poster

Lovci pokladů (TV seriál)

 • Německo

  Relic Hunter - Die Schatzjägerin

 • Kanada

  Relic Hunter

 • Slovensko

  Lovkyňa tajomstiev

Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Akční / Sci-Fi

Francie / Německo / Kanada / USA, 1999 - 2002, 47 h 40 min (Minutáž: 66x42–44 min)

Tvůrci:

Gil Grant

Hrají:

Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Hugh Dancy, Thomas Kretschmann, Peter Williams, Roman Podhora, Jeff Wincott, Noah Danby, Greg Bryk, Shaun Majumder, Jennifer Baxter, Katheryn Winnick, Carlo Rota, Tanja Reichert, Peter Mensah, David Sparrow, Michelle Nolden, Aaron Poole, Jonathan Firth, Simon MacCorkindale, Michael A. Miranda, Janaya Stephens, Jeannette Sousa, Louis Ferreira, Mélanie Maudran, Lyriq Bent, Jonathan Aris, Dylan Bierk, Christopher Jacot, Elsa Kikoïne, Sherry Miller, Krista Bridges, Tara Spencer-Nairn, Nancy Anne Sakovich, Mandy Schaffer, Claudia Christian, Roger R. Cross, James Faulkner, Nicholas Rowe, Sean Baek, Louis Mandylor, Alex Reid, Lizzie Brocheré, Malin Åkerman, Max White, Paul Essiembre, Kristi Angus, Jane March, Nicole Lyn, Charlotte Comer, Ed Stoppard, Brett Heard, Ruth Platt, Ari Cohen, Hrant Alianak, Sarah Pratt, Tom Jackson, Lara Daans, Peter Stebbings, Peter O'Brien, Nazneen Contractor, Mark Lutz, Roberta Angelica, Jonah Lotan, Ellen Dubin, Michel Modo, Vernon Dobtcheff, Landy Cannon, Lionel Vitrant, Tacho González, Noam Jenkins, Douglas O'Keeffe, Julie McCullough, Wayne Robson, Lisa Langlois, Michael Culkin, John Novak, Inga Cadranel, Tasha de Vasconcelos, Tim Progosh, George Buza, Pascal Petardi, Kate Trotter, Daniel Fathers, Stephen Billington, Crispin Bonham-Carter, Cassie Steele, Juan Carlos Velis, Miglen Mirtchev, Patrick Albenque, Matthew Delamere, Christine Casarsa, Ian Matthews, Megan Fahlenbock, Kevin Jubinville, Frank Crudele, Jim Thorburn, Matthew Scurfield, Duane Murray, Adolf Hitler (a.z.), Joe Sheridan, Adrian Hough, John Tench, Paulino Nunes, Brian Maya, Jürgen Zwingel, Jeff Pustil, Arnold Pinnock, Régis Ivanov, Andrew Gillies, Demore Barnes, Lorne Cardinal, Russell Yuen, Stephen Bogaert, Richard Yearwood, Julien Lambroschini, Jean Barney, Cedric Smith, Michel Carliez, Frédéric Witta, Stavroula Logothettis, Gerry Mendicino, Rhodri Miles, Joy Tanner, Doug Murray, Dominique Hulin, Saul Jephcott, Steven Gätjen, Richard Eden, Joseph Ziegler, Rémy Roubakha, Dominic Jephcott, Joshua Peace, Claire Rankin, Patrick Médioni, Adrian Griffin, Lucie Jeanne, Vieslav Krystyan, Rob Tinkler, Gilles Conseil, James Binkley, Philip Craig, Ryan Rajendra Black, Richard Ridings, Brian Paul, Rukiya Bernard, Sara Kestelman, Clive Francis, Fadila Belkebla, Michael Copeman, Claude Aufaure, Tony Amoni, Tony Rosato, Virginie Arnaud, Philip Akin, Markus Parilo, Alex Karzis, Miguel Fernandes, Kay Hawtrey, Romane Serda, Geoffrey Pounsett, Aron Tager, Laura Benson, Martin Doyle, Mark Burgess, Jody Racicot, Andreas Apergis, Michael Rhoades, Robert Morgan, Joseph Scoren, Shaun Smyth, Conrad Coates, Carim Messalti, Michael Chow, Robert B. Kennedy, Phillip Jarrett, Chris Gillett
(další profese)
 • vander19
  odpad!

  Nudná sračka čo ma nikdy nebavila. Len ma to sralo, keď bolo vonku teplo a nedal sa cez leto drviť hokej alebo futbal, poprípade basket, že TV púšťali tento bullshit. Dosť ma to zvyklo rozčúliť a evidentne sú tie spomienky stále čerstvé. India Jones čo má menštruáciu....Toť Lovkyňa tajomstiev + dementný príbeh.(2.6.2015)

 • liquido26
  ****

  Sidney Fox je bábovka, která si ví se vším rady, všem nakope zadek, dostane se z jakékoliv pasti i se svázanýma rukama, všechno vyřeší a na všechno přijde. Připomíná to Indiana Jonese, Laru Croft a dokonce i Walkera (ten taky všem nakopal zadek), díly jsou v podstatě na jedno brdo, ale stejně je to skvělá letní zábava (Nova to d ávala vždycky o letních prázdninách) se skvělou Tiou Carrere, takže si Lovci pokladů ode mě 4 hvězdičky zaslouží.(4.6.2008)

 • Košoun
  ***

  Tenhle seriál je příjemným odpoledním zpetřením, jehož jedinou vadou je stále opakující se schéma jednotlivých dílů. To tento seriál sráží na průměrnost. Sakra, přece se dá vymyslet i něco jinýho než cesta za pokladem o kterej závoděj s někym jinym a nakonci je skolí úžasná hlavní hrdinka. Jinak seriál nepostrádá vtip, dobré výkony, skvělou hudbu a zajímavé prostředí.(20.8.2007)

 • Fiftis
  ****

  Super dobrodružný seriál. Všetkých 65 dielov plných zábavy. Videl som určite všetky časti a už po prvom dieli som si ho zamiloval. Samozrejme to bolo niekedy okolo roku 2002 a neviem ako by zaujal publikum dnes. Svojho druhu úplne jedinečný seriál so super výpravou, exteriérmi, veľkou dávkou akcie, srandy a napätia. Niektoré príbehy boli naozaj premakané a veľmi tajomné. Seriál, ako má byť, plus navyše so sexy hlavnou hrdinkou Tiou Carrere. Seriál som mal rád aj z dôvodu, že v tej dobe som mal veľmi rád Indiana Jonesa a podobné dobrodružné filmy, ako Lara Croft a preto sa mi seriál tak páčil.(14.2.2015)

 • Nechic
  ****

  Tahle kombinace Lary Croft Indiana Jones a Walker Texas Ranger si na nic nehraje a svého času to byla skvělá podívaná. Dokonce i dabing je na slušné úrovni, ve srovnání s telenovelami a cypovinami jako Ženatý se závazky to byl příjemný televizní seriál. Logiky bych v tom příliš nehledal, díly jsou celkem na jedno brdo, ale jako oddychovka poslouží dobře a pár dílů možná ještě najdu na VHS(9.11.2015)

 • - V epizodě "Příběh lásky" si lze v tajné komoře, v níž se nachází prsten, všimnout obrazu "Dáma s hranostajem" malíře Leonarda da Vinciho. (fifox)

 • - Seriál inšpirovaný úspechom hry "Tomb Raider". (rador)

 • - 10. epizoda 2: série je věnována kaskadérovi Chrisovi Lamonovi, který zemřel při nehodě na natáčení filmu Lovec policajtů (2001). (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace