Dva a půl chlapa (TV seriál)

Two and a Half Men

Dva a pol chlapa

Komedie / Romantický

USA, 2003 - 2015, 91 h 42 min (Minutáž: 250x21 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch, April Bowlby, Emmanuelle Vaugier, Kelly Stables, Graham Patrick Martin, Jenny McCarthy, Robert Wagner, Ming-Na Wen, Megan Fox, Blythe Danner, Lucy Lawless, Krista Allen, Suzanne Whang, Valerie Azlynn, Kay Panabaker, Josie Davis, Brian Patrick Wade, Alicia Coppola, Kristin Bauer van Straten, Melanie Lynskey, George Katt, Denise Richards, Jodi Lyn O'Keefe, Jenna Elfman, Gail O'Grady, Tricia O'Kelley, Ren Trella, Eric Allan Kramer, Kate Luyben, Enrique Iglesias, Susse Budde, Yvette Nicole Brown, Andrea Bendewald, Kimberly Oja, Justine Eyre, Teri Hatcher, Jennifer O'Dell, Diane Sellers, Mikki Padilla, Martin Sheen, Janeane Garofalo, Camryn Manheim, Susan Blakely, Allison Janney, Sandra Purpuro, George Eads, Jeri Ryan, Dale Waddington, Laura McLauchlin, Michael Clarke Duncan, Deena Dill, Ana Alexander, Orson Bean, Ted Garcia, Christopher T. Wood, Sandra McCoy, Cazzy Golomb, Kevin Sorbo, Nectar Rose, Nikita Ager, Ken Jeong, Juliette Goglia, Chris O'Donnell, Sean Penn, Harry Dean Stanton, Liz Vassey, Missi Pyle, Judy Greer, Richard Lewis, Susan Sullivan, Heather Locklear, Jake T. Austin, Byrne Offutt, Lee Garlington, Brittney Powell, Ion Overman, Mike Connors, Katherine LaNasa, Irena A. Hoffman, Emilio Estevez, Maria Tornberg, Carrie Reichenbach, Virginia Williams, Aja Evans, Lori Lively, Amanda Gallo, Noel Fisher, Cristine Rose, Arturo Gil, Annie Potts, Sara Rue, Stacey Travis, Carol Kane, Lisa Jay, Joe Dietl, Diane Delano, Natalie Zea, Annie Mumolo, Thomas Gibson, Lilli Birdsell, Courtney Thorne-Smith, Darryl Stephens, Alana De La Garza, Kelly King, Sophie Winkleman, Diora Baird, Sonia Rockwell, Jud Tylor, Bob Levitan, Elise Robertson, Helena Mattsson, Patton Oswalt, John Amos, Stacy Keach, Joel Murray, Will Sasso, Mark Deklin, Joe Manganiello, David Starzyk, Marisa Tayui, Jack Plotnick, Kathy Bates, Christopher Neiman, Iqbal Theba, Jessica Hall, Nicole Steinwedell, Rena Sofer, Brooke Shields, Michael Lowry, Miley Cyrus, Stephanie Jacobsen, Jaime Pressly, Rib Hillis, Chloe Webb, Nicole Forester, Amanda Swisten, Andrea Savage, Emily Osment, Hilary Duff, Natalie Denise Sperl, Brooke D'Orsay, Amanda Musso, Skyler Caleb, April Betts, Amber Tamblyn, Candace Kita, Georgia Engel, Johanna Black, Danielle Bisutti, Lynda Carter, June Squibb, Aly Michalka, Sab Shimono, Angelique Cabral, Tiffany Panhilason, Dylan Minnette, Jessica Lundy, Jamie Rose, Elle Evans, Ken Lerner, Mila Kunis, Brian George, Steven Tyler, Bre Blair, Stephanie Brown, Sofia Mattsson, Abbie Cobb, Jeff Probst, Odette Annable, Clark Duke, Elizabeth Ho, Kimberly Hebert Gregory, Brian Smith, Jackie Debatin, Nicole Travolta, Jon Lovitz, Valery M. Ortiz, Clint Culp, Jen Lilley, Brad Paisley, Brooke Mackenzie, Ashley Edner, Steven Krueger, Jennifer Ann Massey, Billy Gibbons, Amelia Brantley, Tara Perry, Carrie Stevens, Jelly Howie, Larry Cedar, Shiloh Nelson, Amanda Detmer, Elizabeth Bogush, Jamie Luner, Erinn Hayes, Kimberly Quinn, Cloris Leachman, Paget Brewster, Elvis Costello, Bobby Cooper, Lindsay Price, Kristen Miller, Myndy Crist, Jennifer Aspen, Kristin Richardson, Kimberly Williams-Paisley, Aisha Tyler, Kristin Dattilo, Alex Kapp Horner, Christina Chambers, Tammy Lauren, Tinashe, Bruno Amato, Michele Boyd, Spencer Locke, Ping Wu, Tina Morasco, Raymond Ma, Morgan Fairchild, Tricia Helfer, Rachele Brooke Smith, Tonita Castro, D.B. Sweeney, Gigi Rice, Maggie Lawson, Dusty Hill, Julia Campbell, Paula Marshall, Sam Lerner, Caitlin Elizabeth Baunoch, Amy Pietz, Lilah Richcreek, Arnold Schwarzenegger, Christian Slater, Lillian Adams, Jeff Clarke, Tammy Tavares, Hope Allen, Anastasia Roark, Charles Malik Whitfield, John Stamos, Tom Virtue, Steffani Brass, David Grant Wright, Henry Dittman, Kate Miner, Michael Bolton, Lamont Thompson, Richard Riehle, Christina Scherer, Ludi Delfino, Andy Mackenzie, Rebecca McFarland, Bradley Snedeker, Dan Gordon, Judith Drake, Kelly Rohrbach, Tabitha Morella, Richard Whiten, Shane Woodson, Laura M. Beamer, Jane Carr, Stephanie Erb, Brandon Killham, Sara Erikson, Jim Piddock, Caroline Bielskis, Nayo Wallace, Abigail Mavity, Madison Mason, Bellamy Young, Meagen Fay, Barry Livingston, Mikaela Hoover, Coby Ryan McLaughlin, Edie McClurg, Sarayu Blue, Steve Hytner, Molly Morgan, Robert Clotworthy, Wayne Wilderson, Julie Berman, Rodney J. Hobbs, Vernée Watson-Johnson, Deanna Russo, Brenda Koo, Frank Beard, Macey Cruthird, Sergio Kato, Charlie Dell, Matt McKenzie, Patricia Bethune, John O'Brien, Rachel Cannon, Isabella Kai Rice, Malea Rose, John Pirruccello, Grady Lee Richmond, Thomas F. Wilson, Eugene Byrd, J.D. Walsh, Mark Roberts, Marco Sanchez, Grant Geissman, Izabel Goulart, Alicia Hannah, Jon Polito, Gary Busey, Sophie Guest, John Vance, Loren Lester, Nadine Ellis, Jim Meskimen, Jamison Haase, Kathryn Gordon, Hayley Erin, Melanie Abramoff, Stefan Umstead, Shon Little, Daniel Benson, Steven Shaw, Kris Iyer, Julie Berlin, Nicole J. Butler, Phil Abrams, Nancy Linari, Monica Young, Brian Turk, Bridget Flanery, Andrew Pifko, Jim Lau, Caitlin O'Connor

