Lovci pokladů

• Francie Relic Hunter (více)
Fantasy / Mysteriózní / Dobrodružný / Akční / Sci-Fi
Francie / Německo / Kanada / USA, (1999–2002), 48 h 38 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Gil Grant

Hudba:

Donald Quan

Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth, Tanja Reichert, Juan Carlos Velis, Tony Rosato, Louis Mandylor, Thomas Kretschmann, Simon MacCorkindale (více)

Série(3) / Epizody(66)

Do dobrodružných výprav za poklady se žene americká archeoložka Sydney Fox (Tia Carrere) se svým poněkud zbrklým a nešikovným asistentem Nigelem Bailey (Christien Anholt). V každém díle se vydávají po stopách nějakého vzácného artefaktu, pokladu. V cestě jim však vždy stojí zloději pokladů, kteří chtějí poklad prodat. Nesmí chybět ani jejich sekretářka Claudia (Lindy Booth) - mladá rozmazlená dcera boháče. Ve třetí řadě jí nahradila Karen Petrushky (Tanja Reichert), která se více podobá stereotypnímu standardu "sexy sekretářky". Seriál má tři řady, každou po 22 dílech. Na vzniku se podílela americká, kanadská a francouzská televize. (Košoun)

Marek1991

Bolo to pre mňa dávno, ozaj to však nebolo ono. Ak to mal byť nejaký Indiana Jones v ženskej sexuálne vzrušujúcej verzii pre chlapov, tak u mňa sa to minulo účinku. Sledovať to, bolo skôr trápenie. ()

liquido26

Sidney Fox je bábovka, která si ví se vším rady, všem nakope zadek, dostane se z jakékoliv pasti i se svázanýma rukama, všechno vyřeší a na všechno přijde. Připomíná to Indiana Jonese, Laru Croft a dokonce i Walkera (ten taky všem nakopal zadek), díly jsou v podstatě na jedno brdo, ale stejně je to skvělá letní zábava (Nova to d ávala vždycky o letních prázdninách) se skvělou Tiou Carrere, takže si Lovci pokladů ode mě 4 hvězdičky zaslouží. ()

themic

Se všim si poradí, každýho zmlátí a všechno vyřeší. Tak tohle je hrubá charakteristika hlavní hrdinky. Myslim, že po pár dílech už by to mohlo začít lozit někomu na nervy. Seriál na odpoledne, když je čas a nic jinýho nedávaj. 35% ()

Z0oMb3E

Tia Carrere je sexi verzia Harrisona Forda v rovnako ladenom seriály, ako Indiana Jones. Tia však nezaujme charizmou, ale iba hlbokým výstrihom. ()

mysiak

Naivný seriál s krásnou Tia Carrere...ženská verzia Indiana Jonesa nefungovala hneď od prvej časti...asi je to tým, že je to z Kanady.... ()

GodComplex

Je to sice extremne detske a stupidni, na druhou stranu je to take znacne vypravne, s historickym nadechem a extremne sexy Tiou Carrere. 5/10 ()

MikO_NR_1909

Absolútne nenáročná variácia oddychu v poškolnom čase základnej školy. A práve toto moje neobjektívne hodnotenie vyplýva z onoho čara detskejšieho vnímania béčkového dobrodružstva tajomstiev a pokladov. Len kozy Tia Carrere sú za 2,5 * :-D. S ťuťkom Nigelom (Najdželom) sa ako pátrači fakt našli :-D. ()

blackrain

Zábavný seriál. Něco mezi Indiana Jonesem a Larou Croftovou. Archeoložka, její asistent a sekretářka, dobrá kombinace. ()

SarumanKo

Celkovo vydarený dobrodružný seriál, fungujúci na základom indianajonesovskom motíve, ktorým sa neskôr inšpirovali ešte mnohí (Lara Croft, Flynn Carsen či Lovec pokladov Nicolas Cage), tu z neho ale ešte strieka tá neriedená seriálová hravosť deväťdesiatych rokov a maličký rozpočet. Má to mizerné efekty, je to neoriginálne napísané, ale príjemne zahrané a fajn ohudobnené. Dnes už ma to zďaleka nebavilo, ako kedysi, ale stále je to nadpriemer. (60%) ()

Colonist

Efekty a prostředí jsou laciné, ale to by bylo u takového seriálu pochopitelné, kdyby to nebylo celé tak neuvěřitelně hloupé. Každý díl je podle jedné a té samé šablony - někdo ústřední dvojici najme, když najdou poklad, někdo z jim nejbližších je zradí, stejně poklad získají a na konci se ten mladej cápek pokusí sbalit nějakou babu - a vždycky neúspěšně. Abych řekl pravdu, Tia Carrere mi nikdy jako nějaká extra kočka nepřišla a prostě tenhle seriál nemám rád. ()

lekr

Americká kravinka, která se dost trapným způsobem pokouší vykrádat Indiana Jonese. Postavy jsou nesympatické, zápletky se opakují a seriál mě nudil svou neoriginalitou hned po pár epizodách. Námět o hledačích pokladů je už celkem fakt dost ohraný a tenhle seriál je hodně zbytečný. ()

cariada

Nikdy jsem to moc nesledoval ,jen výjměčně ,ale není to špatný. Určitě mezi jinýma seriály světlá výjimka. A Představitelka hlavní role Tia Carrere to ještě podtrhuje. ()

DruidKarel

Poměrně kvalitní seriál, který měl své kouzlo. Tím byla překrásná Tia Carrere a občasné a příležitostné krásky v tomto seriálu. Příběh býval docela slušný. Na to všechno... 3* ()

Amroth666

Sydney a Nigel - tyto dvě postavy si budu pamatovat navždy.Na tomto seriálu jsem začínal a obdivoval jsem to dobrodružství, odvážnost, mysterióznost, vynalézavost, humor, akci a objevování různých starodávných pokladů.Nemohl jsem si žadný díl nechat ujít.Všechny řady byly velmi vyrovnané a podle mě velice úspěšné. ()

C0r0ner

Lacinost z toho čišela tak mocně, až jsem se divil, že ten seriál vůbec vznikl. Sem tam to sice bylo zajímavé, ale pak přišel díl, při kterém jsem se dost nahlas řehtal. Když ústřední dvojice přijela do nějaké šílené rumunské prdele a všichni místní zaostalí burani jezdící na povozech mluvili plynně anglicky. To byla vážně dobrá sranda. Od té chvíle jsem sledování vzdal. 35% ()

Laputa

Chci jenom říct: Tia Carrere si asi myslí, že objevila ameriku soudím podle jejího namyšleného výrazu v každém díle. Tyhle ženy jsou pro film(seriál) to nejhorší co ho mohlo potkat. Režisér si vždycky myslí, že když tam nechá se producírovat trochu hezkou babu, kterých po světě běhají miliony tak, že je všechno zachráněný není. Ony totiž absolutně neumí hrát. ()