Všechnopárty (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2005, 42 min

Viktor Polesný

Karel Šíp, František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová, Jaroslav Brabec, Jana Štěpánková, Jiří Mádl, Ondřej Neff, Michal Pavlata, Valérie Zawadská, Barbora Munzarová, Michal Dlouhý, Eva Pilarová, Luba Skořepová, Vladimír Páral, Josef Mladý, Zora Jandová, Lubomír Lipský st., Jan Čenský, Zdeněk Zelenka, Jiří Pomeje, Jitka Čvančarová, Kateřina Brožová, Sabina Laurinová, Boris Hybner, Marta Kubišová, Ivan Vyskočil, Marek Vašut, Jaroslav Uhlíř, Fero Fenič, Marek Eben, Jan Kašpar, Petr Novotný, Waldemar Matuška, Yvonne Přenosilová, Vilma Cibulková, Maroš Kramár, Michaela Badinková, Milan Kňažko, Jiří Suchý, Jakub Kohák, Pavol Habera, František Filip, Lucie Bílá, Vilém Čok, Jiří Bartoška, Jiřina Bohdalová, Bohumil Klepl, Helena Štáchová, Juraj Jakubisko, Olga Sommerová, Miroslav Žbirka, Jiří Grygar, Martina Preissová, Jan Budař, Lucie Vondráčková, Richard Krajčo, Halina Pawlowská, Josef Alois Náhlovský, David Suchařípa, Tereza Kostková, Kristýna Frejová, Miroslav Donutil, Hana Zagorová, Aleš Cibulka, Ivo Šmoldas, Ester Janečková, Zdeněk Izer, Luděk Sobota, Zdeněk Troška, Ondřej Suchý, Hana Hegerová, Ester Kočičková, Szidi Tobias, David Navara, Pavel Taussig, Iveta Bartošová, Danica Jurčová, Václav Moravec, Andrea Verešová, Jana Bobošíková st., David Koller, Michal Pavlíček, Rudolf Desenský, Filip Remunda, Vít Klusák, Jožka Šmukař, Pavel Šporcl, Peter Nagy, Vladimír Mišík, Petr Kolář, Ewa Farna, Daniel Hůlka, Jan Kačer, Nora Fridrichová, Emanuel Ridi, Tonya Graves, Michal David, Janek Ledecký, Chantal Poullain-Polívková, Soňa Červená, Sandra Pogodová, Matouš Ruml, Michal Kavalčík, Petr Štěpánek, Tereza Brodská, Ondřej Gregor Brzobohatý, Aleš Háma, Petr Jablonský, Kateřina Kaira Hrachovcová, Milan Pitkin, Karel Fiala, Jan Cimický, Igor Chaun, Radoslav Brzobohatý, Jana Stryková, Michal Dvořák, Milena Vostřáková, Kamila Moučková, Alexander Hemala, Filip Renč, Arnošt Goldflam, Antonín Procházka, Markéta Irglová, Marta Jandová, Eliška Balzerová, Petr Spálený, Tomáš Töpfer, Hana Gregorová, Hana Vávrová-Heřmánková, Pavel Soukup, Pavel Rímský, Soňa Dvořáková, Stanislav Hložek, Pavlína Filipovská, Iva Janžurová, Petr Janda, Josef Dvořák, Petr Brukner, Naďa Konvalinková, Pavla Beretová, Veronika Žilková, Alena Antalová, Iva Kubelková, Rostislav Novák ml., Vojtěch Dyk, Anna Polívková, Tomáš Klus, Radka Vranková, Jaroslav Hutka, Nela Pocisková, Ivo Niederle, Ludmila Zábršová-Molínová, Jan Kuželka, Zuzana Lapčíková, Iva Hüttnerová, Zlata Adamovská, Ondřej Brousek, Barbora Kodetová, Ondřej Vetchý, Petr Jákl, Radek John, Tomáš Beroun, Ladislav Špaček, Yvetta Simonová, Jitka Zelenková, Heidi Janků, Juraj Herz, Jan Vlasák, Iva Pazderková, Leona Machálková, Jiří Langmajer, Marek Daniel, Jan Přeučil, Miroslav Etzler, Filip Tomsa, Igor Timko, Hana Ulrychová, Monika Absolonová, Roman Vojtek, Václav Noid Bárta, Vladimír Zábrodský, Dan Bárta, Jana Krausová, Veronika Bromová, Kamil Střihavka, Josef Klíma, Marek Wollner, Pavlína Wolfová, Magda Vášáryová, Stanislav Motl, Martin Kratochvíl, Vojtěch Kotek, Tomáš Řehořek, Václav Marhoul, Filip Rajmont, Zdeněk Srstka, Kristýna Hrušínská, Dušan Klein, Petra Černocká, Laďa Kerndl, Pavel Mang, Filip Antonio, Petr Malásek, Petr Bende, Olga Lounová, Richard Tesařík, Jolana Voldánová, Luděk Munzar, Ondřej Pavelka, Barbora Poláková, Andrej Hryc, Zdeněk Mahler, Jan Nedvěd, Viktor Preiss, Ladislav Chudík, Vlasta Redl, Radim Uzel, Roman Šebrle, Josef Váňa, Josef Fousek, Lukáš