Show Jana Krause

• Slovensko Talk show Jana Krausa
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkují:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (více)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

Skuby47

Pana Krause nemám ráda a v tomto pořadu se mi jeví jako sebestředný, silně pravicově orientovaný moderátor, což dokazuje mimo jiné rozdílným přístupem k pozvaným hostům. Ač považuji jeho moderování za neuctivé a mnohdy i urážlivé, tak se občas podívám, pokud je avizována účast nějaké zajímavé osobnosti. Pořad, kromě ega pana Krause, trpí i bolestí všech podobných reality show a to, že zajímavý host, který třeba vážil do studia i dalekou cestu, nedostává dostatek prostoru pro své povídání, které by diváky zajímalo. Nevím, jestli ironický a agresivní způsob moderování není televizí stanoven jako formát, který je divácky úspěšný. Taky si říkám, že hosté většinou vědí, co je v pořadu čeká a přece riskují zesměšnění a jdou tam. V tom případě dobře jim tak! Janu Krausovi nelze totiž upřít, že je pohotový, vtipný a možná by zvládl překročit svůj stín a změnit svůj styl. Bylo by to zajímavé. ()

Motinski

Asi jediná talkshow kde sú vtipy naozaj vtipné. Ján Kraus je veľmi dobrý zabávač a ajkeď som nevidel veľa častí, tie čo ano, sadli parádne. Otázky vedia odľahčiť atmosféru, hostia pôsobia uvoľnene a optori Marcinovi je toto o niekoľko levelov inde. ()

st.verka

Bohužel i já vydržím jen do prvního reklamního bloku a pak si hledám jinou zábavu. S tím vytržením ze mě zájem vyprchá. Jediné řešení je si pořad nahrát a reklamy přetočit. Prostě je to otravné a pořad tím u mne ztratil. ()

Tyny

Nejlepší naše Talk- Shaw, na kterou se má aspoň cenu dívat. Honza Kraus, který je aspoň trošku na úrovni a moc dobře ví co dělá a jak to má dělat. ()

Ryuuhei

Super pořad, u kterého se minimálně jednou za každé „sezení“ zasměju. Kraus je šašek, občas mi přijde, že zachází až za linii toho, co je a co není etické - ale to je právě jeho úkol. Nedivil bych se, kolik představených „celebrit“ skončilo uražených. Ale líbí se mi, že si svůj styl i přesto zachovává. ()

Lachtaan

Chápu názory mnohých, že jim Krausova neohroženost vyjadřovat se k světu bez jakýchkoli servítek může hned v několika směrech vadit, já ale jeho nebojácnost ocenil již při prvním shlédnutí jeho (prozatím) nesmrtelné talk-show. Jsem mu v nemalé míře vděčný, že v jeho duši neexistují žádné přetvářky vůči okolnímu světu, což je v dnešní době významné plus, obzvláště u internetových a televizních celebrit. Nebudu zatajovat, že si patřičně vybírám dle účinkujících hostů, zda se na novou epizodu podívám či ne, nepohrdnu ale právě kvůli samotnému Krausovi i dílem, ve kterém pozvané neznám nebo mě jejich čtvrthodinová zpovědnice příliš nezajímá. ()

Kmotr76

Kraus už nemá koho zvát (sběratelé mevídků, paní s prasečím mazlíčkem a podobná individua mi nic neříkají) a stále častěji se opakuje. ()

H.Gordon

Sám Jan Kraus je sice mnohdy velmi nepříjemný, ostrý a velmi snadno dokáže slabší (pro něj) povahu odpálkovat, ale přes to jeho pořád mám docela ráda...Je to příjemné zakončení dne a někteří jeho hosté mě opravdu baví. Někdy se Krausovi ani nedivím, že je takový jaký je, ale mohl by alespoň trochu ubrat. ()

fabecc1222

Kraus je prostě Kraus. Nejlepší talk-show v ČR. Kvalita také limitována výběrem hostů, který se nemusí podařit vždy, ale pokud je volba správná, tak je zábava zaručena. ()

ghatos

Upadající show okoukaného Jana Krause má největší nedostatek ve výběru hostů. Pokaždé se to nemusí podařit s výběrem hosta, ale co tam někteří lidé dělali? A co tím sleduje Kraus? Začíná pomalu ztracet soudnost. 56%, ()

Ravi

Nevím čím to je, že Kraus ztratil na údernosti. Asi střihem nebo co. Více se tu hrabe v nepodstatných detailech a čas běží, běží. A navíc ty reklamy nejdou vystát, pak to člověk přepne zpátky a už neví o čem se bavěj. To mě fakt nebaví. ()

Kosmik 1 odpad!

Omlouvám se za příliš negativní hodnocení, bohužel Krause přímo nesnáším. Vždycky jak zaslechnu jméno Kraus, vybaví se mi ty jeho stupidní reklamy na Mattoni, nj pro prachy člověk udělá cokoli, i před celým národem naprostého magora. ()

šerminator

Dneska už klasika. Vybrání Jana Krause a udělat po vzoru světových televizí bylo více něž vynikajícím nápadem, který i po přesunu na soukromou televizi neztratil na kvalitě. Naopak příjde mi, že na Primě má p.Kraus vetší volnost - dokonce se i popíjí, jsou výjezdy do zahraničí (které by česká televize asi nezaplatila). Dalším plusem je, že odpadly povinné písničkové vstupy synka Davida. Kvalita jednotlivých dílů ovšem souvisí s pozvanými hosty. Když tam přijde blbá modelka, tak co s ní? Tady tkví menší zádrhel, protože takých hostů (blbých blondýn) si moc neváží a jen si z ní dělá srandu a celý rozhovor je pak o ničem. Naopak k některým chová zbytčně až moc velkou úctu. Nemysláím si, že by se našlo moc lidí, kteří by tento formát pořadu mohli moderovat a Kraus to zvládá dokonale. ()

Henk123

Kraus je fakt velkej a omezenej debil, kterej vypadl z prdele velbloudovi přímo na obličej, ale někdy je ta jeho show aspoň trochu zajímavá a snesitelná ( díky hostům ), na trapnost československých poměrů to není zas takovej póvl jak show haliny obrovský a jiných zvěrstev. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj