko beží podľa zabehnutých pravidiel a schém. Postavy seriálu sa o tom veľmi rýchlo presvedčia. Nielenže je ostrov, na ktorom uviazli, zahalený nepreniknuteľnou hmlou tajomstiev, ale mnohé záhady a hlboko skryté mystériá z minulosti si nesú stroskotanci aj sami v sebe. Na takom mieste nie je prežitie žiadnou samozrejmosťou. Najväčším problémom je však ich rôznorodosť. Stroskotancov rozdeľuje takmer všetko, čo si dokáže človek predstaviť viera, politické zmýšľanie, rebríčky hodnôt aj morálka. Nebyť veliteľských schopností a charizmy lekára Jacka Sheridana (MATTHEW FOX) a Kate Austinovej (EVANGELINE LILLYOVÁ), mala by nehomogénna skupina len malú šancu na prežitie. Stroskotanci sa pokúšajú v troskách lietadla nájsť čokoľvek, čo by im pomohlo prežiť. Niektorí podliehajú panike, iní sa modlia za svoju spásu. Niektorí v sebe naopak nachádzajú schopnosti a silu, o ktorých predtým ani netušili. Prvá séria seriálu zachytáva štyridsať dní v živote stroskotancov. Istá podobnosť s biblickým motívom nie je vôbec náhodná. Napríklad Kate Austinová (EVANGELINE LILLYOVÁ) sa nikdy predtým nestretla s nejakými zdravotníckymi kurzami, teraz obväzuje a zašíva rany ako skúsená sestra s mnohoročnou praxou. Svojím nezameniteľným zmyslom pre humor a optimizmom všetkým dodáva odvahu srdnatý Hugo Hurley Reyes (JORGE GARCIA). Charlie Pace (DOMINIC MONAGHAN) je pohasínajúca rocková hviezda s mnohými tajomstvami z minulosti i prítomnosti. Sayid Jarrah (NAVEEN ANDREWS) zase musí bojovať so zažitými rasovými predsudkami, ktoré si priniesol z rodného Stredozápadu. Tŕňom v oku je mu predovšetkým kórejský pár Sun a Jin Kwonovci (YUNJIN KIMOVÁ, DANIEL DAE KIM), ktorých od ostatných cestujúcich delí nielen bariéra kultúrna, ale aj jazyková. James Sawyer Ford (JOSH HOLLOWAY) medzi ostatných tiež príliš nezapadá, môže za to najmä jeho ustavičné fabulovanie a preháňanie. Michaela Dawsona (Harold Perrineau) čaká na ostrove zoznamovanie sa so svojím deväťročným nevlastným synom Waltom Lloydom (MALCOLM DAVID KELLEY), ktorého dostal do opatery, pretože mu chvíľu pred cestou zomrela matka, Michaelova exmanželka. Záhadnou postavou je John Locke (TERRY O´QUINN), tajuplný muž, ktorý je s ostrovom zviazaný akýmsi osudovým putom. Nechýba ani egocentrická Shannon Ruthefordová (MAGGIE GRACEOVÁ), ktorá je schopná robiť si pedikúru aj vo chvíli, keď okolo nej zomierajú ľudia, a jej hádavý a hašterivý brat Boone Carlyle (IAN SOMERHALDER). Pozoruhodnou postavou je aj mladučká Claire Littletonová (EMILIE DE RAVINOVÁ), ktorá je v deviatom mesiaci tehotenstva a pripravuje sa na nastávajúcu úlohu matky... (oficiální text distributora)

dannyfe

Co k tomu říct , když to poprvé vysílali na nově "myslím" , tak mne tento serial neuchvátil. A ted hltám každý díl. Podle mne do 3.série bravurně napsaný seriál.Shlédnul jsem i poslední 6.sérii a už to nemělo ty grády jako první 3. serie, hodnocení ale zůstává. ()

