Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

AxelWers

Uvoľnená talkshow v celkom fajn atmosfére s nenásilným humorom. V porovnaní s inými talkshow v súčasnosti tá lepšia voľba. ()

Plechpetr

Šíp je parádní moderátor pro talk show. Má jen tu smůlu, že polovina lidí to bude srovnávat s Krausem, který je o hvězdu lepší. ()

Mara97

Kdyby takhle žili Číňani, tak zeměkoule vydrží tři neděle. Moc se vozej na velikých vozech, veliké motory, moc papají, moc pijí, moc, všecko moc! Hrůza! Tam šťastného člověka nepotkáš. (Jožo Ráž - Midi lidi: Rád vařim) ()

FOCKE_WULF odpad!

Karole, cestou do studia nesmíš zakopnout a poztrácet své brutálně legrační pointy, jinak jsme bez zábavy. Jak se dělal humor v osmdesátých letech minulého století. Tohle je kurva zástyd a neposun a neprogress. ()

RajAthen

Jedna z mála dnešních show, kterou při náhodném zapnutí TV nepřepnu a zasměji se. Karel Šíp má skvělé načasování a jeho metodika "divění se něčemu" by se měla vyučovat. ()

markotter

Na rozdíl od Krause, který se programově navážel do slabejch a pitomejch a naopak vyzvedával ty, kdo podle něho něco znamenali, Karel Šíp tohle nedělá a nechá hostům dost prostoru. A to jak si ze sebe dokáže udělat srandu je mi sympatičtější, než to dělával Kraus. EDIT: po shlédnutí dílu, kde Šíp konverzuje se Sašou Vondrou měním na 5* ()

Dartdevil

Zábavná talk-show, která se poslední dobou dotahuje i na Show Jana Krause. Edit 10/2014: Nejen, že se dotahuje, ale už i předehnala. Momentálně nejlepší talk-show v českém éteru. ()

Shaleman

Měním hodnocení. Po dlouhé době pořad který zůstává ve stejné kvalitě a nijak neklesá ani nestoupá a tak dál drží debatní televizní zábavu na snesitelné úrovni. Samozřejmě záleží na hostech a jejich náladě ale šíp to zdárně drží na úrovni a nestagnuje jako třeba kraus. Ale co ani svíčková není pokaždé stejná. ()

Dark seer odpad!

Pro mě odpad! Hloupé otázky senilního Šípa mi lezou krkem vždy, co někdo v místnosti má v páteční večer naladěnou jedničku. Abych neurážel sledující, tak se vybluju tady. Smát se tomu, že Šíp je absolutně neinformovaný, to mi opravdu nejde. Trapný druh humoru. Štve mě, že je taková fraška nejoblíbenější pořad a chodí v hlavním vysílacím čase. Ale to bude tím, že na telku už dnes čumí jen starší generace s podobným smýšlením, jako má Šíp. A nic lepšího v TV už v dnešní době ani chodit nebude. ()

boni

Zavedený formát klasické talk show v servilním pojetí mého neoblíbeného Karla Šípa a na mé neoblíbené České televizi, takže je asi každému jasné, že s tímto pořadem páteční večery zrovna netrávím. Ale když se tam objeví nějaký opravdu zajímavý host, tak si to pustím zpětně na netu, asi jako každý, a Šípa tu chvíli holt nějak přežiju. ()