Robot Chicken

USA, (2005–2022), 41 h 43 min (Minutáž: 10–12 min)

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill (více)

Série(11) / Epizody(224)

Satiricko-parodický seriál produkčního týmu okolo Setha Greena si nebere servítky a paroduje nejenom popkulturní fenomény a aktuální aféry, ale i kultovní filmy a seriály. (SaNcHeZ_cz)

Jinpachi

Seriál, který se vážně nezastaví před ničím a pokud byste byli zapálení do stejného oboru, jako jsem já, nebo někteří moji uhrovatí následovníci, chápali byste to koňské řehtání, které se ze stran ozývá. Je to nápadité, je to humorné, je to cynické a zvrácené. Zkrátka takové, jaké to má být a jaké to mám rád. ()

Ded@M@tes

Krátké a občas i delší příběhy ( parodie ) na úplně vše co se ve světě děje a obzvlášť na filmové dění. Je to někdy jak na houpačce pár vtípkům se zasmějete a pobaví, ale u záplavy dalších desítek frků ani úsměv. Ale je znát postupem času jemné zlepšování, přecházení v delší úseky a kvalita jde malinko vzhůru. / Viděné epizody z 1-4 série *82.dílů / Zatím nehodlám dál sledovat ( Hodnocení: 7/10 ) ()

ybuko

Herec Seth Green, ktereho u nas divaci znaji asi hlavne ze serialu Buffy a ruznych komedii, vyprodukoval spolecne s Matthewem Senreichem parodicky skecovy serial, ktery humorem pripomina Futuramu nebo South Park a anarchii Monty Pythony. Autori pouzivaji jako zakladni stavebni kameny postavy zname z historie, soucasne politiky, filmu, hudby, filmu, pocitacovych her, filmu, reklam, nabozenstvi ... Pricemz plati znama rovnice: cim vic toho znate, tim vic se smejete. Pokud ale netusite do koho se tvurci prave navazeji a proc, jde koeficient zabavnosti vetsinou dolu. Delka epizod je tak akorat na ziskani navyku a chuti pustit si hned dalsi. ()

Gazy

Parta okolo Setha Greena, stvořila ojedinělou šílenost, která dosahuje geniality. Pro sledování je nezbytné mít co nejlepší popkulturní přehled, jinak spoustu těch kratičkých gagů divák nepochytí. Už teď má tohle robotické kuře našlápnuto ke kultovnímu statusu a určitě neřeklo poslední slovo, v téhle show je totiž možné úplně všechno. Především Star Wars speciál je dokonalým parodickým vrcholem a zároveň úžasnou poctou. It's Alive! ()

MessiM

• Uvažovalo sa o viac ako 60 názvoch pre tento seriál, vrátane "Junk in the Trunk", "ADD TV", "Gold Dust Gasoline", "Toyz in the Hood", "Vegetable Fun Fest", "S&M Presents", no všetky boli zamietnuté kvôli ochrannej známke, alebo iným právnym dôvodom. Z mnohých titulov tvorcovia schválili iba "Robot Chicken" - názov jedla miestnej čínskej reštaurácie. Niektoré zamietnuté názvy boli neskôr použité ako názvy epizód. (ČSFD)
  • V úvodných titulkoch dostane kura kybernetické diely presne ako tie od Victora "Cyborga" Stona z "Teen Titans" od DC Comics. (ČSFD)
  • Les Claypool je skladateľom hudby v seriáli. Tiež zložil a naspieval hudbu pre seriál "South Park" a je lídrom skupiny Primus. (ČSFD)

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

17.11.2012

Děsil nás v podání Roberta Benigniho, bavil jako vedlejší figurka v Shrekovi. Dřevený panáček, který toužil být chlapečkem z masa a kostí. A pořád lhal, tak měl z toho často erekci nosu. Pochází z… (více)