Robot Chicken (TV seriál)

Animovaný / Komedie

USA, 2005, 80x11 min

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill, Emma Caulfield, Rachael Leigh Cook, Jordan Ladd, Christian Slater, Ashton Kutcher, Amy Smart, Hulk Hogan, Stuart Townsend, William Mapother, Erika Christensen, Phil LaMarr, Matthew Lillard, Dax Shepard, Kurtwood Smith, Bill Farmer, Peter Gallagher, Sarah Silverman, Michelle Trachtenberg, Ginnifer Goodwin, Kristin Chenoweth, Kelly Hu, Alfonso Freeman, Weird Al Yankovic, Corey Feldman, Donald Faison, Danny Masterson, Patrick Warburton, Nathan Fillion, James van der Beek, Holly Madison, Bridget Marquardt, Kendra Wilkinson, Hugh M. Hefner, Seth MacFarlane, Scott Adsit, Dave Coulier, Stan Lee, Michael Chiklis, Mindy Sterling, Jimmy Kimmel, Wayne Brady, Jessica Landon, Matthew Wood, Adrianne Palicki, Mario López, Hayden Panettiere, Clare Grant, James Marsden, Scott Porter, Robin Bain, David Hasselhoff, Zachary Gordon, Gregory Itzin, Adam Reed, Conan O'Brien, Don Knotts, Joel McHale, Alfonso Ribeiro, Joss Whedon, Diablo Cody, Diora Baird, Josh Cooke, Josh Groban, Clark Duke, Simon Pegg, Freddie Prinze Jr., Jon Hamm, Jena Malone, Emmanuelle Chriqui, J.K. Simmons, Affion Crockett, Shawn Patterson, Phyllis Diller, J.B. Smoove, Sarah Chalke, Rhea Perlman, Ronald D. Moore, Melanie Griffith, Herbert Russell, Dustin Diamond, Jennifer Field, Yaniv Schulman, Randall Park, Robert Kirkman, Michael Benyaer, Lauren Ambrose, Shane McRae, Max Charles, Vicki Davis, Spencer Grammer, Dennis Haskins, Pete Wentz, Maribeth Monroe, CeeLo Green, Patrick Stump, Joel McCrary, Chris O'Donnell, Rachel Bloom, Rosa Tran, Patrick Stewart, Page Kennedy, Zeb Wells, Steve Aoki, Kevin Shinick, Candace Bailey, Sebastian Bach, T-Pain, Jeri Ryan, Katherine Von Till, Jeremy Renner, Laura Ortiz, Todd Grinnell, Jermaine Fowler, Brittany Furlan

Tento seriál v mých očích vyzdvihuje Setha Greena o několik pater výš do kultovního nebe. Desetiminutové epizodky, u kterých je NUTNÉ znát dokonale USA pop-kulturu. Bez její znalosti je tento seriálek pro běžné obyvatelstvo takřka nestravitelnou brutalitou klepající na hranici dobrého vkusu každým dalším dílem... totálních 100%... P.S.: Výpis známých celebrit zde není ani zdaleka kompletní. Člověk musí smeknout, že je spousta z nich ochotna se účastnit na tak odvážném a nekorektním projektu...(4.8.2009)

Krátké a občas i delší příběhy ( parodie ) na úplně vše co se ve světě děje a obzvlášť na filmové dění. Je to někdy jak na houpačce pár vtípkům se zasmějete a pobaví, ale u záplavy dalších desítek frků ani úsměv. Ale je znát postupem času jemné zlepšování, přecházení v delší úseky a kvalita jde malinko vzhůru. / Viděné epizody z 1-4 série *82.dílů / Zatím nehodlám dál sledovat ( Hodnocení: 7/10 )(1.5.2013)

Pošahaná taškařice ála parodie na filmový průmysl, politiku i Ameriku samotnou..hej hola dokola(9.11.2009)

Dokonalý večerníček, případně výplň hluché chvilky mezi filmy. Dobrý vtip střídá slabší, občas proloženo geniálním. Prozatím je mým favoritem sketch, kdy jdou Alien a Predator na rande naslepo (S01E04 - The Sack). Vetřelec s růžovou mašličkou a nalakovanými nehty mě pokaždé zaručeně dostane. Zdatně sekunduje Mrs. Potato rodící mrkev.(7.12.2009)

• Sabrewulf

Při sledování několika dílů (což pro mě bylo utrpením) jsem přemýšlel, čemu se tam mám smát.(13.2.2008)

• - V úvodných titulkoch dostane kura kybernetické diely presne ako tie od Victora "Cyborga" Stona z "Teen Titans" od DC Comics. (dexter)

• - Hoci väčšina stop-motion animovaných figúrok je vyrobených z hliny, figúrky v tomto seriáli sú hybridy plastických končatín bábik a polystyrénových trupov alebo hračiek, ktoré sú kompletne vyrobené z plastu. Veľmi málo malých figúrok, ako sú lumíci v Animal Kingdom, je vyrobených z hliny. (dexter)

• - Uvažovalo sa o viac ako 60 názvoch pre tento seriál, vrátane "Junk in the Trunk", "ADD TV", "Gold Dust Gasoline", "Toyz in the Hood", "Vegetable Fun Fest", "S&M Presents", no všetky boli zamietnuté kvôli ochrannej známke, alebo iným právnym dôvodom. Z mnohých titulov tvorcovia schválili iba "Robot Chicken" - názov jedla miestnej čínskej reštaurácie. Niektoré zamietnuté názvy boli neskôr použité ako názvy epizód. (dexter)