Dva a půl chlapa

Ukázka z filmu 66
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)

Série(12) / Epizody(261)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

aggatka

...štúdiový smiech snáď za každou vetou, ktorý nenormálne rozčuľuje a zabije aj tých pár vtipných scénok, ktoré v tomto sitcome sú. A navyše tí nesympatickí herci....možno som čudná ale nič mi to nehovorí... ()

Snowball odpad!

prvé tri série sa dali....teraz?...lacný záchodový a úchylácky humor....fakt už sa na to nedá kukať. KeĎ dumám kto je tam viac nesympatickejší tak si neviem vybrať. Tolko skaredých postáv pokope, no nejeden lacný divák sa poteší. Po prezretí najnovšej série dávam čistý odpad. Humus a grc pre primitívnych ľudí, tak ak máte IQ pod 50, alebo ho chcete mať, tak neváhajte a zapnite si túto vyslovenú sračku. Nič lacnejšie v telke nenájdete. ()

spacemaster

Jednomu pořád nemůžu přijít na kloub. Kde na tyhle kraviny televize chodí? A jak proboha donutí lidi aby na koukali? To jim za to platí nebo co??? To mě asi při náboru vynechali či co. Náhodně sem viděl pár dílů a musel jsem se vždycky nutit abych zůstal sedět a díval se dál. ()

Mr.Keli

Nevyvážené série srážejí kvalitu razantně dolů. Trvalo mi dlouho než jsem si tři hlavní protagonisty oblíbil. Díky tomu je mám rád mnohem více než bych sám čekal. Seriál ze začátku padal a vstával s výkonem Charlieho, který je názorným příkladem, že je to pán herec, podkopávajíc se sám. Vše netrvalo dlouho a výborný Jon Cryer začal úspěšně sekundovat hvězdě. Samozřejmě, s utaženým opaskem. Na začátku 4 série jsem nevěřil vlastním očím do jaké žumpy se dá dostat. Naštěstí vše netrvalo dlouho a seriál dva a půl chlapa šel do sebe a povstal. Je to komedie o každodenním životě, takže pořád o tom samém to není. Není to sice top seriál. Ale díky výtečné charisma hl. představitelů se tento seriál řadí k nadprůměrným. Vrcholné série: 1-2 , 6-7 série. 70% EDIT 16.7.2012 : Celkový dojem z nejnovější série je negativní. První radost s novým přírustkem se odplavila stejně rychle jako jarní vánek. Scénáře jednotlivých dílů se dostali do slepé uličky. Na další sérii se podívám ze zvědavosti, pokud se kvalita nezvedne, budu vědět, že jsem o nic nepřišel a dobrovolně kapituluji. Charlie Sheen je prostě Charlie Sheen! Poslední série 40%. ()

Psychotic17

Spousta seriálů se Dvěma a půl chlapům vysmívá, ale podle mě je umění říkat skoro deset let stejný vtip tak, aby to bylo pořád vtipné :-) 80% ()

megajalec

Videl som všetky časti zatiaľ, takže môžem aj komentár nejaký pridať. Pre mňa už kultový seriál, nebola hádam časť, kde som sa nezasmial. Ku koncu to trochu možno stráca šťavu, ale to bude asi tým, že Jake je už starší a hlášky, ktoré dával doteraz, sa trochu vytratili. Ale inak paráda, skvelé vedľajšie postavy (mama, Judith, Berta, Rose), plno krásnych báb, ktoré má Charlie (tu ani neviem, ktoré vypichnúť...). Pochváliť treba slovenský dabing. A tie nehorázne prachy, ktoré za to bral Sheen... No ja by som to robil aj zadarmo :) P.S. Holúbä!!! ()

Pajab

Každý díl prakticky stejný a přesto jiný. Pohodový seriál na odreagování (přece jen jeden díl má max 25minut). Ovšem je daleko lepší ho sledovat v originále s titulky. Český dabing vtipy dost sráží a často nejsou přeloženy celé, takže se vtip snadno vytratí úplně. ()

Sakyvanity

Super seriál. Charlie mi hodně přirostl k srdci, takže mě naštvalo,že ho vyměnili Ashtonem. Jistě, pořád to samé téma, neustálé hádky Judith, vtipná Berta a milá, ale otravná Rose..já tenhle seriál beru )) ()

Jupii

Pre mňa určite jeden z top seriálov, na ktorom sa mi veľmi páčilo to, že úroveň sa , nie ako vo väčšine seriálov, postupne s pribúdajúcimi sériami neznižovala, ale skôr naopak, rástla. Bohužiaľ táto skutočnosť sa zmenila s odchodom Charlieho Sheena. Charlie bol proste postavou, ktorá mala vždy čo ponúknuť a na ktorej sa naozaj dal vystavať seriál môjmu srdcu blízky. Nie žeby som Ashtona nemal rád, práve naopak, patrí k mojim obľúbeným seriálovým hercom, ale výraznosť jeho postavy je na míle vzdialená tej Charlieho. 5 hviezdičiek nechávam ako nostalgickú spomienku na obľúbený sitkom, ktorý bohužiaľ ide z kopca a obávam sa že lepšie to už asi nebude. ()

Caan

Charlie, Charlie.. Bez Tebe to prostě není ono. Ashton se může snažit jak chce, ale je to úplně jiná postava a mně zkrátka chybí ten děvkař a alkoholik. Kdybych měl hodnotit jen post-Charlie řadu, dám dvě hvězdy. ()

mata77

Veľmi dobrý suchý humor a neprekonateľný Charlie Sheen, ktorý touto rolou žije resp. žil, mi párkrát poskytli príležitosť sa dobre zabaviť. A to sitcom fakt nemusím. ()

FREEWHEELER

Seriál založený na excentrizme Charlieho Sheena - u mňa veľmi precenená záležitosť s poltuctom vydarených gagov a fajn dvojicou Cryer/Jones. ()

Mikakel

Suprovej seriál co se týče vtipů a srandy !!! Sice vtípky a zábava v každém dílu skoro stejná,ale vždy pobaví dosyta! Trojka "volů" je dost dobrá a jak málo stačí k pobavení! Jeden děvkař, druhej slušňák a třetí kterej jde ve stopách obou :D Prostě dva a půl chlapa ()

hoffman.jan

" Víš, láska není slepá ....je retardovaná." Humor fajn, na zvednutí nálady nebo odpočinek ideální. Jo, sice se drží pořád toho stejného tématu, ale když to dělá dobře, proč ne. Charlie to však držel nad vodou. Když se v deváté sérii objeví Aston a z Jakea se stane rastaman s IQ mojí klávesnice, nedá se na to pomalu dívat. ()

Lorimaar

Odpočinkový sitcom na odpoledne o kterém jsem neměl dlouhou dobu ani tušení. Zápletky jsou podobné, ale Ch. Sheen a J. Cryer sypou spousty hlášek, které jsou i po mnoha dílech velmi dobré. Oko pohladí pokaždé jiná kráska a zpestřením jsou i hostující slavní herci, co se seriálem míhají. Povedený dabing. Celkově seriál hodnotím jako min. lepší průměr. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)