Ohnivý kuře

• Česko Opilý kuře (neoficiální název) (více)
Česko, (2016–2018), 190 h 3 min (Minutáž: 15–63 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (více)

Série(5) / Epizody(204)

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele, lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem, a večerka asijského obchodníka a jeho krásné dcery. Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky. Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel. (TV Prima)

RedRose

No... Vzhledem k tomu, že jsem čekal tragický televizní podprůměr, jsem byl mile překvapen... Teda žádný hollywood to není, ale dá se na to dívat a hraje tam pár mých českých oblíbenců, takže je to v pohodě a pár dalších dílů se určitě podívám... 54% ()

topi80 odpad!

Nedobrovolně zhlédnuto docela dost dílů. Princip seriálu spočívá v tom, že "POSTAVA 1" si chce vyřešit nějaký problém. Promluví si o tom s "POSTAVOU 2", ta jí něco poradí. Poté tedy jde vyřešit problém (zpravidla jde o vztah s "POSTAVOU 3"), ale do toho se něco připlete a nevyjde to úplně podle představ. "POSTAVA 1" jde znovu za "POSTAVOU 2" a řekne jí, jak to probíhalo. Načež jde "POSTAVA 2" za "POSTAVOU 4" a baví se o tom, že to "POSTAVĚ 1" a "POSTAVĚ 3" nějak nejde. "Domluví se, že "POSTAVA 4" půjde za "POSTAVOU 3", zatímco "POSTAVA 1" půjde znovu za "POSTAVOU 2" a domluví jim další schůzku. Ta proběhne znovu, ale opět se stane další nedorozumění. A celý kruh se opakuje s tím, že situace se občas zkomplikuje ještě angažováním "POSTAVY 5" a "POSTAVY 6". Mezitím se ve vedlejších dějových linkách řeší tak důležité věci, jako kdo spálil guláš nebo kdo něco řekne paní domácí.  K "hereckým výkonům" se vyjdřovat nebudu, ono lze pochybovat, že to vůbec někdo ze zúčastněných bere jako seriózní práci. ()

Gardis

Líbilo, mnohem lepší než ty přihlouplé a trapné seriály na Homo-Nově, na kterou jsem se už dlouho přestal dívat. Věřím, že se tento seriál požene správným směrem, fandím a držím palce. Jakub Prachař je skvělí ()

BoB.2

Zas další seroš o čistých kuchařích co maj plno volnýho času,taková blbost.A jak tam maj všude uklizeno a čisto to je fakt scifi.-))))))) ()

mirkath1

Tuhle práci, dobře znám a proto beru tento seriál pozitivně. Je rozhodně zajímavější, než, to co se za zábavu jen vydává. Postavy jsou uvěřitelné a zápletky pobaví a o to mi jde nejvíc. Když se vrátím z reálného zaměstnání ráda kouknu na tuhle pohádku :) ()

bohhous22 odpad!

Kže Štrásovka a spol. jedou na rekordní počet dílů,že snad i Tak jde čas přiráží prdel ke zdi,aby snad....nebyl smrad.....a my všichni příznivci Televizních Novin víme,že výše zmíněný životní příbeh nás všech(a všech ulic v dohledu),že po 3tisícím dílu vítáme víkend a s ním vstřebáváme,co se na štrííítuuuu odplayilo.Spálenej rorejs má sympatickejch 80 dílů,čimžpádem nekompromisně útočí na stupně vítězů,který nemaj obdoby,smysl či začátek bo konec. ()

MartinTerran

Celkem povedený komediální seriál o dvojici dobrých kuchařů, kteří jsou švorc a chtějí poděděnou ruiny přetvořit na restauraci. Mezi nejlepší vedlejší postavu řadím vietnamského obchodníka Lia, který má obchůdek hned vedle budoucí restaurace. Liu má super hlášky a když nahodí svůj "vietnamský" přízvuk, tak je to úplně pecka. V seriálu se řeší i vztahy jednotlivých postav. Není to sice nic světoborného, ale vždy se u seriálu dobře odreaguji a pobavím. Mezi českými seriály je to lepší průměr, čili 3*. Hodnocení: 57/100. ()

ostravak30

Trochu nerozumím tomu, proč se na seriál dívají ti, jež očekávají intelektuální zábavu a pak jsou zklamaní, že seriál nenabízí intelektuální zábavu. Je to klasická studiovka jen s tím rozdílem, že na rozdíl od Ordinace či Cest domů tohle nejsou jen vztahy, ale najdeme zde celou škálu úskalí. Od podnikatelských problémů přes vztahy, ale také kuchařské zajímavosti, což potěší nejednu domácí kuchařskou kutilku či kutila. Není to klasický tupý seriál, kde se řeší jen kdo s kým a jak dlouho a pak kdo koho za koho vymění. Mě baví M. Suchánek a jeho rodina, zvláště pak Malvína, dále je docela vtipná cukrářská dvojka v čele s Kristýnou Leichtovou. Jakub Prachař a Jan Dolanský ze začátku bavili o něco víc. A méně prostoru dostal i vychytralý Vietnamec, který mě bavil hodně. Je to zkrátka seriál o vaření a ještě o trošce něčeho víc. Ale mě to baví. Je to zkrátka oddychovka, u které nemusíte přemýšlet, a ani se to po vás nežádá. Po krvelačných zprávách z války proti IS a depresivních zprávách z poslanecké sněmovny je to docela fajn si takhle odpočinout u běžného seriálu, u kterého se, na rozdíl od jiných podobných seriálů, dá i zasmát. ()

Ivoman odpad!

Po 3 dílech to vzdávám. Jestli opravdu můžou žít lidi co hrají Suchánek s Rybářovou, tak je něco špatně v tomto státě. Je to další důkaz toho, že TV potřebují jen hromady dílů bez toho, aby bylo nejdůležitější, že se díl dvakrát přeruší reklamou a jsou z toho prachy. Natočit dneska seriál o pár dílech aby dával hlavu a patu v ČR asi nikdo neumí. ()

knihovna odpad!

Viděl jsem nedopatřením jeden díl - a víc nechci. Chápu, že herci, štáb, scénáristé se musí něčím živit, ale pak se nemohou divit, že vznikne tohle "veledílo", za které slíznou odpad. ()

l.enik.c

Na začátku to byla poměrně dobře koukatelná blbůstka, ale postupně se z toho stala táhnoucí se stupidní blbost. Doufám, že se z toho nestanou další VéKáVéčka. 6. 10. 2017: S příchodem třetí řady (podle čsfd čtvrté řady) se na to už definitivně nedá dívat a je to na odpad. ()

MFloyd odpad!

Výborný marketingový tah aneb... vezmeme 2 věci, které v ČR lidi nejvíce sledují... vaření a seriály o ničem a tradá... ohnivý kuře je na světě. Proto se ani moc nedivím lepšímu hodnocení, který dokonce vytáhlo seriál z odpadu na "modráka". Ve skutečnosti ale nevidím jediný rozdíl oproti třeba ulici, nebo přístavu, nebo.... prostě úplná klasika ()

stone

Celý seriál je o tom, jak se z Dolanského, českého Johny Deppa, stal hloupý Honza, adept Jedličkova ústavu. ()