Seriál jsem nejdřív vůbec neměl rád, ale pak jsem si ho docela hodně oblíbil.Po ''odchodu'' Sheena jsem seriál přestal okamžitě sledovat a viděl jsem asi pouze 3 díly a všechny stály úplně za vyliž prdel.To, co teď předvedl Lorre na konci, za to bych toho kripla nakopal do prdele.Sice potěšil Arnold, ale ten seriál byl bez Charlieho úplně nesmyslný žvást, že i Angus Jones raději odešel a nechtěl se nechat platit jako ta děvka Cryer, co nic jinýho v životě kromě tohodle sitcomu neměl.Sheen se může jen smát, peněz má víc než všichni co na seriálu makali dohromady a i když byl vyhozenej za fet, chlast a děvky, může na sebe bejt hrdej a odešel s hlavou nahoře.Což o sobě zbytek tý žumpy říct rozhodně nemůže.Pro mě seriál existuje do Charlieho odchodu, pak už to není dva a půl chlapa, ale Dva a půl prodejný děvky.(22.2.2015)

Charlie Sheen hraje sám seba. Neuveriteľné ale je to tak. A čo je na tom vtipné?? No predsa Charlie Harper a jeho príživný brat Alan. Veľká škoda, že už seriál nepokračuje aj spolu z Charlie Sheenom, keďže debili tvorcovia mu nedali ani spätné vrátka pre prípadný návrat. Ale čo už. Prvých 9. sérii stálo rozhodne za to. Bez neho to už nebude ono.(5.12.2011)

Nejdřív mě to moc nebralo, ale čím dýl na to koukám, tím víc mě to baví. Postava Charlieho je strašně dobře napsaná a Charlie Sheen je v jejím ztvárnění naprosto skvělý. U každé epizody obdivuji scénáristy, že dokážou vymyslet a vměstnat do prostoru 20 minut tolik úžasných fórů - skoro platí, že co replika, to perla. Bezvadný odpočinkový sitcom, který je chytrý, návykový a nesmírně zábavný.(11.3.2015)

• duklak2

Tomuto seriálu jsem chtěl přijít na chuť, ale bohužel, nestalo se tak. Donutila mě k tomu sestřenice, která říkala, že je to fakt sranda. Já pořád nechápu, co vám na tom přijde tak moc vtipného, že to má zde tak vysoké hodnocení. K hereckým výkonům se raději vyjadřovat ani nebudu. Charlie se mi vlastně líbil, jen když vozil odpadky:-) Buďte rádi, že tento seriál nehodnotím.(6.4.2010)

Trochu nedocenený sitcom, ktorý si napriek vysokému počtu sérii stále drží kvalitu a dokonca by som povedal, že zreje ako víno a i v šiestej sérii skvelo baví. Charaktery sú parádne napísané a to nielen ústredná "2 a polka", ale netreba zabudnúť na perfektnú stalkerku Rose, či Bertu(čo hláška-to perla...). Dúfam, že ešte pár sezón vydrží...(5.3.2008)

• - V 15. epizóde 6. série s názvom "I'd Like to Start with the Cat" sa počas toho, keď je Charlie (Charlie Sheen) v kaviarni s Chelsea (Jennifer Taylor), mení poloha slamky i vzory vytvorené karamelom v jeho pohári a takisto poloha jej šálky. (NST13)

• - V 20. epizóde 6. série Charlie (Charlie Sheen) spomína Československo. (marciano)

• - Ve 2. epizodě 1. série, si v 15:48 Charlie (Charlie Sheen) nandavá rukavice, první si nandavá rukavici na pravou ruku, ale v dalším záběru ji ještě nemá na navlečenou a nandavá si ji na levou ruku. (JosefTomas)