Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

Gothar

Výborný seriál. 1. séria je skvelá od začiatku do konca, 2. má podľa mňa trochu slabší rozbeh, ale už od 4.-5. dielu to má opäť grády. Som úprimne prekvapený hereckými výkonmi všetkých postáv. Celá koncepcia mi vzdialene pripomína House M.D., ale to určite nie je na škodu, pretože Housa som tiež "žral". Nemám čo vytknúť, je to výborne zahrané, skvele doplnené hudbou, atď. Počas prvých 2ch sérií som neobjavil žiadne hluché miesta a som rád, že mám náhradu za House M.D., zároveň dúfam, že Suits si kvalitu udržia čo najdlhšie. 3. séria je opäť výborná, aktuálny formát (viac vzťahov ako právničiny) mi v tomto podaní plne vyhovuje. 4. séria pokračuje v nastolenom trende, priniesla zaujímavé zvraty a celkovo ma dosť bavila. ()

viperDavid

Viděl jsem 3 sezony a mám hodně rozporuplné myšlenky. První serie mě hodně uchvátila ale teď jsem překvapen proč prostě neodejdou v tom nejlepším. Byl jsem spokojen s koncem 3 serie a teď když vím, že následují ještě další dvě, trošku mě to mrzí. Prostě se z toho stává kolovrátek a proto si to 5* prostě nezaslouží ()

Tomik.

Úžasné, decentní, přímo geniální. Jsem velmi mile překvapen kvalitou scénáře, mnoho nevšedních prvků a situačních scén, které opravdu zaujmou. Žádné klišé a stokrát otřepané vtipy. Co víc psát. Určitě seriál, který se mi zaryl hluboko do paměti. Seriál, který kráčí ve stopách inteligentích snímků, velmi příjemná záležitost sledovat jej. Zatím jsem v první sérii a ještě jsem nenarazil na díl, který by mě nudil. Proto dávám 5 hvězdiček a jdu pokračovat, protože tento seriál za to prostě stojí. :) ()

geklon

Tak to prostě je. Dnes jsou za hvězdy ti, kteří umí se vším a to především s každým, co nejbezohledněji vyjebat. Né jako Robin Hood ve prospěch chudých a potřebných, nýbrž jen pro svůj osobní profit. A tak to je. Žádný citový vazby ke klientům.... Seriálů jsou tuny na téma jak vyjebat se všemi a především s divákem..... Tenhle seriál má elespoň vtipné zápletky a řekl bych, že bude mi bude inspirací v mém civilním společenském uplatnění. Už v první řadě jsem měl pocit, že některým pointám nerozumím a řešení některých situací jsou nepřehledná a nepochopitelná.Druhá série je však těmito momenty doslova napěchovaná a já v tom nafintěném prostředí stavebnice Ego nedokážu orientovat ani podle přiloženého plánku. A stavím hlavu proti irelevantní zdi nářků. Vlastně ani nechápu proč jsem jsem si myslel, že se to nějak dramaticky změní. Navíc je to z dílny ABC, tzn. moc family pie a žádný mrtvoly.... Jako jednohubka takřka výborný, dlouhodobá zápletka mi nějak nezaujala. Po půlce druhé série stahuji na tři z pěti. 70% těmhle kraváťákům sluší. Pomalu dokukávám třetí řadu a jsem čím dál víc okouzlen tím naleštěným placebem, kde si všechny předvídatelný Clifhangery pomalu vyplácali a na čtvrtou řadu jim nezbyde nic jinýho, než zabíjet....už se moc těším. ()

noriaki

Matně si pamatuju, že první série Suits se točila hlavně okolo právničiny. Fascinovalo mě, jak ti nadlidští supermani za pochodu splétají složité sítě strategií a plánů. Uběhlo pět řad a ze seriálu se stalo vztahové drama. Tahle linie tu byla sice už od prvního dílu, ale teď hraje prim. Nejdůležitější je přátelství a animozita mezi různými postavami. Každý se s každým zná a každý má nějaké záměry. A tak se střídá jedna krize za druhou, vynořují se stále další překážky a někde v téhle záplavě se ztratila idea izolovaných soudních případů na jednu epizodu. Atmosféra znatelně potemněla a jakkoliv by to jindy bylo plus, tady to odnesl rozpustilý smysl pro humor, který jí z větší části padl za oběť. Pocit z dokonalosti protagonistů téměř zmizel. Problémy se vyřeší, protože to scénář chce. A i Harvey Spector mu dělá jen přicmrndávače. Z jasných pěti hvězdiček jsem skončil na třech. Slušný Gabriel Macht a vynikající Rick Hoffman. ()

terunka003

Až příliš to zavánělo prací, nadřazenost a namachrovanost se dala krájet. Díly stejné, utrpení to dokoukat. Ale holky měly pěkný hadry. ()

Millanium

Např. ve srovnání za poslední řadou House o hvězdičku slabší seriál. Zatím se to ale vyvíjí dobře, tak uvidíme. 75% ()

zdenny

Napsáno po čtyřech epizodách. Na tento seriál jsem přišel náhodou a musím říct, že jsem za tuto náhodu rád. Děj seriálu nás zavádí do prestižní advokátní firmy a představuje nám dvojici právníků - jednoho zkušeného, v advokátním světě protřelého borce bez kousku citu, druhého - nováčka, který je ne sice úplným opakem prvního, jeho přístup je ale rozhodně jiný. Tito dva se skvěle doplňují. Komediálnost v tomto seriálu mají na starosti především hlášky a konverzace. Na obě hlavní postavy si člověk rychle zvykne a já osobně nedokážu posoudit, kdo z nich je mi sympatičtější. Volil-li bych ale seriál pouze s jedním z nich, vyhrál by Gabriel Macht. ()

hroubek

Vždy mě překvapuje jak se k některým seriálům dostanu. Někdy si přečtu recenzi nebo mě o tom někdo básní a pak jsou situace, kdy projíždím televizní kanály objevím něco kvalitního. Suits jsem objevil čistě náhodou a již při prvním setkáním se mi dobře dostali pod kůži, že jsem s nimi chtěl strávit další a další epizody. Nejvíce se mi na Suits líbila ta přirozenost postav a jejich suverenita s jakou se prezentovali a také měly skvělé hlášky z filmům. I samotné příběhy měly co říci a Gabriel Macht a Patrick J. Adams si to neuvěřitelně moc dávali. Bohužel se stalo to co stává spoustě seriálů a to, že se všem zvýšilo ego a sebejistota. Seriál ztratil svoji přirozenost a místo toho se vydal po typické, leč logické a výdělečné cestě. Takže tu máme natahované epizody, zbytečné rozdělení sériích a taky mnohem více dílu. Samozřejmě to postavy táhnou neustále nahoru a je radost sledovat jak se Macht a Adams doplňují. K tomu je tu stále neselhávající Rick Hoffman jako Louis Litt, který vždy pobaví a jeho hlášky jsou odzbrojující jako např: Jsem jako Lannistrové, ty také vždy splácejí svoje dluhy. Navíc jsou tu krásné a inteligentní ženy v podání Meghan Markle, Sarah Rafferty nebo Giny Torres. Občas se objeví nějaká známá tvář jako můj oblíbenec Titus Welliver nebo Michelle Fairley známá z Hry o Trůny. Suits jsou hodně dobrý seriál, na který budu stále koukat, ale nebudu zapírat, že nepřišli o svoje kouzlo, kterým si mě získali. ()

Nyck

Poznámka k celkovému hodnocení: do 4. série včetně 5*, dále jen za 4* - ohromně repretitivní zápletky, dějové postávání na jednom místě, nulový vývoj, zazděné scénáristické šance. Je dobře, že po sedmé sérii bude konec. ()

LEGACY

Tahanice velkých zvířat v reprezentativních ohozech, kde je neustále někdo dva kroky napřed ... nebo si to alespon myslí. Důvtipně zpracováno, skvělé postavy, ... miluju jejich kancelářský svět. ()

JoseBenes

Některé díly celkem nuda, obzvláště uprostřed první řady, ty ostatní ovšem jsou vyloženě geniální. Zatím mě nejvíce dostala epizoda se cvičným soudem...pro studenta práv must see záležitost. 2. série zatím úžasná a překonávající tu předcházející :-). Přestal jsem sledovat ve třetí sérii, stopáž dílů je neúměrně dlouhá, vedou překombinované zápletky a scénáristická panika. ()

L_A_D_A_S

Začínám milovat stanici USA Network, Suits je další super seriál z jejich dílny. Sice nedosahuje kvalit jejich klenotu "Psych" ale 4* si zaslouží. **** Právě jsem (dva dny po původním komentáři) dojel celou první sezónu a zvyšuji na 5*! Je to větší bomba než se ze začátku zdá! ()

Vironey

Pilot: Průměrné, nezajímavé, hlavní hrdinové otravní, dialogy rozvleklé a chvílemi americky hloupoučké. Ally McBeal byla alespoň vtipná, tohle není. Víc vidět nechci. ()

R1CH1E

1. řada byla příjemné překvapení, ale nechtěl sem se nechat strhnout nadšením. To co mi ale zatím převdádí 2. řada je neskutečnej NÁHUL. Gradace, napětí a vztahy jsou tady úplně dokonale rozvíjené a svižné tempo tomu jen napomáhá. Nejlepší seriál za poslední 2 roky. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku