Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

ABLABLABLA

Hodnocení po 9. dílech? Naprosto úchvatné. Tak po dlouhé době zase seriál, který překvapí. Ani nevím, co se mi na něm líbí víc. Jestli právnické prostředí, vtipné argumenty hrdinů, muži v oblecích, příjemní herci... Těším se na další díly a řadu. Doufejme, že se nenechá seriál pokazit a neocitne se v zajetých kolejích ostatních na začátku slibných dílek, které ale postupem času omrzely. Takže ať už je tu co nejdříve nový díl s novou dávkou svěžího humoru a právnických řečiček:) 10.09.2012 - konec 2. série? Ano..stále perfektní, není, co dodat..jen tak dál, ale zas to nepřežeňte ;) ()

MajklCZsk

Seriál se skvělým tempem, parádním vývojem postav a napětím tak hustým, že by se dalo krájet. Je krásné, jak se charaktery dokážou atakovat pouhou mluvou, předpisy, paragrafy a odstavci. ()

Mikita

Další právnický seriál zase z jiného úhlu. 1.série: 85% První série je obzvlášť povedená. Jednotlivé příběhy jsou pochopitelné a intriky ve firmě srozumitelné i bez znalostí právnické hantýrky. Vše má švih, vztahy mají grády a vše je zajímavé i mimo kancelářské prostředí. Navíc se občas podíváme i k soudu, což se o druhé sérii říct nedá. 2.série: 75% Vytáhnout velkého nepřítele a věnovat mu celou sérii je zajímavé, ale způsobuje to jistou dezorientaci v intrikách. Vše se má zdát promyšlenější a propojenější, aby se ve finále objevil spasitel, který se najednou stane novým problémem? Z tvrdého právníka, který však jedná dle zákonů, je najednou člověk, co by použil snad všechny prostředky jen proto, že nechce velké spojení s finančně nezávislým partnerem? Trochu se pak vytrácí srozumitelnost motivů. Hlavní hrdinové jsou ale natolik sympatičtí, že se těším na další sérii. Snad dovolí divákovi oddych představením zajímavých případů a nejen firemní handrkování. Druhá série totiž už vůbec nepřipomíná seriál z právnického prostředí, ale firemní boje a intriky mezi lidmi, kteří se dobře orientují v zákonech.3.série: 90%Tak tahle série je excelentní po všech stránkách. Vše klape bez chybky jak po stránce právnických "bitek", tak v zákulisí, ať už jde o vztahy či interakce ve firmě. Humor střídá napětí, všichni ve firmě jsou jako rodina, většinou .... Pamatuju si hlavně smích, Louis Litt a Nagel byli bezva komickou dvojicí. A ty souvislosti a důsledky minulých činů ... ohromné. ()

Helo

Naprostá dokonalost. Ať už se jedná o propracovanost a psychiku postav (což jsem naposled viděl možná tak v BSG nebo Spartakovi?), skvělé vtípky a odkazy na jiná díla, zábavné dialogy a hlavně postavy, postavy a postavy! Ať už je tam zrovna nějaký sympaťák, chytrák, slizoun, vlez prdelka... vždycky tu postavu budete mít rádi a nebude vás tam štvát. A že občas ani nechápu, jak ten případ vyřešili? Co na tom záleží. Edit: S přibývajícími sériemi však ubyly jednotlivé případy a přidal se důraz na navazující příběh a osudy postav. Žel bohům už to pak po čase začalo působit zmateně, nereálně a zkrátka už dost překombinovaně. Finále páté řady byl ovšem skvost. ()

Remedy

Naprosto famózní záležitost, která se s obrovskou noblesou obejde bez jakýchkoli kompromisů. Pro ilustraci a v kontextu toho, že za poslední dva roky jsem viděl poměrně velké množství seriálů, bych rád zmínil, že jsou „pouze“ výborné seriály, které po čase narazí na hranici a jsou z tvůrčího hlediska „přitlačeny ke zdi“ (díky, Jessico). Suits naprosto bezprecedentním způsobem tuto zeď rozboří a dokážou si tak otevřít neskutečný potenciál k budování dalších hranic, které (alespoň v tuto chvíli) rozhodně nepovažuji do budoucna za nepřekročitelné. Postava Harveyho Spectera projde během dvou sezón opravdu až neskutečným vývojem, který je velmi poutavé sledovat a zároveň se nechat unášet na vlně dokonalosti, která skutečně v tomto případě znamená absolutní špičku mezi současnou seriálovou produkcí. Miluju Dextera, Breaking Bad, Six Feet Under, ale tohle je prostě úplně jiné. Je v tom neskutečná energie, celou druhou sezónou se táhne jeden případ, který fascinujícím způsobem „učeše“ všechny důležité postavy a v určitých momentech dojde k naprosté fúzi mezi pracovní a osobní sférou, což jsem v takovém měřítku během sledování úvodních dílů věru nepředpokládal. Možná jsem příliš oslněn tím wow efektem, který se do mě zaryl velmi hluboko, ale téměř všichni herci jsou zde na hranici geniality (Louis Litt je masér jak hovado a je to fakt strašnej borec), jednotlivé případy jsou nesmírně poutavé (nedivil bych se přirovnání „House z právnického prostředí“) a způsob, jakým jsou všechny dějové linie provázány, je impozantní. Slovní přestřelky mezi Mikem a Harveym jsou naprosto nezapomenutelné. ()

Lucjen

Po 1. sérii: Som nadšená, úspech seriálu stojí hlavne na samotných postavách a bezchybných hercoch. Rozhovory sú vtipné a svieže, bavia ma rôzne odkazy a hlášky. Jediné mínus, kvôli ktorému 5* nemôžem dať, sú prípady. Skvelé striedajú naozaj slabé. Aj tak ma najviac zaujímajú osobné životy právnikov, ktoré by mohli dostať ešte viac priestoru. Zakončenie ma dostalo, takže sa ponáhľam na druhú sériu...:) ()

K.B.L.

Poutavé epizody z advokátního prostředí s vyhrocenými vztahy, elegantního až spíše snobského prostředí, co diváka motivu k tomu, jít vejš. Vtipy vkusné, zápletky parádně promyšlené a rozuzlení většinou překvapivé. Za 4 dávám pouze kvůli tomu, že mám raději seriály s poloviční stopáží a s větší dávkou humoru. Jinak ale vřele doporučuju. Opět jeden z těch návykových. ()

higuain

Výborný seriál, prvních pár sérií jsem hltal téměř jedním dechem a to jsem měl před sebou státnice. Ke konci už tomu taky docházela šťáva, nicméně nadprůměrnou kvalitu si to udrželo. ()

Petroff

Značkovej seriál, v tom nejlepším slova smyslu!! Dialogy, který tu jedou jako na běžícím pásu, jsou awesome! Suit Up, lidi, tohle bude legend - wait for it ... dary!! edit1: když se tak podívám na to hodnocení, měl jsem s tím legendary setsakra pravdu!! Lituju diváky, co to jedou s dabingem (jako u všech aktuálně běžících seriálů). ()

Fanucci

Velmi dobrý seriál, vtipně napsaný...Macht je v roli Harveyho geniální. Takový Sex ve městě pro muže, člověk to nemůže brát moc vážně. Perfektní odpočinkový seriál!:-) 70% ()

Vessper

Právě jsem dokoukal třetí sérii a musím uznat, že mě tento seriál naprosto uhranul. Dalo by se říci, že jsem ho vykoukal jedním dechem a ani minutu jsem se u něj nenudil. Macht i Adams jsou skvělí a jejich kolegové a spolupracovníci také. Neplatí zde pravidlo, že seriál ztrácí na kvalitě novými řadami a tak rozhodně řadím Suits mezi své nejoblíbenější serály a nemůžu se dočkat další série. ()

sofiapetra

Roky se mi do toho nechtělo, že mě to nebude bavit. Ale je to výborné.  A bohužel návykové. Pořád té chytrosti, prohnanosti, ale překvapivě i ftipnosti nemám dost, takže jdu okamžitě na další sérii. A taky je to poprvé, co vidím někde hrát Megan, k níž mám jako k osobě dost averzi, ale tady mi nevadí. ()

Fíla

Po shlédnutí všech dosavadních 22. dílů, musím přiznat jak jsem se v celé první sérii vžil do role právníků, obhájců nebo státních zástupců. Harvey Specter je pro mě novou oblíbenou seriálovou postavou. Spolu s Mikem Rossem se do toho pořádně obuli. Ve druhé, desetidílné sérii už jsem neměl tak jiskřivý pocit. Každopádně jsem shlédl 21.dílů během 4.dnů. Nepočítám pilotní díl, ten jsem viděl již dříve. Velké plus. Už se těším na 3.sérii. 1.1.2013 ! ()

j.bena

Gabriel Macht si v seriálu přišel na své. Role mu sedne jako ušitá a navíc ta jeho arogance, která dává serialu teprve tu pravou štávu. No nezbýva mi nic jiného než dát 5.hvězdiček. ()

-Knight-

Každý chce byť ako Harvey Specter, esom medzi právnikmi na Manhattne, robiť to čo ho napĺňa za maximálnu odmenu, pretože to robí zatracene dobre a je si toho vedomý. Mike Ross má fotografickú pamäť a vďaka tomu dokáže byť právnikom v najlepšej firme v New Yorku aj bez skutočného diplomu. Obe hlavné postavy sú zaujímavé, Harvey má hlášky a drsný pohľad, Mike je ľudský a jeho sublínia s Rachel dokáže byť v istých momentoch elektrizujúca. Dynamická réžia, výborný scenár a originálne poňatie právnického prostredia robí tento seriál strhujúcim, ale nie tak, ako pre mňa Louis Litt, jedna z najkrajších seriálových postáv, ktoré som mal tú česť vidieť. Netočí sa okolo neho dej a nie je ani génius (ako napr. Dr. House), ale jeho prínos je neopísateľný... Časť po časti sa mu dej dostával viac a viac pod kožu a ja som od Suits nemohol odtrhnúť oči. ()

Gee.Rocks

Gabriel Macht mě prvně zaujal v roli konkurenčního "dealera léků" ve filmu Láska a jiné závislosti. Jenomže to jsem ještě netušila, jak úžasný bude v Suits. Naprosté překvapení. Hraje charakter, který je zbožňovaný i nenáviděný, arogantní i soucitný... hajzl, který se řídí pravidly. Jednoduše mi je nesmírně blízký. Suits je netradiční seriál o právnících a navíc obdařen neskutečně sexy Gabrielem Machtem. ()

Jonash87

Pilot výbornej - vtipnej, svěží, nápaditej... a se dvěma sympaťáky v čele. Nalákal -.což se ne vždy prvnímu dílu podaří - takže se jde hned dál. A hned druhý díl v nastoleném trendu pokračuje, takže se mám(e) na co těšit. ()

Lischai

(po první sezóně) Jako Newsroom s právníky, jen bez Sorkinových skvělých dialogů, forků a emocionálních bomb. Je to určitě koukatelné, ale tak nějak ploše: dobrý, ale ne výborný. V půlce jsem díl vypnul, sjel na youtube scény kde se Mike a Rachel dávají dohromady, a šel radši pracovat. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku