Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

klukluka

Karel Šíp je mistrem svého oboru. To je potřeba říct hned na úvod. Vyrostl jsem na jeho Hitšarádě, o třicet let později občas natrefím na jeho Všechnopárty, a pořád to má solidní úroveň. On má solidní úroveň. Respektive ještě donedávna měl. A v tom je ta potíž. Dnes jsem na netu pátral po nějaké příjemné zvukové kulise a pustil jsem si jeho "rozhovor" s Matějem Homolou z Wohnoutů. Myslím, že nekecám, když napíšu, že to byla totální katastrofa. V krátké době bohužel už druhá, tu počínající nepříjemnou stařeckou jízlivost jsem u něj zaregistroval v krátké době už podruhé. A bylo by toho nejspíš víc, kdybych ten pořad sledoval pravidelně. Ostatně, ani rozhovor s mladou oceánografkou před Homolou mě příliš nepotěšil. Jasně, asi by to nebylo na veselou notečku, kdyby se jí zeptal, jak to tedy s těmi našimi oceány vlastně vypadá, ale od toho je profík, aby zavčas změnil téma, pokud by to mělo v prime timu sklouznout k nějakým velkým nářkům. Místo toho se ale celou dobu tloukla prázdná sláma. Pořad je prima, tvůrci jsou šikovní, ale hlavní aktér už je místy lehce z formy. Odejít včas je prý umění. V tomhle směru panu Šípovi holt nebylo dáno. ()

Zagros

Karel Šíp je klasika naší televize v dobrém slova smyslu. Jeho talk-show Všechnopárty navíc patří k těm jeho povedenějším věcem. Již nemá potřebu se pitvořit jako v dřívějších estrádách, což je dobře. Jde o rozhovory se zajímavými lidmi, kde kvalita často kolísá dle výběru hosta. Vyloženě nudný či slabý díl jsem neviděl, naopak u některých jsem se skvěle pobavil. Zasloužené tři hvězdy. ()

Wally

Mnohem vtipnější než Show Jana Krause a hlavně pan Šíp do svých hostů nerýpe a zaměřuje se spíše na pozitivní věci, zatímco pan Kraus na negativní. Co mi vadí je, že se pan Šíp čím dál častěji vkládá do role senilního dědka...a to je škoda... ()

I.AM.NOT

Karel Šíp šel vždy nějak kolem mě a měl jsem ho jen moderátora "zábavných" pořádů, který je dávno za zenitem. Až jednoho večera jsem přepínal a zaujal mě polsky mluvící host- měl vtipný přízvuk a... naprosto jsem propadl, teď nedám na Všechnopárty dopustit. Šípovi skvěle sedí role (!) "burana", který nic neví a podivuje se a co je důležité- nechává mluvit své hosty, které ne vždy splní předpoklady, za což samozřejmě nemůže a občas vše odlehčí. ()

XdanteX

Což o to....Šípák se Krausovi kterého v hlavním pátečním čase vystřídal rovnat nemůže. Každopádně od té doby co se vystřídali šel pořad o kousek nahoru. Kvalita hostů rozhodně v pořadu JE...a i když je docela "vyschlý" moderátor..tak se u toho právě díky nim může člověk bavit...přidávám jednu hvězdu ()

Paity

Karel Šíp umí. Z protagonisty socialistických estrád, přes polistopadovou Šarádu se vypracoval na velmi dobrého baviče s inteligentním humorem, který je schopen mluvit s každým hostem svižně a přitom vtipně. A právě ve své Všchnopárty to dokázal. Přestože na ČT nelze čekat jiné než otřesné kulisy a vůbec celou scénu, on nechal všechnu pozornost diváka soustředit na sebe a své hosty a uspěl. ()

blues

jo, tohle je vtipné a nepříliš intelektuální zároveň. I když se mnou bude asi většina nesouhlasit, tohle je pro mě o dost lepší než Kraus s jeho Uvolněním... Šíp ukázal, že má stále co dát... ()

Schuldiner

Záleží hlavně na hostech.. Ale to je asi u všech těchto talk-shows.. Ale Šíp mě docela baví, vždycky mě dokázal nějak pobavit.. ()

Foxhound#1

Už se ani nedivím, že Šíp porazil Krause. Poslední dobou se mi Všechnopárty líbí víc jak Uvolněte se ..., Šíp zve zajímavé hosty, nezatahuje tam svoje osobní problémy a dokáže si ze sebe s klidem dělat srandu. Navíc i celkově na mě působí příjemněji, no však už má s podobnými pořady zkušenosti. ()

unagi

Taká obyčajná diskustná Talk-show s obyčajným humorom. Karel Šíp je dobrý, ale na takýto druh relácie by som ho neodporučil ! ()

ondrula

Šípa jsem měl druhdy rád, ale nyní bych řekl, že už je jen odstínem své slávy. V českých podmínkách se talk show asi moc dělat nedá, protože z důvodu nedostatku opravdových osobností se tam musí zvát kdejací nýmandi a navíc je na moderátorech (včetně Krause) hrozně znát, že to dělají jen pro prachy. Na Šípovi mě pak extrémně baví to, jak vždycky křečovitě sedí v předklonu a usilovně předstírá svůj zájem o diskutované téma. ()

Asmodin

Ať je Karel Šíp rok co rok starší, kvalitu talkshow si stále drží. Pořad je zábavný, ať je hostem kdokoliv. ()

janesX

Toto je jediná talkshow, ktorú mám rád a vôbec jediná, ktorú dokážem pozerať, bez ohľadu na to, kto je práve hosťom. Všetko vďaka Karlovi Šípovi. V Čechách, ani na Slovensku niet lepšieho moderátora ako je on a to isté by som povedal aj pred desiatimi rokmi. Držím palce a prajem ešte veľa veľa epizód. ()