Reklama

Reklama

Policie Chicago

(seriál)
  • USA Chicago P.D. (více)
Ukázka z filmu 2
USA, (2014–2024), 155 h 36 min (Minutáž: 40–45 min)

Hrají:

Jason Beghe, Jesse Lee Soffer, Patrick John Flueger, Marina Squerciati, Laroyce Hawkins, Amy Morton, Elias Koteas, Jon Seda, Sophia Bush, America Olivo (více)
(další profese)

Série(11) / Epizody(221)

Detektiv Hank Voight bere ochranu Chicaga jako své poslání a při vymáhání spravedlnosti se sám pohybuje na hranici zákona. Svými svéráznými metodami budí respekt nejen u svých podřízených, ale i ve světě zločinu. Ne každý ale jeho praktiky schvaluje. (TV Nova)

Videa (12)

Ukázka z filmu 2

Recenze (42)

italka63 

všechny recenze uživatele

Po sedmi dílech si troufám ohodnotit, ale i přes veškerou snahu tvůrců to víc jak za tři nebude, to by mě musel ten osmý hodně nadchnout. Přitom ale to tak špatné není. Děj zároveň malým kouskem zasahuje do Chicago fire, neboť jeden z detektivů je bratr Dawson ze záchranky a viděli jsme ho již v jejich seriálu, taktéž nově dosazený, ve Fire též vystupující Voight, jenž má podivnou, nečistou minulost, se zde stává velitelem celého kriminálního týmu a přivádí si s sebou svoji kmotřenku. Všichni se musí naučit sžít. Příběhy nejsou špatné, nechybí přiměřeně humoru, nikde se netlačí na pilu, ale přesto tam pro mně kousek něčeho chybí.Ještě,že se někdy všichni sejdou v hasičské hospodě U Molly:-) po dalších dílech přidávám zaslouženou čtvrtou hvězdu. Tak , shlédnuta další řada v jednom zátahu a velmi ráda přiznám, že na výši bodového hodnocení rozhodně nic měnit nebudu. ()

mad_ness 

všechny recenze uživatele

Po všetkých detektívkach a kriminálkach, kde 50% času zaberali detailné zábery na odlepovanie odtlačkov prstov a rozbor balistiky je fajn pozrieť si echt policajnú robotu, kde sa rieši surový a aktuálny zločin. Serióznosť, nenútené twisty a fakt pozerateľné napätie na čele s jedným s najkrajšie sa vyvíjajúcim charakterom. Aj Fire aj Med majú vo vedúcich pozíciách výborné postavy, ale Hank Voight je proste nádhera. Gúd džob Chicago! ()

Reklama

rodier 

všechny recenze uživatele

Pokud jste meli radi Wire a proste celkove mate radi detektivky ktere - nepouzivaji zadny nesmysly a snazi se byt maximalne realny - neobsahuji moc nahody ktera vede k vyreseni pripadu - nevadi vam cast venovana vztahum v jednotce proste jste meli radi The Wire, bude se vam libit i tohle :) Mozna mi trosku vadi ze tam zatim nebyl zadnej dlouhodobej pripad.. jako treba u The Wire..ale i tak je to po letech nejlepsi policejni serial vubec. ()

Ivoman 

všechny recenze uživatele

Postupem času zjistíte, že se díváte na policejní stát v policejním státě, kde si fízl může dělat co chce a všechno se dá zažehlit, vyžehlit, ojebat, omrdat a kdoví co ještě. Střílet můžou kdykoliv na kohokoliv, hlavně aby uměli odříkat fráze pro vnitřní jednotku, která už má předepsaný formuláře a nedělá problémy, když to tady ti brutální vrazi odříkají jak mají. Ano. Napsal jsem brutální vrazi. A jinak to napsat nejde. Ale s velkou PORCÍ nadsázky se na to dá koukat a některé fópa scénáristů klidně opominete, protože je to čistě popcornová domácí podívaná. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Kriminální pohodovka. 1) Tvůrci očividně vědí, jak na diváka. Nezatěžují ho přílišným balastem, přemisťováním z místa na místo nebo z kanceláře do kanceláře. Svižný střih přeskakuje etapu zjišťování fakt a hned je prezentuje. Velmi milá změna oproti spoustě jiných podstatně nudnějších kriminálek._____ 2) Nicméně i zde si tvůrci tak tochu naběhli a nedokázali se vyhnout stereotypům. Seržant Hank Voight chápavě přikyvuje, rozkročen naslouchá referujícím členům svého týmu a pak vydává akční rozkazy, o jejich povaze lze říci, že by koně nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Jednotka zvaná bůhvíproč Rozvědka (Intelligence Section) posedává v autech při sledovačkách a pak naklusává s beranidlem ke dveřím podezřelého bytu. Zadržené si pak seržant bere na projížďku a vrací se už s obviněnými (v jednotlivých případech i odsouzenými)._____ 3) Postupně se tvůrčí potence scénáristů vyčerpala a sedmá řada (poslední, kterou jsem viděl) už nic nového nepřinesla._____ 4) To nejpěknější byli urostlí až trochu umělovecky působící chlapi: 54letý charismatický Jason Beghe (seržant Hank Voight), 44letý mladistvě vyhlížející Jon Seda (Antonio Dawson), 30letý Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), 31letý Patrick John Flueger (Adam Ruzek), 28letý Samuel Hunt (ajťák v první řadě Greg Gerwitz) či například 39letý Brian Geraghty (pochůzkář blonďák Sean Roman). Věk protagonistů se vztahuje k první řadě seriálu._____ 5) Chicago Fire jsem neviděl. ()

Galerie (2 676)

Zajímavosti (6)

  • V čase 30:59 přijíždí Adam Ruzek (Patrick John Flueger) a Kevin Atwater (Laroyce Hawkins) ve voze Aston Martin Vantage (generace 2005–2018), ovšem v jiných záběrech používají vůz Aston Martin DB11. (DBlitz)

Související novinky

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers

02.02.2024

Přichází smutné zprávy ze zámoří. Ve věku šestasedmdesáti let zemřel ve čtvrtek 1. února v kalifornském Los Angeles americký herec Carl Weathers, známý především svou rolí boxera Apolla Creeda z… (více)

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche

12.08.2022

Kdo sledoval zprávy ze světa posledních několika dnů, zřejmě tušil, že smutná novina se nevyhnutelně blíží. Před necelým týdnem totiž americká herečka Anne Heche během fatální autonehody v Los… (více)

Reklama

Reklama