Všechnopárty

Česko, 2005, 42 min

Karel Šíp

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Boleslav Polívka, Eva Holubová, (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata.
Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý.
Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

Karlos80

Občas zajímavá talk-show se zajímavými hosty (pochopitelně záleží především na nich). Karel Šíp zde má dostatečně velký prostor k práci která ho evidentně velmi baví, asi jako Kraus ve svém pořadu, a moderátor jeho kvalit by to měl téměř na sto procent využít. Nebýt Karla Šípa, tak by měl pořad sotva poloviční sledovanost. Momentálně jeden z těch lepších a zábavnějších pořadů v naší tv. Komerci nepočítám.. Celkově ale lepší než Kraus, vtipnější a hlavně přirozenější. ()

Malarkey

Nejlepší talk show, která v Česku je. Karel Šíp je nejupřímnější, nejobyčejnější a navíc sype docela pěkné hlášky a stejně vtipné hlášky tahá i z hostů. Na Všechnopárty koukám vysloveně s chutí. Hlavně proto, že na mě Karel Šíp působí lidsky a hlavně jako obyčejný člověk, který si s návštěvníky prostě umí povídat, pobavit a zbytečně je neshazuje jako někteří jiní... ()

Jara.Cimrman.jr

Karel Šíp není nejlepší český tenista, hasič, filozof, matematik, zpěvák ani neurochirurg, ale nedělá mu problém pokusit se do těchto rolí vcítit a zprostředkovat línému divákovi své zmatené pocity. Pravidelně ho nevyhledávám, ale pokud se občas setkáme, tak se společně zasmějeme a většinou nepřepínám. ()

Djkoma

Závislé na výběru hostů (asi stejně jako u pana Krause), ale Karel Šíp jede prakticky vždy na plné obrátky. Dříve jsem ho nemusel, ale s rostoucím věkem jako by se brousil v diamant z toho nevyrovnaného kusu uhlí:). Je vtipný, dvojsmyslný, nebojí se a přitom neurazí nevkusnou urážkou, jako jeho (dříve z ČT, dnes primácká) alternativa. ()

Gemini

Ve všech ohledech tradiční talk show, která - tak jako správný vzorek tohoto formátu - stojí a padá na osobnosti moderátora, jeho stylu vedení rozhovorů a smyslu pro humor. A v případě Karla Šípa, který svůj smysl pro humor osvědčoval ještě za minulého režimu, a jehož (a Uhlířova) Šaráda docela často nemilosrdně tepala porevoluční podivuhodnosti, není třeba pochybovat o tom, že má s televizní prací obrovské zkušenosti. Díky tomu dokáže "zachránit" i hosty, kteří z jakéhokoliv důvodu nesplňují tak docela to, co by od nich divák očekával. Otázkou samozřejmě je, jak to vypadá v divadle Semafor naživo, a co je práce střižny, ale kdo viděl za všechny díl s českými comicsovými kreslíři, ten na Všechnopárty nemůže zapomenout:) Nemůže nepatřit do červeného, ale nutno přiznat, že v průměru je to na hodnocení "nic, co bych pravidelně vyhledával a doháněl na ivysilani, ale nikdy mne to nezklamalo a někdy to byla skutečně monumentální jízda". 70%, o to cennějších, že se vysílá už takovou řádku let. ()

• K roku 2020 si Karel Šíp ve studiu povídal už s 1 800 hosty a Česká televize za tuto dobu odvysílala 31 200 minut pořadu. (TheSlezy)
  • Od 3. října 2014 je pořad dlouhý přibližně 50 minut. Dříve byl více sestříhaný a přibližně o 10 minut kratší. (Pierre)