Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

PollyJean

Mamka tenhle pořad sjíždí pořád dokola, ale já na tyhle kecací pořady asi nemám trpělivost. Jejich kvalita totiž závisí na tom, jací hosti se sejdou a jakou mají zrovna náladu, což je vždycky tak trochu sázka do loterie. Oproti jiným příkladům ale snesitelný průměr. ()

mcleod

Celkově vzato nic moc. Zřídka vtipné, moderátor jen výjimečně pohotový a nepříliš zábavný. Navíc mi Karel Šíp připadá celou dobu velmi nervózní, jako by pořád přemýšlel, co vtipného by mohl říct. Postupem času se však tyto nedostatky zmírňují... ()

blixadovan

Není to nic objevného, ale moderátor Karel Šíp umí výborně reagovat na své hosty a snaží se být jim rovnocenným partnerem. Když se vtipní hosté sejdou a nad zajímavým tématem společně diskutují, salvy smíchu pořad vyvolati dokáže (jak by asi napsali v lecjakém čajovém lístku, což sem ale asi vůbec nepatří...). ()

spikey1

bývaly doby, kdy byl Karel Šíp jedním z nejlepších bavičů v televizi. Bývaly. Momentálně to zkouší s počeštěným americkým konceptem talk show, kterou hlavně vyplňují hosté, je serioznější než duo Suchánek, Genzer. Ale o několik úrovní níže než skvěle programově zvládnutý Kraus. Jeho buranské nevěřícné zírání není rozhodně tím nejsympatičtějším co chceme na obrazvkách sledovat. ()

giovanni3

Šíp a jeho hosté mnohdy pobaví a mnohdy také ne... Šíp sám o sobě není až tak vtipný což lehce pořad sráží na stranu druhou má tento pořad takové poklidné kouzlo = 4z5 ()

Čtec

Karel Šíp je vtipný a přitom příjemný. A to zdaleka není samozřejmá kombinace. Hosty si vybírá k obrazu svému a tak se prostě na Všechnopárty rád dívám. ()

Hortenzia

pre mňa oveľa zábavnejšie ako uvolněte se,prosím, najmä vďaka karelovi šípovi,ktorý je prirodzený,uvoľnený a nepotrebuje za každú cenu svojich hostí zhadzovať ()

ranp

Hodně nadprůměrný pořad. Karel Šíp to moderuje svým specifickým a příjemným stylem a většina hostů se dobře chytá a dotváří tak rámec pořadu, který rozhodně patří k českému televiznímu nadprůměru, dost možná i k vysokému nadprůměru. ()

netahlo

Karel Sip dela sam tak 80% kazdeho dilu svym nenucenym inteligentnim humorem. Oproti Krausovi uplne jina liga. Kdyz se k tomu sejde dobra sestava hostu, je o zabavu postarano. ()

herr_carter

Daleko erudovanější a přínosnější talkshow, než-li například Krausův pořad, tam je to křeč, zatímco zde je dialog mezi Šípem a hostem vždy lidštější, otevřenější................. moje hodnocení = 8 z 10. ()

Lukoboss

Možná jsou **** hodně, ale když to srovnám s Nikdo není dokonalý, který jsem si nikdy zrovna moc neoblíbil, a s Uvolněte se, prosím, který mám naopak hodně rád, tak z toho s přivřenýma očima vychází 4* ()

klúčik

Niektoré diely boli celkom vtipné. K.Šíp je stále taký istý aký bol aj v TKM v osemdesiatych rokoch. On sa nezmenil , len doba ....... 65%. ()

Billie777

Pořad, na který koukám pravidelně a který mě vždycky pobaví. Rozhodně jedna z nejlepších českých talk show. Karel Šíp se v tomto pořadu jednoznačně našel. Oproti Show Jana Krause se mi u Všechnopárty nestává, že bych se čas od času nudila. U Všechnopárty ne! Navíc i Šíp mi někdy bývá sympatičtější než Kraus. Líbí se mi, jaké pokládá otázky, zve si dobré hosti a u nich se mi líbí, že se v jeho show cítí očividně příjemně a uvolněně (narozdíl od Show Jana Krause) a tím pádem mě i nějak víc dokáží pobavit. ()

velkyvezir

Karel Šíp se našel, tento pořad mu sedí jak hrnec na prdel. Narozdíl od Krause pochopil, že hostům navodí příjemnou atmosféru tím, když navzdory blbosti některých z nich udělá prosťáčka vždy ze sebe, místo aby je shazoval. ()