Dva a půl chlapa

TV spot 7
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)

Série(12) / Epizody(261)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

Mrakinho

Ch. Sheen hraje ,,sám sebe" výborně, už mu pouze schází, aby bral v seriálu drogy a byl by to autobiografický seriál o životě Charliho Sheena. U tohoto seriálu se výborně bavím a epizody mohu vidět i několikrát. ()

Bukk

Ten boom kolem Charlieho Sheena šel vždycky kolem mě a ještě jsme se pořádně nestihli potkat. To mi ovšem nebrání v tom, abych si seriál o dvou přerostlých bratrech žijících spolu v jednom nemalém domě neoblíbila. Jake je typickým příkladem syna, v kterého doufáme, že nikdy nebudete mít a matinka jasně dokazuje, že v žádném věkové kategorii není nutné si odpírat to, co člověka těší. Hlavně ta láska k potomkům je na ní vidět a nejspíš ji výchova notně poznamenala. Nebo spíš naopak? >D Bohužel jsem měla to štěstí a viděla i pár dílů s Ashtonem a to mě poznamenalo na hodně dlouhou dobu a nejsem si jistá, že ho chci ještě někde vidět hrát. Samozřejmě přeháním, ale talent tomuto mladému muži lehce schází. ()

Niki__Niki

Charlie Sheen zde předvedl něco, díky čemu na něj nikdy nezapomeneme. Kdyby nebylo občasných kruhů pod jeho očima a zelené barvy v jeho tváři, je těžko uvěřitelné, proč v tomto seriálu skončil. Jeho vitálnost, vtipnost a originalita byla nepřekonatelná. Bohužel, což potvrdil i jinak úžasný komik Ashton Kutcher. A seriál na tom (i na dost špatném scénaři) zkroskotal. Ale i přes to jsou nové série právě s Ashtonem lepší než mnoho jiných zbytečně vznikajících sitcomů. Fandím Jonu Cryerovi a doufám, že seriál na svých bedrech ponese dál. ()

poet

Seriál ktorý bud niekomu sadne alebo nie. Charlie aj Ashton sú super ale skutočná hviezda je tu pre mňa práve Jon Cryer, v ktorého postave si niečo každý nájde... Proste typický lenivý tragéd ktorému aj keď sa nedarí aspon to vie zahrať z úsmevom na perách. ()

waits

Když to běželo poprvé, měl jsem to za lepší průměr, pak jsem se párkrát fakt pobavil, posunul jsem si to na čtyři a ted mi to časově vychází ta, že se dívám dost často a váhám, jestli to neposunout ještě výš, poněvadž nemůžu narazit na slabší díl....Bez dílů s Kutcherem bych posunul na pět, ty poslední díly jsou prostě, ke konci se hodně opakují, působí unaveně a konečně, i závěr mohl být lepší. (Takže tedy díly se Sheenem 4,5, s Kutcherem 3,5) U sitcomu, který závisí na hláškách a ve kterých musíte mít ideálně několik desítek alespoň ucházejících forů za díl, to snad ale ani jinak nejde. Jinak ale Cryer udržel latku celou dobu a Sheen do doby svého odchodu taky, jejich postavy (a postava jejich matky) byly ve svých charakterových vlastnostech dotaženy téměř k dokonalosti. Pro lehce cynické chlapy ideální televizní zábava před spaním (nebo odchodem do postele k partnerce, jak je libo:)) Viděny téměř všechny díly ze všech šesti serií. ()

Blueeyes

Je tedy pravda, že jsem viděla všehovšudy zlomek natočených dílů.... max čtvrtinu? Možná jsem zrovna měla pokaždé nějakou tragickou smůlu na epizody, ale na sitcom je to pro mě málo vtipné, resp. stále na jedno brdo. Všechny frky se točí kolem bratrského kontrastu, Charlie je štramák a svůdce, zatímco Alan lůzr a budižkničemu. Jedny z mála vtipných situací občas vyvstávají z pokusů o výchovu Jakea a jediná opravdu vtipná postava je hospodyně. Tahle paňmáma umí uhodit hřebíček na hlavičku :-). A navíc jsem asi jediná na světě, komu se zdají lepší díly s Ashtonem Kutcherem. Nemůžu si pomoct, ale Charlie Sheen je podle mého a obzvlášť v téhle roli divnej pavouk, arogantní jeliman a slizoun slizká. ()

dee.n

Super znělka. Někdy hodně otevřený, sexuální, bláznivý, jindy hloupý humor. Ale člověk se u toho nenudí. Nikdy jsem seriál uceleně nesledovala, ale občasně shlédunté díly se mi líbily. Jo a neviděla jsem ani jeden díl s Kutcherem. ()

Ulrich

Kamarad mi dotahl tento serial a ja jsem jeho konzumaci zprvu hodne odkladal. Jak by se mne, cloveku odkojenemu na dramatickych serialech a nikdy nepropadnoucimu pratelomanii, mohl zalibit sitcom? Ten duvod je jednoduchy - Charlie Sheen. Jeho komedialni talent je naprosto neuveritelny, ma skvely timing a hlasky sype z rukavu jedna basen. Vyborne mu sekunduji i dalsi 1 a 1/2 chlapa a spousta slavnych celebrit (vetsinou damske skalpy na jeho opasku), ale tahle show patri jemu a jsem rad, ze konecne dostal sanci, plne uplatnit sve schopnosti. Sezona 1 *** Sezona 2 ***** Sezona 3 ***** Sezona 4 ***** PS: Rozhodne nedoporucuju hodnotit po shlednuti verze s novackym dabingem. Maloktery sitcom predabovani tak dokonale zabilo. ()

A1.cartman

Velice zábavný sitcom na který se dá opravdu dívat každý den. Herci se navzájem doplňují a vytvářejí pro film tu skvělou atmosféru, která do zábavných pořadů patří. Pro mě je to jeden z nejlepších sitcomů,který je nabitý vtipnými hláškámi a scénami. ()

El-Barto

Vtipny na tři témata (Charlie děvkař, Alan nula a Jake nenažranej blbec) se možná trošku omrzí, ale furt je to perfektně obsazený, plný nápadů a trefných hlášek. Na odreagování se Dva a půl chlapa výborně hodí. Sérii s Kutcherem úspěšně ignoruju. EDIT v průběhu devátý série: Charlie chybí a úroveň šla trochu dolů, ale pořád je to solidní zábava, ale tentokrát už ne díky hlavnímu hrdinovi. ()

Money_too

Současný nejlepší sitcom... Vtipy Charlieho Sheena jsem vždycky zbožňoval a v tomto seriálu to akorát graduje. Nesouhlasím s názory, že Dva a půl chlapa jsou nudní, téměř o tom samém a pořád v jednom baráku - to Přátelé byli taky...! Seriál hýří naprosto neurvalými hláškami a já se díl od dílu směju a směju. ()

jasanka

Seriál uzážející ženy (buď jsou hysterky nebo děvky), občas plný nechutností. Asi proto jsem ho dost dlouho ignorovala. Pak jsem ale viděla jednu epizodu, dvě, tři... a během pár měsíců jsem zhlédla všechny díly. A určitě na naposled. Líbily se mi díly s Charliem i s Ashtonem, ale je pravda, že na ty s Charliem se dá koukat dokolečka. Poslední dvě řady už trochu pokulhávaly, ale prvních deset bylo prostě dokonalých. Vtipné, na zlepšení nálady ideální. ()

CiPR

Vtipný seriál s tahounem Charlie Sheenem a je na co si stěžovat? Nemyslím, v Americe a i u nás si tento seriál vybudoval velkou a pevnou škálu fanoušků a vůbec se tomu nedivím. Vtipné scény, svůdce žen Charlie, jeho dětinský bratr Alan a třešničku na dortu tomu dává Alanovo syn Jake, malý tlustý chlapec s menším IQ, co více si přát. Dále mě fascinuje, kolik se dá vytěžit vtipů v obýváku právě Charlieho, kde se hodně scén právě odehrává. S českým dabingem jsem také nadmíru spokojen, moc seriálů se nemůže měřit s původním anglickým dabingem, ale zde se opravdu povedl. Pokud se na tento seriál podívate, zaručuju Vám, že se rozhodně nudit nebudete. Co dál k tomu říci: Prostě bomba. 100 %. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)