Sabrina - mladá čarodějnice

(seriál)
  • USA Sabrina, the Teenage Witch (více)
Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, (1996–2003), 59 h 27 min (Minutáž: 21–22 min)

Melissa Joan Hart, Nick Bakay, Caroline Rhea, Beth Broderick, Nate Richert, Jenna Leigh Green, Soleil Moon Frye, Elisa Donovan, Martin Mull (více)

Série(7) / Epizody(163)

Když je vám 16, jakoby se proti vám spikl celý svět. Dost na tom, že žijete v jednom domě se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, že spolužačka Libby vám ve škole dělá ze života peklo a kvůli tomu trpíte pocity méněcennosti a levorukosti (i když na tom něco bude) a že si vás nevšímá žádný alespoň tochu ujdoucí kluk. Co teprve, když se ještě navíc dozvíte, že jste čarodějka! Má to ale někdo smůlu... (ČSFD)

Gemini

Nebýt "kocoura" Salema a sarkastických hlášek, které sázejí obě čarodějnické tetičky, bylo by hodnocení nižší, obzvlášť kvůli posledním, "univerzitním" řadám. I když kdekoliv se objeví angloamerický teenagersko-komediální motiv s oblíbeností v kolektivu, klesá moje ochota ztrácet s takovým dílkem čas o třídu (nebo o dvě, podle "hereckého" obsazení a nálady;)) níž. Kolísavá kvalita od pólu k pólu - od dílu s tetičkou Raquel Welchovou po díl s kouzlem ostudy - výsledný průměr je 50%. PS: teta Zelda je kus;) ()

MM_Ramone

Dosť nudný komediálny fantasy seriál. Cieľové zameranie na teenagerskú populáciu je viac ako jasné. Sabrina, žije v dome svojich dvoch tiet, taktiež čarodejníc, ktoré vo mne vždy evokovali predstavu lesbického páru. Spoločne s hovoriacim kocúrom Salemom, tvoria divnú zostavu. Nikdy ma tento seriál nedokázal pobaviť. Zato Melissa Joan Hart sa mi ako mladá čarodejnica páčila vždy. ** ()

Tom Riddle

Tohle byl zpočátku ohromně zábavnej seriál, co u mě vyvolal každým dílem salvy smíchu. Bohužel se to dá říci jen o první sérii... Po ní totiž odešla pro mě kultovní postava Jenny, kudrnatá zrzka, co se jí nedaří být outsiderkou, a s jejím odchodem odešel i správně trhlý humor, který se změnil v křeč. ()

Malarkey

Seriál, který mám rád překvapivě ne díky hlavní představitelce Sabrině - mladé čarodějnici, ale hlavně díky kocourovi Salemovi a dvoum tetám, který celkový dojem ze seriálu zpříjemňují díky uštěpačným narážkám a výborným hláškám, kterými se stále rád bavím...nejen tenkrát ale i dnes. Koneckonců nebudu si nalhávat to, že jsem na ten seriál koukal jenom díky Salemovi, měli jsme podobnýho kocoura, byl to parádní kocour a já mám rád kočky tak asi proto tak vysoké hodnocení. Ale fakt je, že časopis si už opravdu vymejšlet nemuseli. (7/10) ()

Dever

Soundtrack Danny Lux a Gary Stockdale : 1. Walk Of Life - Spice Girls ,2. Abracadabra - Sugar Ray ,3. Hey, Mr. DJ (Keep Playin' This Song) Backstreet Boys ,4. One Way Or Another - Melissa Joan Hart ,5. Kate Ben Folds - Five ,6. Show Me Love - Robyn ,7. Giddy Up - 'N Sync ,8. Slam Dunk (Da Funk) - Five ,9. Magnet & Steel - Matthew Sweet ,10. So I Fall Again - Phantom Planet ,11. I Know What Boys Like - Pure Sugar ,12. Smash - The Murmurs ,13. Doctor Jones - Aqua ,14. Soda Pop - Britney Spears ,15. Amnesia - Chumbawamba ,16. Blah Blah Blah - The Cardigans, ()

• Na trh v roku 1998 uviedli hru "Sabrina, the Teenage Witch: Spellbound", v roku 2000 "Sabrina, the Teenage Witch: Brat Attack" a neskôr "Sabrina, the Teenage Witch: Bundle of Magic". (Greenpeacak)
  • Bumper Robinson hral v seriály 2 postavy. (rador)
  • Posledná pesnička odohraná v seriály má názov "Running" od "No Doubt". (rador)

Související novinky

Ze Sabriny - mladé čarodějnice bude horor

Ze Sabriny - mladé čarodějnice bude horor

26.12.2017

Pokud jste dospívali na konci 90. let, jen těžko vám unikl sitcom Sabrina - mladá čarodějnice. Šestnáctiletá čarodějka v něm žila se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, a možná ani nevíte,…