Na zdraví

USA, (1982–1993), 110 h 7 min (Minutáž: 22–47 min)

Hudba:

Craig Safan

Ted Danson, Shelley Long, Kirstie Alley, Nicholas Colasanto, Rhea Perlman, Woody Harrelson, Kelsey Grammer, Bebe Neuwirth, George Wendt, Paul Willson (více)

Série(11) / Epizody(272)

"Na zdraví" je bar, který převezme Sam Melone, playboy se slabostí na letušky. Bar pravidelně navšťevují jeho kamarádi s nudným životem, aby si ho zpestřili a odpoutali se od problémů (s alkoholem). Mezi zaměstnanci baru je poměrně jednoduchý, a proto vtipný Woody a také místy protivná číšnice, která pase po majiteli domu, ve kterém se bar nachází. A taky Rebecca, která sice v baru pracuje, ale nikdy nikdo ji pracovat neviděl. (masw)

Recenze uživatele RedDuck k tomuto seriálu (245)

Rescue Me (1985) (S03E25)

Klasické závěrečný díl série lákající na sérii další. ()

Série 4 (1985) (S04)

Ve čtvrté sérii už neuvidíme jednoho z mých favoritů, Kouče (kvůli úmrtí jeho představitele, Nicholas Colasanta). Bude mi scházet:( Naopak jako náhrada za kouče přichází venkovský balík Woody. ()

Woody Goes Belly Up (1985) (S04E02)

Woody se se svou přítelkyní přežírá. No jako první díl kde hraje hlavní roli nic moc. ()

Someday My Prince Will Come (1985) (S04E03)

Konečně dobrý díl, to pátrání po majiteli kabátu a následné sladkobolné rozčarování bylo silné. ()

The Groom Wore Clearasil (1985) (S04E04)

Karlin syn do toho chce v šestnácti praštit, to se Karle nelíbí, povolá Sama aby ukázal krásy staromládeneckého života. Trošku mi to přijde, že Karla je zde trochu mimo svoji roli, ale banda mocně žvýkajících výrostků pobavila. ()

Diane's Nightmare (1985) (S04E05)

Halloweenský díl, takové Dianino Inception v baru Na zdraví. Škoda, že se ztratila pointa. ()

I'll Gladly Pay You Tuesday (1985) (S04E06)

Sam půjčil Dianě peníze na knihu a těžce nese jak Diana peníze rozhazuje. Nicméně role se brzy obrací, Diana totiž svěřuje drahý Hemmingwayův originál Samovi, což je pro drahou knihu rozsudek smrti. ()

2 Good 2 Be 4 Real (1985) (S04E07)

Sam a místní štamgasti měli zase jednou nápad, který nemohl dopadnout dobře. Dohodili Karle chlapa, který neexistuje a ona kvůli němu odmítá reálnou partii - ředitele pohřebního ústavu. Vtipy mohly být ještě trošku víc černohumorné:) ()

Love Thy Neighbor (1985) (S04E08)

Případná nevěra Věry, kterou jsme nikdy neviděly - něco jako Colombovy manželky - nemohla mít žádný dramatický dopad. Příjemný, nicméně zcela průměrný díl. ()

From Beer to Eternity (1985) (S04E09)

Klasický americký sportovně soutěžný díl, máme tu traumatizovaného šampiona i skrytý talent. Aspoň pobaví špičkování mezi univerzitami Diany a hlavního protivníka. ()

The Bar Stoolie (1985) (S04E10)

Cliffův otec i klon Diany měly potenciál, ale nakonec za očekáváním. ()

Don Juan Is Hell (1985) (S04E11)

Sam jako psychologická studie mohl být geniální díl, ale nakonec to klouže po povrchu. ()

Fools and Their Money (1985) (S04E12)

Woody chce prostřednictvím Sama vsadit všechny své úspory na nepravděpodobné výsledky zápasů. ()

Take My Shirt... Please? (1986) (S04E13)

Sam prodává svůj dres, no zájem není takový jako očekával. Fajn závěr. ()

Suspicion (1986) (S04E14)

Jeden z nejlepších dílů vůbec, má atmosféru, zápletku, špičkování štamgastů i dojemný moment. ()

The Triangle (1986) (S04E15)

Díl s Frasierem je velmi zábavný. Už jenom kvůli filozofováním nad kojotem Vildou plný počet. ()

Cliffie's Big Score (1986) (S04E16)

Další Cliffův díl, hledá partnerku na pošťácký ples. ()

Second Time Around (1986) (S04E17)

Diana Frasierovi zkazí další svatbu. Ale konečně první díl s Lilith, ty jejich konverzace jsou skvělé. ()

The Peterson Principle (1986) (S04E18)

Další emocionálně silný díl, Norm opět ukazuje, že má vlastně ryzí charakter. ()

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley