Reklama

Reklama

Sabrina - mladá čarodějnice

(seriál)
  • USA Sabrina, the Teenage Witch (více)
Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, (1996–2003), 59 h 27 min (Minutáž: 21–22 min)

Hrají:

Melissa Joan Hart, Nick Bakay, Caroline Rhea, Beth Broderick, Nate Richert, Jenna Leigh Green, Soleil Moon Frye, Elisa Donovan, Martin Mull (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(163)

Obsahy(1)

Když je vám 16, jakoby se proti vám spikl celý svět. Dost na tom, že žijete v jednom domě se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, že spolužačka Libby vám ve škole dělá ze života peklo a kvůli tomu trpíte pocity méněcennosti a levorukosti (i když na tom něco bude) a že si vás nevšímá žádný alespoň tochu ujdoucí kluk. Co teprve, když se ještě navíc dozvíte, že jste čarodějka! Má to ale někdo smůlu... (ČSFD)

(více)

Recenze (248)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Nebýt "kocoura" Salema a sarkastických hlášek, které sázejí obě čarodějnické tetičky, bylo by hodnocení nižší, obzvlášť kvůli posledním, "univerzitním" řadám. I když kdekoliv se objeví angloamerický teenagersko-komediální motiv s oblíbeností v kolektivu, klesá moje ochota ztrácet s takovým dílkem čas o třídu (nebo o dvě, podle "hereckého" obsazení a nálady;)) níž. Kolísavá kvalita od pólu k pólu - od dílu s tetičkou Raquel Welchovou po díl s kouzlem ostudy - výsledný průměr je 50%. PS: teta Zelda je kus;) ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Dosť nudný komediálny fantasy seriál. Cieľové zameranie na teenagerskú populáciu je viac ako jasné. Sabrina, žije v dome svojich dvoch tiet, taktiež čarodejníc, ktoré vo mne vždy evokovali predstavu lesbického páru. Spoločne s hovoriacim kocúrom Salemom, tvoria divnú zostavu. Nikdy ma tento seriál nedokázal pobaviť. Zato Melissa Joan Hart sa mi ako mladá čarodejnica páčila vždy. ** ()

Reklama

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Tohle byl zpočátku ohromně zábavnej seriál, co u mě vyvolal každým dílem salvy smíchu. Bohužel se to dá říci jen o první sérii... Po ní totiž odešla pro mě kultovní postava Jenny, kudrnatá zrzka, co se jí nedaří být outsiderkou, a s jejím odchodem odešel i správně trhlý humor, který se změnil v křeč. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Seriál, který mám rád překvapivě ne díky hlavní představitelce Sabrině - mladé čarodějnici, ale hlavně díky kocourovi Salemovi a dvoum tetám, který celkový dojem ze seriálu zpříjemňují díky uštěpačným narážkám a výborným hláškám, kterými se stále rád bavím...nejen tenkrát ale i dnes. Koneckonců nebudu si nalhávat to, že jsem na ten seriál koukal jenom díky Salemovi, měli jsme podobnýho kocoura, byl to parádní kocour a já mám rád kočky tak asi proto tak vysoké hodnocení. Ale fakt je, že časopis si už opravdu vymejšlet nemuseli. (7/10) ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Danny Lux a Gary Stockdale : 1. Walk Of Life - Spice Girls ,2. Abracadabra - Sugar Ray ,3. Hey, Mr. DJ (Keep Playin' This Song) Backstreet Boys ,4. One Way Or Another - Melissa Joan Hart ,5. Kate Ben Folds - Five ,6. Show Me Love - Robyn ,7. Giddy Up - 'N Sync ,8. Slam Dunk (Da Funk) - Five ,9. Magnet & Steel - Matthew Sweet ,10. So I Fall Again - Phantom Planet ,11. I Know What Boys Like - Pure Sugar ,12. Smash - The Murmurs ,13. Doctor Jones - Aqua ,14. Soda Pop - Britney Spears ,15. Amnesia - Chumbawamba ,16. Blah Blah Blah - The Cardigans, ()

Galerie (92)

Zajímavosti (26)

  • Na trh v roku 1998 uviedli hru "Sabrina, the Teenage Witch: Spellbound", v roku 2000 "Sabrina, the Teenage Witch: Brat Attack" a neskôr "Sabrina, the Teenage Witch: Bundle of Magic". (Greenpeacak)
  • Bumper Robinson hral v seriály 2 postavy. (rador)
  • Posledná pesnička odohraná v seriály má názov "Running" od "No Doubt". (rador)

Související novinky

Ze Sabriny - mladé čarodějnice bude horor

Ze Sabriny - mladé čarodějnice bude horor

26.12.2017

Pokud jste dospívali na konci 90. let, jen těžko vám unikl sitcom Sabrina - mladá čarodějnice. Šestnáctiletá čarodějka v něm žila se dvěma šílenými tetičkami a mluvícím kocourem, a možná ani nevíte,…

Reklama

Reklama