Dva a půl chlapa

Ukázka z filmu 22
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)

Série(12) / Epizody(261)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Brano

Môj najobľúbenejší sitcom a myslím, že si to právom zaslúži. Má nielen skvelé herecké obsadenie, ale tiež výborne hlášky. Charliemu Sheenovi padla rola ako uliata. "Charlie: už nikdy, nikdy, nikdy viac ! Berta: Chceš prestať piť?? Charlie: Nebuď smiešna, chcem sa prestať zobúdzať!". Tento seriál pobaví snáď každého. Taktiež nemôžem zabudnúť na Cryera bez ktorého by to nebolo ono. Na kvalite sitcomu veľmi pridal slovenský dabing. Stano Král je proste kráľ. Videl som to v cz, en dabingu a nebolo to ani z polovice také vtipné ako v slovenskom. Od deviatej série, s novým hercom v hlavnej úlohe (Ashton Kutcher) sa z toho stáva priemerný sitcom s občasnou dávkou humoru, ktorú zachraňuje Cryer (Alan) a Ferrell (Berta). Bez Charlieho to už nie je ono. 1* za toho nemožného Kutchera dávam dole a od deviatej sérii som to radšej prestal pozerať. ()

applestar

Dva a půl chlapa je legendární seriál se šíleným Charliem a Jonem Cryerem. Oba dva herci i malý Angus výborné výkony a skvělá atmosféra seriálu. A můj názor na Ashtona? Já myslím, že to bravurně zvládl. Je to jen o tom, že k Charliemu to víc sedí a máme ho velmi úzce spjati se seriálem. Určitě se pobavíte! ()

Freza77

Tak skvělá parta co začínala měla pokračovat dál a dál. Charlie, Alan, Jack, jinak bych neměl co dodat, ale až nastoupil Ashton Kutcher, tak mě seriál přestal bavit. Tento seriál budu hodnotit než odešel Charlie Sheen, takže za 5.hvězdiček, ale kdybych měl hodnotit od doby jak nastoupil Kutcher tak to jsou 3.hvězdičky. ()

Syna.1990

Hodnotím Dva a půl chlapa s Charlie Sheenem. Dle mého názoru se jedná o jeden z nejlepších sitcomů co znám. U každého dílu se vždy zaručeně pobavím. Hlášky všech postav jsou naprosto famózní a to od Berty až po Alana. Charlie občas ani nemusí nic říkat!! Upřímně se nedivím platu Charlieho Sheena. Podle mě je v této roli nenahraditelný. ()

rottenpolo

Myslím, že k dielom s Charliem nie je potrebné nič písať proste super :D S Kutcherom to je samozrejme o niečo iné, trvalo kým som si zvykol, ale našli sa diely pri ktorých som sa dostatočne smial a myslím, že to Alan potiahol dobre a udržuje dva a pol chlapa stále v dobrej forme :D ()

kslaww

1-7 řada TOP...Charlie Sheen tam dokonale zapadne poněvadž hraje sám sebe....Hlásí všechny kolem sebe nejvíc bratra Alana...Od odchodu Charlieho ze seriálu ztratil svůj lesk. Ashton Kutcher ani náhodou nevyrovná předchozí serie a padá do průměru....ale stejně za těch 7 řad si seriál těch 5 * zaslouží ()

ac1976

Pri pár dieloch prvej série som sa aj párkrát zasmial, za to tá hviezda. Je to vlastne stále o tom istom. Charlie je ožran a kurevník, Alan držgroš a idiot a toho jeho obézneho nevychovaného potomka škoda komentovať. K tomu pripočítajme ich radodajnú matku, ukecanú domácu, ktorej sa tiež občas podarí vtipná hláška a silený smiech pri každej blbosti a máme to. Cryer je taký príšerný až to bolí a po afére s Charliem a jeho "šialenými koníčkami" sa do seriálu vtrepal Asshole Káčer a už to bolo úplne v p...! Snáď im to ešte chvíľku vydrží, veď tie ich šialené honoráre by sa opúšťali ťažko. ()

