Na zdraví

USA, (1982–1993), 110 h 7 min (Minutáž: 22–47 min)

Hudba:

Craig Safan

Ted Danson, Shelley Long, Kirstie Alley, Nicholas Colasanto, Rhea Perlman, Woody Harrelson, Kelsey Grammer, Bebe Neuwirth, George Wendt, Paul Willson (více)

Série(11) / Epizody(272)

"Na zdraví" je bar, který převezme Sam Melone, playboy se slabostí na letušky. Bar pravidelně navšťevují jeho kamarádi s nudným životem, aby si ho zpestřili a odpoutali se od problémů (s alkoholem). Mezi zaměstnanci baru je poměrně jednoduchý, a proto vtipný Woody a také místy protivná číšnice, která pase po majiteli domu, ve kterém se bar nachází. A taky Rebecca, která sice v baru pracuje, ale nikdy nikdo ji pracovat neviděl. (masw)

Recenze uživatele RedDuck k tomuto seriálu (245)

Spellbound (1987) (S05E15)

Nick se vrací ve velkém stylu, tentokrát to zkouší i na Dianu. Pobaví spíš šachové partie Frasiera a Woodyho. ()

Never Love a Goalie: Part 1 (1987) (S05E16)

Už jsem v to ani nevěřil, máme tu dobrý dvoudíl s příslibem do budoucna. Karla se schází se sympatickým a také pověrčivým brankářem Bruins. ()

Dog Bites Cliff (1987) (S05E19)

Další díl s Cliffem, byl pokousán psem tak plánuje žalobu. Zápletka očekávaná, vtipu pomálu. ()

Dinner at Eight-ish (1987) (S05E20)

Paradoxně konverzace s Frasierem a Lilith mimo bar patří k zlatým hřebům celé série. ()

Simon Says (1987) (S05E21)

Sam a Diana jdou k poradci, samozřejmě si Diana nakonec prosadí svou. ()

The Godfather: Part 3 (1987) (S05E22)

Přijíždí Koučova neteř, Sam a Diana si ji vezmou pod ochranná křídla. ()

Norm's First Hurrah (1987) (S05E23)

Norm si zase našel korporátní práci a Diana mu samozřejmě chce pomoci... ()

Cheers: The Motion Picture (1987) (S05E24)

Rodiče Woodyho si myslí, že je Boston nebezpečné místo a tak ho volají zpátky do Indiany. Proto se v Na zdraví rozhodnou vytvořit film o baru a jeho osazenstvu. Zlatým hřebem dílu je sestříhání v režii Diany Chambersové:) Nakonec pomůže jednohláškový Al. ()

A House Is Not a Home (1987) (S05E25)

Sam a Diana mají nový dům, ale potkají minulé majitele. Sam naštěstí obhájí území. ()

I Do, Adieu (1987) (S05E26)

Poslední díl s Dianou, právě toto vědomí loučení dělá z tohoto na vtipy a zápletky skoupého dílu, kde je zajímavý jen obraz budoucnosti nadprůměr. ()

Série 6 (1987) (S06)

Šestá série, první s Rebeccou. Rozjíždí se to dobře, Frasier s Lilith patří k highlightům a když tam nejsou tak je pár dobrých dílů s barovou atmosférou, nicméně žádný opravdu skvělý díl. ()

Home Is the Sailor (1987) (S06E01)

Rebecca přichází ve velkém stylu a první střet se Samem Malonem ustála velice dobře a je příslibem inteligentnějšího humoru. Štamgasti se tady příliš neprojevili, snad to bude brzy zase ten starej dobrej bar, i když bez Diany a Kouče. ()

'I' on Sports (1987) (S06E02)

Sam dostává od Dava nabídku moderovat, no ukáže se, že Sam na to nemá buňky. ()

The Crane Mutiny (1987) (S06E05)

Frasier, Lilith a Rebecca. Super stěry. ()

Paint Your Office (1987) (S06E06)

Ty interakce v netypických dvojicích (v tomto případě Norm a Rebecca) jsou fajn, bohužel Sam se zase chová stejně jako jsme viděli mnohokrát předtím a tak už to není tak vtipný jako poprvé. ()

The Last Angry Mailman (1987) (S06E07)

Cliffovi a jeho matce nabízí veliké peníze za odkup domu, zvítězí čest a tradice a nebo mamon? Bylo fajn zase je vidět oba:) ()

Bidding on the Boys (1987) (S06E08)

Opět dvojice Frasier a Lilith, Lilith se tentokrát mstí a je to super. ()

Pudd'n Head Boyd (1987) (S06E09)

Woody si kvůli představení hraje na Marka Twaina, zápletka slabší. ()

A Kiss Is Still a Kiss (1987) (S06E10)

Konečně se vidíme s majitelem baru, Sam se na konci tohoto dílu chová vyloženě zlodušsky, což mi příliš nesedělo. ()

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley