Všechnopárty

Česko, 2005, 669x42 min

Karel Šíp

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

Djkoma

Závislé na výběru hostů (asi stejně jako u pana Krause), ale Karel Šíp jede prakticky vždy na plné obrátky. Dříve jsem ho nemusel, ale s rostoucím věkem jako by se brousil v diamant z toho nevyrovnaného kusu uhlí:). Je vtipný, dvojsmyslný, nebojí se a přitom neurazí nevkusnou urážkou, jako jeho (dříve z ČT, dnes primácká) alternativa. ()

sator

Arnošt Lustig- Klára Janečková- Marek Ebstein 4* velmi povedené.Dagmar Pecková — Ladislav Frej — Karol Polák 4* Polák skvělej ale ostatní též...Petr Rezek,Václav Kopta 4**** Sestupna tendence Šíp už to nedává, je často mimo, už chápu proč Polesný odešel... Název vznikl ze slova technopárty který autora pořadu Šípa zaujal a vymyslel novotvar Všechnopárty, který je pořadem pro všechny, ne tedy jen pro někoho jako v případě technopárty. Po dlouhých letech spolupráce odešel režisér pořadu Viktor Polesný pro nesoulad s Karlem Šípem kam pořad směrovat. Nahradil jej Michael Čech. ()

XdanteX

Což o to....Šípák se Krausovi kterého v hlavním pátečním čase vystřídal rovnat nemůže. Každopádně od té doby co se vystřídali šel pořad o kousek nahoru. Kvalita hostů rozhodně v pořadu JE...a i když je docela "vyschlý" moderátor..tak se u toho právě díky nim může člověk bavit...přidávám jednu hvězdu ()

Big Bear

Jasně, nic převratného. Moderátor si zve zajímavé hosty (nebo jsou mu zváni) a pak si s nimi povídá, případně se jich na něco ptá. Něco je domluveno předem, něco jaksi vyplyne z diskuse. Zbytek záleží na moderátorovi - v tomto případě Karlu Šípovi. Ten ,,zbytek'' někdy může být zcela zásadní. Šíp si našel pozici, která ho baví, kde je mu dobře a kterou bravurně ovládá. Navíc řadu hostů osobně zná a tak to někdy působí jako by divák poslouchal dva kámoše co se spolu baví a vzpomínají na skopičiny z mládí. Šíp tam nerve to své JÁ a všechnu energii věnuje hostům na rozdíl od Krause. Ten nejprve prezentuje sebe, pak své názory na všechno a pak teprve někoho vyzpovídá nebo zesměšní... Proto jej taky Šíp převálcoval. Alespoň u mne. * * * * ()

Malarkey

Nejlepší talk show, která v Česku je. Karel Šíp je nejupřímnější, nejobyčejnější a navíc sype docela pěkné hlášky a stejně vtipné hlášky tahá i z hostů. Na Všechnopárty koukám vysloveně s chutí. Hlavně proto, že na mě Karel Šíp působí lidsky a hlavně jako obyčejný člověk, který si s návštěvníky prostě umí povídat, pobavit a zbytečně je neshazuje jako někteří jiní... ()

• Cena Týtý 2009: pořad roku. (zdeny99)
  • Název vznikl ze slova technopárty, který autora pořadu Šípa zaujal a vymyslel novotvar Všechnopárty, který je pořadem pro všechny, ne tedy jen pro někoho jako v případě technopárty. (sator)