Robot Chicken

USA, (2005–2022), 41 h 43 min (Minutáž: 10–12 min)

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill (více)

Série(11) / Epizody(224)

Satiricko-parodický seriál produkčního týmu okolo Setha Greena si nebere servítky a paroduje nejenom popkulturní fenomény a aktuální aféry, ale i kultovní filmy a seriály. (SaNcHeZ_cz)

Tessie

Tak po tomhle mám opravdu docela smíšené pocity. Pepek námořník, Simpsonovi a Šmoulové v jednom krátkém večerníčku... Něco pobaví, něco pohorší a něco překvapí. Viz třeba ptáček konající potřebu do šnorchlu jdoucího potápěče... "Mothersmufrer" mě ale opravdu dorazilo :) ()

CjKukis

Hodně ale fakt hodně ulítlá věc, pokud někdo rozumí a je šílencem do filmů a seriálů a zná je tak se u RC stopro neztratí. Něco tak neuvěřitelně šílenýho dokáže vymyslet jendině blázen. Grafika je dost neobviklá a to nejspíš přidává seriálu tu správnou atmosféru. Nechtěl sem věřit že i 3 vteřinová scénka mě rozesměje na 10 minut. ()

Rendiss

To je tak trapný, tak hovadský, tak ujetý, až je to neháráznej nářez. 11 minut sedim u monitoru a sotva popadam dech, jak se směju! Výborná věc! ()

Martin_W

Ostře originální seriál s ostrým humorem Setha Greena a jeho týmu. Epizody se nedají srovnávat, každá je úplně jiná a paroduje pokaždé něco jiného. Kolem 4. Série to už trochu pokulhává a seriál se dostává do stereotypu..Ale pořád je to ten starý Robot Chicken jak ho známe, což se třeba o osmé sérii Family Guy říct nedá. Nejoblíbenější skeče: Help the aged (http://www.youtube.com/watch?v=uQbyvXyf-bs ) , Eat To Freedom (http://www.youtube.com/watch?v=Aw7Gs91pQ4o ) , Grand Theft Mario a Unicorn Land (http://www.youtube.com/watch?v=TiELAlcBSq8 ). Za občasnou nudu, za kterou může možná moje neznalost o americké kultuře musím dát "pouze" 72% . ()

JK-Stinger

Výborná smršť shotů parodujících neskutečné množství filmů, seriálů a vůbec celý svět šoubyznysu. Nápaditá imitace předloh pomocí malých postaviček doplněná originálními dabingy. Po dvou shlédnutých sériích zatím 4 hvězdičky, ale čekám spíše vzestup kvality, než její pád. ()

wampire23

Presne po tomto som vždy túžil. Čistokrvná paródia až na kosť, ktorá sa neštíti ničoho. Skvelý nápad vynechať z animovaného seriálu akýkoľvek príbeh a servírovať nám čisté parodické sekvencie. Paroduje sa tu úplne všetko, každý film na ktorý si spomeniete, seriály, showky, osobnosti, situácie, proste všetko. Seth Green má odo mňa velikánsku pochvalu a ja len dúfam, že podobných vecí tu bude čo najviac. ()

Ydrosten

Nevidel jsem sice všechny díly, a u některých mi nebylo jasný co přesně parodují, ale nasmál sem se tak moc že mě bolelo břicho. ()

loki5

Strašný rozptyl od úplného dna fekálního humoru až po některé geniální parodie ma SW. Bohužel je to v poměru 80:20 takže bohužel. 35% ()

raelz

Hromada vtípků, občas neskutečně blbých, občas jsou zase ironické, úsměvné, a čas od času se zadaří a jsou opravdu geniální. Vzhledem k tomu že Robot Chicken má pouhých cca deset minut, je to vítaná vypínačka mozku, když už člověk prostě víc nezvládne. Zatím jsem neviděl opěvovaný Star Wars special, takže nemůžu pořádně soudit, ale zatím nemohu říct, že by si robot chicken zasloužil nějakou větší pozornost. ()

figliar

Tento seriál a 15 sekundové skeče sú takou ideálnou jednohubkov, pokiaľ máte pár minút voľna a chcete vidieť niečo, čo sa len ťažko popisuje slovami. ()

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

17.11.2012

Děsil nás v podání Roberta Benigniho, bavil jako vedlejší figurka v Shrekovi. Dřevený panáček, který toužil být chlapečkem z masa a kostí. A pořád lhal, tak měl z toho často erekci nosu. Pochází z… (více)