Doktoři (TV seriál)

The Resident

USA, 2018 - 2019, 26 h 38 min (Minutáž: 43–45 min)

Emily VanCamp, Matt Czuchry, Bruce Greenwood, Elizabeth Ludlow, Manish Dayal, Valerie Cruz, Tasie Lawrence, Alexa Mansour, Coral Peña, Keith Hudson, Moran Atias, Merrin Dungey, Melina Kanakaredes, Violett Beane, John Pirruccello, Gregory Alan Williams, Britt Rentschler, Valyn Hall, Masey McLain, Brandon O'Dell, Kellee Stewart, Warren Christie, John Beasley, Joe Massingill, Lee Spencer, James Moses Black, Emily Althaus, Jenny O'Hara, Dakin Matthews, Deke Anderson, Jessica Miesel, Jahi Di'Allo Winston, Shaunette Renée Wilson, Jolene Purdy, Malcolm-Jamal Warner, Dana Ashbrook, Kathleen Wilhoite, Steve Rosen, Randee Heller, Julianna Guill, Ramses Jimenez, Michael Hogan, R. Keith Harris, Lenny Jacobson, Roger Floyd, Marc Gowan, April Parker-Jones, Andy Stahl, Damon Dayoub, Stephen McKinley Henderson, Vernée Watson-Johnson, Matt Walton, Jocko Sims, Jason Davis, Meredith Parks, Kelsey Sanders, Jennifer Landon, Brian George, Jai Rodriguez, Geraldine Singer, Deja Dee, Mark Oliver, Jon Briddell, Tom Nowicki, Hans Obma, Glenn Morshower, Jazmyn Simon, Michael Trotter, Jamie Gray Hyder, Paul Ben-Victor, Christian Barillas, Joanne Kelly, Erika Slezak, Tzi Ma, Erica Page, Catherine Dyer, Darla Delgado, Matt Shively, Michael O'Neill, Brooke Butler, Patricia French, Mallory Moye, Matt Mercurio, Jenna Dewan-Tatum, Michael Hogan, Matt Malloy, Joshua Brady, Ian Gregg, Nikki SooHoo, Ethan Corn, Tate Ellington, Cyrina Fiallo, Viviana Chavez, Yaani King Mondschein, Sonny Shroyer, Jane Leeves, Michael Weston, Colin Hay, Tanc Sade, Malaya Rivera Drew, Emily Kuroda, Mike Pniewski, Darin Cooper, Ben VanderMey, Daniella Alonso, Bailey Noble, Julia Campbell, Radek Lord, Adam Boyer, Andy Milder, Linda Park, Chrystee Pharris, Tasso Feldman, Paul Schackman, Scott Poythress, Arianne Martin, Rob Demery, Diahnna Nicole Baxter, David Silverman, Ed Amatrudo, Emily Tosta, Gilbert Glenn Brown, Frank Licari

Ze začátku vellmi vachrlaté a skoro telenovelové. Po pár dílech se ale The Resident našel a stal se z toho příjemný seriál, na který jsem se začala dívat především kvůli Czuchrymu, ale postupně si mě získaly všechny postavy. Hlavní devízou seriálu je otevřený pohled na korporátní povahu lékářství, kde jde především o prachy bez ohledu na chyby nebo pacienta. Skoro mi až bylo divné, že tohle pustili do televize a to hlavně na Foxu.(16.5.2018)

Většina doktorských seriálů je jak přes kopírák a málokdy nabídnou něco nového nebo něco navíc. Tady máme lehkou obměnu, seriál oproti konkurenci trochu přitvrdil a na pozadí jednotlivých epizod se odehrává větší příběh. Herecky je to fajn, spousta známých tváří a potěší i ty nové. Hlavní postava Conrad mě moc nezaujala a byl mi spíš nepříjemný a na můj vkus až moc velký „hrdina“, přitom jak se chová. Samotné případy docela ujdou. Sem tam nějaké to drama. Natočené to je slušně. Ale natož, že je série tak krátká mě to nedokázalo zabavit po celou dobu a některé díly jsem se nudil. 60%(17.5.2018)