Dva a půl chlapa

(TV seriál)
  • USA Two and a Half Men (více)
Ukázka z filmu 71
Komedie / Romantický
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, (více)

Série(12) / Epizody(261)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Ukázka z filmu 71

Recenze (1 186)

T2

__Two and a Half Men: kompletná 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,993,989 //počet predaných kusov 148,852║ __Two and a Half Men: kompletná 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,831,413 //počet predaných kusov 60,363 ║ __Two and a Half Men: kompletná 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,446,777 //počet predaných kusov 101,555 ║ __Two and a Half Men: kompletná 4.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,979,930 //počet predaných kusov 68,297 ║ __Two and a Half Men: kompletná 5.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,786,374 //počet predaných kusov 96,115 ║ __Two and a Half Men: kompletná 6.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,822,475 //počet predaných kusov 144,591 ║ __Two and a Half Men: kompletná 7.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,317,866 //počet predaných kusov 74,794║ Charlie Sheen je tu na mieru ušitý, pre zmenu Jon Cryer čoraz viac otravný ako vred na riti, niekedy až na hranici únosnosti. Po siedmu sériu si to drží zábavnú úroveň, potom to začne upadať. Zmena v 9.série moc neprospela tam to už doslova bolo moc silené. /70%/ ()

Malarkey

Řek bych, že to vůbec není špatné, na to, že jsem o tom nikdy neslyšel, na Nově to na mě vybaflo z nenadání a ani tady na ČSFD jsem to zprvu nemohl najít, tak mě to překvapilo opravdu dost. Charlie Sheen jenom dokazuje, že na komedie byl on vždycky vysazenej. Vždycky byl a vždycky bude. Každopádně na ty nejlepší komediální seriály to určitě nemá (na který kouknu třeba třikrát za sebou), ale rozhodně to zabaví i tak. (7/10) ()

Djkoma

V Americe velmi populární seriál, za který Charlie Sheen inkasuje nemalé peníze v česku příliš neletí. Není to tím, že by nebyl kvalitní a na každých 25 minutách nepředkládal divákovi dostatek humorných scének a pohledů především Charliho Sheena, ale už samotné zařazení do podivných odpoledních hodin je od televize trochu nůž do zad. Přes kvality si osobně neumím představit, sledovat seriál o dvou bratrech a synovi jednoho z nich déle častěji než jednou za týden:). O více sezónách ani nemluvím. ()

Gemini

Seriál, který svou vytrvalostí v křečovitém držení se jednoho a téhož tématu předčí i bandu sparťanských hooligans u výčepu. Charlie Sheen je už hafo sezón stále stejný prudce úspěšný muž, známý svůdce žen a velký vtipálek, ačkoliv jeho oblečení by si na sebe normální člověk nevzal ani na maškarní bál a jeho páčo pomalu, ale jistě šedne a bicáky atrofují. Naproti tomu John Cryer je stále tentýž ubožák, jehož je škoda popisovat více slovy. Jo a pak je tu ještě ta jejich nesnesitelná matka, "jejich" "malý" Jake, jejich hospodyně dicke Berta a pak už jen davy bezejmenných roštěnek. Taktikou zákopové války vedené stále týmiž prostředky bez jakékoliv znatelné známky postupu na tu či onu stranu si tahle partička získala početný zástup fanoušků, a vzhledem k průměrné metráži osolárkované ženské kůže na jeden díl seriálu je asi jasné, z jakého tábora se tento zástup rekrutuje;) Jednou za čas se na jeden díl mrknu, ale je to prostě jen solidní průměr. 60% ()

Radyo

Musím konstatovat, že naprostá většina úžasných, superpeckových, populárních seriálů za posledních 10 let mě nenadchla. Dva a půl chlapa k nim patří taky - i tohle je seriál, který rozhodně nemusím vidět celý, stačí mi sem tam kousek (myšleno jeden díl), abych viděl, že se nic zásadního nemění, humor je stále podobný, herci vesměs také... Čisté tři. ()

Galerie (1 671)

• Walden Schmidt (Ashton Kutcher) šetří planetu svým hybridním autem Fisker Karma. Cena nového vozu se pohybovala kolem 100 tisíc eur. (TheDon)
  • Hlavní automobil, ve kterém jezdí Charlie Harper (Charlie Sheen), je Mercedes-Benz CL 55 AMG. Jeho předchozí byl Jaguar XK8 a následující Mercedes-Benz C63 AMG. Alanův (Jon Cryer) automobil je Volvo V70 starší výroby. (epicride)