Dva a půl chlapa

Ukázka z filmu 64
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)

Série(12) / Epizody(261)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Mefistofelle

Jsem jedna z těch lidí, kteří nemohou vystát Charlieho Sheena. Ale i kdyby nebylo jeho, tak by mi ten seriál přišel tak trochu trapnej. Ty vtipy a hlášky jsou totiž většinou pěkně přitroublý. Zkrátka tohle není vůbec můj šálek čaje. ()

Trainspotter

Slaboučký, moc slaboučký, jako čaj z třikrát převařeného sáčku. Charlie Sheen sice má ten svůj správný nadnesený šarm a lehkost a ostatní mu jakžtakž sekundují, ale náměty a zpracování jednotlivých epizod a samotné dialogy jsou tak nemastné a neslané, že na to koukám jen s apatickým výrazem ve tváři a neustále čekám na nějakou bezva hlášku, která by mi stála za úsměv. No nic, někdy příště to třeba vyjde, ačkoliv, když nad tím tak přemýšlím, rozhodně je mi milejší tohle než jiné mainstreamové seriály a reality show, které teď tak táhnou televizním světem. Dobře tedy, tři hvězdičky si tihle chlapi zaslouží. ()

Crawler-D

Briskní seriál, v němž Charlie Sheen řádí, jak se mu zlíbí, a pohybuje se v rodinném prostředí, které je skutečně bezednou studnicí humoru. ()

C0r0ner

Dřív mě to relativně bavilo, ale dneska je to jenom trapná snůška nereálných, nevtipných životních situací, které s normálními lidmi nemají nic společného. Všechny postavy jsou ve svých rolích tak afektované, až se člověk diví, že to tolik lidí zbožňuje. No co, sto lidí, sto chutí. 45% ()

lakikaki

Zo všetkých klasických amerických sitcomov ten najlepší. A dych mu nedochádza ani po šiestich sériach. Kto so mnou nesúhlasí, ten Dva a pol chlapa buď nevidel v pôvodnom znení, alebo pôvodnému zneniu úplne nerozumel. ()

danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (2) - 62. ročník (za rok) 2004, 63. ročník 2005 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Charlie Sheen ()

Pajky3

Chtě nechtě u tohohle seriálu bude každý muset porovnat to, jaký byl s Charliem a jaký byl bez něj. Charlieho jsem měl rád, jeho postava byla fajn a člověka dokázala pobavit. Charlie, Alan a Jake, ale i Rose, Berta nebo Evelyn byly skvělá parta. Je naprosto neuvěřitelný, že tohle žilo 8 sérií na jednom vtipu a opravdu úspěšně.... Opravdu jsem byl zvědavej na to, jak se tvůrci poperou s výměnou, která musela nastat. Výměna se podle mě poměrně podařila a Walden neboli Ashton byl solidní náhradou. Nepatřím k těmu, kteří Kutcherem opovrhují, podle mě je komik slušný (viz 70's Show). Ano, není to Charlie, nicméně i tak seriál zůstává vtipnej. Naopak příchod Waldena vlévá seriálu do žil novou krev. Oproti tomu Alan klesá až na úplné parazitické dno, odkud není návratu a trošku mi to vadí. Je opravdu o hodně horší než býval. Příchod Waldena se tedy vcelku povedl a i když postupně zmizela celá ta pointa (dva a půl chlapa), protože i Jake odešel a byl nahrazen nalezenou dcerou Charlie, tak mě seriál bavil. Bavil mě až do konce, do poslední odvysílané epizody a budu na něj vzpomínat v dobrém. Jedno z nejpovedenější hostování má na svědomí Mila Kunis. Závěrečná epizoda mě pobavila, i když tam samozřejmě bylo pár věcí, které nebyly ideální. Nelíbila se mi celá závěrečná scéna s (piána) a celkově epizoda nepůsobila úplně takovým tím rozlučkovým dojmem. Na druhou stranu, povedené hlášky tam byly, Arnie jako host taky zaválel. Už jsem viděl lepší finále seriálu, ale i horší... ()

Laputa

Tento seriál nemám rad, občasná zábavnost nic nezachrání. Ukázka bohatých lidí, kteří nemají co s prachama. To je vše. ()

Andre3000

Čím více dílů jsem viděl, tím více mám tenhle seriál rád. Prostě mi ta disfunkční rodinka přirostla k srdci. Ač mají Alan, Charlie i Jake mnoho neřestí, tak jsou to naprosto super postavy. ()

PROCESOR

Charlie je za vodou a tak jen chlastá a klátí každou, která se jen mihne kolem jeho baráku. Kromě toho nasírá svého bráchu, který u něj bydlí i se svým synem a je na opačném konci finanční nezávislosti. Dále vytrvale dokazuje matce svou oddanost a poslušnost. O tom kdo je skutečným pánem domu ví nejlépe jeho hospodyně. Spoiler- na začátku 9. série Charliho vystřídá internetový miliardář a Alan musí bojovat o své místo ve vile znovu. Pár dílu jsem si na něj musel zvykat, ale nevadí, především proto, že to táhne standardně Alan. 10. série už je slabší. Kdo čeká nenáročnou zábavu a chce si pustit něco ke kafču-dýlka +- 20.min. určitě nebude mít horší náladu, než to dosrká. ()

c.tucker

Další seriál, ve kterém hraje Charlie sám sebe. Ženy na jednu noc, chlast a párty. Výborně ho doplňuje jeho seriálový stupidní bratr a jeho hláškující nezdárný syn. Takový odpočinkový, nenáročný a jeden z lepších sitcomů. EDIT: Tak po finální epizodě nohu s čistým svědomím říct, že už bylo na čase. Ani to nebylo ukončeno se ctí, co měla ta poslední epizoda znamenat? WTF?!? S Charliem to byla pecka, i když to bylo nahoru a dolů, tak to bylo především nahoře, ale po jeho vyhození a příchodu Kutchera, to mělo taky své nahoru a dolu, ale velice klesající tendencí. S Kučerou to byl úplně jiný seriál, který se chvíli dal skousnout, ale pak tam začali cpát mraky dalších postav, aby to zachránili, ale to spíš seriálu ubližovalo a měli to skončit daleko dřív. Takže za mne nedík za celou finálovou trapnou řadu s manželstvím. ()

WolfR

Výborně fungující kombinace lehkovážného sukničkáře, velkého smolaře a natvrdlého pubertálního otesánka v jednom domě! Dva a půl chlapa! Tento mix sršící vtipem sobě vlastním je velmi zábavným a příjemným seriálem! A ani s výměnou hlavních hvězd seriál neztratil moc ze své jiskry, až na poslední sérii, přesto, 5 hvězd. ()

KajusaK

No, pro mě je zkrátka pořád mnooohem lepší Krok za krokem, Kravatáci ap...Tohle je bohužel taková slabá sranda, ale ne uplně katastrofa..Hvězda navrch za Charlieho Sheena.. ()

Mol

Abych se přiznal tak jsem to dřív vůbec nesledoval, jenže potom jsem se na pár dílu podíval, když už tam byl Ashton Kutcher a nebyl díl u kterýho bych se od srdce nezasmál a teď to sleduju pravidelně. Baví mě to s ním víc než se Sheenem. ()

otík

Výtečný sitkom, který však nemůže být stoprocentní, neboť některé díly jsou přeci jen slabší a jakoby se občas vše opakuje. Ale to jsou jen výjimky. Jinak jsem vždy velmi dobře pobaven a každý den nedočkavě čekám na další díl. Kupa hvězd a známých tváří jen podporuje zábavnost a popularitu tohoto seriálu. Bohužel s přibývajícími sériemi mi přijde, že úroveň jde rapidně dolů. Třeba šestá série už je fakt slabá. Po vyhazovu Charlieho Sheena jsem se seriálem skončil. Hudba: Dennis C. Brown & Grant Geissman ()

Noviik

Líbí se mi to, je tam osobitý styl Charlieho Sheena, který je prostě pro komedii jako stvořený. Zápletky zajímavé, na většinu podobných seriálů typu Přátelé či Ženatý se závazky to nemá, ale je to hodně vtipné :) ()

MJMilan

Ale jo, sice těchto sitcomů je celá řada, ale zábavné to je. Charliemu Sheenovi ani vážné role moc nesluší. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)