Lovci pokladů

(TV seriál)
  • Francie Relic Hunter (více)
Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Akční / Sci-Fi
Francie / Německo / Kanada / USA, (1999–2002), 48 h 38 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Gil Grant

Donald Quan

Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Tanja Reichert, Juan Carlos Velis, Tony Rosato, Louis Mandylor, Thomas Kretschmann, (více)

Série(3) / Epizody(66)

Do dobrodružných výprav za poklady se žene americká archeoložka Sydney Fox (Tia Carrere) se svým poněkud zbrklým a nešikovným asistentem Nigelem Bailey (Christien Anholt). V každém díle se vydávají po stopách nějakého vzácného artefaktu, pokladu. V cestě jim však vždy stojí zloději pokladů, kteří chtějí poklad prodat. Nesmí chybět ani jejich sekretářka Claudia (Lindy Booth) - mladá rozmazlená dcera boháče. Ve třetí řadě jí nahradila Karen Petrushky (Tanja Reichert), která se více podobá stereotypnímu standardu "sexy sekretářky". Seriál má tři řady, každou po 22 dílech. Na vzniku se podílela americká, kanadská a francouzská televize. (Košoun)

Jacinda

Nikdy mě nepřestalo překvapovat, jak se stihla Sydney seznámit se všemi těmi muži, které v průběhu seriálu potkávala. Musela žít velmi promiskuitním životem. Nejoblíbenější a nejroztomilejší postavou je asi Nigel, kterému na simpatičnosti přidává i pěkný český dabing v podání Michala Jagelky.Trio uzavírá praštěná blondýnka Claudia. Vcelku zajímavé řešení záhad + celkem duchaplný děj = průměrný seriál ()

Fiftis

Super dobrodružný seriál. Všetkých 65 dielov plných zábavy. Videl som určite všetky časti a už po prvom dieli som si ho zamiloval. Samozrejme to bolo niekedy okolo roku 2002 a neviem ako by zaujal publikum dnes. Svojho druhu úplne jedinečný seriál so super výpravou, exteriérmi, veľkou dávkou akcie, srandy a napätia. Niektoré príbehy boli naozaj premakané a veľmi tajomné. Seriál, ako má byť, plus navyše so sexy hlavnou hrdinkou Tiou Carrere. Seriál som mal rád aj z dôvodu, že v tej dobe som mal veľmi rád Indiana Jonesa a podobné dobrodružné filmy, ako Lara Croft a preto sa mi seriál tak páčil. ()

Djkoma

Půvabná archeoložka, která se nebojí svléknout do spodního prádla v každém třetím díle částečně zachraňuje čest seriálu, jenž se snaží být variací na Indiana Jonese(ale jdou na to chytře místo staříka s bičem modelka stále opálená :))). Celý seriál naprosto dojíždí na neschopnost tvůrců vytvořit silné téma, které by se prolínalo např. celou sérií a v každém díle se snaží vymýšlet nové artefakty a nové obměny tématu "najdi tohle-uteč těmhle a dej to do muzea". ()

Malarkey

Každý díl tohoto seriálu je dá se říct o tom samém. Zjistí kde je poklad, najdou poklad, poklad jim ukradnou, bojujou o poklad, mají poklad. Sice to není pořád ale často. Jinak se na to příjemně kouká. Příběh je většinou zajímavý a nápad je to neotřelý akorát ty herci jsou krapet prkenní. Ale co, jako malý jsem na to rád koukal dneska se na to taky kouknu akorát tak při nejhorším případě sucha v TV. Jinak bych ještě povznesl titulní znělku, která je celkem pěkná a jako malý jsem si ji rád prozpěvoval. (62%) ()

B!shop

Jeden z tech serialu, na ktery se vzdy rad mrknu. Tia Carrere je hodne pekna, film napodobuje Indiana Jonese, do toho vtipnej sviznej dej a trochu zahad. Proste parada. Ale hodne zalezi na tom, jaka je zrovna epizoda, protoze se najdou i naprosto debilni. Vahal jsem mezi 3* a 4*, ale ty dobry dily prevazujou, takze 4*. ()

• Filmový štáb zriedkakedy opustil Toronto. (rador)
  • Seriál inšpirovaný úspechom hry "Tomb Raider". (rador)
  • V epizodě "Příběh lásky" si lze v tajné komoře, v níž se nachází prsten, všimnout obrazu "Dáma s hranostajem" malíře Leonarda da Vinciho. (fifox)