Kucino

Vynikajúci seriál, možno jeden z najlepších komediálnych aký kedy bol a to až dokým ho neopustil Charlie Sheen. Pokračovanie nemalo nastať. (dôvod prečo dávam 4/5) ()

DjsVorel

Upřímně jsem si ke Dvoum a půl chlapa hledala cestu dlouho, ale poslední dobou se vždycky těším, až na Smíchově naladím nadrženýho opilce Charlieho, zoufalce Alana a jeho obtloustlého natvrdlého žroutského synátora Jakea. Výborný gegy, dobrý hlášky, příjemný herecký obsazení a prostředí. Proč ne! Je fakt, že někdy je to trochu na stejný brdo. Hvězdičku dolu proto dávám, že námět není vždy duchaplný a originální. Navíc úroveň trochu klesla po odchodu Charlieho Sheena a i když ho Ashton Kutcher poměrně úspěšně nahradil, což bych po prvním díle neřekla, přesto seriál trochu ztratil jiskru. Jake byl naprosto dokonalej jako dítě, ale jeho herecký projev a kouzlo toho malého buřtíka ke konci dočista zmizelo. Rozmýšlela jsem se mezi 3-4*, ale nakonec jsem musela být fair k lepším seriálům a filmům, které jsem ohodnotila čtyřmi hvězdami a se kterýma bych sitcom nechtěla srovnávat. Oblíbené postavy: Charlie a Berta ()

KryplXxX

Tenhle sitcom mě bavil jen do té doby, než přišel ten debilní zkurvysyn, který neumí hrát a vůbec nechápu, jak se mohl dostat do Holyúdu- Ashton Kutcher nebo jak se ten zmrd jmenuje...Charlie vrať se ať se nemusím koukat na toho krypla zkurveného... ()

woldemord

Opravdu hezký seriál na který se opravdu vyplatí podívat,podle mě měl ale seriál větší váhu když v něm hrál Charlie Sheen,teď místo něho hraje hlavní roli Ashton Kutcher je to opravdu dobrý mladý talent ale na tuto roli se spíše hodil Charlie.To je můj názor na to proč seriál skončil.Ale i přes to doufám že se natáčení nových sérií znovu dočkám. Za mě 85% ()

1V4N

Môj najobľúbenejší komediálny seriál. Videl som každú jednú čast a niektoré samozrejme aj viac krát, ale vždy sa z chuti zasmejem. (Teda aj tie, kde hrá Ashton Kutcher - Waldena Schmidta ale budem hodnotiť obdobie seriálu, kde hral iba Charlie Sheen) Dve hlavné postavy diamentrálne odlišné od seba. Charlie, slobodný a bohatý chlapik, ktorý si užíva život na pláži. Na druhej strane Alan, ktorý je presný opak Charlieho. Rozvedený príživník a ešte k tomu aj milujúci otec. Ďalšie postavy ako Jake, Judith, Evelyn, Berta, Rose a Herb skvelé zapadajú do seriálu. Nemám čo dodať. ()

Cunami

Dříve jsem ho nevyhledávala a teď dělám seriálový maraton až do rána. Poslední 4 série mě baví nejvíce. :3 ()

Lukinator

Tento seriál byl nejlepší s Charliem Sheen nejlépe od 1. až 5 série pak v 6. mě štvala ta loutka co měl Alan vůbec nebyla vtipná atd. Pak se mi líbila i 7. série s Chelsea a 8. byla tak akorát. Po smrti Charlieho to bylo o něco horší ale i 9. Série byla dobrá. Od 10 série to začalo být nudný když Jake odcházel do armády. V 11. se mi líbila ta Charlieho dcera Jenny která mu byla podobná chováním. 12 série byla už opravdu o ničem kde mě zhnusilo že si chce Walden vzít Alana jen kvůli dítěti. Poslední 2 epizody jsem myslel že to zachrání. Začátek byl skvělý a napínavý a čekal jsem kdy se tam Charlie objeví. Charlie na konci konečně jde domu aby si to s Waldenem a Alanem urovnal. Ale né debilní Loore to musí pokazit tím, že Charlie zazvoní a spadne na něj piano a pak i na Looreho. Škoda že na něj nespadlo doopravdy šmejd jeden ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)