Show Jana Krause

• Slovensko Talk show Jana Krausa
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkují:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (více)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

Andul-lhak

uz docela dlouho mi pripada, ze kraus jde se svym humorem silne dolu. zezacatku byl vazne vyborny, neokoukany, originalni, nebal se jit celkem daleko. v posledni dobe mi ale prijde ke svym hostum az prilis arogantni, jisty si sam sebou - a to prave na ukor vtipnosti jeho poradu.. ()

paddy35

Nejlepší show v dnešní době. Jan Kraus ve skvělé formě, chrlící hlášky a stírající namyšlené politiky a celebrity. Miluju tento pořad ! ()

ill

Pohotová reakce, všeobecný přehled a intelekt od první moderátorské ligy tak nějak očekávám. Otevřená kritika(třeba i hlav států) hraničící s drzostí, vlastní názor a vpravdě bohulibá angažovanost v boji proti korupci ještě více vzbuzují mé sympatie. Ano, nazývejme fakta pravými jmény. Dvě výtky ke Krausově "dramaturgii" si však neodpustím. Především je to malý čas věnovaný hostům, ktěří mají opravdu co říci a klidně bych jim dopřál prostor poloviny pořadu. Namátkou mě napadá MUDr. Jan Hnízdil(kniha Mým marodům). Jinými slovy moc hostů - krátká stopáž. Druhou výtkou je přílišné prosazování se moderátora v dialogu na úkor hosta, jehož ucelený názor mě(někdy) zajímá více než vtipná glosa za každou jeho větou. ()

TheMe

V pátek večer se většinou k televizi nedostanu. Když mám ovšem volnou chvíli, nudím se nebo nemám náladu, tak zabrousím do internetového archivu, kde se vždycky bezpečně pobavím. ()

Hookins86

Kraus je prostě fajeris. Mám ho rád už jako mlaďase s králičíma ušima a má ho rád i dnes jako dobřepokládajícího otázky a hláškujícího borce. Nejlepší show u nás a to bez nadsázky... ()

lehkoživka

Co mi chybí: profesionalita, úroveň vtipů, prostor pro hosta; co mi přebývá: arogance, škála přístupu k hostům - od lezení do zadku přes kamarádské tlachání až po dělání z lidí debila, Krausovo hypertrofované ego a snaha vydolovat vtip za každou cenu. Jedna hvězda za hosty - občas objeví někoho fakt zajímavého; druhá za to, že na místní poměry (český showbusiness obecně stojí za hovno) je to pořád relativně dobré. ()

StrixCZ

Jana Krause bych asi za kamaráda nechtěl :o) Nicméně jako moderátor/bavič odvádí (většinou) velmi dobrou práci a nemůžu mu upřít pohotovost a svérázný smysl pro humor. Bohužel ale i on má své slabší chvilky a u některých hostů jsem jen kroutil hlavou, proč proboha se 5 minut zasekl na stupidních slovních hříčkách či banálním tématu, z kterého se mu zrovna dobře dělala legrace, přestože měl ve studia člověka, který by měl hodně co říct - ale takhle k tomu bohužel nedostal prostor. Navíc obzvlášť v novějších dílech (že už by mu docházel dech?) pozuruji zvyšující se tendenci vnucovat a podsouvat svým hostům (většinou ženám) slova do úst, respektive překrucovat jejich význam nebo je doříkávat za ně a s neodbytoností malého dítěte (či gramofonové desky) pak i na několik minut změnit dialog v cosi na způsob "No ale říkala jste to." "Tohle jsem neříkala" "Ale říkala." Neříkala." "Ale tak přiznejte, že jste to tak myslela." "Počkejte, já vám to vysvětlím." "Nic nevysvětlujte, já vím jak jste to myslela - to já znám..." - tento stupidní přístup "já mám pravdu a vy my to koukejte odkývnout, protože jinak vám nedám pokoj a téma prostě nezměním (ani vás ho nenechám změnit)" - a to i v sitaucích kdy jsem nechápal, jak pan Kraus k dané (zcestné) konstrukci došel, mi začíná docela hodně vadit a za tohle hvězdičku dolů. Stejně tak Krausova jedinečná schopnost udělat z kohokoli na počkání blbce či ho s úsměvem a bez použití vulgárních výrazů "poslat do prdele", je sympatická, dokud u něj na pohovce opravdu sedí blbec, ale ve chvíli, kdy se jen tak ze zvyku začne navážet do kohokoli, kdo mu zrovna názorově nesedí, to občas přerůstá v ukázku samoúčelné arogance či šovinismu. Přesto bych řekl, že většina dílů jeho pořadu má stále ještě jako celek nadprůměrnou úroveň (obzvláště v zatuchlých vodách českého showbusinessu). ()

peeko

Tak bipolární chování, jako zde předvádí Kraus k různým hostům, nepředvádí ani kompas trápený magnetem. Howg ()

Tomik00

Show Jana Krause si u mně získala značnou popularitu. Je to totiž talk show,která vás rozveselí a dozvíte se, co se děje v politice, ale i ve světě. Většina hostů se u Jana Krause nestydí vtipkovat a říkat své názory bez cenzury. ()

R.I.S.A

Malej zmrd za stolem vtipnej jak moje máma po 5ti pivech :D Debilita na kterou koukam když sem zkouřenej, to se nasměju jak kunda :D ()

rey17

Nejlepší a vlastně jediná late night show v Česku. Přestávka za to, že to bude bez cenzury a Kraus se bude cítit dobře, stojí. ()

sydney

Ze začátku mě tahle šou docela bavila. S Karlem Šípem je ale Jan Kraus nesrovnatelný ve způsobu vedení rozhovorů. Šíp je decentnější, jeho humor není tak očitý, ale o to příjemnější. Je to věc vkusu. Od vysílání dílu s Helenou Vondráčkovou, která ho využila jako útok na zbytek Golden Kids a jindy sebejistý (a někdy i arogantní) pan Kraus působil jako rektální alpinista, pro mne tenhle pořad skončil. ()

Pajulka55

Nejspíše nejlepší česká talk show. Kraus si pozve hosty, které spousta lidí třeba ani nezná, ale oni jsou vždy něčím zajímavý a Kraus ví, na co se zeptat, aby se člověk něco dozvěděl a bylo to co nejvíc vtipné. ()

FILMOVKA

Ostřejší zábava, většinou bez obyčejnějšího popovídání. Rozhodně to baví. Co vidím jako velký mínus, je přílišná vybíravost hostů a naopak záměrné utlačení těch, které pravděpodobně pan Kraus, či televize? - nechtějí propagovat. ()

zigy

Honza je milý, chytrý, vtipný, v obraze....co dodat? Když přijde respektovaná osobnost, je mu vzdán hold. Pokud je však host blbec, tak z něj Honza udělá korunovaného vola. ()

Goumen

Kraus mě vždycky bavil a tahle show nikdy nezklame, i když občas nedává hostům dost prostoru k vyprávění a nebo se je snaží za každou cenu zesměšnit. ()

silvusaak

Za snahu v ceskych koncinach. Jede dlouho a dal a porad to bavi, pracuje s cim ma a ze tady toho neni moc. Za me uspech, Krausovic rodinka to ma proste v krvi. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj