Dva a půl chlapa

Ukázka z filmu 20
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)

Série(12) / Epizody(261)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

mr.kliky

tenhle seriál stojí na charliem. ne, že by ostatní postavy nebyly vtipné, ale s příchodem kutchera prostě zmizel motor.. no a co s kanystrama benzínu bez něj..? hrome, já jsem chytrej.. ()

Motinski

Dva a pol chlapa je pre mňa kolotoč nekončiacej zábavy čo servíruje prvotriedne hlášky a situácie. Hlavné herecké trio (Charlie, Alan,Jake) spolu neuveriteľne ladí a slovne sa výborne dopĺňajú vďaka čomu zabezpečujú nonstop zábavu. Toto je asi najlepšia rola Charlieho Sheena za celu kariéru ktorá miestami odráža aj jeho reálny život. Každá séria je takmer bez chýb a v mojích očiach sú kvalitou veľmi vyrovnané. Všetky vedľajšie postavy pobavia (moje obľúbene sú Berta, Herb a Evelyn. ) a pravdepodobne som nenašiel vyslovene slabú epizódu. Príchod Ashtona Kutchera mohol dopadnúť oveľa horšie no ajtak seriál stratil šmrnc. Mali to ukončiť keď Charlie ešte ako tak vyzeral že dodržuje životosprávu. P.S. Jon Cryer nemal za celú kariéru nejakú extra výraznú rolu ale vďaka tejto si ho určite ľudia zapamätajú. ()

Lachtaan

Jedni ujíždějí na Přátelích, druzí na HIMYM, třetí na Big Bang Theory. Hlavně u dvou ze zmíněných se ale jedná spíše o profláklé záležitosti, na které se většina ze současných diváků začne dívat jenom z toho přihlouplého důvodu, kdy se při sledování stávají takzvaně in. Pak je tu ale dnes již prakticky starý seriál, který se stal nezapomenutelným komediálním klenotem také už jen proto, že jsem vedle Simpsonových nikdy neslyšel lepší český dabing. To už je ale okolnost vedlejší, zde jde hlavně o vtipně bezstarostný život seriálové ikony Charlieho Harpera, jeho pomateného bratra, zvídavého synovce, náhodně se objevující matky a skvěle hláškující hospodyně Berty. ()

Honzíno

Šedivý průměr sitcomu, nad který se jen lehce tento povyšuje díky ústředí trojici, není vzdálen natolik daleko, jak bych si přál. Dlouhodobě stejně asi nekoukatelné, ale proč ne, celkem solidní odreagovačka. ()

Kikania

Humor Charlieho Sheena naprosto milujem. Pri tomto seriáli som sa super bavila a najmä ked som ho sledovala s mojím braškom:) ()

Wall-E

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů... Až do teď. Nic proti Ashtonovi Kutcherovi, ale na Charlieho prostě nemá. ()

KanjiVital

Skvělý humorný seriál stavící na vynikajícím komediálním talentu Charlieho Sheeana. Postava, která mu byla psána přímo na tělo a vzkříšila jeho uhasínající slávu. Kdo by nechtěl mít tak hodného strýčka:))) ()

RabbitX

Seriál který dokáže pobavit a zvednout náladu. Je krátký, vtipný, žádný zbytečně dlouhý seriál o ničem. Zde je vidět, že Charlie Sheen ještě z daleka nepatří do hereckého šrotu ()

Jizni Tlapa

Geniální, vtipné a bez hlubší myšlenky. Přesně to, co očekávám od USA komediálního seriálu. Výborně zvolení herci a lovcovi Charliemu věřím každé slovo. Charlie, jsi můj idol!!.-) ()

honza7

tak si tak říkám, jestli není 5 * moc, protože je fakt, že někdy v 5. sérii jsem to vypl z důvodu, že Jake vydíral Charlieho. Proč? Dyť ho mohl vyčutnout z abráku a nazdar! aaa se vždycyk rozzuřím! Ale dokud je kluk malej a Charlie mění holky jak já ponožky tak je to geniální podívaná! ()

Gothar

Hodnotenie po 8mej sérii: stále to bolo v podstate o tom istom, ale stále som sa veľmi dobre bavil a obľúbil som si každú z hlavných postáv. Nemám nejakú obľúbenú epizódu, niektoré boli lepšie, niektoré horšie, ale žiadna nebola zlá a to si cením najviac. A tiež to, že aj po 8mich sériách si seriál udržal úroveň, čo sa nedá povedať napríklad o How I met Your mother, ktorý stratil dych už po 4tej sérii. Dlho som si myslel, že HIMYM má proste smolu v tom, že musí byť stále o tom istom vplyvom scenáru, ale u TaHM sa ukázalo, že to nevadí a chyba bude niekde inde :) ()

LiborGondek

Dva a půl chlapa vás nudit nebudou. Je opravdu vtipný, ale to zejména díky Charliemu. Nedokážu si představit, jak to bude vypadat s Ashtonem Kutcherem, který podle mě umí hrát jen romantický cajdáky. Ale je to celkem jedno. Seriál Dva a půl chlapa beru jako seriál Charliho, jeho bráchy Alana a Alanova syna, mírně přitroublého Jaka. To nové do hodnocení už počítat nehodlám. ()

Dado

Skvelý sitcom, ktorého každá jedna čas je síce príbehovo prakticky stále o tom istom, no množstvo vtipov a humorných scén tento nedostatok bohato vynahradí. Rovnako by som chcel pochváliť aj vynikajúci slovenský dabing, ktorý je jasným dôkazom toho, že pokiaľ sa stretnú skutoční odborníci na svoje remeslo, podarí sa v dabovanej verzií zachrániť väčšinu vtipov. Jeho kvalita však po výmene dabingového štúdia išla bohužiaľ postupne nadol. Celkové hodnotenie platí najmä pre prvých osem sérií, pretože po odchode Charlieho Sheena to už nie je ono, i keď sa tvorcovia seriálu snažia, ako len najlepšie vedia. (85%) ()

ecceHOMMO

Tento seriál som dosť dlho ignoroval. šancu som mu dal v jeden nudný večer kedy som sa chcel len tak odreagovať, poprípade pobaviť a na film som náladu nemal. Spočiatku som si musel zvykať na ten "chlapský" humor, avšak čím ďalej tým viac ma to bavilo, a humor fungoval.....A neskonale sa mi páči postava Rose...tá je boží. P.S.: ešte stále seriál sledujem....momentálne idem na 9 sériu. Som zvedaví aké to bude bez Charlieho. ()

Tyny

Bláznivý, ale na jednu stránku dost inteligentní seriál, který je, ač se to nezdá, opravdu promyšlený. Charlie, Jake a Alan v jednom kuse perlí a mně nezbývá nic jiného, než dokoukat jeden díl a pustit si další. Bohužel, všechny série s Charliem Sheenem jsou za mnou. A na díly s Ashtonem Kutcherem nemám chuť ani náladu se dívat, už jen kvůli tomu, že jako herce ho nemůžu ani cítit. Škoda, že Angus. T. Jones není pořád malý, vtipný klučina, tak to bylo nejlepší. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)