Reklama

Reklama

Rodina doktora Kleista

(seriál)
  • Německo Familie Dr. Kleist (více)
Rodinný
Německo, (2004–2020), 96 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Hrají:

Francis Fulton-Smith, Uta Schorn, Winnie Böwe, Lisa-Marie Koroll, Luca Zamperoni, Marie Seiser, Walter Plathe, Meo Wulf, Julian König, (více)
(další profese)

Série(9) / Epizody(129)

Obsahy(1)

Doktor Christian Kleist má narozeniny a chystá se domů, aby je oslavil se svou ženou Susanne a dvěma dětmi. Telefonicky mu gratuluje i strýc Johannes, který celou rodinu srdečně zve k sobě do Eisenachu. Kleista zdrží mladá pacientka Nicol, která trpí leukémií a v návalu zoufalství chce skočit se střechy. Spolu s kolegou se Christianovi podaří ji zachránitDoma zjišťuje, že mu rodina připravila překvapení: nový dům, kde by si on a jeho manželka Susanne, dětská lékařka, mohli zařídit soukromou praxi, jak o tom vždy snili. Susanne je ale odvolaná k rodičce a na cestě má nehodu, kterou nepřežijeZdrcená rodina se nemůže se ztrátou smířit. Zejména Kleistův mladší syn, vždy velmi uzavřený, odmítá komunikovat a ještě více se uzavírá do sebe. Christian s dětmi přijímá pozvání strýce Johannese a jeho přítelkyně Inge a přijíždí do Eisenachu. Strýc se snaží zaujmout chlapcovu pozornost tím, že s ním konzultuje své problémy s počítačem, čemuž chlapec dobře rozumí. Christian zase podniká výlety na kole po okolí. Johannes se pokouší Christiana přimět, aby se podíval do místní opuštěné ordinace, kde ještě nedávno pracoval lékař internista, kterého je ve městě třeba. Domnívá se, že změna prostředí by rodině prospěla. Christian si ale myslí, že život jeho i jeho rodiny je v Berlíně (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

corona odpad!

všechny recenze uživatele

obsah jedného dielu čo som pretrpela: nemecká matka obsluhuje obstarožných hasičov na plese, zatiaľ jej bábäko spí v kočíku na povale a má vysokú horúčku, prichádza dr. Kleist, ktorý ju upozorňuje že dieťa má horúčku a musí ísť do nemocnice, čo dobrá nemecká matka odmietne, lebo sa bojí že v nemocnici jej ho zabijú, medzitým dr. Kleist stihne poflirtovať s majiteľkou kaviarne a mladou policajtkou, zase stretne matku s bábätkom v horúčke a rozhodne sa konať, spolu s policajtkou jej podvodom zoberú dieťa do nemocnice. Koniec: dobrá nemecká matka dakuje dr. Kliestovi že jej zachránil dieťa a ona pochopila že v nemocnici jej chcú pomôcť. Čo k tomu dodať, proste skvost, obsah dielu je maxikálne krátený. ()

Galerie (799)

Reklama

Reklama