Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

Gahan

Pravnicke prostredie mi je blizke a preto mozno niektore veci vnimam inak, ale tak ako nemusite byt astronaut, aby ste milovali filmy s vesmirnou tematikou ci sci-fi, nemusite mat za sebou 5 rokov pravnickej fakulty, aby vam tento serialik vliezol pod kozu. Odporucam sirokym masam. Perfektne uz od prvej serie, ale napriklad ja osobne som si zacala serial viac uzivat az od druhej, kedy si podla mna tvorcovia nasli hlavnu liniu, pevnejsie ju uchopili a pribeh zacal byt viac kompaktnejsi (menej samostatnych odbocovacich dielov). Zboznujem tie intrigy, tu mocensku hru a tie dokonale vypointovane dialogy. U ma jednoznacne TOP No.1 je Harvey Specter a za nim v zavese Louis Litt. ()

ivamka

Tys mi lhal. Já? No jasně jako dycky. Strašné. Jediný, kdo mně baví je Luis jen kvůli němu to někdy vydržím se dívat. ()

Wargoo

Ak právnikovi stačia 2 sekundy na to, aby vydedukoval, pochopil, zanalizoval všetko čo sa nachádza v zakladači, ktorý obsahuje cca 200 strán a práve ho po prvý raz dostal do ruky, nemôže tu byť niečo v poriadku... Seriál si ma získal, najmä výborne napísaným scenárom a charaktermi postáv. Avšak práve to paradoxne spôsobilo, že som to po štvrtej sérií prestal pozerať... skrátka ma Harvey a jeho dedukcia, vševyhrávanie a vždy správne zaťahanie za správne nitky omrzeli. Všetkého veľa škodí... a ja niesom idiot, aby som žral seno, resp. aby som žral to, že by jedna z najuznávanejších právnických firiem tolerovala nevyštudovaného (aj keď) génia, ktorý by ich poslal na večné veky do lochu. Stačilo ! 4**** a 75,021 ! ()

montongery

Utopie v podobě 'dokonalého' právnického světa a dokonale luxusního a sexy Manhattanu. A také důvod, proč nyní doopravdy žárlím na prince Harryho.. Určitě to není seriál, pro ty co hledají něco z 'reálného' právnického prostředí nebo pro ty, co vyžadují vždy hlubokomyslnost a již zmíněnou reálnost. Ale z mého pohledu je seriál něčím jako Vlkem z Wall Street, který rozehrává parádní mocenskou a intrikářskou hru a jen to zde není v podobě akcionářů na burze ale v podobě elitních právníků. Do toho již zmíněný utopický a asi námi všemi jednou vysněný svět - luxusní obleky a šaty, auta, kanceláře na nejlepších místech, obědy každý den v luxusních restauracích atd., prostě svět kde nic není problém. To vše zasazené do skvělého scénáře, kdy je děj po celu dobu dynamický a nikdy není viděť žádná křeč, a podané skvělým obsazením a suprově napsanými postavy. Nakonec mi z toho vychází mnohem lepší podívaná, než je již zmíněný Vlk z Wall Street. ()

SidneyP

První dvě/tři sérky jsou skoro dokonalé, ale pak už to sklouzává k hranici uvěřitelnosti. V každém díle se stane 92 zvratů, každý se bodá do zad a bože můj, ty dialogy jsou KAŽDEJ díl stejné. Jen si to občas poslechněte :) na youtube jsou i kompilace, lol. ()

anaon

Z tohohle seriálu jsem opravdu hodně nadšená. Je to vtipné, je to chytré, má to spád, výborné dialogy a obsazení. Některé díly si pouštím i víckrát, a to se mi jindy nestává. ()

KOOHA

Od skonceni LOST, coz je uz dlouho konecne poradne dobry serial. Skvely scenar, neskutecne dialogy, to musel psat borec jakeho svet nevidel. Perfektne natocene, jen tak dal... ()

longercz

Líbí se mi to, ne proto, že bych měl rád obleky a lidi v nich, ale proto, že je rád nemám a přesto mě to dokázalo zaujmout... ()

denisavary

První díl mě zaujal a ty další mě dostaly...Představitelé v seriálu jsou všichni na vysoké noze, všichni mají peníze,jsou pořád krásně upravení a čistí a žíjí luxusní život, vždy dostanou vše co si přejou..důvod k tomu, aby jsme je všichni nenáviděli a záviděli, jenže to nejde...každá postava má něco do sebe...Gabriel Macht alias Harvey je elegán, sobecký frajírek, ale spravedlivý a hrozně vychcanej, za to Mike Ross je inteligentní a milosrdný blbeček a hrozně mu závidím tu jeho fotopamět..oba dva tvoří výbornou dvojici. Oblíbila jsem si Harveyho sekretářku Donnu (Sarah Rafferty), ta mě svými hláškami vždycky dostane :)...Těším se na další pokračování seriálu a užívání si luxusu...no spíš mojí závistivosti:P ()

Castielo

Po prvním dílu jsem se nemohl odpoutat a musel jsem koukat dokud jsem nedokoukal. Za začátku povrchní duo dvou borců se v pozdějších fázích mění na velice zajímavou hru ve firmě. Některé postavy si zamilujete stejně jako já donu, jiné budete prostě nenávidět, jako já Luise a některým se budete prostě smát, jako já tomu divnýmu blonďatýmu koncipientovi. Humor, napětí, inteligentní děj s inteligentním humorem. Smrtelná kombinace. 5* ()

truby

Stejně jak vkusné a elegantní jsou obleky dvou hlavních protagonistů, tak precizně je natočen tento seriál. Prostředí právnické firmy je velmi realistické, doknce až tak, že jsem se kolikrát v jednotlivých procesech ztrácel, protože mi přišlo, že bych asi musel být právník, abych se v tom vyznal, z tohoto pohledu jsem věřil naprosto všemu. Pár velmi sympatických a charakterních lidí bojujících za spravedlnost, vždy na té dobré straně, tomu není vůbec těžké fandit. Psychologie postav a vztahy se vyvíjejí docela pozvolna, což dodává seriálu vážnosti a oprošťuje ho od uměle stavěného a překombinovaného děje a nechává mu prostor pro další díly (série). Prostě vtipný, originální a svěží seriál, na který je radost se dívat. ()

Smidak

Už po pár chvílích bylo jasno - I'm hooked! Seriál, od kterého se prostě nechcete odtrhnout. Podobné pocity jsem měl i v začátcích HIMYM, ale tady mám pocit, že to bude něco víc :) /// 1. série 95%, 2. série 100%, 3. série 101%! ()

Jajar

Suits má rozhodně skvělý potenciál. Premisa je zajímavá, emočně to funguje výborně. Seriál obecně hodně stojí na postavách, což už se bohužel nedá příliš říct o mini zápletkách v jednotlivých dílech. Zatím mě to ale baví. ()

candy_daze

Svižný a sympatický seriál, ze začátku občas kvůli vší právnické hatmatilce složitější na chápání, což se tvůrcům povedlo už ke konci první řady podchytit a držet doteď. Zásluhou jak scénáře a režie, tak herci skvělé vykreslení charakterů, se kterými nejde než nesympatizovat...jo, a super soundtrack v každým díle! (Ok, a hlásím se k deseti, ne-li statisícům poblázněných ženských. Harvey Specter...nom ^-^) ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku