Všechnopárty (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2005, 42 min

Viktor Polesný

Karel Šíp, František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová, Jaroslav Brabec, Jana Štěpánková, Jiří Mádl, Ondřej Neff, Michal Pavlata, Valérie Zawadská, Barbora Munzarová, Michal Dlouhý, Eva Pilarová, Luba Skořepová, Vladimír Páral, Josef Mladý, Zora Jandová, Lubomír Lipský st., Jan Čenský, Zdeněk Zelenka, Jiří Pomeje, Jitka Čvančarová, Kateřina Brožová, Sabina Laurinová, Boris Hybner, Marta Kubišová, Ivan Vyskočil, Marek Vašut, Jaroslav Uhlíř, Fero Fenič, Marek Eben, Jan Kašpar, Petr Novotný, Waldemar Matuška, Yvonne Přenosilová, Vilma Cibulková, Maroš Kramár, Michaela Badinková, Milan Kňažko, Jiří Suchý, Jakub Kohák, Pavol Habera, František Filip, Lucie Bílá, Vilém Čok, Jiří Bartoška, Jiřina Bohdalová, Bohumil Klepl, Helena Štáchová, Juraj Jakubisko, Olga Sommerová, Miroslav Žbirka, Jiří Grygar, Martina Preissová, Jan Budař, Lucie Vondráčková, Richard Krajčo, Halina Pawlowská, Josef Alois Náhlovský, David Suchařípa, Tereza Kostková, Kristýna Frejová, Miroslav Donutil, Hana Zagorová, Aleš Cibulka, Ivo Šmoldas, Ester Janečková, Zdeněk Izer, Luděk Sobota, Zdeněk Troška, Ondřej Suchý, Hana Hegerová, Ester Kočičková, Szidi Tobias, David Navara, Pavel Taussig, Iveta Bartošová, Danica Jurčová, Václav Moravec, Andrea Verešová, Jana Bobošíková st., David Koller, Michal Pavlíček, Rudolf Desenský, Filip Remunda, Vít Klusák, Jožka Šmukař, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Vladimír Mišík, Petr Kolář, Ewa Farna, Daniel Hůlka, Jan Kačer, Nora Fridrichová, Emanuel Ridi, Tonya Graves, Michal David, Janek Ledecký, Chantal Poullain-Polívková, Soňa Červená, Sandra Pogodová, Matouš Ruml, Michal Kavalčík, Petr Štěpánek, Tereza Brodská, Ondřej Brzobohatý, Aleš Háma, Petr Jablonský, Kateřina Kaira Hrachovcová, Milan Pitkin, Karel Fiala, Jan Cimický, Igor Chaun, Radoslav Brzobohatý, Jana Stryková, Michal Dvořák, Milena Vostřáková, Kamila Moučková, Alexander Hemala, Filip Renč, Arnošt Goldflam, Antonín Procházka, Markéta Irglová, Marta Jandová, Eliška Balzerová, Petr Spálený, Tomáš Töpfer, Hana Gregorová, Hana Vávrová-Heřmánková, Pavel Soukup, Pavel Rímský, Soňa Dvořáková, Stanislav Hložek, Pavlína Filipovská, Iva Janžurová, Petr Janda, Josef Dvořák, Petr Brukner, Naďa Konvalinková, Pavla Beretová, Veronika Žilková, Alena Antalová, Iva Kubelková, Rostislav Novák ml., Vojtěch Dyk, Anna Polívková, Tomáš Klus, Radka Vranková, Jaroslav Hutka, Nela Pocisková, Ivo Niederle, Ludmila Zábršová-Molínová, Jan Kuželka, Zuzana Lapčíková, Iva Hüttnerová, Zlata Adamovská, Ondřej Brousek, Barbora Kodetová, Ondřej Vetchý, Petr Jákl ml., Radek John, Tomáš Beroun, Ladislav Špaček, Yvetta Simonová, Jitka Zelenková, Heidi Janků, Juraj Herz, Jan Vlasák, Iva Pazderková, Leona Machálková, Jiří Langmajer, Marek Daniel, Jan Přeučil, Miroslav Etzler, Filip Tomsa, Igor Timko, Hana Ulrychová, Monika Absolonová, Roman Vojtek, Václav Noid Bárta, Vladimír Zábrodský, Dan Bárta, Jana Krausová, Veronika Bromová, Kamil Střihavka, Josef Klíma, Marek Wollner, Pavlína Wolfová, Magda Vášáryová, Stanislav Motl, Martin Kratochvíl, Vojtěch Kotek, Tomáš Řehořek, Václav Marhoul, Filip Rajmont, Zdeněk Srstka, Kristýna Hrušínská, Dušan Klein, Petra Černocká, Laďa Kerndl, Pavel Mang, Filip Antonio, Petr Malásek, Petr Bende, Olga Lounová, Richard Tesařík, Jolana Voldánová, Luděk Munzar, Ondřej Pavelka, Barbora Poláková, Andrej Hryc, Zdeněk Mahler, Jan Nedvěd, Viktor Preiss, Ladislav Chudík, Vlasta Redl, Radim Uzel, Roman Šebrle, Josef Váňa, Josef Fousek, Lukáš Pavlásek, Josef Krofta, František Nedvěd, Albert Černý, Slavomil Hubálek, Eva Urbanová, Jan Prušinovský, Daniela Písařovicová, Jan Ruml, Lucie Konášová, Petr Kolečko, Roman Vaněk, Ivan Douda, Věra Nerušilová, Gabriela Soukalová, Petr Šmolka, Ivo Plicka, Adam Mišík, Arnošt Vašíček, Jan Skopeček, Miloš Knor, Dagmar Zázvůrková, Irena Obermannová, Václav Chaloupek, Cyril Höschl, Miloslav Zapletal, Sámer Issa, Václav Kopta, Petr Rezek, Libor Vojkůvka, Ladislav Frej st., Karol Polák, Vanda Hybnerová, Jiří Stivín, Leoš Noha, Diana Kobzanová, Jiří Krejčík, Václav Vorlíček, Karel Janák, Ilja Hurník, Dalibor Janda, Michal Malátný, Vladimír Franz, Vlasta Horváth, Marek Epstein, Arnošt Lustig, Karel Holas, Jitka Němcová, Klára Melíšková, Ladislav Županič, Milena Holcová, Patrik Děrgel, Aňa Geislerová, Jan Zadražil, Markéta Poulíčková, Adam Ondra, Ondřej Ládek, Miroslava Pleštilová, Josef Melen, Jiří Zonyga, Josef Formánek, Ondřej Slanina, Eduard Krečmar, Petr Nečas, Václav Hudeček, Milan Cais, Štěpán Mareš, Martin Procházka, Kristína Peláková, Milan Knížák, Anna Stropnická, Biser Arichtev, Radek Jaroš, Helena Zeťová, Pavel Lohonka, Vladivojna La Chia, Michal Hrůza, Jiří Štěpnička, Petr Salava, Martin Písařík, Martin C. Putna, Mnislav Zelený, Anna K., Hana Vagnerová, Otakar Černý, Petra Kvitová, Lucie Černíková, Dominik Hašek, Jan Smetana, Iveta Radičová, Jaroslav Plesl, Svatopluk Karásek, Karel Janeček, Marie Doležalová, Marek Ztracený, Ladislav Jakl, Filip Kaňkovský, Robert Vano, Mariana Prachařová, Monika Bagárová, Marie Poledňáková, Ondřej Kepka, Natálie Kocábová, Alena Zárybnická, Tono Stano, Jan Pirk, Alena Bazalová, František Straka, Tomáš Berdych, Michel Fleischmann, Matěj Převrátil, Jan Neckář, Laco Deczi, Leoš Šimánek, Marian Vojtko, Dagmar Pecková, Imrich Bugár, Miloslav Stingl, Jeroným Klimeš, Radoslav Banga, Bohouš Josef, Věra Martinová, Dana Morávková, Blanka Matragi, Ilona Csáková, Vincent Navrátil, Osmany Laffita, Libor Pešek, Igor Bukovský, Slávka Kopecká, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jaroslava Obermaierová, Jana Paulová, Simona Postlerová, Nela Boudová, Hana Igonda Ševčíková, Yvetta Blanarovičová, Markéta Konvičková, Květa Fialová, Dagmar Patrasová, Vavřinec Hradilek, Taťjana Medvecká, Kateřina Klausová, Kamila Magálová, Petr Fejk, Eva Salzmannová, Jiří Šlégr, Jan Čmejla, Andrea Kalivodová, Uršula Kluková, Míra Nosek, Jarmila Šuláková, Karel Heřmánek ml., Radim Schwab, Eva Josefíková, Juraj Kukura, Bořek Šípek, Daniela Kolářová, Zdena Studenková, František Segrado, Deborah Kahl, Ladislav Hampl, Emma Drobná, Anna Linhartová, Radim Špaček, Anna Fialová, Petr Vichnar, Blanka Bohdanová, Vlastimil Harapes, Ondřej Malý, Lukáš Krpálek, Roman Skamene, Richard Samko, Zdenka Procházková, Aleš Briscein, Ivo Mathé, Lenny, Dagmar Bláhová, Zuzana Stivínová, Eliška Mrázová, Petr Čadek, Ali Amiri, Ladislav Zibura, Lukáš Vácha, Martina Sáblíková, Martin Chodúr, Alena Doláková, Vladimír Beneš, Věra Špinarová, Rozálie Havelková, Veronika Kubařová, Šimon Pánek, Petr Jan Juračka, Václav Bláha, Adam Plachetka, Miloň Čepelka, Rudy Linka, Vladimír Renčín, Anna Julie Slováčková, Ivan Král, Lucie Hrozová, Martin Finger

Scénografie:

Štěpán Kuklík
  • Blackros

Vzhledem k tomu, že Šíp moc rozumu nepobral a zve si nejčastěji hosty svojí úrovně, stává se tato talkshow pro mě jako bulvár mezi kvalitními plátky. Ve srovnání s Uvolněte se prosím, Na plovárně nebo na druhém konci spektra sídlícím Mr.GS, u mě zábava jako tato nemá šanci.Chápu ale že svoji cílovou skupinu zasáhne a sem tam se nějaký díl docela povede, tak za 2*.(3.12.2009)

Dle mého výborná odreagovávačka s typickým Šípovským stylem humoru, který mi nikdy nějak extrémně nevadil. Ale musím tu vzpomenout jeden díl (psala o něm i uživatelka werus), kde téma byl kreslený humor a pozvanými pánové Vyčítal, Mareš a Urban. To byla neskutečná jízda a dovoluji si tvrdit, že tento díl nemá v historie zábavných českých talk-show konkurenci...(11.8.2008)

Není to nic objevného, ale moderátor Karel Šíp umí výborně reagovat na své hosty a snaží se být jim rovnocenným partnerem. Když se vtipní hosté sejdou a nad zajímavým tématem společně diskutují, salvy smíchu pořad vyvolati dokáže (jak by asi napsali v lecjakém čajovém lístku, což sem ale asi vůbec nepatří...).(31.3.2009)

Jistě, talk show v našich končinách vlastně platí za sprosté slovo, když snad jen sebeklamu vlastní geniality nakonec podlehnuvší Jan Kraus tuto ryze angloamerickou televizní formu skutečně pochopil, a tak by měl Karel "na Silvestra Führer" Šíp svou pozici jednookého krále mezi slepci dost usnadněnou, kdyby se ovšem jeho Všechnopárty dala za talk show opravdu považovat.. A to skutečně i dík tomu uvolněnému konceptu nelze !! Název mluví za vše.. Nicméně nezničitelný bard Šíp, který se po všech těch Šarádách, estrádičkách, Skopičinách a jiných zloprasárnách v té poloze starého glosátora skutečně našel, když spíše ctí ten horníčkovský kongeniálně inteligentní či sečtěle protřelý odkaz, činí svoji show velkou večerní zábavičkou.. Nechybí mu zkušenosti, intelekt, smysl pro humor, nadhled a kupodivu ani sebereflexe, s nimiž dokáže i se sebeneschopnějším hostem pocuchat bránice.. Mnohdy famózní epizody se střídají se slabšími, ovšem léta potvrzují Karlovu jedinečnost.. Švejk českého humoru, to je Karel Šíp !!(23.7.2016)

Příjemný pořad, který by rozhodně nebyl na tak vysoké úrovni, nebýt pohotového a velice, velice, velice vtipného Karla Šípa. Jeho humor je mi velmi sympatický a oproti Krausovi není tak agresivní a ztrapňující své hosty. Na něm jde vidět, že si jich váží. A proto se na tuto show daleko raději dívám. Inteligentní pokec!!(12.5.2013)

• - Pořad byl natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník bavil diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (konvax)

• - Od 3. října 2014 je pořad dlouhý přibližně 50 minut. Dříve byl více sestříhaný a přibližně o 10 minut kratší. (Pierre)

• - Cena Týtý 2009: pořad roku. (zdeny99)