Reklama

Reklama

Zbrojnice

(seriál)
Trailer
USA, (2017–2024), 107 h 27 min (Minutáž: 40–44 min)

Hudba:

Robert Duncan

Hrají:

Shemar Moore, Alex Russell, Lina Esco, Kenny Johnson, Jay Harrington, David Lim, Patrick St. Esprit, Stephanie Sigman, Peter Onorati, Amy Farrington (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(154)

Obsahy(1)

Akční kriminálka S.W.A.T. (2017) je inspirována stejnojmenným televizním seriálem z roku 1975. Děj odehrávající se v Los Angeles sleduje akce policejní zásahové jednotky, jíž velí bývalý mariňák a dnes elitní policista Daniel „Hondo“ Harrelson (Shemar Moore). Ten vyrůstal v místní černošské komunitě a je rozpolcen tím, že jednak cítí přirozenou loajalitu vůči místním lidem, zároveň je však profesionál plně oddaný svému týmu. Dalším významným příslušníkem Hondovy elitní jednotky je David „Deacon“ Kay (Jay Harrington), zkušený důstojník, který staví tým S.W.A.T. vždy na první místo, navzdory pocitu zneuznání, protože mu nadřízení nesvěřili velení týmu. Vystupovat z řady a tím dělat jednotce problémy bude Jim Street (Alex Russell), mladý suverén, přesto slibný nový člen jednotky. Christina „Chris“ Alonsoová (Lina Escoová) je obratná důstojnice a cvičitelka policejních psů. Dominique Luca (Kenny Johnson) se představuje jako skvělý řidič zajišťující bezpečnou přepravu členů týmu do horkých míst.  Na činnost jednotky dohlíží inspektorka Jessica Cortezová (Stephanie Sigmanová), kapitánka losangeleské metropolitní policie, která své práci dává přednost před vším ostatním, a to i před utajovaným milostným vztahem s Hondem.  Soupeřem Hondova týmu je další losangeleská jednotka pod velením Jeffa Mumforda (Peter Onorati), agresivního vůdce, jenž rád dělá věci po svém. S Hondem, který je hlavním motorem akce, podstupují tito odvážní muži a ženy nebezpečí, aby ochránili svou komunitu a ochránili životy. (AXN)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

Monikka 

všechny recenze uživatele

Chybí tomu toho spousta. Mezi týmem je nulová chemie, děj je předvídatelný, příběhy těžko uvěřitelné, místy až nezajímavé. Akce sice nechybí, taky oceňuju, že tam jsou na americký seriál emocionální rodinná dramata postavena spíše do pozadí a neobtěžujou tak, jak v jiných seriálech. 3*z 5, průměr, ničím nevybočuje, ničím nepřekvapí, ničím neurazí...Koukat se na to dá, pokud nemáte zrovna nic jiného na práci. ()

ariari 

všechny recenze uživatele

má to ducha, preto tie divné komenty, nejde tu ani o adrenalínovú jazdu, ani o modernú agitku,. fikcia ,ale s dobrými na realite pozstavenými základmi. Scénáristi často spracovávali reálne príbehy ... to, aby človek mohol hodnotiť, odporúčam aspoň  pol roka v LA stráviť. To čo je u nás bežne šedivé a zničujúco kritické, tam nemá šancu. Tu sa HONDO- postava šéfa svojho týmu vytiahla do obrovskej kvality, Osobne som mala možnosť poznať v inej profesii, ale rovnako spolupracujúcich týmových hráčov . Gangy a šialené vplyvy vlastnenia zbraní,drogové kartely a debilne nastavené zákony naozaj dosiahli, že sa Amerika zvíja v násilí. Naše malé zlaté čekoslovensko je tak tiché ,krásne a bezpečné :-) tu si tak môžeme akurát uchádzať na 30tich prípadoch Majora Zemana. ()

Reklama

RedRose 

všechny recenze uživatele

Není to vysloveně špatné, ale něco tomu prostě chybí... Herci i akce jsou v pohodě, ale jsou tady známé nevyváženosti amerických seriálů, jako že jednou trefí v noci z vrtulníku ve stoje pětník na kilometr a jindy vystřílí zásobník a na 15 metrů netrefí nic... Takový ten silný patriotizmus, či bratrství ve zbrani je tady někdy trochu moc silné, ale dá se to vydržet... Neubráním se srovnání s kanadsko-americkým seriálem Flashpoint, který byl znatelně lepší... 63% ()

nascendi 

všechny recenze uživatele

Z tých 60 hodín, ktoré má celý seriál som videl pomerne malú časť. Seriál má výbornú vysielaciu dobu, takže ho sledujem už z postele a tvorí rámec pri mojom usínaní. Iný význam asi nemá. Je smiešne, koľko politickej korektnosti sa zmestí do seriálu. Afroameričania, Hispánci, netradičné sexuálne spolky, drogové pokušenia a množstvo ďalších pomôcok na udržanie pozornosti divákov, ktorí by sa asi nudili pri nekonečných jazdách obrneného automobilu a komandovských husích pochodoch. ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele

Asi jsem čekal malinko odlišné pojetí. Podle trailerů by si člověk řekl, že Justin Lin nám nachystá seriál plný luxusních akčních sekvencí a celkově tato TV série nabídne pořádnou adrenalinovou jízdu. Ne, to se nedostavilo. Asi jako na odpoledne to zafunguje jako odlehčení, kdy vypnete mozek, ale mírné zklamání se tedy u mě osobně dostavilo. I některé případy, co zde příslušníci SWATu řeší, podle mě nespadají to jejich kompetence, oni zde zastávají funkci všech bezpečnostních složek v celé USA. Takže na věrohodnosti si seriál moc nezakládá. Když dojde sem tam na pár sekvencí s napětím, tak i tak to vše vypadá jako levná béčkovina. Rozhodně ne něco od režiséra, co se významně podílel na Star Treku. Herecké obsazení docela ucházející, Shemar Moore je velice charismatický herec, jemu role Honda byla šitá jako na míru. Takže radím vám, moc od toho nečekejte. Když nebudete klást vysoké nároky, tak se asi zabavíte. Za mě dávám 63 % ()

Galerie (2 998)

Reklama

Reklama