swinevenca

Dokud je to o trosečnících na ostrově s mysteriózní džunglí, nemá to chybu a v tu chvíli se to dá zhltnout naráz. Po pochybnejch a nejasně vysvětlenejch psychologickejch hrátkách ke konci druhý a půlky třetí série, nastoupí trochu smysluplná mise záchrany, trapně protažená zbytečnou čtvrtou sérií. Pátá řada měla hodně zajímavou linku na ostrově, ale nemůžu pominout fakt, že se k tomu došlo nevysvětlitelně a nesmyslně, protože tvůrci se v těch časových smyčkách sami ztratili. A šestá řada totální nelogickej průser, vaří se mě krev, že si tohle lidi dovolej a vaří se ve mně tak, že skoro zapomenu na to dobrý na začátku. Moje chyba, že sem to dokoukával. Nejlepší postava Sawyer, bez něj by se poslední dvě řady zvládnout nedaly. ()

hoffman.jan

Vše již bylo napsáno, kult, legenda, fenomén, co jen si přejete. Ostrov jako symbol biblického očistce, skvěle propracované a zahrané postavy, a především úžasný scénář, za který by si autoři zasloužili minimálně tři Oscary. Tajemství ostrova a jeho opravdový účel (snad krom scény, kdy Jacob vysvětluje, že Ostrov je jakási poklička držící zlo od našeho světa) nám nikdy nebyl a zřejmě ani nebude objasněn. Podobně jako třeba u Battlestar Galacticy, i tady hraje prostředí, byť velmi atmosferické, pouze vedlejší roli. Seriál je především o lidech, o jejich životech, vztazích, myšlenkách a činech. Samozřejmě, chybičky se vloudí, ale jelikož hodnotím jako celek, jsem plně přesvědčen, že Lost mají své právoplatné místo v "Hall Of Fame of TV Series," kdyby teda nějaká existovala. ()

BenchPress

Dlouho, předlouho jsem váhal jaké hodnocení mám tomuhle "kultu" dát, jelikož jsem ho dokoukal už někdy před 3/4 rokem. Seriál jako celek je výborný, hlavně ten skvělý nápad ohledně mysteriózního ostrova, kde jsou "ti druzí", vidiny, intriky, flashbacky, vraždy, Dharma, Jacob, monstrum, láska a kdo ví, co ještě. Musel bych psát hodně dlouho, abych všechno vyjmenoval. Tak to shrnu pěkně popořadě. 1. série: Nástup je, jak je již u seriálů zvykem lehce pomalejší, chvíli trvá, než začnou postavy bavit, ale později každému někdo přiroste k srdci. Od konce 9. dílu začíná skutečná jízda, která se zastaví až při vynikajícím konci. Nejlepší postavy: Locke, Jack, Sayid. Nejlepší díly: Raised by Another Man, Solitary, Exodus. 2. série: Pro mě naprostý vrchol seriálu a jedno z nejlepších, co jsem doposud z televizní produkce viděl. Nástup raketový, v půlce menší odmlka, která ovšem navnadí na naprosto nadupaných posledních pár dílů, které jsou naprosto zdrcující. Co díl, to bomba. S příchodem Bena na scénu získává seriál ještě o stupeň výše. ( P.S. Konec 20. dílu druhé série je to nejvíc, co mě kdy v seriálu dostalo). Nejlepší postavy: Locke, Jack, Sawyer. Nejlepší díly: Live Together Die Alone, Two For the Road, Lockdown. 3. série: Samotný úvod velmi dobrý, ale poté se střídají slabší díly se silnějšími, přesto seriál příliš ze svého kouzla neztrácí. Ben se začíná rozjíždět a objevují se další postavy. Nejlepší postavy: Jack, Ben, Desmond. Nejlepší díly: The Man Behind Curtain, I do, The Brig. 4. série: Tady nastává lehčí propad a pro mě první nudnější chvíle, ale pořád je na co koukat. Ben je tady už jednou z hlavních postav. Nejlepší postavy: Ben, Jack, Sawyer. Nejlepší díly: The Economist, The Constant, Cabin Fever. 5. série: Divák se toho hodně doví, ale asi se tato prudká změna zalíbí jen někomu. Nechci tady psát spoilery. Nejlepší postavy: Ben, Sawyer, Hurley. Nejlepší díly: The Life and Death of Jeremy Bentham, La Fleur, The Incident. 6. série: Je to tady, konec jednoho z nejlepších seriálů, který sice obsahuje spoustu chyb a logických minel, ALE zase je tak neskutečně poutavý a obsahuje tolik cliffhangerů a to téměř po každý díl, že se tou parádou prostě necháte unášet. Co se týče závěrečné série, tak jí nebudu kritizovat, myslím, že si každý umí udělat svůj názor. Podle mě se s tím tvůrci poprali hezky a i když jsem se toho spoustu nedověděli, tak jako celek je to fantazie. Nejlepší postavy: Jack, Hurley, Desmond. Nejlepší díly: The End, The Candidate, Ab Aeterno. ()

Marty_cz

Asi nejchytlavější část seriálu je, jak jsou trosečníci prostě ztraceni na ostrově. Ve chvíli kdy se začne mluvit o ,,těch druhých“, tak se to trošku změní, ale i tak je člověk nepuštěn od obrazovek. Velmi dobrý nápad a zpracování. ()

Kennedy_R

Klasika všech seriálových dobrodružných záhad. Děj odstartoval na mnoho let dopředu hodně následovníků, plagiátorů i neumětelů. ()

vodkasesemte

dokud Vám nějaká postava nezačla prvních 5minut lézt na mozek, tak to bylo koukatelné, jinak nevím, pro mě to zhaslo s ledním medvědem. ()

nemer odpad!

Typická americká slátanina. Ať se děje, co se děje, stále krásní a dokonalí, přesto krajně nesympatičtí a prázdní. Nedalo se na to vůbec dívat, ztráta času bylo i prvních pár dílů. ()

TinoArts

Pre mňa jeden z najlepších seriálových počinov histórie, kráľ seriálového mystery žánru a dokonalá ukážka, ako a v akom množstve majú byť použité cliffhanger prvky. Nič iné (ani seriál ani film) ma neudržalo v takom napätí pri TV a nedalo mi spávať. LOST si pamätám ešte z čias, kedy nebolo také ľahké stiahnuť si celý seriál, a tak som pozerával 1 časť týždenne v Nedeľu večer v TV. Čo je škoda, lebo tento seriál treba pozerať v menších časových intervaloch, inak sa stratíte. Je trochu smutné, že to tvorcovia natiahli až na 6 sérií a snažili sa z toho vyťažiť čo najviac. Ak by to malo 3-5 sérií, asi by to bolo dokonalé. Ľudia zvyknú kritizovať záver, no mne sa páčil, a lepšie sa to vymyslieť asi nedalo - ľuďom by vadilo všetko. Za mňa 99%. ()

Palisander

Mno, čo o tomto napísať aby to malo hlavu a pätu? Ako komentovať zlátaninu, ktorej dve tretiny tvoria zbytočné retrospektívy? A to časom pribudli aj strihy do budúcnosti, čo z toho robí už totálny guláš. To lietadlo malo spadnúť priamo na Benov domček a všetci komplet mali zhorieť do tla. Bolo by to lepšie ;-). Konanie postáv je absolútne neprirodzené a život na ostrove takisto. A nebyť toho že mám zakázané prečítať si ako to skončí určite by som sa nedostal ani cez druhú sériu. Takže spomínať budem dlho, ale nanešťastie nie v dobrom. A to najhoršie ma ešte len čaká. PS: Odkaz pre Charlieho: Dvere sa dajú zatvoriť aj zvonka ;-). ()

KeepVerve

Můj nejoblíbenější seriál EVER! Můžu se na něj koukat stále dokola a nikdy mě neomrzí. Narozdíl od rádoby "cool" seriálů mají Ztraceni myšlenku, napětí a styl. Ta mystičnost, různorodost postav dělají ze seriálu strhující podívanou. Víc takových seriálů! ()

Nikitoss95

Jednoznačně pěti hvězdičkový seriál, na nějž mám dost přijemných vzpomínek; velmi dramatický a dějově náročný, s nedotaženým koncem, a nejednoznačně vykladatelný; herecké výkony vynikající, jelikož na pustém ostrově ztroskotá letadlo, je z koho si vybrat za svého favorita; seriál se na začátku tváří realisticky, ovšem prvky fantasy se tu objevují, jako černý kouř,cestování v čase na stejném ostrově, teorie,že ostrov je očistec či že na něm je enormní magnetické pole,kterému se musí každých 108 minut zabránit před výbuchem atd. Flashbacky jednotlivých hrdinů okořeňují přiběh. ()

Juuroo

Môj najobľúbenejší seriál. Na každú časť som sa tešil, hoci poslednú sériu som dopozeral až po rokoch. To, že to bolo možno až príliš prekombinované je pravda, ale aj tak si to tých 5* zaslúži. ()

baclajean

Zrealizovať takýto seriálový projekt chcelo nemalú námahu a predstavivosť, každá epizóda sa niesla v znamení napätia a tajomstva, nútila uvažovať nad tým, čo nastane ďalej. Častokrát dej dokázal diváka dokonale popliesť, 6 sérií je viac než dosť a treba uznať že ani jedna nebola slabá, všetky boli výborné. Seriál tohto typu určite potešil každého, kto z neho videl viac než len 2-3 série. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) Po letech jsem splnila mladické přání a podívala se znovu na celý seriál s odstupem bouřlivého celosvětového nadšení. A musím reagovat. První čtyři řady jsou famózní! Téměř geniální, jak mají vše, co si jen divák může přát! Jenže pak...they´ve just got lost in "ticka, ticka" smoke...and it all went dead. ()

Neronius

Než jsem se na tenhle epickej seriál podíval, tak jsem slyšel jen negativní ohlasy např. "je to sračka" "nepochopil jsem to a proto to je sračka" "píčovina" "jak se na to někdo může dívat" ok ok ok poslechl jsem tyhle lidi a nepodíval jsem se.. ale pak jsem se podíval zde na ČSFD a viděl jsem to hodnocení a řekl jsem si, že bych tomu měl dát šanci. A taky se tak stalo. chytlo mě to tak, že jsem se stal závislej :3 Prostě úžasnej seriál s úžasnýma postavama a příběhem i když ke konci už to bylo takové.. no.. idk prostě i tak to bylo kurevsky úžasný :3 ()

Crybaby

1. séria - Začalo sa to naozaj sľubne, no pomalší rozbeh časom spôsobil to, že diálogy a scény v ktorých sa nedeje nič podstatné zatienili celú akciu. Rozbehlo sa to však dobrým smerom. 2. séria - Tak ako aj prvá séria, aj druhá má svoje klady aj zápory. Je tu zopár veľmi kvalitných dielov, no nájde sa tu aj také, ktoré vôbec nemuseli byť. Niektoré posuny, zvraty, množstvo smrtí vztyčujú nad tretiu sériu množstvo otáznikov. 3. séria - Tak sa nám to všetko pekne krásne zamotalo. ║4. séria - 4. časť 70%║ ()

LooserEVZ

Rád bych dal 5....ALE.....žral jsem to od prvního do prvního do posleního dílu...čekal na každej díl jak idiot,ale poslední díl...několikrát se nás snažili přesvědčit,že nejsou mrtví-a nakonec jsou mrtví??? .... Trapný a nasralo mě to,ale nedám 3,protože i tak jeden z top seriálů... ()

JasonV

Po Aktoch X najväčší žánrový seriálový fenomén pred-streamingovej televíznej éry. Je tam všetko: dobrodružstvo, tajomstvo, silné postavy, hriech a pokánie, zločin a trest, láska a nenávisť, ale aj hlbšia filozofia ako napr. konflikt medzi slobodnou vôľou a predurčením či medzi vierou a vedou. Škoda, že ako vyššie spomínaná legenda trpí aj Lost nekonečným naťahovaním a posledné dve série sú už takmer nepozerateľné. ()

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

17.03.2023

Tvůrce Watchmenů údajně chystá Star Wars

Tvůrce Watchmenů údajně chystá Star Wars

17.03.2022

Dočkáme se rebootu Ztracených?

Dočkáme se rebootu Ztracených?

07.02.2019

Stanice ABC v posledních letech holduje rebootům svých starých hitů, a má dobrý důvod. Z oživené Roseanne se stal v zámoří obří hit a seriál dosahuje vysokých ratingů i po vyhození hlavní herečky a… (více)

Hollywood touží po Abramsovi

Hollywood touží po Abramsovi

04.11.2018

Podle čerstvých zpráv se několik velkých studií v těchto dnech uchází o režiséra a producenta J.J. Abramse (Star Trek, Star Wars: Síla se probouzí). Ten by tak podle všeho měl v nejbližší době… (více)