Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa

(seriál)
  • USA Two and a Half Men (více)
Ukázka z filmu 51
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Hrají:

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(261)

Obsahy(1)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Recenze uživatele SmoldaMara k tomuto seriálu (24)

Rozchod (2003) (S01E01) 

Popis: Skladatel hudby k reklamám Charlie žije spokojeným životem svobodného mládence ve svém komfortním domě přímo u pláže v Malibu, a právě když si užívá s jednou ze svých četných známostí, objeví se u něj jeho mladší bratr Alan, kterého z domu vyhodila jeho žena Judith. Druhého dne přivede Alan i Judith, aby si mohli pohovořit, a svěří zatím Charliemu svého syna Jakea. Charlie po počátečních rozpacích vezme Jakea s sebou na nákupy a zjistí pro něj překvapivou věc, že muž s dítětem má pro dívky zvláštní přitažlivost. ()

Velcí létající bastardi (2003) (S01E02) 

Popis: Alan Jakeovi zakáže televizi, video hry a počítač. Poprosí Charlieho, aby na něj dohlédl. Ten však místo, aby ho hlídal, začne hrát s Jakem ponožkový golf. Jake si díky tomu myslí, že si může dělat, co chce. Ale když pustí do svého pokoje hejno racků, tak dojde Charliemu trpělivost a snaží se získat respekt tím, že Jakea ignoruje. Alan se mezitím snaží dát dohromady manželství s Judith. Dojde k polibku, což vede Alana k tomu, že ho Judith pořád miluje, ale pravda je jinde. ()

Jeďte po Sunsetu, dokud nenarazíte na pekelnou bránu (2003) (S01E03) 

Popis: Alan a Jake se natrvalo přestěhovali k Charliemu. Se stěhováním pomáhá dokonce i Judith. Ale když Jake onemocní chce domu k matce. Alan si myslí, že ztratil jak Judith tak syna a jde s Charliem zapít smutek do baru. Poté v taxíku přemýšlejí, kde udělali chybu a díku taxikářovi zjistí, že za to může jejich matka a tak se rozhodnou, že za ní zajedou a všechno jí vyčtou. ()

Když nemůžu napsat jingle na čokoládu, půjdu spát (2003) (S01E04) 

Popis: Charlieho hospodyně Berta dá výpověď, protože jeho bratr Alan má pořád nějaké připomínky k tomu, jak pracuje. Alan se cítí provinile a tak se snaží Bertu nahradit. Bohužel jeho plán ztroskotá na tom, že Charlie si pořád na něco stěžuje. Alanovi nezbude nic jiného, než přivést Bertu zpět. Charlie mezitím má připravit Jake na příchod jeho matky. Bohužel pro Charlieho se zdá, že to je nesplnitelný úkol. ()

Určitě nechceš skončit s hrbem (2003) (S01E05) 

Popis: Charlie se vrací z kocovinou brzy ráno domů. Místo aby šel spát, tak musí s Jakem na fotbal. Na fotbale pozná pěknou matku jednoho Jakeova spolužáka a domluví si s ní rande. Alana mezitím chtějí ulovit 2 matky dvou dětí. ()

Zkusil jsi zavolat někomu ze spolku čarodějnic? (2003) (S01E06) 

Popis: Charlie začal randit s další poněkud zvláštní ženou která se Alanovi vůbec nelíbí, protože má zřejmě špatný vliv na Jakea kterému se líbí její tetování. Jednou vezme Charlieho na zvláštní večírek po kterém Charlie ani ona nevylezou týden z ložnice. Na oba čeká "velké" překvapení když zjistí jak se k ní zachová jejich matka. ()

Když skáčou na obě strany tak jsou umělý (2003) (S01E07) 

Popis: Jake nakreslí obrázek zadku Charlieho přítelkyně. To se Alanovi hodně nelíbí. Charlie mezitím radí Judith jak zvládnout situaci a k Charlieho překvapení k němu začne Judith chodit pro rady a zároveň se seznamuje s Charlieho přítelkyní a začínají spolu trávit čas. Alan začíná žárlit. ()

