Dva a půl chlapa

TV spot 4
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)

Série(12) / Epizody(261)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Kevi1

Prvých pár sérií je fajn, až kým sa námet nestane nudným a beztvárnym. Lenže po tom, čo odišiel Sheen sa to už fakt nedá pozerať - ak by sa to dalo hodnotiť osobitne, za 9. sériu by som dala úplný odpad, tak po 3. štyri hviezdičky a zvyšok tak na hranici dvoch až jednej. Opakovaný vtip už nie je vtip, ale v tomto prípade to produkcii niekto asi zabudol oznámiť. ()

Barney

Za prvních 8 sérií 4-5 hvězdiček, od deváté hodně slabý průměr. Kutcher mi zhnusil oblíbený seriál, to se naposledy povedlo Cruisovi, když začal parazitovat v Mission Impossible. ()

Crash master

Taková modernejšia verzia Ženatého so záväzkami, s väčším zameraním na sex. Bohatý skladateľ reklamných songov Charlie Harper (Charlie Sheen), ktorý strieda milenky ako ponožky žije vo veľkom dome, v ktorom sa chtiac nechtiac udomácnil jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím nepodareným synom Jakeom (Angus T. Jones), ktorý je jeho opakom - rozvedený, neúspešný u žien. V dome mu pobehuje aj jeho nie príliž ochotná hospodyňa Berta (Conchata Ferrell). Seriál výrazne upadá po odchode Sheena, náhrada v podobe Kutchera posiela seriál na slabé tri hviezdičky. ()

mikla

Charlie Harper je starý 40 ročný mládenec, ktorý žije iba preto aby obšťastnoval nadržané kočky, skladal single pre detské reklamy a fajčil cigaru a pil whisky na svojej terase..taký život vedie Charlie až dovtedy, kým sa jeho brat Alan nerozvedie so svojou ženou Judith a nastahuje sa do domu Charlieho aj so svojím synom Jakeom. A tým sa pohldlný život nieže skončí ale už neni taký kludný akoby si Charlie prial.a nie a nie sposob ako dostať Alana s domu. Ale samozrejme svojho brata má rád ale ako seriál postupuje dalej do vyšších sérii niet epizody aby sa dvaja bratia pohádali. V seriály je zaujimavé že ako nám pred očami rástol Jake. Angus T Jones začal v seriály ako 10 ročný chlapček a dnes v seriály vidíme 20 ročného chlapa, ktorý si dá aj dáku tú trávu, oddáva sa sexuálnym hrám či počúva roovú hudbu. Toto je Dva a pol chlapa ako ho poznáme. Dnes je Charlie Harper mrtvy- Charlie Sheen samozrejme po svojej afére odišiel- a v seriály hraje Aston Kutcher, ktorý do seriálu priniesol zase niečo nové..ale samozrejme my máme Charlieho aj napriek všetkému radi a vieme že aj ked nie už v va a pol chlapa ale v dákom inom projekte nás ešte prekvapí...bez cenzúry. PS Slovenský dabing je skvelý ()

Fash

Bla bla bla, bez Charlieho shit/od Xserie je to shit, bla bla... Mě osobně naopak příjde Ashton jako příjemný svěží vítr, který nemusí být nutně povalečskej notor, ale naopak oproti Charliemu má v hlavě i mozek a ne jenom vagíny. ()

MirINDay

Ačkoli je jasné, že se seriál odchodem Charlieho Sheena pohnul zcela jiným směrem, věrný mu stále zůstávám. Je ale pravda, že příběh alkoholika, závislém na sexu a se schopností neustále, vtipně, ale pravdivě, urazit svého bratra, byl o něco vtipnější. ()

Robbieman

Nedokážem ohodnotiť seriál, ktorý má dve také absolútne rozdielne kvalitatívne úrovne. S Charlie Sheenom je tento seriál na 5 hviezdičiek, s Kutcherom som videl dva diely a je to na 5 guliek do hlavy pre toho žida, ktorý urobil tento castingový prúser tisícročia. V jednej časti tam riešia švédsku trojku a nanešťastie nie iba náznakovo a v druhej časti tam piča z Melroseplace celú dobu blve a všetci sa na tom strašne rehocú. Nakoniec sa vyblve Elenovi rovno do papule. Že jaká paráda. Keby som mal spriemerovať všetky 5-hviezdičkové série s Charliem a tie posledné dva diely s Kučerom, tak by mi vyšiel Odpad. Takto skurviť perfektný sitcom, to sa len tak nevidí. ()

CML1975

Jeden sukničkář a pařič vydělávající hudbou k reklamě...druhý dvakrát rozvedený hňup s chiropraktickou praxí a desetiletým synem, který mnoho rozumu nepobral a jen zírá na televizi, cpe se a zajímají ho videohry...do toho jejich matka, která snad nezná, co je mateřský cit...to je vražedná kombinace...těším se na každý další díl...co na tom, že je to stále dokola, že se propírá jen jedno téma...stále je to legrace ()

marsas

Po odchodu Charlieho Sheena jsem si myslela, že mě už seriál nebude bavit. Ale po pár dílech s Ashtonem jsem názor změnila a vůbec mi nevadí, že tam Charlie není. Ashton tam skvěle zapadá a navíc je to krasavec, dobrá volba! :-) ()

Chezzsterman

Charlie je hrdina každého svobodného muže. Alan je prostě příživnickej klasik a Jake je Jake... Málo chybí k dokonalosti, ale některé díly a vtípky pokulhávaly, proto je 4 hvězdičky i tak super ()

BR23

celý seriál bol priemerný, ťažiaci stále z toho istého dokola omieľaného, sem tam nejaký vtípek, uštipačná alebo sarkastická poznámka väčšinou na tému ľahké ženy, chlast a nekonečné ponižovanie príživníka Alana . Od odchodu Charlieho seriál o trochu klesol, dostal trošku inú tému (celkom pekná lezba dcéra, adoptívny afroameričan atd...), nové vtípky, nápady ale v ostatnom nastal malý pokles (každý s každým a to hned niekolko krát napr: -jeho ex je teraz moja ex a jeho znova súčasná, a mimoto my sme ,,akože,, gejovia ktorí chodia so sociálnou pracovníčkou koli adopcii dieťaťa -. Arnold to v poslednej časti pekne zhrnul... skrátka jedna veľká zlátanina) Ten dvojdielny záver som račej ani nemal vidieť. Charlie bol fajn, Kačer celkom dá sa, ale celý ten koncept bez nápadu bol iba priemerný. ()

Altaire

1 až 8 série 80% 9 série 80% 10 série 85% 11 série 100% 12 série 70% Finále s piánem bylo trapné a přes čáru ale jinak jsem vcelku spokojen. ()

Brumo

Seriál skončil a po dlouhých dvanácti sériích je ,,konečně" konec. Musím říct, že netuším a nezajímá mě co se stalo mezi tvůrci TaaHM a Sheenem, ale to co předvedli na konci seriálu bylo víc než ubohé. Nerozumím tomu a zkazilo to opravdu celý díl.. Abych nebyl tolik kritický, tak musím uznat, že i po odchodu Charlieho si Dva a půl chlapa zachovali tvář. Vtipnost trochu opadla, ale Alan důstojně držel seriál zuby nehty nad vodou co to jen šlo. Nezanevřel jsem a dokoukal jsem to do konce. Bylo to dobré rozhodnutí. Každopádně musím zmínit, že za Charliho byl seriál jasně na 4,5* a od jeho odchodu 3,5*. Hodnocení celku (i když to jako celek neberu) je tedy 4*. ()

godison

Po ukončení seriálu 3*, a to všetko len pre prvých 8 sérií ešte s CHarlie Sheenom. Tak skvelý seriál zničiť, to asi nikto nečakal. Posledná dvojčasť si nezaslúži bohužial ani pol hviezdičky. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)