Lovci pokladů

• Francie Relic Hunter (více)
Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Akční / Sci-Fi
Francie / Německo / Kanada / USA, (1999–2002), 48 h 38 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Gil Grant

Hudba:

Donald Quan

Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Tanja Reichert, Juan Carlos Velis, Tony Rosato, Louis Mandylor, Thomas Kretschmann, Simon MacCorkindale (více)

Série(3) / Epizody(66)

Do dobrodružných výprav za poklady se žene americká archeoložka Sydney Fox (Tia Carrere) se svým poněkud zbrklým a nešikovným asistentem Nigelem Bailey (Christien Anholt). V každém díle se vydávají po stopách nějakého vzácného artefaktu, pokladu. V cestě jim však vždy stojí zloději pokladů, kteří chtějí poklad prodat. Nesmí chybět ani jejich sekretářka Claudia (Lindy Booth) - mladá rozmazlená dcera boháče. Ve třetí řadě jí nahradila Karen Petrushky (Tanja Reichert), která se více podobá stereotypnímu standardu "sexy sekretářky". Seriál má tři řady, každou po 22 dílech. Na vzniku se podílela americká, kanadská a francouzská televize. (Košoun)

KillerZeli

Neuveritelne pruhledny scenar kazdeho dilu - hledaji poklad, nekdo se k nim prida, najdou poklad, ten kdo se k nim pridal je zradi, svaze je, ty dva je dohonej, poperou se s nima a konci to happy endem - ANI JEDEN DIL JINEJ!!! ()

Ashnobe

Tia Carrere je sice půvabná, to ano, její pomocník inteligentní a důvtipný, ale zkrátka mi jejich příběhy přijdou stereotypni - po několika dílech už je to jen dokola o tom samém, akorát v jiné zemi. Kulisy jsou mizerné a prostředíaž nepříjemně zavání nedostatkem peněz. "Bad guys" jsou neuvěřitelně tupí a neohrabaní až je to do očí bijící a poslední kapkou abych se na tento seriál už nikdy nedíval byl díl, kdy se Sydney Foxová se svým pomocníkem vydala do Československa (!) hledat pohár knížete upíra... děkuji, nechci. ()

stiewe

Musim se přiznat, že mě nikdy moc nezajímaly ty poklady o které zde hlavně šlo, ale celou dobu jsem koukal na Tiu Carrere jenž je opravdu sexy !!! ()

Tuomijoki

Po čase to člověku přijde jednotvárné, podle stejného schématu, jen vždy v jiném prostředí a s jiným artefaktem, ale musím se přiznat, že mě tento seriál bavil a rád se na něj někdy podívám znovu. ()

liberita

Jedna z mnohých variácií na Indianu Jonesa je vcelku dobrým dobrodružným seriálom, ktorý si síce z reálnej histórie a mytológie ťažkú hlavu nerobí a väčšina dielov je robená podľa jednotnej šablóny, ale pozerá sa naň stále podstatne lepšie než na ktorýkoľvek diel podobne ladeného Flynna Carsena. Tia Carrere je fajn, hudba a úvodná znelka tiež, len škoda otrasne nudného Christiena Anholta v úlohe profesorkinho parťáka. ()

topi80

Když už není v televizi nic jiného... Popravdě řečeno, zpravidla se asi něco trochu méně nudného na jiných stanicích našlo. Model, kdy pohledné akční hrdince sekunduje asistent nešika, už vyčerpala Xena (kde občasný nešika sekundoval hned dvěma amazonkám), tudíž k častějšímu sledování nepřiměla ani polosvlečená profesorka, která s fortelem a nepřemožitelností akčního hrdiny likviduje jednoho padoucha za druhým. ()

Suomi

Tento serial je docela stupidní a děj je každý díl pořád stejný,něco hledají,někdo je přepadne,pak to hledají spolu a nakonec vše dobře dopadne ()

JackBurda

Spousta dobrodružství a artefaktů kombinovaná s chytlavými rvačkami a krásnou hudbou. Sydney je bezvadná, Nigel je tak zmatenej, až ze sebe omylem vysype pár dobrejch hlášek. Navíc je to inspirovaný mojí oblíbenou herní sérií. Co chtít víc. ()

Unterschleif

Atraktívna hrdinka? Áno. Snaha o kopírovanie Indianu Jonesa? Áno. Kopa klišé a scenáristickej/televíznej obmedzenosti? Áno. Oplatí sa to pozerať? Nie. ()

hwnd

Zatím hodnotím na základě prvního dílu, teda musel jsem se nějakou dobu řádně vyřehtat. Ale vážně. Vypadá to na hodně pohodovej a oddychovej průměr. Evidentně to bude hodně hodně naivní a bez žádných ambicí na reálnost děje (já ty ix set let starý mechanismy, který jsou všem na očích a nikoho nenapadlo se jich za celou dobu dotknout, takže jsou připraveny až do doby, než na to nastoupí naši hrdinové, prostě moc neberu). Ale zábava to je dobrá, hlavní hrdinka je pěkná a pravidelně machruje pěknou podprsenkou, tak proč to v oddychovém tempu nedokoukat že... ;) ... No nevím, někdo tu psal, že první série má stabilní a kvalitní úroveň. Pár dalších dílů první série mě teda utvrzuje o opaku a vidím jen dramaticky sestupnou úroveň. ()

Belerofon

Oddychový seriál se stejným schématem...něco najít, pokud možno to přežít a v případě krásky Carrerové z toho vymačkat nějakou tu hormonální záležitost...aby to nebyla úplná stupidita chybí opravdu málo, aspoň že to hledání těch pokladů za něco stojí.. ()