Nepůjdu před ty puberťáky střízlivý (2003) (S01E08) 

Popis: Alan pozve Charlieho do Jakeovi školy pod záminkou koblih a krásných holek. Namísto toho chtěl s Judith, aby Charlie pro ně složil písně pro představení o průmyslové revoluci. Charlie dá něco dohromady, ale Alanovi a Judith se to nelíbí a tak to převezmou. Alan to chápe jako možnost se usmířit s Judith, ta ale mezitím pošle rozvodové papíry. ()

První úkol splněn (2003) (S01E09) 

Popis: Charlie chce vyprovodit jednu ze svých přítelkyň, ale ona místo aby odešla, si jde hrát s Jakem. Když zůstane celý den, tak si Charlie usmyslí, že je to její ďábelský plán jak ho získat. Alan mezitím začne hrát scrable s Rose. ()

Šťastné díkůvzdání (2003) (S01E10) 

Popis: Charlie má schůzku se svou bývalou přítelkyní Lisou. Ta mu oznámí, že se bude vdávat. Charlie ji chce ale získat zpět a tak ji řekne, že se změnil a pozve ji na Díkuvzdání. Aby vytvořil představu perfektního Díkuvzdání, pozve také Alana, Judith, svoji matku, Rose, Jakea a rodiče Judith. Bohužel pro něj nevyjde vše podle jeho plánu. ()

Alan Harper, chiropraktik (2003) (S01E11) 

Popis: Charlie s Alan si chtějí zajít do kina. Při čekání ve frontě si Charlie všimne Judith. Jak se ukáže Judith má rande s Jakeovým trenérem fotbalu. Alan se cítí zmatený, protože si myslel, že Judith je lesba. Na Alana všechno padne a je v depresi. Charlie navrhne ať změní šatník a tak se vydají na nákupy. Jakea mezitím hlídá jeho babička. ()

Vůně cigaret a feromonů (2004) (S01E12) 

Popis: Charlieho hospodyně Berta má špatnou náladu, její dcera ji nechala na starosti její vnučku Prudence. Charlie s Alananem si myslí, že je v Jakeově věku, ale ke smůle obou se jedná o pohlednou šestnáctiletou dívku. Jak Charlie, tak Alan s Jakem jsou s její přítomnosti nesví. Charlie dokonce tvrdí, že Rose je jeho přítelkyně. Prudence všemu nasadí korunu, když se u Charlieho objeví pozdě v noci. ()

Sarah a zakrslý Alan (2004) (S01E13) 

Popis: Charlie se připravuje na návštěvu další ze svých přítelkyň, a tak potřebuje, aby Alan vypadl z domu. K jeho smůle, ale Alan zrovna onemocní. Alan má smůlu, protože se o něj nechce nikdo starat, dokonce mu Charlie s Jakem snědí polévku, kterou mu nechala poslat matka. Aby toho na Alana nebylo málo, tak mu Charlie dohodl rande se setrou té holky, se kterou má rande. A tak se snaží Alana rychle uzdravit, ale sám při tom onemocní. ()

Na hyeny nemám prachy (2004) (S01E14) 

Popis: Charlie se dozví, že mu nefungují žádné kreditní karty. Od člověka, který mu dohlíží na finance se dozví, že jenom utrácí a nic si nešetří. Aby ušetřil, tak začne kupovat levné zboží, takže si nemůže dopřávat jeho oblíbené značky alkoholu, ale jenom obyčejné značky. Alan Charliemu navrhne, aby si půjčil od matky, ale to se mu moc nelíbí. Nakonec mu půjčí osoba od které to nečekal. ()

První kolo vyhrála ta sexy kočka (2004) (S01E15) 

