Na zdraví

USA, (1982–1993), 110 h 7 min (Minutáž: 22–47 min)

Hudba:

Craig Safan

Ted Danson, Shelley Long, Kirstie Alley, Nicholas Colasanto, Rhea Perlman, Woody Harrelson, Kelsey Grammer, Bebe Neuwirth, George Wendt, Paul Willson (více)

Série(11) / Epizody(272)

"Na zdraví" je bar, který převezme Sam Melone, playboy se slabostí na letušky. Bar pravidelně navšťevují jeho kamarádi s nudným životem, aby si ho zpestřili a odpoutali se od problémů (s alkoholem). Mezi zaměstnanci baru je poměrně jednoduchý, a proto vtipný Woody a také místy protivná číšnice, která pase po majiteli domu, ve kterém se bar nachází. A taky Rebecca, která sice v baru pracuje, ale nikdy nikdo ji pracovat neviděl. (masw)

Recenze uživatele RedDuck k tomuto seriálu (245)

Nehledá se pomocník (1984) (S02E14)

Norm a jeho sebeúcta v tomto díle dostávají zabrat. Když už na něj před barem čekají všechny tulácké kočky Bostonu tak radši bere místo účetního baru. Sam má ale myslí na zadní kolečka... ()

Coach jako třetí do party (1984) (S02E15)

Naprosto vynikající komediální jízda od první scény po tu poslední. ()

Coachova láska, 2. část (1984) (S03E07)

Zase takový průměrný sladkobolný díl. Velikým plusem je, že v úvodu uvidíme, kde kdo bydlí:) ()

Setkání (1984) (S03E08)

Potenciál nebyl naplněn, přeci jen jsem čekal, že Frasierova máma použije sofistikovanější metody. ()

Americká rodina (1984) (S03E09)

Carla se opět setkává se svým exmanželem a tentokrát mu vzdoruje. ()

Dianina alergie (1984) (S03E10)

Dárky Carle a Frasier pobavily, ale základní zápletka nedává smysl a předznamenává pozdější psychopatologii Diany, což byl hlavní kámen úrazu v následující sérii. ()

Peterson Crusoe (1984) (S03E11)

V tomto díle se Norm rozhodne radikálně změnit svůj způsob života. Na oko, potom se bojí vrátit. ()

Rozchod na poslední chvíli (1984) (S03E12)

Výborná Carol Kane. Vzpomenu si na tebe pokaždý, když uvidím nemocný krysy cupkat do kanálu. Dojemná zpověď Sama - nezkaž to!. ()

Kdo to udělá (1985) (S03E13)

Diana s Frasierem pozvou do baru uznávaného profesora. Ten si padne do oka s Karlou. Fajn díl. ()

King of the Hill (1985) (S03E15)

Sam a jeho chorobná soutěživost, ukazuje se, že Diana má stejný problém. ()

Teacher's Pet (1985) (S03E16)

Sam si dodělává střední školu přes postel, to Diana nemůže nechat být - přijde tak na doučování s koučem. ()

The Mail Goes to Jail (1985) (S03E17)

Jeden z těch fajn dílů s Cliffem v hlavní roli. ()

Bar Bet (1985) (S03E18)

Sam v opilosti vsadil svůj bar, že se ožení, nic moc díll. ()

Behind Every Great Man (1985) (S03E19)

V tomto díle Sam svádí inteligentní ženu, a tak potřebuje pomoc Diany. No, ona to pochopí trochu jinak. ()

If Ever I Would Leave You (1985) (S03E20)

Nick Tortelli se vrací, Diana perlí "K posteli mě připoutali jen jednou a bylo to kvůli mé bezpečnosti, protože mi nějaké psychotropní léky narušily rovnováhu. A navíc to nebylo celé dva týdny!" ()

Cheerio, Cheers (1985) (S03E22)

Frasier bude učit na boloňské univerzitě, Diana s ním má na 6 měsíců odjet. "Co vy dva? Co takhle pusu?" ()

The Bartender's Tale (1985) (S03E23)

Hledání náhradní servírky má skvělé momenty. ()

The Belles of St. Clete's (1985) (S03E24)

Do baru začne chodit starší dáma, Karla má podezření, že je to její bývalá nenáviděná učitelka a osnuje tak pomstu. ()

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley