Ohnivý kuře

• Česko Opilý kuře (neoficiální název) (více)
Česko, (2016–2018), 190 h 3 min (Minutáž: 15–63 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (více)

Série(5) / Epizody(204)

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele, lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem, a večerka asijského obchodníka a jeho krásné dcery. Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky. Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel. (TV Prima)

topi odpad!

Jestli to takhle půjde dále s televizní tvorbou, tak je konec všech normálních hodnot v celé České televizi. Tento výtvor patří k té nejspodnější elitě. Otřesné si uvědomit, že tihle rádoby herci si tím vydělávají takový prachy, o kterých většina z nás nemá ani ponětí. Hanba blít!!! ()

veronikav

No - nevím ... první díly fajn ...ale teď už toho neštěstí je až moc ... Zadara se makat nedá ...takže vše ostatní už je mínus... :( ()

TheDon odpad!

Tak si to shrneme, standartní seriálovej kást. Štěpánek, Babčáková, Dolanský, mutující Suchoš (asi došly prachy), Mike ´pičus´ Prachař (to je fixkou na tom krku? zřejmě vlastní invence) a další zrůdičky v debilní mnohodilné české telenovele. Co na tom mám hodnotit? Pindu Rybovou? Tak to vím naprosto přesně. To bude asi tak přibližně za nula. Šup odpade,shnij po boku VIP vražd v Ulici Růžové zahrady. 0% P.s.: Polišenská zase přibrala? ()

rakovnik odpad!

Nekoukatelný pořad, kde v papundeklových ošklivých kulisách stojí postavy a nezáživně žvatlají, o hraní nelze vůbec mluvit. ()

gabin(a)

Další nosič reklam a platič hypoték zúčastněných hráčů? A stalo se něco Dejdarovi, že se nezúčastňuje? To Suchánek, všudypřítomný na všech kanálech vždy a všude už skoro jako Hitler tu tedy je! ()

Sabrewulf odpad!

"Pátina nevraživost vůči Tonymu Bendovi se v poslední době nedá přehlédnout. Pan Seifert vydírá Hejduka. Standa s Laděnou podstoupí testy plodnosti. Klára má trápení s Didi, zdá se být nemocná. Krupičkovi slaví rozvod, Pepa v hospodě, Krupice se Skálou v Praze. Václav se rozhodne využít Denise, aby dostal Kateřinu zpět do vesnice." //// Klasický popisek jednoho dílu v časopise s TV programem, řeknete si. Ale poznali by jste, že každá věta je z jiného seriálu? Poznali by jste, která ze kterého? Kurva, že ne! Protože všechny tyhle debilní české seriály jsou O VŠEM. Všechny o všem. Strašně se ze začátku tváří, jak Kuře je o gastronomii, Přístav je o provozování hospody, aby všechny spadly do úplně stejných starostí a situací, jako v ostatních seriálech, navíc se stále stejnými herci. Hnusná fabriková výroba, ze které je mi zle. A tak, jak jedou televize na pásu tyhle seriály, tak já jedu Odpady. Stejný pás, stejné razítko. Bum. ()

sskrblik odpad!

Je právě 20:10 pozdní všední den léta páně roku 2018, když tu kulervoucím hlasem zakřičí z obrazovky televize někdo: "Co nového Adámkovi"?...následuje "Hmmm, to mi sedí"....pokračuje "Jasně! Nezapomínat na vizáž. Zástup řasenek, stínů a rtěnek čeká"...finišujeme "Smrdí, smrdí toto smrdí"... TV Prima uvádzá kultovní seroš po stopětapadesáté znovu a znovu s herci neherci a snaží se být opět setsakramentsky na špici, co do počtu seriálů. Čili (mastička na vagínu - "já jenom řikám co bylo v televizi") televize Príma chrlí jeden seriál za druhým jako dravý mník jednovousý a luďové jí to baští i s navijákem, ačkoliv kvalita je téměř nulová. ()

ghatos

Další papundeklová komerční výplň do televize. Bez nápadu, hloupé, naivní...27%. PS: Martina V. - 7x jsem řekla ty krávo! -216%! ()

KASUGI odpad!

Už mám plné zuby těchto interiérových seriálů. Ať je to seriál o letišti, o kadeřnictví o nemocnici atd., všecko nakonec stejně skončí v bytě, kanceláři a hospodě. A tam se řeší dokola to samé. Když se Prachař starší objevil v hospodě a řešil nějaké průsery, myslel jsem že koukám na Doktory z počátků. Všechno na jedno brdo. Stejná kamera, stejná režie, herci hrajou jednu stejnou šablonu. Nepoznáte rozdíl. Všecky hovna smrdí stejně. ()

dragon94

Ohnivé kuře 1 (88 dílů) bylo super. Výborní herci, kvalitní zpracování, velmi dobrý scénář s dost dějovými linkami. Ohnivé kuře 2 (116 dílů) však šlo po několika dílech hodně dolů. Neustálé natahovaní čím dál tím víc stupidních dějových linek (některé neustálé točení v kruhu a žádný dějový posun trvalo více jak 4 měsíce a možná i více), mě přinutilo seriál přestat sledovat někdy 3-4 měsíce před jeho koncem. Pustil jsem si, až poslední dvě epizody, abych se podíval na to co mi říkal kamarád, který to sleduje, a sice že děj absolutně negradoval a vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by to už mělo skončit. Co se posledního dílu týče tak vypadá jako každý jiný průměrný díl a uzavírat se to začne asi až v posledních 15 minutách. A samozřejmě i v něm jsem se dočkal neustále stejných řečí jaké postavy měly celý seriál. Jak kdyby se seriál zasekl v časové smičce a postavy neudělali vůbec ale vůbec žádný posun. Do toho se začali všichni chovat jak totální idioti. Třeba Veruna co za boha nechtěla rozdělit výhru mezi spoluhráče ze soutěže a tvářila se jak poslední spravedlivá (Tahle linka vydržela, až do předposledního dílu :D). A vůbec to nejstupidnější je finále. To jak to dopadlo s Robim a Rorejsem je jeden z největších výsměchů fanouškům seriálu. Rozhřešení mezi Klárou a Mikem taktéž možná ještě více... Dobře i ta svatba byla úplně debilní... No vlastně všechno bylo... První Ohnivé kuře bylo tak za 4* do druhé zezačátku šlo, ale pak to šlo tak neuvěřitelně dolů, že je to na odpad. Celkově hodnotím 3* ()

Jello Biafra odpad!

Ďalší zbytočný televízny výplach, tentoraz z reštauračného prostredia. Podpriemerné herecké výkony, scenár plný stupidít a veľmi ubohé pokusy o humor. Skorej by sa tu hodil názov "Připálený kuře". ()

misstake odpad!

Avizovali to jako komedii, ale nakonec se z toho vyklubalo kvazidrama ála Ordinace v Lososové Zahradě. Ještě, že máme ty manželky, jinak bychom nevěděli, jak na tom je úroveň české seriálové komerční tvorby. ()

Chajimwitz

Po pravdě,čekal jsem úplnou sračku,ale zas taková hrůza to není,vzhledem k tomu,co jsem viděl minulý týden na TV Nova.(Na vodě) ()

mira007

Jedna hvězda za obsazení, ale jinak to není můj šálek kávy - naprosto impotentní, strojově stejné a hlavně mi tam nepřišlo nic vtipné. ()