Popis: Když jdou Charlie a Alan od zubaře, tak na parkovišti potkají holku Frankie, která rozbijí cizí auto. Charliemu to nedá a pozve jí k němu domů, ale Alan je proti. Později večer je Frankie unešená z toho, že je Alan chiropraktik. V Alanovi to obrátí a začnou s Charliem soutěžit o to, kdo jí dostane dřív. Později odvezou Frankie k velkému luxusnímu domu, aby si vyzvedla nějaké věci, ale ona se vrátí se svou dcerou. ()

To byly sliny, Alane (2004) (S01E16) 

Popis: Charlie, Alan a Frankie s dcerou Joanie se vrátí k Charliemu domů. A tam se konečně dozvědí Frankiin příběh a hlavně proč rozbíjela auto. Později večer mezi Alanem a Frankii proběhne jiskra a oni se začnou líbat. Druhý den ráno u snídaně se chovají jako zamilovaní a Charlie si připadá jako páte kolo u vozu. Bohužel pro Alana se Frankie rozhodne s Joanie přestěhovat k jejímu bratrovi. ()

Snědli jsme hamburgery, máme čepice (2004) (S01E17) 

Popis: Judith přinese Alanovi účet za rozvodového právníka. Alan chce Judith pomstí, tak jí řekne, že kdyby umřel po ní, tak Jakea dostane Charlie. Charlie se ale naštve, že mu ho Alan doopravdy nesvěří a potom se podobně naštve i jeho matka. Později hraje Jake a Charlie basketbal. Jake se zraní na hlavě a Charlie ho musí rychle odvést do nemocnice. Později večer na Alana uděla celá věc dojem a Charliemu slíbí, že Jakea dostane po jeho smrti. ()

Stará kámoška v novým vohozu (2004) (S01E18) 

Popis: Charliemu zavolala stará přítelkyně Jill, že se s ním chce setkat. Charlie na Jill čeká v baru, ta však nedorazí. Charlie se ale seznámí s chlápkem Billem, který se ukáže jako Jill. Charlie je ze začátku v šoku, ale nakonec se s tím smíří, opije se a Bill ho odvede domů. Tam se pak Bill seznámí s Charlieho matkou a dají se dohromady, což se nelíbí Alanovi. Když Alan zjistí, kdo je Bill doopravdy tak se vyděsí ještě víc. Charlie řekne Billovi, že musí říct jeho matce pravdu. ()

Šatnu si pamatuju, tebe ne (2004) (S01E19) 

Popis: Alan s Judith se domlouvají, kdo bude mít Jakea na který svátek. Charlie si uvědomí, že Jakeovi se blíží narozeniny a chce něco podniknout, ale jeho rodiče už vše připravili. V den Jakeovým narozenin se k Charliemu, Alanovi, Jakeovi a Judith připojují také Evelin a sestra Judith Liz, se kterou se Charlie vyspal na svatbě Alana a Judith. Liz celý den svádí Alana, ale to se nelíbí Judith. ()

Můžu čůrat venku potmě (2004) (S01E20) 

Popis: Jake je na víkend u Charlieho a Alana. Chová se ale hodně nezvykle, protože se s nikým nebaví a hraje jenom na kytaru. Od Judith se dozvědí, že se tak chová už delší dobu. Charlie a Alan se snaží zjisti co mu je, ale bohužel nic nezjistí a když nic nezjistí ani jejich matka, rozhodnou se jít s Jakem k dětskému psychologovy. ()

Související novinky

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (více)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Z Kalifornie přišla smutná zpráva, ve věku 94 let totiž včera filmový svět opustila americká herečka Cloris Leachman. Zprávu o úmrtí médiím předala její manažerka Juliet Green. Ve filmu se Cloris… (více)

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

30.06.2020

V požehnaném věku osmadevadesáti let opustil filmový svět americký herec, režisér a scénárista Carl Reiner. Zemřel z přirozených příčin v noci z pondělí na úterý ve svém domě v Beverly Hills, jak… (více)

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)

Reklama

Reklama