Na zdraví

USA, (1982–1993), 110 h 7 min (Minutáž: 22–47 min)

Hudba:

Craig Safan

Ted Danson, Shelley Long, Kirstie Alley, Nicholas Colasanto, Rhea Perlman, Woody Harrelson, Kelsey Grammer, Bebe Neuwirth, George Wendt, Paul Willson (více)

Série(11) / Epizody(272)

"Na zdraví" je bar, který převezme Sam Melone, playboy se slabostí na letušky. Bar pravidelně navšťevují jeho kamarádi s nudným životem, aby si ho zpestřili a odpoutali se od problémů (s alkoholem). Mezi zaměstnanci baru je poměrně jednoduchý, a proto vtipný Woody a také místy protivná číšnice, která pase po majiteli domu, ve kterém se bar nachází. A taky Rebecca, která sice v baru pracuje, ale nikdy nikdo ji pracovat neviděl. (masw)

marko66

▐ {1. séria} » (70%)▐▐ {2. séria} » (80%)▐▐ {3. séria} » (75%)▐▐ {4. séria} » (75%)▐▐ {5. séria} » (75%)▐▐ {6. séria} » (75%)▐▐ {7. séria} » (75%)▐▐ {8. séria} » (80%)▐▐ {9. séria} » (80%)▐▐ {10. séria} » (80%)▐▐ {11. séria} » (80%)▐▐▐ ()

DadysGirl

Celkem mě překvapuje, že to není britské... Nikdy jsem nesledovala souvisle, ale večer před usnutím v TV vždy pobavilo... ()

Uesbe

1.séria - slušné, neurazí, oproti Frasierovi má však príliš málo vtipov aj hlášok. Na druhej strane, postavy sú všetky sympatické, a to sa málokedy vidí. ()

petite fille

pravý americký sitkom. krátke príbehy rôznych postáv prešpikované vtipnými hláškami a na konci nejaký kameňák. filmované naživo pred obecenstvom. a dokonalý debut Kelseyho Grammera (alias Frasier Crane). ()

Ivoman

Po první a druhé sérii : Některé vtípky dost krkolomné, je poznat velký časový odstup, kdy byl seriál natočen. Rozchod Diany a Sama na konci druhé série bylo dost kostrbaté, protože chování dvojice Diany a Sama se obrátilo během dvou dílů o 180°. ***** Po třetí sérii : Na scénu přichází Frasier Crane, konečně jsem se dozvěděl o jeho vstupu na scénu. Pár nepřesností z jeho života, který znám ze skvělého seriálu Frasier, ale pokud jich nebude víc, dají se přehlédnout ... ***** Po čtvrté sérii : Diana zde již působí jako mentálně narušený člověk. :-) ***** Po páté sérii : Frasier je skvělý, Diana je opravdu mentálně nezpůsobilý člověk. ***** Po šesté sérii : Odchod Diany je opravdu znát, seriál se dostává do úplně jiné skvělé fáze, hlavně příchod krásné Kirstie Alley je obrovské plus. Vtipy jdou bez mentálně narušené Diany daleko plynuleji a daleko lépe vyzní. Frasier dostává víc prostoru (super). ***** Po sedmé + osmé sérii + deváté : Vše šlape jak na drátkách, skvělé, úžasné, bravurní ! ***** Po desáté a konečné jedenácté sérii jsem upravil hodnocení na 5 hvězdiček. ********** Konečné hodnocení : Stojím si za tím, že prvních pět sérií trpí postavou Diany, až po nástupu úžasné Rebeccy jde seriál jiným směrem, úžasným směrem a postupem času, je vidět i změna humoru, jeho gradace apod. Na tomto seriálu je opravdu vidět, jak postupem času zraje z třešničky v meloun. Následující seriál Frasier, je ovšem daleko lepší, ale právě kvůli postavě Frasiera Craina, jsem i tomuto seriálu dal plný počet hvězdiček. V seriálu Frasier se postupně objeví i herci ze seriálu Na zdraví a je to krásná vzpomínka na tento seriál. ()

dražis

Tenhle old shool vám připomene, že není nutno mít prachy, barák a káru v garáži, ale to že posedět u pivka,ať už chutná jakoliv, je ta pravá pohoda. ()

harycek

Tak jak jsem někde psal seriály nemusím , ale tento můžu!! Nejsem otrokem sledování ale když je možno se dívat tak se kouknu a bavím se a tady je řada výborných herců!! ()

Prokii

K tomuto serálu si musíte najít cestu - jak jsem mnohokrát slyšel, buď ho máte rádi nebo pravý opak. Není to o tom, že se bude smát celý díl, ale najdete si své hlášky, na kterých to stojí, a těm se zasmějete. Každému, kdo v tom seriálu hraje výraznější roli, se nedá nic vytknout, ti jsou skvělí a zmiňovat každého by chvíli trvalo - ale nezapomenutelným je především Norm a jeho nezapomenutelné hlášky při vstupu do hospody // ,,Mám optimální váhu na tři metry výšky". // ()

Turtle

Klasika, co člověka vždycky povzbudí a rozesměje. Poslední 3 serie byly zkopce ale i tak je to seriál, na který člověk dlouho vzpomíná. Vždycky se mi vybaví ta nezapomenutelná scéna, kdy člověk přijde do toho baru poprvé za 30 let a řiká: "Dokonce vyměnili obložení" "Kde?" "Támhle jak sedí Norm" Navíc se v něm poprvé objevila nepřekonatelně kouzelná postava Frasiera Crana ()

burg

Tenhle seriál jsem měl vždycky rád a přiznejme si, že hlavně díky nezapomenutelné atmosféře jednoho baru a také díky super znělce na začátku...:) Jeden z těch lepších, co se za velkou louží natočily. ()

WOR3CH odpad!

Tohle je opravdu uhozenost. Další z několika seriálů, které nejsou ničím zajímavé jako Dharma a Greg a spol. Nikdy víc. ()

milanondic

Tento seriál je podle mě naprosto perfektní, trvalo mi však trochu déle než jsem mu přišel na chuť. Po prvních pár epizodách se mi začal malinko líbit, a po dalších a dalších dílech jsem se stal naprostým závislákem. A proč se mi seriál Cheers líbil ? Není to ten tipický, podle mého trapný americký sitcom, kterých je hromada. Je tu prvek inteligentního humoru (Frasier, Diana), ale i "prostého" sarkasmu a ironie (Carla). Je tu fenomén jménem Cliff Clavin, který si myslí, že pošťák je nejdůležitější profese na světě a jeho vysvětlení opravdu všeho mě vždy dostalo. Potom Norm Petterson, ten největší štamgast ze všech štamgastů, který vždy když vstoupil do baru, ozvalo se hlasité "NORME!". Je tu spousta báječných rolí a situací (hádky Sama a Diany, Rebbečina touha po bohatém manželovi, věčně těhotná Carla...). Prostě a jednoduše tento seriál by neměl být zapomenut, protože je podle mého názoru vyjímečný. ()

Dazdn1k

Taky zaklad dalsich sitcomov, ktore sa odohravaju s jednou partiou v jednom bare alebo inom priestore. Tu su genialne dialogy, vtipne, neotrepane. Vyborny herci a zaujimave zapletky. ()

GRl3V

Když se řekne útulnost, představím si srub, krbová kamna, čaj, sušenky a Na zdraví. Taky je to perfektní dopolední seriál pokud jste nemocní a televizi je to jedna blbost vedle druhé, tohle je pak jako zjevení. To že má nejlepší úvodní znělku ze všech seriálů už je jen třešnička na dortu. ()

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley