Robot Chicken (TV seriál)

Animovaný / Komedie

USA, 2005 - 2018, 34 h 13 min (Minutáž: 10–12 min)

Eric Adkins

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill, Emma Caulfield, Rachael Leigh Cook, Jordan Ladd, Christian Slater, Ashton Kutcher, Amy Smart, Hulk Hogan, Stuart Townsend, William Mapother, Erika Christensen, Phil LaMarr, Matthew Lillard, Dax Shepard, Kurtwood Smith, Bill Farmer, Peter Gallagher, Sarah Silverman, Michelle Trachtenberg, Ginnifer Goodwin, Kristin Chenoweth, Kelly Hu, Alfonso Freeman, Weird Al Yankovic, Corey Feldman, Donald Faison, Danny Masterson, Patrick Warburton, Nathan Fillion, James van der Beek, Holly Madison, Bridget Marquardt, Kendra Wilkinson, Hugh M. Hefner, Seth MacFarlane, Scott Adsit, Dave Coulier, Stan Lee, Michael Chiklis, Mindy Sterling, Jimmy Kimmel, Wayne Brady, Jessica Landon, Matthew Wood, Adrianne Palicki, Mario López, Hayden Panettiere, Clare Grant, James Marsden, Scott Porter, Robin Bain, David Hasselhoff, Zachary Gordon, Gregory Itzin, Adam Reed, Conan O'Brien, Don Knotts, Joel McHale, Alfonso Ribeiro, Joss Whedon, Diablo Cody, Diora Baird, Josh Cooke, Josh Groban, Clark Duke, Simon Pegg, Freddie Prinze Jr., Jon Hamm, Jena Malone, Emmanuelle Chriqui, J.K. Simmons, Affion Crockett, Shawn Patterson, Phyllis Diller, J.B. Smoove, Sarah Chalke, Rhea Perlman, Ronald D. Moore, Melanie Griffith, Herbert Russell, Dustin Diamond, Jennifer Field, Yaniv Schulman, Randall Park, Robert Kirkman, Michael Benyaer, Lauren Ambrose, Shane McRae, Max Charles, Vicki Davis, Spencer Grammer, Dennis Haskins, Pete Wentz, Maribeth Monroe, CeeLo Green, Patrick Stump, Joel McCrary, Chris O'Donnell, Rachel Bloom, Rosa Tran, Patrick Stewart, Page Kennedy, Zeb Wells, Steve Aoki, Kevin Shinick, Candace Bailey, Sebastian Bach, T-Pain, Jeri Ryan, Katherine Von Till, Jeremy Renner, Laura Ortiz, Todd Grinnell, Jermaine Fowler, Brittany Furlan, Hugh Davidson, Robert Kazinsky, Danny Goldman, Jon Bernthal, Kesha, Daniel Radcliffe, Jean-Claude Van Damme, Rachael MacFarlane, Chris Parnell, Saoirse Ronan, Alyson Hannigan, Christopher McCulloch, Katherine Langford

Garret Elkins

Škoda tolik veletrapných scén. Ty pak utopí ty neuvěřitelně geniální skeče. Na spoustu z nich asi jen tak nezapomenu, ale jako celek Robot Chicken občas pokulhává a je to velká smůla. 10 minut brutálního výmazu mi bude časem asi chybět, ale bohužel rozloučení v podobě třetí řady se moc nepovedlo, třeba to čtvrtá napraví, Sethu Greenovi budu novou šanci dávat stále a stále. Nejlepší je stejně závěrečná znělka a tu chci slyšet ještě mnohokrát. Inu další série můj dojem moc nenapravily. Najít geniální skeče čím dál častěji připomíná pověstnou jehlu v senu.(27.10.2010)

Z nedostatku novejch dilu mejch oblibenejch serialu jsem zkusil tenhle. A prekvapilo me, proc ma takova kravina tak vysoky hodnoceni. Prvni serie je totiz naprosto mimo, fory jsou bud desne dlouhy a bohuzel nevtipny, nebo naopak naprosto priserne kratky, kdy staci, aby ste zrovna kejchli a prosvihnete dva fory. Navic to zpracovani je fakt priserny, jak kdybych ve skrini vyhrabal plastelinu a stary omlaceny panacky, nalepil na ne z papiru vystrizeny pusy a zanimoval je. Ale tak nak z nudy jsem dokoukal celou prvni serii, ke konci uz jsem si na animaci zvyknul, sice me to furt nijak zvlast nebavilo, ale aspon me to prestalo srat. Jenze pak jsem zacal s druhou serii a to je naprosto jiny kafe, dlouhy fory jsou dlouhy presne akorat a kratky jsou sice kratky, ale ne nejak ultimatne, takze vetsinou kazdej for ma nejakou fajn pointu a i kdyz mi toho samozrejme spousta unika, protoze to je desna hromada narazek na osobnosti, filmy, kulturu atd. a to hlavne americkou a clovek to proste vsechno nemuze znat, vetsinou jsem se aspon parkrat za kazdej dil zasmal. No a nejak me to zaclo bavit, takze ted uz mam v sobe tri serie, pricemz prvni mizerna a druha s treti zhruba na stejny urovni a hodne vtipny.(14.1.2010)

Vynikající seriál, který v rychlém střihu servíruje nejrůznější parodické skeče. To vše navíc parádní loutkovou formou, která mi přijde k popukání sama o sobě. Nejúžasnější díl je speciál o Star Wars, to jsem sebou mlátil v křesle jako by bylo elektrické. A pak že Jar-Jar je debilní postava, jo když se s ní umí naložit takhle...(25.7.2008)

Ostře originální seriál s ostrým humorem Setha Greena a jeho týmu. Epizody se nedají srovnávat, každá je úplně jiná a paroduje pokaždé něco jiného. Kolem 4. Série to už trochu pokulhává a seriál se dostává do stereotypu..Ale pořád je to ten starý Robot Chicken jak ho známe, což se třeba o osmé sérii Family Guy říct nedá. Nejoblíbenější skeče: Help the aged (http://www.youtube.com/watch?v=uQbyvXyf-bs ) , Eat To Freedom (http://www.youtube.com/watch?v=Aw7Gs91pQ4o ) , Grand Theft Mario a Unicorn Land (http://www.youtube.com/watch?v=TiELAlcBSq8 ). Za občasnou nudu, za kterou může možná moje neznalost o americké kultuře musím dát "pouze" 72% .(6.9.2009)

Herec Seth Green, ktereho u nas divaci znaji asi hlavne ze serialu Buffy a ruznych komedii, vyprodukoval spolecne s Matthewem Senreichem parodicky skecovy serial, ktery humorem pripomina Futuramu nebo South Park a anarchii Monty Pythony. Autori pouzivaji jako zakladni stavebni kameny postavy zname z historie, soucasne politiky, filmu, hudby, filmu, pocitacovych her, filmu, reklam, nabozenstvi ... Pricemz plati znama rovnice: cim vic toho znate, tim vic se smejete. Pokud ale netusite do koho se tvurci prave navazeji a proc, jde koeficient zabavnosti vetsinou dolu. Delka epizod je tak akorat na ziskani navyku a chuti pustit si hned dalsi.(9.12.2006)

• - Záverečná hudba je kotkodákajúcou verziou The Gonk - hudba hraná v nákupnom stredisku vo filme Dawn of the Dead, ktorý bol tiež použitý v záverečných titulkoch. (dexter)

• - V úvodných titulkoch dostane kura kybernetické diely presne ako tie od Victora "Cyborga" Stona z "Teen Titans" od DC Comics. (dexter)

• - Les Claypool je skladateľom hudby v seriáli. Tiež zložil a naspieval hudbu pre seriál "South Park" a je lídrom skupiny Primus. (dexter)