Epizody(36)
-
Türkischer Honig (S45E01)
-
Der Eskimo (S45E02)
-
Kolín - Franziska (S45E03)
-
Todesspiel (S45E04)
-
Adams Alptraum (S45E05)
-
Auf ewig Dein (S45E06)
-
Großer schwarzer Vogel (S45E07)
-
Zirkuskind (S45E08)
-
Brüder (S45E09)
-
Abgründe (S45E10)
-
Hamburk - Oko za oko (S45E11)
-
Frühstück für immer (S45E12)
-
Der Fall Reinhardt (S45E13)
-
Borowski und das Meer (S45E14)
-
Der Hammer (S45E15)
-
Zwischen zwei Welten (S45E16)
-
Hamburk - Studený start (S45E17)
-
Am Ende des Flurs (S45E18)
-
Ohnmacht (S45E19)
-
Alle meine Jungs (S45E20)
-
Freigang (S45E21)
-
Paradies (S45E22)
-
Verfolgt (S45E23)
-
Der Wüstensohn (S45E24)
-
Mord ist die beste Medizin (S45E25)
-
Wahre Liebe (S45E26)
-
Winternebel (S45E27)
-
Im Schmerz geboren (S45E28)
-
Blackout (S45E29)
-
Vielleicht (S45E30)
Hrají
Maximilian Jaenisch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Sebastian Schipper
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Homemade (2020) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christian Aumer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Robert Knorr
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
André Hennicke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Michael Ojake
Nigérie
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Ronald Nitschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sascha Alexander Geršak
Západní Německo
Wotan Wilke Möhring
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
The New Look (2024) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Christoph Luser
Rakousko
Nejlepší seriály:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Thomas Morris
Rakousko
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
SS-GB: Hitler v Británii (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Robin Sondermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pasáci (2023) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jimmy Jean-Louis
Haiti
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Pam a Tommy (2022) (seriál)
Hrdinové (2006) (seriál)
Jochen Nickel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Temný les (2020) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Andrea Wenzl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Expert na zločin (2018) (seriál)
Rune Temte
Norsko
Nejlepší seriály:
Poslední království (2015) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Lilyhammer (2012) (seriál)
Udo Wachtveitl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Wenke
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Ferdinand Hofer
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Vraždy v Kitzbühelu (2001) (seriál)
Wolfgang Ceczor
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)