Reklama

Reklama

Dva a půl chlapa

(seriál)
Ukázka z filmu 54
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Hrají:

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(261)

Obsahy(1)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Videa (97)

Ukázka z filmu 54

Recenze (1 195)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Ano, je to vlastně jednotvárné a svým způsobem ploché, na druhou stranu si to vůbec na nic nehraje a i ve své jednostrannosti to dokáže být zábavné. Cryer je velmi zvláštní, v podstatě hraje prudce nesympatickou a nechutnou postavu, ale dává ji tak skvěle, až to člověk musí ocenit. Charlie Sheen má světlé chvilky, ale možná se do své postavy ponořil až moc (nebo ji naopak připodobnil sobě), že v jeho poslední sérii už jel na neutrál se zataženou ruční brzdou), i kvůli tomu se jeho náhrada Kutcherem jeví jako hodně dobrý krok. Popravdě, Kutcher mě baví více než Sheen. Ten malej zmetek prostě musel dorůst, aby přestal být nepříjemný a začal bavit. V podobných seriálech tak uznání zaslouží hlavně vedlejší postavy, tady fest zabíjí skvělá Holland Taylor a krátké cameo Jeffa Probsta, tradičně skvělá Jaime Pressly, parádní Marin Hinkle, rozkošná Melanie Lynskey a kdo mě naprosto odjebal, tak to byla úžasná Courtney Thorne-Smith, ta mě fakt dostala. Je to přízemní, ale na rozdíl třeba od Přátel, na tohle se kdykoliv kouknu znovu. 3,5* ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Voči tomuto seriálu som mal predsudky. No prekonal som ich, dal mu šancu a bol som skutočne prekvapený. Charlie nič nerieši, Alan rieši všetko. Protiklady vytvárajúce každodenné situácie, ktoré stoja za pozretie. A ako bonus poskytujúci vždy zážitok stojaci za úsmev, slúži malý veľký Jake. A zo všetkých vedľajších postav, ktorých bolo teda požehnane, je jasnou kráľovnou Kandi. ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Sheena v takýchto polohách naozaj nemusím. Začal som to pozerať vlastne len preto, lebo väčšinu vtipných seriálov čo by vzbudili môj záujem som si už pozrel. Nie som veľmi seriálový typ, ale pri jedle si vždy rád pozriem niečo vtipné a krátke. A pravdou je, že keď som si na to zvykol tak sa viem na tom dobre zabaviť. Nie všetky diely sú hviezdne, ale udržuje si to už po tri série( čo som mal možnosť vidieť) svoj štandard. Nie je to ani horšie, ani lepšie a v konečnom dôsledku je mi to vďaka tomu omnoho sympatickejšie. Vládne hlavne postava Jakea. A každý krát poteší skvelé cameo nejakej slávnej šťavnatej celebrity. Tretia séria posúva celú pred tým naznačenú rovinu na novú úroveň. Dej niekde smeruje a nie je len epizodickou príbehovou výplňou. Plus April Bowlby je neuveriteľná kosť. 1 séria 80%, 2 séria 80% 3. séria 100% Je to sranda.. Baví ma to pozerať, hoci sa to často drží určitej schématickosti. Na druhú stranu to dokáže vždy milo prekvapiť. 4. séria -80% 5.séria 80%.6 séria 80% 7. séria 80%.8 séria 60% 9 séria - kupodivu to nabralo svižnejší a zaujímavejší nádych. Koncept sa síce zmenil, ale aj tak sú tu diely na ktorých som sa dosť zasmial. Kutcher mi vôbec nevadil. 9. séria 80% 10. séria - 80% Pomalý ale istý úpadok. Stále je tam pár vtipov ale celá séria ťaží z odkazov na iné filmy a projekty hercov a celá séria je doslova nacpaná citáciami.. ale už to akosi nie je ono. 11. séria - 60% Konečne koniec! 12. Séria - 30% ()

dex2man 

všechny recenze uživatele

Chlapi jsou velmi pohodový sitcom, který u mně plní ve všední dny funkci "pozdního večerníčku". Dokáže totiž pobavit a pozitivně naladit. Sám jsem mile překvapen jak mě to baví, protože popravdě spousta humorných momentů jako narážky na "milovanou maminku" a verandové návštěvy Charlieho "přítelkyně Rose" se pořád opakují. Ale Charlie to vždy okoření dokonalou hláškou či grimasou, že se smích dostaví i když nechcete. Většina situací je postavena na povahovém kontrastu a rozdílech mezi bratry. Alan je upjatý, úzkoprsí, ale spolehlivý nervák, kterého vykopla manželka a jiná o něj nezavadí. Oproti Charliemu, který má namrd..o víc, než on načůráno naprostý opak. Charlie Harper je prostě pohodář co rád chlastá, dobyvatel dámských kalhotek, který nestojí o závazky, hraje na piáno přiblblé reklamní znělky a se starostmi si hlavu neláme. Pohodář, který hláškuje tak často, jak mění košile . Tedy neustále. ()

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

"M is for the misery she caused me, O is for the other things she did, T is for the traitor who's my brother, H is for the hump who is his kid, E is for extremely frightening girl talk, R is for the rifle in my mouth. Put them all together, they spell MOTHER, a word that's only half of how I feel." ----- 5 hviezd pripadá len po koniec 8. série, zvyšok balansuje na hrane odpadu. (x) ()

Galerie (1 671)

Zajímavosti (913)

  • Ashton Kutcher (Walden Schmidt), který v seriálu nahradil Charlieho Sheena (Charlie Harper), dostával 700 000 amerických dolarů za epizodu a stal se tak jedním z nejlépe placených seriálových herců. (gogos)
  • Slova úvodní znělky nezpívají herci Charlie Sheen (Charlie), Jon Cryer (Alan) a Angus T. Jones (Jake), jak by se mohlo zdát. Písničku nazpívali ve studiu profesionální zpěváci a herci ve znělce jen otvírají pusu. (HappySmile)

Související novinky

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (více)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Z Kalifornie přišla smutná zpráva, ve věku 94 let totiž včera filmový svět opustila americká herečka Cloris Leachman. Zprávu o úmrtí médiím předala její manažerka Juliet Green. Ve filmu se Cloris… (více)

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

Zemřel herec a režisér Carl Reiner

30.06.2020

V požehnaném věku osmadevadesáti let opustil filmový svět americký herec, režisér a scénárista Carl Reiner. Zemřel z přirozených příčin v noci z pondělí na úterý ve svém domě v Beverly Hills, jak… (více)

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)

Reklama

Reklama