Show Jana Krause

• Slovensko Talk show Jana Krausa
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkují:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (více)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

brzozin

Pořad, kde o kvalitě nerozhodují kvality moderátora, ale jeho hostů, má problém. Tím problémem je značně nevyrovnaná úroveň jednotlivých dílů. Většinu vtipných nebo jinak zajímavých situací totiž navozují vhodně vybraní hosté. Když se ale mistr s výběrem netrefí, naplno se ukáže jeho plytkost a rozpačitost. Prostě se jich evidentně nemá na co ptát a oni neví, co odpovědět. A tak jen tak sedí a tlachají kecy na hospodské úrovni, kdy vše podstatné bylo řečeno a kecá se jen, aby se vyplnil čas, než donesou další pivo. A divák se děsně nudí. Jinak mladý Kraus, který vypadá spíš jako zastydlá karikatura hipísáka, absolutně neumí zpívat a v pořadu je evidentně z protekce. ()

Pajotka

Je mnohdy hrubý, má někdy až neslušné poznámky na účet svých hostů, ale přesto tento pořad neztrácí šmrnc a humor. Navíc je složení hostů natolik různorodé, že se člověk setká s rozhovory s mnohem zajímavějšími lidmi, než jsou notoricky známé slavné osobnosti. ()

Mr.Atsor

Česká povaha samozřejmě velí Krause kritizovat za inspiraci zahraničními pořady. Já se ptám: Proč? Tento typ show si bude vždy podobný a v Čechách nemá obdoby. Na naše podmínky je Kraus prostě jednička a bezpochyby se řadí mezi nejlepší české moderátory. Možná, že by do dílů mohl zařadit více nové kreativity a nechat své hosty častěji domluvit. Ale i tak to zaslouží 5*. ()

kubilov

Honzík ví jak na to. Jeden z mála televizních pořadů, který si rád pustím, ať už je hostem opravdu kdokoliv. Dle mého názoru vtipnější, osobitější a rozhodně i zkušenější než býval na ČT1. Mezi zápory patří Krausův synek, někteří málo zajímaví hosté a spousta reklam. Chválihodné je, že se Jan Kraus snaží být v centru dění a zve si vždy nejaktuálnější možné herce, kteří většinou pozvání neodmítnou. ()

Oxymoron5

Dal bych klidně 5 hvězd, nebýt té politiky. Takovýto pořad by měl být nezaujatý a asi se tak i snaží tvářit, ale přijde mi, že z některých si tam utahuje více, než z jiných. Příkladem Zeman. Jasně, je jakej je, byl a jinej nebude, ale přijde mi trapný se navážet jen do něj. Poslední dobou je to sice omezené, ale dlouhý čas po volbách byl jasným terčem a Kraus ukazoval jasně koho nevolil. Ale tohle by si v takovém programu neměl dovolovat. Neříkám být přímo apolitický, ale každému stejným metrem. ()

george82

Pokračování Uvolněte se, prosím tentokrát na soukromé tv. Musím říct, že od doby co došlo ke změně, tak již nesleduji pravidelně. Už to není ono a nebo je to prostě jen ohrané a ničím to nepřekvapí. Radši koukám na Jimmyho Kimmela, který se snaží stále něco vymyslet a stále baví. Honza a jeho produkce by si z něho měli vzít příklad. ()

mac000

Kraus je Kraus, vždy svůj a vždy ve střehu- Nebojí se tnout do živého, padni komu padni /Kateřina Jacques, Jiří Brady/ ()

peeteno78

Kdyby Jan Kraus nebyl na některé hosty tak arogantní a nedával najevo, kdo se mu líbí a kdo ne, byl by to jinak výborný pořad. U talk-show je vždy důležitý výběr hostů. Někdy se tam sejde naprosto nekoukatelná skvadra, ale někdy se naopak výborně bavím. ()

Tinaa

Už to není to, co to bývalo a hodně mi chybí dřívější "buď u televizních obrazovek, nebo tady v divadle Ponec a uvolněte se, prosím!" ()

Blondie83

Přesně ten samý pořad, co býval na ČT1. Jan Kraus jako vždy svůj a výborný. Jen na mě už je ho poněkud moc a jakmile přijde první reklama, jak napsal Karlos80, přepnu a už se k němu nevratím.. Škoda.. ()

gotham

I když se v podstatě jedná o ten samý pořad jako Uvolněte se, prosím, tak extrémně dlouhé reklamy tuto zábavu totálně rozebraly. Když běží 10 minutová (jestli ne delší) reklama a potom už asi jen tak 5 minut s hostem, tak to už můžu rovnou přepnout na jiný program. To se pak Kraus a hosté můžou snažit jak chtějí, ale kvality pořadu na veřejnoprávní stanici nikdy nedosáhnou. Holt komerce zase jednou pohřbila kvalitu. 50% ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj