Lovci pokladů

• Francie Relic Hunter (více)
Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Akční / Sci-Fi
Francie / Německo / Kanada / USA, (1999–2002), 48 h 38 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Gil Grant

Hudba:

Donald Quan

Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Tanja Reichert, Juan Carlos Velis, Tony Rosato, Louis Mandylor, Thomas Kretschmann, Simon MacCorkindale (více)

Série(3) / Epizody(66)

Do dobrodružných výprav za poklady se žene americká archeoložka Sydney Fox (Tia Carrere) se svým poněkud zbrklým a nešikovným asistentem Nigelem Bailey (Christien Anholt). V každém díle se vydávají po stopách nějakého vzácného artefaktu, pokladu. V cestě jim však vždy stojí zloději pokladů, kteří chtějí poklad prodat. Nesmí chybět ani jejich sekretářka Claudia (Lindy Booth) - mladá rozmazlená dcera boháče. Ve třetí řadě jí nahradila Karen Petrushky (Tanja Reichert), která se více podobá stereotypnímu standardu "sexy sekretářky". Seriál má tři řady, každou po 22 dílech. Na vzniku se podílela americká, kanadská a francouzská televize. (Košoun)

Ravi

Za nápad v prvních dílech dávám 15% = 1/5, nic jiného pozitivního nemůžu najít. Indiana Jones pláče, archeologové skřípou zubama. ()

Mr.KarlAdler

Je to čistě zábavička, ale když na to každý všední den spěcháte ze základní školy, abyste nepropásli jedinou dobrodružnou zápletku, nemůžete jít pod čtyři. Závěrečnou znělku si navíc doteď promítnu v hlavě - skvělá. Ale škoda toho plakátu, je fakt příšernej. ()

Borat

Lovci pokladů mě jako malého nesmírně bavily. Prohledávání starých kobek, čtení z tajných spisů a nálezy pokladů to bylo moje.|68%| ()

Richard_Ba

Čo povedať o tomto seriále ? Feministická verzia Indiana Jonesa, ktorú by som si dovolil nazvať paródiou, bola veľmi „rajcovná“ keď som prežíval (a užíval si) svoje adolescentné obdobie. S odstupom času, už ani Tia nie je taká pekná...jej herecké výkony boli úžasne napínavé, hlavne pre moje nohavice :) Christien Anholt, známy ako seriálový Nigel, slúžil ako antipól pre slečnu Carrere. Svojím detským šarmom a príťažlivým anglickým prízvukom podporil hnutie Greenpeace. Pýtate sa, ako ? Všetky tie batérie, ktoré takto ženy v domácnostiach ušetrili ( na vec, ktorá sa rýmuje zo slovom Terminátor) prispeli k zmenšeniu ozónovej diery._____Koniec srandičiek. Táto nefunkčná zlátanina Indiana Jonesa so Scooby Doo-om funguje stále podľa rovnakého konceptu, a ani dekoltáž Tii Carrere nedokáže zakryť chýbajúci (minimálne logický) dej. Prvé časti pobavia, potom to je už len „čakanie na výstrih“... ()

giovanni3

Jo u tohoto seriálu jsem strávil hodně času... Krásná Tia Carrere vtipně neschopný Christien Anholt a k tomu fůra zajímavých míst, artefaktů, efektů a všeho... Ani nevím co dát vyloženě do záporu, ale vím, že 3z5 jsou naprosto adekvátní nahoru bych nešel, ale dolů také ne... ()

G.W.Bush

Nepříliš často vyučující profesorka bojovnice a její vyplašeně nepraktický asistent si hrají na honěnou v exotických kulisách. Na všední den po obědě je to mezi dvěma peckami z Jižní Ameriky příjemná pokoukaná. ()

Bobek15

Krásna Tia Carrere, ale okrem toho film ponuka iba vždy trápnu zápletku a ešte trápnejšie rozuzlenie, ktoré vyplýva z najivne prehnaného racionálneho myslenia a triezveho uvažovania hlavnej hrdinky ruka v ruke s jej prehnanými "fyzickými zdatnosťami". ()

Benedygtus

"Kraska a trouba" - Nerikam, ze to neni blbost, ale ja se bavil i presto, ze tento serial je castokrat trapny, vyhroceny, hodne jednotvarny a vic nez jen nerealisticky. 2,5* ()

Billie777

Tenhle Indiana Jones v sukni mě vždycky docela bavil. Už jsem to neviděla hodně dlouho, ale vzpomínám si, že jsem na to ráda koukala. ()

Petr.Kocfeld

Jako teenager jsem mel tento serial rad.Ustredni dvojice je dobra.Rad se k tomuto serialu vracim...Tia a Christien jsou pomerne dobri.Serial tak trochu ve stylu Indiana Jonese... ()

BuddyO

Seriál zpracovaný ve stylu Indiana Jonese natočený scenářem feministky. Také jste si všimli, že Tia Carrere přepere i toho nejsvalnatějšího bouchače v Americe? Trošku naivní, ale dá se to strávit. Jen musíte chvílemi vypnout mozek. Ale na rovinu... U kterého dobrodružného seriálu ne? ()

Foxhound#1

3 a kousek. Je to poutavé, občas vtipné a Tia je zatraceně sexy variace Indiana Jonese, ale čisté 4 z toho prostě nedostanu. ()

vander19 odpad!

Nudná sračka čo ma nikdy nebavila. Len ma to sralo, keď bolo vonku teplo a nedal sa cez leto drviť hokej alebo futbal, poprípade basket, že TV púšťali tento bullshit. Dosť ma to zvyklo rozčúliť a evidentne sú tie spomienky stále čerstvé. India Jones čo má menštruáciu....Toť Lovkyňa tajomstiev + dementný príbeh. ()

cmenda

V době vysílání tohole seriálu jsem to měl fakt honě rád a byl i slušně udělaný tak za mě palec nahoru. ()

Blazin

Prostě trapárna, každý díl skoro stejný, konec velice podobný, padouch je chytí vždycky u pokladu, fakt trapný, kdyby tam dali aspoň pěknou herečku, takhle se nedá dívat na nic. ()