Pavlásek, Josef Krofta, František Nedvěd, Albert Černý, Slavomil Hubálek, Eva Urbanová, Jan Prušinovský, Daniela Písařovicová, Jan Ruml, Lucie Konášová, Petr Kolečko, Roman Vaněk, Ivan Douda, Věra Nerušilová, Gabriela Koukalová, Petr Šmolka, Ivo Plicka, Adam Mišík, Arnošt Vašíček, Jan Skopeček, Miloš Knor, Dagmar Zázvůrková, Irena Obermannová, Václav Chaloupek, Cyril Höschl, Miloslav Zapletal, Sámer Issa, Václav Kopta, Petr Rezek, Libor Vojkůvka, Ladislav Frej st., Karol Polák, Vanda Hybnerová, Jiří Stivín, Leoš Noha, Diana Kobzanová, Jiří Krejčík, Václav Vorlíček, Karel Janák, Ilja Hurník, Dalibor Janda, Michal Malátný, Vladimír Franz, Vlasta Horváth, Marek Epstein, Arnošt Lustig, Karel Holas, Jitka Němcová, Klára Melíšková, Ladislav Županič, Milena Holcová, Patrik Děrgel, Aňa Geislerová, Jan Zadražil, Markéta Poulíčková, Adam Ondra, Xindl X, Miroslava Pleštilová, Josef Melen, Jiří Zonyga, Josef Formánek, Ondřej Slanina, Eduard Krečmar, Petr Nečas, Václav Hudeček, Milan Cais, Štěpán Mareš, Martin Procházka, Kristína Peláková, Milan Knížák, Anna Stropnická, Biser A. Arichtev, Radek Jaroš, Helena Zeťová, Pavel Lohonka, Vladivojna La Chia, Michal Hrůza, Jiří Štěpnička, Petr Salava, Martin Písařík, Martin C. Putna, Mnislav Zelený, Anna K., Hana Vagnerová, Otakar Černý, Petra Kvitová, Lucie Černíková, Dominik Hašek, Jan Smetana, Iveta Radičová, Jaroslav Plesl, Svatopluk Karásek, Karel Janeček, Marie Doležalová, Marek Ztracený, Ladislav Jakl, Filip Kaňkovský, Robert Vano, Mariana Prachařová, Monika Bagárová, Marie Poledňáková, Ondřej Kepka, Natálie Kocábová, Alena Zárybnická, Tono Stano, Jan Pirk, Alena Bazalová, František Straka, Tomáš Berdych, Michel Fleischmann, Matěj Převrátil, Jan Neckář, Laco Deczi, Leoš Šimánek, Marian Vojtko, Dagmar Pecková, Imrich Bugár, Miloslav Stingl, Jeroným Klimeš, Radoslav Banga, Bohouš Josef, Věra Martinová, Dana Morávková, Blanka Matragi, Ilona Csáková, Vincent Navrátil, Osmany Laffita, Libor Pešek, Igor Bukovský, Slávka Kopecká, Ivana Andrlová, Jitka Ježková, Jaroslava Obermaierová, Jana Paulová, Simona Postlerová, Nela Boudová, Hana Igonda Ševčíková, Yveta Blanarovičová, Markéta Konvičková, Květa Fialová, Dagmar Patrasová, Vavřinec Hradilek, Taťjana Medvecká, Kateřina Klausová, Kamila Magálová, Petr Fejk, Eva Salzmannová, Jiří Šlégr, Jan Čmejla, Andrea Kalivodová, Uršula Kluková, Míra Nosek, Jarmila Šuláková, Karel Heřmánek ml., Radim Schwab, Eva Josefíková, Juraj Kukura, Bořek Šípek, Daniela Kolářová, Zdena Studenková, František Segrado, Debbi, Ladislav Hampl, Emma Drobná, Anna Linhartová, Radim Špaček, Anna Fialová, Petr Vichnar, Blanka Bohdanová, Vlastimil Harapes, Ondřej Malý, Lukáš Krpálek, Roman Skamene, Richard Samko, Zdenka Procházková, Aleš Briscein, Ivo Mathé, Lenny, Dagmar Bláhová, Zuzana Stivínová, Eliška Mrázová, Petr Čadek, Ali Amiri, Ladislav Zibura, Lukáš Vácha, Martina Sáblíková, Martin Chodúr, Alena Doláková, Vladimír Beneš, Věra Špinarová, Rozálie Havelková, Veronika Kubařová, Šimon Pánek, Petr Jan Juračka, Václav Bláha, Adam Plachetka, Miloň Čepelka, Rudy Linka, Vladimír Renčín, Anna Julie Slováčková, Ivan Král, Lucie Hrozová, Martin Finger, Zdeněk Vermouzek, Kateřina Sokolová, Barbora Špotáková, Nikola Márová, Michaela Gemrotová, Lenka Dusilová, Alan Babický, Anna Čtvrtníčková, Ester Ledecká, Vít Starý, Jan P. Muchow, Bohdan Tůma, Olga Walló, Thom Artway, Saskia Burešová, Jitka Sedláčková, Tereza Olivová, Petra Soukupová, Mikolas Josef, Martina Bárta, Karel Nešpor, Daniel Stach, Mirai Navrátil (herec, a.z.), Martin Rajniš, Vladimír Remek

Scénografie:

Štěpán Kuklík

Příjemný pořad, který by rozhodně nebyl na tak vysoké úrovni, nebýt pohotového a velice, velice, velice vtipného Karla Šípa. Jeho humor je mi velmi sympatický a oproti Krausovi není tak agresivní a ztrapňující své hosty. Na něm jde vidět, že si jich váží. A proto se na tuto show daleko raději dívám. Inteligentní pokec!!(12.5.2013)

• DrBuznička

Pořad je něco mezi naší českou estrádou a formátem pořadů typu Letterman show - podle kterého u nás samozřejmě jede i Kraus, kterého se snažil Šíp zpočátku napodobovat, dokud si neuvědomil, že neoplývá jeho břitkým humorem. Proto tak zůstal někde na pomezí, kdy už to není onen starý Karel Šíp, který se ani moc nesnažil být vtipný, ale přitom se mu člověk občas zasmál, nýbrž se jedná o nějakého nového Karla Šípa, který se snaží být vtipný ale vtipný není.. Tak není žádným překvapením, že pořad není ani humorný a ani kousavý - a díky velké zásluze moderátora je tak pořad jen trapný. A to tak trapný, až je míra trapnosti pro inteligentního diváka neúnosná až urážlivá. Karel Šíp, který ví o světě mimo nízký televizní showbussines úplný hovno, vůbec nedává pozor co mu jeho hosté říkají a jako malý kluk, který se chce mermomocí zapojit do dialogu dospělých, číhá na to, aby vyžbleptnul nějakou naprostou kravinu, které se lidi smějí snad jen proto, že naprosto nedává smysl a byla pronesena v naprosto nevhodném momentě.(7.9.2008)

Šíp je sice ...(píp), ale jeho pořad se mi líbí víc, než zprofanovaný Kraus. Jednak mi přijde, že lépe vede dialog, hosté mi přijdou zajímavější a já se většinou zasměju v průměru 2x - 4x více než u Krause, navíc tu nejsou žádné vsuvky v podobě písniček, takže další klad. Ale některé díly jsou trapnější než fráze na pohřbech.(11.6.2009)

bývaly doby, kdy byl Karel Šíp jedním z nejlepších bavičů v televizi. Bývaly. Momentálně to zkouší s počeštěným americkým konceptem talk show, kterou hlavně vyplňují hosté, je serioznější než duo Suchánek, Genzer. Ale o několik úrovní níže než skvěle programově zvládnutý Kraus. Jeho buranské nevěřícné zírání není rozhodně tím nejsympatičtějším co chceme na obrazvkách sledovat.(22.6.2010)

Jeden z mála televizních zábavných pořadů, u něhož si troufnu tvrdit, že postupem času jeho kvalita stoupá. Karel Šíp dokáže s hosty rozmlouvat vtipně, aniž by je urážel. Sympatické je také to, že v každém díle jednotlivé hosty spojuje určité téma. Dalším plusem je, že staví do popředí hosta a nikoliv sebe. A tak by se správný moderátor měl chovat.(17.3.2013)

• - Cena Týtý 2009: pořad roku. (zdeny99)

• - Od 3. října 2014 je pořad dlouhý přibližně 50 minut. Dříve byl více sestříhaný a přibližně o 10 minut kratší. (Pierre)

• - Od roku 2013 bere Karel Šíp za jeden díl 100 000 Kč. (Pierre)