S.W.A.T. (TV seriál)

Zbrojnice

S.W.A.T.

S.W.A.T.

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2017–2020, 45 h 42 min (Minutáž: 40–44 min)

Robert Duncan

Shemar Moore, Louis Ferreira, Daniel Moncada, Jay Harrington, Lina Esco, Kenny Johnson, Stephanie Sigman, Alex Russell, Peter Onorati, Patrick St. Esprit, David Lim, Devan Chandler Long, Dan Martin, Taamu Wuya, Aaron Bledsoe, Lou Ferrigno Jr., Andrew Adamson, Lobo Sebastian, Patrick Davis, Gloria Garayua, Kareem J. Grimes, Kimberly Whalen, Marcos De Silvas, Sherilyn Fenn, Larry Sullivan, Jesse Luken, Mig Macario, Maureen Sebastian, Tom Fitzpatrick, Darryl Stephens, Bre Blair, Shane Coffey, Marcus Giamatti, Michael Benyaer, Freda Foh Shen, Mandy June Turpin, Lindsay Musil, Cooper Andrews, Nesta Cooper, Daren Kagasoff, Hana Hayes, Tembi Locke, Alan Pietruszewski, Eric Garcetti, Cameron Britton, Sheila Thiele, Peter Cordova, Camille Collard, Marcus DeAnda, Nick Gracer, Amin Joseph, Rudolf Martin, Matt Medrano, Brandon Molale, Joe Chacon, Cathy Cahlin Ryan, Michael Beach, Fred Mancuso, Peter Facinelli, Michael O'Neill, Lindsey Gort, Kevin Jackson, Susan Angelo, Jonathan Goldstein, Brooke Nevin, David Gautreaux, Michael Bow, Tonja Kahlens, Hina X. Khan, Michanne Quinney, Gideon Emery, Jon Lindstrom, Mercedes Colon, Joe Dinicol, Terrell Lee, Nardeep Khurmi, John Marshall Jones, June Carryl, Clayton Cardenas, Philip Alexander, Obba Babatundé, Lyndie Greenwood, Anna Khaja, MC Lyte, Jordana Capra, Brenna Otts, Jordane Christie, V.J. Foster, Dylan Arnold, Vanessa Elese Garcia, Liz Jenkins, Nikiva Dionne, Michael Trucco, Gene Farber, Jimmy Jean-Louis, Joseph Lee Anderson, Matt Lasky, Gloria Laino, Jim Lau, Nicki Micheaux, Andrew James Allen, Rhys Coiro, Jack Conley, Arlen Escarpeta, Tom Schanley, Josh Cooke, Christian Kane, Debbie Allen, Mark Ivanir, Claire Coffee, Daniel Lissing, Lidiya Korotko, Richard Neil, Ani Sava, Sofia Vassilieva, David Chisum, Bess Armstrong, Derek Phillips, Seri DeYoung, Rick Cramer, Jordan Farris, Pamela Mitchell, Shanley Caswell, Ronni Hawk, Izabella Alvarez, Devon Graye, Kenneth Meseroll, Gabrielle Dennis, Shawn Ashmore, Kerry Knuppe, Karina Wolfe, Pooja Batra, Frank Bond, Mandy Levin, Cheyenne Haynes, Kari Coleman, Anthony Bonaventura, Dieterich Gray, Tim Holmes, Ayumi Iizuka, Eli Bildner, Dominic Pace, Lynn Adrianna, Lisseth Chavez, Vincent Duvall, Jake Thomas, Meredith Monroe, Daniel Robbins, Katherine Landry, Andrea Savo, Jesse Bernstein, Xavi Israel, Trae Ireland, Alexia Pearl, Elise Robertson, Alex Fernandez, Anjali Bhimani, Luis Bordonada, Andrew Tinpo Lee, Ricardo Adam Zarate, Zack Evans, Law X, Sean Riggs, Marisol Sacramento, Tricia Helfer, David Rees Snell, Melanie Minichino, Ken Narasaki, Philip Tan, Alimi Ballard, Eddie Shin, Karissa Lee Staples, DeJean Brown, Sterling Jones, Jim Meskimen, Sterling Beaumon, Deniz Akdeniz, David Meunier, Tatiana Carr, Justin Chu Cary, Christine Horn, Chris Jai Alex, René Ashton, Teddy Lane Jr., James C. Victor, Diego Wallraff, Danielle Argyros, Cameron Gharaee, Jessica Lynn Parsons, Arriane Alexander, Phil Tyler, Christopher Matthew Cook, Doris Morgado, Stacey Travis, Judith Moreland, Taylor Blackwell, Jules Bruff, Ethan Drake Davis, Dalon J. Holland, Larry Poindexter, Lulu Brud, Casey Ruggieri, David Marciano, Abby Brammell, Mark D. Espinoza, Christopher Redman, Carlie Casey, Lorin McCraley, Jayda Berkmen, Jonathan Erickson Eisley, Erica Shaffer, Khalilah Joi, Tyson Turrou, E.R. Ruiz, Isaiah Russell-Bailey, David Douglas, Yumarie Morales, Benjamin Papac, Daniel Juhn, Michael Gonzales, Haneefah Wood, John Vargas, Robert Cicchini, Jay Santiago, Amy Farrington, Izzy Diaz, Ryan Dorsey, Tim DeZarn, Aline Elasmar, Tessa Munro, Rebecca Tilney, Rebecca Wisocky, Kelly Blatz, Kaitlyn Jenkins, Christopher Douglas Reed, Robert Rusler, Jonny Berryman, Vaughn W. Hebron, Jessica Martin, Latarsha Rose, Mike Seal, Michael Reilly Burke, Shelley Robertson, Cory Hardrict, Eileen Grubba, Leif Gantvoort, James C. Burns, Kevin Foster, April Parker-Jones, Yasmine Al-Bustami, Robert Catrini, J. Rene Pena, Rocky McMurray, Said Faraj, Rochelle Aytes, Nicola Lambo, Patrick Gallagher, Travis Johns, Jose Pablo Cantillo, Ruben Garfias, Justin James Farley, Dan Warner, Kikey Castillo, Jackson Hurst, Malaya Rivera Drew, Dimiter D. Marinov, Kevin Fonteyne, Todd Stashwick, Isaach De Bankolé, Dionne Audain, Jaiden Kaine, Lee Coc, Steven M. Gagnon, Bailey Chase, David Gallagher, Todd Cahoon, Jenna Lyng Adams, Nikki Tuazon, Bobby Soto, Bryan Adrian, Anthony Fanelli, Carlos E. Campos, Ryan Hurst, Rila Fukušima, David Sakurai, Toshiji Takeshima, Jukijoši Ozawa, Rebecca Field, Maggie Budzyna, Abigail Klein, Laila Ali, Susan Chuang, Hope Brown, Sara Spadacene, Laura James, Sonya Leslie, Darren Barnet, Tiffany Lonsdale, Yvonne Senat Jones, Scot Ruggles, Cici Lau, Aaron Schwartz

Taková akčnější kriminálka.Není to nic převratného,složitého....ale na vypnutí a odreagování dobré.Buď to budete sledovat nebo ne...je široký výběr krimi a každý si najde to své.Nic to by vás překvapilo...dobro zvítězí,padouch je dopaden,spravedlnosti je učiněno za dost.A tak pokračujeme celou sérií....s nějakým tím menším dramatem jednotlivých postav v pozadí toho všeho.Celkem dobře složený a sympatický tým hlavních postav.*S01-60%(2.6.2019)

Chybí tomu toho spousta. Mezi týmem je nulová chemie, děj je předvídatelný, příběhy těžko uvěřitelné, místy až nezajímavé. Akce sice nechybí, taky oceňuju, že tam jsou na americký seriál emocionální rodinná dramata postavena spíše do pozadí a neobtěžujou tak, jak v jiných seriálech. 3*z 5, průměr, ničím nevybočuje, ničím nepřekvapí, ničím neurazí...Koukat se na to dá, pokud nemáte zrovna nic jiného na práci.(9.8.2018)

Na S.W.A.T. jsem se docela těšil, akčních seriálů moc není a obsazení vypadalo slušně. Příběhově takovéto klišé, co je ve většině policejních seriálů. Akce docela ujde, i když občas trochu přehnané. Koukat se na to dá, ale mě osobně to nějak nechytlo. Kanadský Flashpoint mě bavil daleko víc. 50%(17.5.2018)

Asi jsem čekal malinko odlišné pojetí. Podle trailerů by si člověk řekl, že Justin Lin nám nachystá seriál plný luxusních akčních sekvencí a celkově tato TV série nabídne pořádnou adrenalinovou jízdu. Ne, to se nedostavilo. Asi jako na odpoledne to zafunguje jako odlehčení, kdy vypnete mozek, ale mírné zklamání se tedy u mě osobně dostavilo. I některé případy, co zde příslušníci SWATu řeší, podle mě nespadají to jejich kompetence, oni zde zastávají funkci všech bezpečnostních složek v celé USA. Takže na věrohodnosti si seriál moc nezakládá. Když dojde sem tam na pár sekvencí s napětím, tak i tak to vše vypadá jako levná béčkovina. Rozhodně ne něco od režiséra, co se významně podílel na Star Treku. Herecké obsazení docela ucházející, Shemar Moore je velice charismatický herec, jemu role Honda byla šitá jako na míru. Takže radím vám, moc od toho nečekejte. Když nebudete klást vysoké nároky, tak se asi zabavíte. Za mě dávám 63 %(17.8.2018)

Není to vysloveně špatné, ale něco tomu prostě chybí... Herci i akce jsou v pohodě, ale jsou tady známé nevyváženosti amerických seriálů, jako že jednou trefí v noci z vrtulníku ve stoje pětník na kilometr a jindy vystřílí zásobník a na 15 metrů netrefí nic... Takový ten silný patriotizmus, či bratrství ve zbrani je tady někdy trochu moc silné, ale dá se to vydržet... Neubráním se srovnání s kanadsko-americkým seriálem Flashpoint, který byl znatelně lepší... 63%(12.6.2018)