Lovci pokladů (TV seriál)

• Kanada

Relic Hunter

• německý

Relic Hunter - Die Schatzjägerin

• slovenský

Lovkyňa tajomstiev

Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Akční / Sci-Fi

Francie / Německo / Kanada / USA, 1999, 66x43 min

Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Hugh Dancy, Thomas Kretschmann, Peter Williams, Roman Podhora, Jeff Wincott, Noah Danby, Greg Bryk, Shaun Majumder, Jennifer Baxter, Katheryn Winnick, Carlo Rota, Tanja Reichert, Peter Mensah, David Sparrow, Michelle Nolden, Aaron Poole, Jonathan Firth, Simon MacCorkindale, Michael A. Miranda, Janaya Stephens, Jeannette Sousa, Louis Ferreira, Mélanie Maudran, Lyriq Bent, Jonathan Aris, Dylan Bierk, Christopher Jacot, Elsa Kikoïne, Sherry Miller, Krista Bridges, Tara Spencer-Nairn, Nancy Anne Sakovich, Mandy Schaffer, Claudia Christian, Roger R. Cross, James Faulkner, Nicholas Rowe, Sean Baek, Louis Mandylor, Alex Reid, Lizzie Brocheré, Malin Åkerman, Max White, Paul Essiembre, Kristi Angus, Jane March, Nicole Lyn, Charlotte Comer, Ed Stoppard, Brett Heard, Ruth Platt, Ari Cohen, Hrant Alianak, Sarah Pratt, Tom Jackson, Lara Daans, Peter Stebbings, Peter O'Brien, Nazneen Contractor, Mark Lutz, Roberta Angelica, Jonah Lotan, Ellen Dubin, Michel Modo, Vernon Dobtcheff, Landy Cannon, Lionel Vitrant, Tacho González, Noam Jenkins, Douglas O'Keeffe, Julie McCullough, Wayne Robson, Lisa Langlois, Michael Culkin, John Novak, Inga Cadranel, Tasha de Vasconcelos, Tim Progosh, George Buza, Pascal Petardi, Kate Trotter, Daniel Fathers, Stephen Billington, Crispin Bonham-Carter, Cassie Steele, Miglen Mirtchev, Patrick Albenque, Matthew Delamere, Christine Casarsa, Ian Matthews, Megan Fahlenbock, Kevin Jubinville, Frank Crudele, Jim Thorburn, Matthew Scurfield, Duane Murray, Adolf Hitler (a.z.), Joe Sheridan, Adrian Hough, John Tench, Paulino Nunes, Brian Maya, Jürgen Zwingel, Jeff Pustil, Arnold Pinnock, Régis Ivanov, Andrew Gillies, Demore Barnes, Lorne Cardinal, Russell Yuen, Stephen Bogaert, Richard Yearwood, Julien Lambroschini, Jean Barney, Cedric Smith, Michel Carliez, Frédéric Witta, Stavroula Logothettis, Gerry Mendicino, Rhodri Miles, Joy Tanner, Doug Murray, Dominique Hulin, Saul Jephcott, Steven Gätjen, Richard Eden, Joseph Ziegler, Rémy Roubakha, Dominic Jephcott, Joshua Peace, Claire Rankin, Patrick Médioni, Adrian Griffin, Lucie Jeanne, Vieslav Krystyan, Rob Tinkler, Gilles Conseil, James Binkley, Philip Craig, Ryan Rajendra Black, Richard Ridings, Brian Paul, Rukiya Bernard, Sara Kestelman, Clive Francis, Fadila Belkebla, Michael Copeman, Claude Aufaure, Tony Amoni, Tony Rosato, Virginie Arnaud, Philip Akin, Markus Parilo, Alex Karzis, Miguel Fernandes, Kay Hawtrey, Romane Serda, Geoffrey Pounsett, Aron Tager, Laura Benson, Martin Doyle, Mark Burgess, Jody Racicot, Andreas Apergis, Michael Rhoades, Robert Morgan

Tenhle seriál je příjemným odpoledním zpetřením, jehož jedinou vadou je stále opakující se schéma jednotlivých dílů. To tento seriál sráží na průměrnost. Sakra, přece se dá vymyslet i něco jinýho než cesta za pokladem o kterej závoděj s někym jinym a nakonci je skolí úžasná hlavní hrdinka. Jinak seriál nepostrádá vtip, dobré výkony, skvělou hudbu a zajímavé prostředí.(20.8.2007)

No můžu říct jen jedno, když sem Lovce pokladů viděla poprvé, docela jsem hlavní hrdince záviděla její atraktivnost, chytrost a páru... no jako malá jsem si přála být zrovna taková, ale jak šel čas přišel mi tento film trochu moc přehnaný a navíc nemám ráda, když je hrdinka větší chlap než její pomocník.(7.6.2010)

• Colonist

Efekty a prostředí jsou laciné, ale to by bylo u takového seriálu pochopitelné, kdyby to nebylo celé tak neuvěřitelně hloupé. Každý díl je podle jedné a té samé šablony - někdo ústřední dvojici najme, když najdou poklad, někdo z jim nejbližších je zradí, stejně poklad získají a na konci se ten mladej cápek pokusí sbalit nějakou babu - a vždycky neúspěšně. Abych řekl pravdu, Tia Carrere mi nikdy jako nějaká extra kočka nepřišla a prostě tenhle seriál nemám rád.(7.8.2007)

Dva lovci pokladů na výpravách za dobrodružstvím. Drobná prdelka, hladká tvářička a neustálé obavy - to je (k radosti feministek) ta mužská část dvojky. Tia je tu zase k radosti zvláště chlapského publika. Snědá kráska a nesmělý pomocník už patří mezi klasiku. A to, že nenašli do těch mnoha a mnoha dílů zrovna nejlepší scénář? Kdo by to byl čekal, že? I tak je to ale plnohodnotná oddychovka..(17.2.2015)

• topi80

Když už není v televizi nic jiného... Popravdě řečeno, zpravidla se asi něco trochu méně nudného na jiných stanicích našlo. Model, kdy pohledné akční hrdince sekunduje asistent nešika, už vyčerpala Xena (kde občasný nešika sekundoval hned dvěma amazonkám), tudíž k častějšímu sledování nepřiměla ani polosvlečená profesorka, která s fortelem a nepřemožitelností akčního hrdiny likviduje jednoho padoucha za druhým.(18.10.2017)

• - Filmový štáb zriedkakedy opustil Toronto. (rador)

• - Trinity College, teda univerzita, v ktorej pracuje Sydney sa nachádza v areáli University of Toronto v Kanade. (Greenpeacak)

• - Seriál inšpirovaný úspechom hry "Tomb Raider". (rador)